Hapiste Yatacak Olana Öğütler

Tuncay Özkan Hapiste Yatacak Olana Öğütler
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Günlük / Anı
Yayınevi:Cumhuriyet Kitapları
Yayınlandığı Yıl:2011
Sayfa Sayısı:147
ISBN:6055525934
Kitap Puanı:
6.1 / 10 | Oy: 329 | Yorum: 3
Editör Puanı:7.3
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
D&R:9,36 TL
Sözcü Kitabevi:9,60 TL
KitapYurdu:9,83 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

6.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kitap Türü:Günlük / Anı

Arka Kapak Bilgisi

Hapiste Yatacak Olana Öğütler Özeti

Hapiste Yatacak Olana Öğütler Tuncay Özkan


Açıkçası son zamanlarda hiç bu kadar güzel günlük tarzı tavsiye kitabı okumamıştım ve Hapiste Yatacak Olana Öğütler kitabını bu yüzden tavsiye ederim.

Kitabı politik bir kitap gibi okumak yerine içindeki farklı bilgileri için okumanızı tavsiye ederim. Farklı şartlardaki günlük hayat insanda merak uyandırıyor ve hapishane ortamında demir parmaklıkların arasında nasıl bir hayat sürüldüğü ve çok güzel ipuçlarını kitapta bulabiliyorsunuz.

Rutubetten korunma yöntemlerini, çiçek besleme ipuçlarına, hasta olmamak için neler yapmak gerektiğine dair hapishane hayatına dair birçok öğeyi kitapta bulmak mümkün.

Tuncay Özkan hem Silivri'de yaşadıklarını hem de ilerde yaşayabilecekler için mükemmel bir kitap hazırlamış. Kitabı okuyarak empati yapmak ve o şartları hissetmek tüylerinizi diken diken yapacak.


Hapiste Yatacak Olana Öğütler Yorumları

Hapiste Yatacak Olana Öğütler Yorum ben de yılmaz özdil'in köşesinde okuduktan sonra alıp okumuştum gerçekten güzel bir kitap politik yönünden çok oradaki yaşam tarzı ve ip uçları çok iyiydi

01-07-2012 10:44 !!

Hapiste Yatacak Olana Öğütler Yorum bu adamı hiç sevmiyorum ama güzel dedikleri için bu kitabı alıp okudum o dünden beri adama karşı bir sempatim var gazeteci iken gıcık olurdum şimdi işler tersine dönmeye başladı iyi biri gibi duruyor üzüldüm onun için

05-07-2012 01:21 !!

Hapiste Yatacak Olana Öğütler Yorum Babam için şizofreni olduğunu yazmış. Kimden öğrendi acaba çok merak ediyorum. Yalan yanlış bilgilerle yazılmış bir kitap.

09-01-2013 23:53 !!

Yorum Yaz

:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.