Ücretsiz bedava kitap kampanyaları

Kitap Çekilişleri

Eğer kitap okumayı seviyorsanız ve şansınıza da güveniyorsanız YazarOkur Kitap sizlere ücretsiz kitap kazanmanız için farklı seçenekler sunuyor. Aşağıdaki seçeneklerden birisine ya da hepsine katılarak bedava kitap çekilişlerine katılabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Çekilişi kazanan kişiye dilediği herhangi bir kitap ücretsiz olarak gönderilecektir. Kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır ve kazanandan herhangi bir ücret talebi kesinlikle olmayacaktır.

Yorum Yaz Kazanma Şansı Yakala

Daha önceden okuduğunuz kitaplara kısa yorumlar yazarak ücretsiz kitap çekilişlerine otomatik olarak katılabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz yeterlidir.

- Çekilişle katılabilmek için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsiz ve kolaydır. Çekilişi kazanmanız durumunda size üye olduğunuz e-posta vasıtası ile ulaşılacaktır. Her ne kadar bu ek adımı uygulamak istemesek de hem size ulaşabilmek hem de spam yorumları engelleyebilmek için bu gereklidir. E-postanız kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır.

- Üye olduktan sonra okuduğunuz kitapların sayfalarına giderek kitap hakkındaki düşüncenizi yorum olarak bizimle paylaşmanız gerekiyor. Yorumunuz onaylandıktan sonra otomatik olarak çekilişe katılmış olacaksınız. Katılımda bir sınırlama yoktur, yani birden fazla kitaba yorum yazarak şansınızı daha da arttırabilirsiniz. Her bir yorum bir çekiliş hakkı anlamına geliyor. Lütfen yorumlarınızın aşağıdaki kurallara uyduğuna emin olun.

- Çok kısa ve anlamsız yorumlar kabul edilmeyecektir. Yorumların kitap içeriği ile ilgili bilgi sunması gerekmektedir. Buradaki amaç gerçekten kitap okuyanlara olanak sağlamaktır.

- İmla ve dil bilgisi kurallarına uygun yazılması gerekmektedir. Yazım hatası olan ya da özensiz yorumlar kabul edilmeyecektir.

- Kopya yorumlar kesinlikle kabul edilmez ve tespit edilmesi durumunda üyenin hesabı tamamen silinir.

- Çekiliş her ayın ilk haftası bir önceki ay içerisinde yazılan yorumlar içinden yapılır ve kazanan aynı zamanda bu sayfada da duyrulur.Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Eğer üye olmak ve yorum yazmak ile uğraşmak istemiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de ücretsiz kitap çekilişine katılabilirsiniz. Bu çekiliş Yorum Karşılığı Bedava Kitap çekilişinden tamamen bağımsızdır. Çekiliş her ayın ilk haftası içinde yapılır ve kazanan aynı zamanda bu sayfada da duyurulur.* Talep edilen kitap için üst fiyat limiti 50TL'dir.

Kitap Para

Eğer tam bir kitap kurduysanız ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız YazarOkur Kitap size bedava kitap seçenekleri sunuyor. Böylece okuduğunuz kitapları tamamen ücretsiz hale getirebilirsiniz.

Özet/Değerlendirme Karşılığında Bedava Kitap

Okuduğunuz kitapların özetlerini ve değerlendirmelerini bize gönderecek karşılığında ücretsiz kitap talep edebilirsiniz. Bunun için birden fazla seçeneğiniz mevcut.

- Eğer aşağıdaki talep edilen kitaplar listesinden herhangi bir kitabı daha önce okuduysanız, kitabın özet değerlendirmesini hazırlayarak bize gönderebilirsiniz. Değerlendirmeniz onaylanması durumunda size en az 15TL değerinde Kitap Para kredisi sağlanacaktır. Eğer değerlendirmesini gönderdiğiniz kitabın değeri daha yüksek ise kitap değeri kadar kredi verilecektir (Örnek kitabın satış fiyatı 25TL ise değerlendirme karşılığında 25TL krediniz olacak.). Bu kredi ile dilerseniz bizden herhangi bir kitap talebinde bulunabilirsiniz. Talep ettiğiniz kitap bedava olarak size gönderilecektir ve kargo ücreti de bize aittir. Dilerseniz kredilerinizi 50TL’nin üzerine kadar biriktirip para karşılığını da isteyebilirsiniz. Bu durumda krediniz belirteceğiniz banka hesabına gönderilecektir.

- Eğer talep edilen kitaplar listesindeki kitaplardan hiçbirini okumadıysanız, okuduğunuz ya da okumak istediğiniz kitapların listesini bize(iletişim) ön onay için gönderebilirsiniz. Listenizden onaylanacak kitapların değerlendirmesi karşılığında yine size en az 15TL Kitap Para kredisi verilecektir. Yukarıdaki fiyat uygulaması bu seçenek için de geçerlidir.

Kitap değerlendirmelerinin aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir. Uymayan değerlendirmeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Değerlendirme ve Özet Kuralları:

- Kitap özeti ve değerlendirmesi en az 500 kelimeden oluşmalıdır.
- İmla ve dil bilgisi kurallarına uygun yazılması gerekir.
- Kitap özetinin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekir.

Talep Edilen Kitaplar:

-Babam İflas Edince - Asude
-Hayat Parçaları - Halide Edib Adıvar
-Yalan Söyleyen Tarih Utansın - Mustafa Müftüoğlu
-Armagedon - Aydoğan Vatandaş
-Toplumsal Cinsiyet - Joan W. Scott
-Posta Güvercini - Kerime Nadir
-Baltacı Mehmet Paşa ve Katerina - Murat Sertoğlu
-Ramses 1: Işığın Oğlu - Christian Jacq
-Bir Devrin Romanı - Halide Nusret Zorlutuna
-Kayıp - Osman Aysu
-Çöl Çiçeği - Waris Dirie
-Yediçınar Yaylası - Kemal Tahir
-Dağlar Devrildiğinde - Cengiz Aytmatov
-Türk Medeniyet Tarihi - Ziya Gökalp
-Yoksullar - Dostoyevski
-Yanlış Kupon - Tolstoy
-Çöküş - Jared Diamond


10 Yorum Yaz Ücretsiz Kitap Al

Eğer özet ve değerlendirme yazmak sizin için zor geliyorsa okuduğunuz kitaplar hakkında tek paragraflık yorumlar yazarak da kitap talep edebilirsiniz. Yazdığınız ve onaylanan her 10 yorum için size yaklaşık 15TL değerinde kitap kredisi sunulacaktır. Yorumların onaylanması için aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir.

Yorum Kuralları:

- Her yorum farklı bir kitap için olmalıdır.
- Yazılan yorum en az 50 kelimeden oluşması ve kitabı gerçekten okuduğunuzu kanıtlar içeriğe sahip olması gerekir.
- İmla ve dil bilgisi kurallarına uygun yazılması gerekir.
- Yorumun daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekir.

Kitap Editörü

Eğer hem okumanıza hem de kitap değerlendirmesi yazmanıza güveniyorsanız YazarOkur Kitap Editörlüğü başvurusunda bulunabilirsiniz. Editör olarak kabul edilmeniz durumunda kitaplar ücretsiz olarak size gönderilir. Editörlük ile ilgili detaylara Editör Ol sayfasından ulaşabilirsiniz.
Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı On Dakika Otuz Sekiz Saniye Kalbimin Can Mayası Başka Bir Şey Pia Mater Gelirken Ekmek Al Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Kendine Hoş Geldin Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Sodom ve Gomore Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Romantik Aşk Kitapları Erotik Kitaplar Yabancı Romanlar Öykü Hikaye Kitapları Yerli Romanlar Macera Kitapları Çocuk Kitapları Polisiye Kitaplar Psikoloji Kitapları Korku Kitapları Tarihi Kitaplar Gizem Kitapları Komik Kitaplar Fantastik Kitaplar Kişisel Gelişim Kitapları Bilim Kurgu Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Günlük Anı Kitapları Biyografi Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Gerilim Kitapları Şiir Kitapları Politik Kitaplar Deneme Kitapları Beslenme Diyet Kitapları