Kitap bağışı ilanları

Email:
Email adresini gizle
Şehir:
İlan:

Lütfen iletişim bilgisi, adres ve talebin amacı gibi mümkün olduğu kadar fazla detay ekleyiniz. Detaylı bilgi verilmeyen ilanlar kabul edilmeyecektir!

YazarOkur Kitap Bağış Şartları:

YazarOkur Kitap olarak düzenli kitap bağışı yapmaktayız. Bunun için göndermiş olduğunuz bağış talebinin aşağıdaki kurallara uyması gerekir. Kurallara uyan talepler değerlendirilip onaylandıktan sonra belirtilen isim ve adrese kitaplar tarafımızdan gönderilir.

Bağış Şartları:

- Belirtilen adresin resmi bir okula ya da derneğe ait olması.
- Belirtilen ismin okul ise Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir öğretmene ait olması, dernek ise isim ile birlikte dernekteki görevinin de eklenmesi.
- Kendisine ulaşabileceğimiz telefon ve e-posta adresinin belirtilmesi.
- En az bir paragraftan oluşan yapılan çalışma, talep edilen kitap türleri, öğrenci seviyesi vs gibi bağış talebinin içeriğinin belirtilmesi.

Kitap Bağış Talepleri:

Konya Güneysınır Güneybağ İlkokulu - Konya (Güneysınır )

iletişim: fatma.adaliyilmaz@gmail.com

Konya Güneysınır Güneybağ İlkokulu'nda Müdür Yardımcılığı yapmaktayım. Okulumuzda 201 öğrenci bulunmakta ancak bir kütüphanemiz bulunmamaktadır. Okulumuzda bir kütüphane oluşturmak istemekteyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ulaşabileceğiniz numaram: 554 869 32 62
Okulumuzun Adresi: Güneybağ Mh. Kazım Karabekir Cd. Pk:42190 Güneysınır/Konya

j.er Cezmi Çopur adına Eskişehir de şehit kütüphanesi - Eskişehir (Tepebaşı)

iletişim: Dongelbasak@gmail.com

Merhabalar,
1994 yılında vanda şehit olan j.er Cezmi Çopur adına Eskişehir de şehit kütüphanesi açmaktayız. Gönüllü bir ekip ile bu projeyi yürütüyoruz fakat kitap eksiğimiz oldukça fazla bize bu projede şehidimizin adını yaşatmakta yardımcı olursanız çok seviniriz. Lise ve ortaokul seviyesinde kitaplarınıza talibiz.

Adres: Eskişehir / Tepebaşı
Namık Kemal orta okulu
Bahçelievler Mahallesi, Fulya Sokak
no:14 26170

İletişim: Başak Döngel
05394119224

Konya/Cihanbeyli/Karşıyaka Ortaokulu - Konya

iletişim: seymaa.bulutt@hotmail.com

Merhaba,
Konya/Cihanbeyli/Karşıyaka Ortaokulu Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz ilk ve ortaokul birlikte eğitim vermektedir ve mevcudumuz 300'dür. Geçen sene okulumuza kendi çabalarımızla bir kütüphane kurmak istedik, dolaplarımızı da kurduk ama maalesef içlerini kitaplarla dolduramadık. Çünkü elimizdeki kitap sayısı yok denecek kadar az. Yardımlarınızı talep ediyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Adres: Karşıyaka Mahallesi Bozkır Caddesi Gençlik Sokak no:1, 42850 Cihanbeyli/KONYA
Telefon: (0332) 673 40 76

Şehit Ahmet Ersoy Ortaokulu - Mersin (Mut)

iletişim: 40osmanaslan@gmail.com

Merhaba,
Ben Mersin'in Mut ilçesinde görev yapan bir öğretmenim. Okulumuz taşıma merkezi olan, ekonomik durumu zayıf bir mahallede bulunmaktadır.Taşıma merkezi olduğumuz için öğrencilerimizin yarısı da taşımalı olarak yakın köylerden gelmektedir. Okulumuzda kütüphanemiz yoktu, bu dönem kendi çabalarımızla okulumuza küçük bir kütüphane kazandırdık fakat yeterli sayıda kitap sağlayamadık. Sizlerden ricamız yeni açtığımız kütüphanemize bağış yapmanız. Okulumuzda toplam 270 öğrenci eğitim görmektedir. 5,6,7 ve 8.sınıf seviyesine uygun hikaye,roman, deneme, şiir vb. türlerde kitap istiyoruz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür eder, saygılar sunarım.

Osman Aslan (Türkçe Öğretmeni)
Okul Adı:Şehit Ahmet Ersoy Ortaokulu
Adres:Kültür Mahallesi Mut /Mersin
Telefon:05059267621

Yozgat ili Bozok 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu - Yozgat

Merhabalar,
Yozgat ili Bozok 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Türkçe öğretmenliyim. Okulumuzda kütüphane açmaya çalışıyoruz. İşin büyük kısmını hallettik fakat kitap sayımız yeterli degil. Bize kitap desteği saglayabilirseniz çok memnun oluruz.
Mahmut Karapınar
05324842520
Bozok 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu Fatih mah. Çengeltepe cad. No:23 Merkez/Yozgat

şehit piyade er ahmet ece imamhatip ortaokulu - Diyarbakır (eğil)

Diyarbakır eğil ilçesine bağlı bir köy okulunda (şehit piyade er ahmet ece imam hatip ortaokulu) teknoloji ve tasarım öğretmeniyim. okulumuzun imkanları kısıtlı kütüphanemiz yok bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

Ahmet Ulaş
05071286020
adres: şehit piyade er ahmet ece imamhatip ortaokulu Diyarbakır/Eğil

kırşehir Çiçekdağı Şehit Ahmet Taş Anadolu Lisesi - Kırşehir

İyi günler;
Biz kırşehir ili Çiçekdağı ilçesinde bulunan Şehit Ahmet Taş Anadolu Lisesi 9/B sınıfı öğrencileriyiz.okulumuz öğrencileri kitap okumayı çok seviyor fakat kütüphanemiz yeterli değil,bu yüzden bir proje başlattık bu projenin amacı okul kütüphanemizi zenginleştirmek.Fakat okulumuz kırsal bölgede ve öğrencilerimizin maddi durumu kısıtlı olduğunduğundan kampanyamıza destek vermenizi rica ediyoruz.Umudumuz kitap okuma oranını artırmak ve öğrencilerin kitap ihtiyacını biraz olsun azaltmak.Kampanyamıza olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Kayabağlar Çok Programlı Anadolu Lisesi - Siirt (Kurtalan)

iletişim: dogansultan1@gmail.com

Merhaba ben Siirt’in Kurtalan ilçesinin Kayabağlar beldesindeki lisede Çocuk Gelişimi öğretmeniyim.Okulumda bölüm kitaplığı oluşturmak istiyorum.Çocuk gelişimi ve aile,kişisel gelişim türlerinde kitaplara ihtiyacımız var.Toplam 30 öğrencim var.Bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?
Sultan Doğan
dogansultan1@gmail.com
05422873957
Adres: Kayabağlar Çok Programlı Anadolu Lisesi. Mahallesi.Çeşme Mahallesi.Atabağı Caddesi.No:5 Kayabağlar/Kurtalan/Siirt

Elazığ 'daki yeni açılan KADIN CEZAEVI'nin kütüphanesi için - Elazığ

iletişim: tylnkaya@gmail.com

Kitap Bağış Kampanyası

Merhaba " AYDINLIK ÜLKEMİN GÜZEL INSANLARI..."
Elazığ 'daki yeni açılan KADIN CEZAEVI'nin kütüphanesi için:
" KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI " başlattım.
"Roman,edebiyat, kişisel gelişim, psikoloji vb"
"Aydınlık bir TÜRKIYE için OKUMAK VE ÜRETMEK ZORUNDAYIZ."
ATATÜRK

Desteklerinizi bekliyorum..
Saygılarımla..
ADRES:
Taylan KAYA
Sosyal Hizmet Uzmanı
Elazığ T Tipi Cezaevi Müdürlüğü
Tlf: 0535 939 4585
tylnkaya@gmail.com
Not: PTT kargoyla indirimli geliyor.

Mardin’in Dargeçit ilçesi Karabayır İmam Hatip Ortaokulu - Mardin

iletişim: fratduman.47@yandex.com

Merhabalar. Ben, Mardin’in Dargeçit ilçesi Karabayır İmam Hatip Ortaokulu'nda görev yapan Türkçe öğretmeniyim. Geçen yıl atandığım bu köy okulda öğrencilerimizin okuması için hikaye, roman, şiir, masal vb. kitaplara ihtiyacımız var. Bu eksiğimizi kapatmak için siz hayırsever kurumlardan yardım rica ediyoruz.
Türkçe öğretmeni: FIRAT DUMAN
Tlf: 05442219291
fratduman.47@yandex.com

Fazıl Artuk Hakkâri Gazi İlkokulu - Hakkâri

iletişim: fazilemre30@hotmail.com

Merhaba.Hakkari Merkez Gazi İlkokulu öğretmeniyim.2.sınıf düzeyinde acil hikaye kitabı ihtiyacı mız var.kendim de almama rağmen yetersiz kalıyor.veli profilinin maddi durumu hiç iyi değil.Yardımcı olacak herkese teşekkür ediyorum. Fazıl Artuk Hakkâri Gazi İlkokulu Sümbül Mahallesi Merkez Hakkari 05055524575

Diyarbakır/Sur Yiğit Çavuş Anadolu Lisesi - Diyarbakır

iletişim: esraipekmt@gmail.com

Merhaba. Diyarbakır/Sur Yiğit Çavuş Anadolu Lisesinde İngilizce öğretmeniyim. Okulumuz yeni olduğu için kütüphanemiz yok ve kitap ihtiyacımız var. Bize lise düzeyinde kitap bağışında bulunabilir misiniz? Teşekkürler.

Adres: Yiğit Çavuş Anadolu Lisesi Silvan Yolu üzeri. Karaçalı mah. Kadız caddesi no6 eski bölge trafik arkası SUR/DİYARBAKIR

Samsun ili Çarşamba ilçesi Hürriyet Ortaokulu - Samsun

iletişim: kasimaymehmet@hotmail.com

Samsun ili Çarşamba ilçesi Hürriyet Ortaokulunda görev yapıyorum.Okulumuzda ilkokul ve ortaokul seviyesinde hikaye
ve roman türü kitaplara ihtiyaç vardır.
Teşekkür ediyoruz.

Mehmet Kasımay
Tel:0535 233 89 13
Adres: Hürriyet Ortaokulu
Hürriyet (Merkez) Mahallesi
Çarşamba /SAMSUN

Selçuk TÜRKMEN Fatih Ortaokulu Alaşehir - Manisa

iletişim: selcuk_turkmen@hotmail.com

Merhaba, ben Manisa ili Alaşehir ilçesi Fatih Ortaokulunda çalışmaktayım. Okulumuza yeni kütüphane oluşturuyoruz.Fakat az miktarda kitap vardır. Ortaokul öğrencileri için hikaye ve romanlar gönderebilirseniz çok memmun oluruz.En kısa zamanda haberinizi bekliyoruz.
Selçuk TÜRKMEN Fatih Ortaokulu Alaşehir/ MANİSA
selcuk_turkmen@hotmail.com
05364392845

Şanlıurfa-Haliliye Boydere Köyü - Şanlıurfa

iletişim: nurullahgkts06@gmail.com

Merhaba,
Size Şanlıurfa-Haliliye Boydere Köyünden yazıyorum. Okulumuz dar gelirli veliprofiline sahip küçük bir köy okulu. Yeni oluşturduğumuz kütüphanemiz içinortaokul ve ilkokul düzeyinde yani 6-14 yaş aralığında kitaplara ihtiyacımızvar. Size yazmak istedim. İnanın gelecek kitaplara küçük kalplerin tazezihinlerin çok ihtiyacı var. Sizden haber bekleyeceğiz.Şanlıurfa Haliliye Boydere Yusuf-AliBekler İlk OrtaokuluNurullah GÖKTAŞSosyal Bilgiler Öğretmeni
İyi çalışmalar dileriz  

Yüzbaşılar Şehit Er Aydın Karakuş İlkokulu - Iğdır

iletişim: yasingoleli2@gmail.com

Merhabalar. Ben Iğdır Yüzbaşılar Köyünde görev yapan bir ilkokul öğretmeniyim. Çocuklarımızın kitaplarla ilk defa tanıştığı ilkokulu uz için. Hikaye kitapları ya da çocuk dergileri istiyorum. Eğer çocuklarınızın ihtiyaç fazlası kitap ve dergileri var ise çocuklarımın da o kitaplara ulaşması için yardım etmenizi istiyorum. Yapacağınız yardımlar için şimdiden çok teşekkürler.

Öğretmen: Yasin KARADAĞ
Telefon: 0538 960 03 51
Adres: Yüzbaşılar Şehit Er Aydın Karakuş İlkokulu
IĞDIR/MERKEZ

Şanlıurfa Halfetide Halfeti Selahaddin Eyyubi AIHL - Şanlıurfa

iletişim: zehracelikdemir1992@hotmail.com

Ben Zehra ÇELİKDEMİR, Şanlıurfa Halfetide Halfeti Selahaddin Eyyubi AIHL de Türk Dili ve Edebiyatı ogretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesi güncel okuma kitapları yönünden ciddi eksiklikler yaşamaktadir. Tarafınızdan kitap bağışı yapmanızı rica ediyorum,tesekkurler.
Adres:Siyahgül mah. Argıl Yolu üzeri numara 1 Halfeti Selahaddin Eyyubi AIHL Halfeti Şanlıurfa
Iletişim: 05369787537

Şehit Ömer Uygun Anadolu İmam Hatip Lisesi - Gaziantep (İslahiye)

iletişim: Edah_01_90@hotmail.com

Merhaba ben Gaziantep ili İslahiye ilçesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzda imkanlar kısıtlı, bu nedenden dolayı öğrencilerimizin okuyacak kitaba ihtiyacı bulunmaktadır. Sizlerin de bize yardımcı olabileceğini düşündük.
Adres: Boğaziçi Mahallesi Şehit Ömer Uygun Anadolu İmam Hatip Lisesi İslahiye/ Gaziantep
Öğretmen : Eda Demir

Aksaray Taşpınar Anadolu Lisesi - Aksaray (Taşpınar)

iletişim: karabudak_ilknur@hotmail.com

İyi günler.Aksaray Taşpınar Anadolu Lisesinde edebiyat öğretmeniyim. Kutuphanemizde yeterli kitabimiz yok.Ogrencilerimize okuma aliskanligi kazandirmak icin kütüphanemize lise düzeyinde hikaye,roman,kişisel gelişim vb.kitaplara ihtiyacımız var.Gonderebilirseniz çok seviniriz.

TASPİNAR ANADOLU LISESI     TAŞPINAR /AKSARAY 

İLKNUR AYAS 

0536 939 76 47

Atatürk İlkokulu-Şırnak(Silopi) - Şırnak

iletişim: Naz_st_33@hotmail.com

Atatürk İlkokulu-Şırnak(Silopi)
Merhaba, Silopi Atatürk İlkokulunda 3.sınıf okutuyorum. Sınıfımda 36 öğrencim var ve sınıf kitaplığımızda onların seviyelerine uygun çok az sayıda hikaye kitabı bulunmaktadır. Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz. Şimdiden teşekkürler 😊
Selvinaz T. DEMİR
05350416679

Cengiz Topel İlkokulu (Şehit Muhammed Ali Ocak İlkokulu) - Yozgat (Yerköy)

iletişim: 66yerkoyctio@gmail.com

Cengiz Topel İlkokulu (Şehit Muhammed Ali Ocak İlkokulu) Okulumuz Yerköy İlçesinin kenar mahallesindedir Ekonomik durumu iyi olmayan bir çevreye hitap etmektedir. Okumayı seven minik yüreklere 6-10 yaş arası çocuk kitapları ile dokunmanız ümidiyle iyi çalışmalar diliyorum. Rafet YILDIRIM 05052530898 Şehit Muhammed Ali Ocak İlkokulu Yerköy / Yozgat

Erzincan Merkez Türk Telekom Binali Yıldırım Ortaokulu - Erzincan

iletişim: abakirhan@hotmail.com

Merhaba,
Size Erzincan Merkez Türk Telekom Binali Yıldırım Ortaokulunun öğretmeni olarak  yazıyorum. Okulumuz dar gelirli veli profiline sahip küçük bir Anadolu şehrinde bir mahalle ortaokulu. Yeni oluşturduğumuz kütüphanemiz için ortaokul düzeyinde yani 10-14 yaş aralığında kitaplara ihtiyacımız var. Size yazmak istedim. İnanın gelecek kitaplara küçük kalplerin taze zihinlerin çok ihtiyacı var. Sizden haber bekleyeceğiz.
İyi çalışmalar dileriz

Dağlar ve bağlar arasından selam ve saygılar...

Ayşenur BAKIRHAN

Adres: Türk Telekom Binali Yıldırım Ortaokulu
Fatih mah. 650. Sok Erzincan/ Merkez
Tel:‪05055300354‬

İzmir Bayındır Kazım Dirik Ortaokulu - İzmir (Bayındır)

iletişim: plnyrdkl@gmail.com

İyi günler. İzmir Bayındır Kazım Dirik Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz maddi olarak kısıtlı imkana sahip bir bölgede bulunmakta. Her öğrencim kitap alabilecek güce sahip değil. Her çocuk kaliteli kitaplara ulaşabilsin diye okul kütüphanemiz için bir kampanya başlattık ve yardımlarınızı bekliyoruz. Daha çok 7 ve 8. Sınıf seviyesinde kitaplara ihtiyacımız var. 7 ve 8. Sınıf öğrencilerin dikkatini çekebilecek hemen hemen hiç kitabımız yok. Şimdiden teşekkür ederiz.Okulumuzun bilgileri şu şekilde:
Kazım Dirik Ortaokulu
Öğrenci Sayısı:369
Adres:Mithatpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No 28 Bayındır/İzmir
Pelin Yurdakul Aydın
İletişim : plnyrdkl@gmail.com

MATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya (Manavgat)

iletişim: oguzhanalpaslan@gmail.com

MATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak kendi çabalarımızla okulumuza kütüphane kurduk fakat, kitap eksikliği yaşamaktayız.
Okulumuz için yaptığımız bu çalışmada bizlere kitap desteği sağlayabilirseniz öğrencilerimiz adına çok teşekkür ederiz.
Orta öğretim (Lise) düzeyinde roman, hikaye, şiir, anı, dergi, özellikle yeni çıkmış güncel eserler vb. türlerde,
uygun göreceğiniz miktarda kitap gönderebilirseniz seviniriz.
Oğuzhan ALPASLAN
Bilişim Tek. Öğretmeni
Tel: 0507 367 6406

Adres:
Çeltikçi Köyü, Mutlu Selim Mevki, Manavgat/ANTALYA
MATSO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Okul Tel: 02427591454

Soğucak Mustafa Yamaner Ortaokulu & Hacılar Ortaokulu - Sakarya

Merhabalar. Sakarya Üniversitesi Eğitim fakültesi öğrencileri olarak topluma hizmet dersi kapsamında aşağıda adresleri yazılan köy okullarına  5,6,7, ve 8. Sınıf öğrencileri için okuma kitabı ihtiyaçlarını sağlama konusunda aracı olmak istiyoruz. Bu konuda minik öğrencilerimize kitap yardımında bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. (Not: İhitiyaç duyulan kitap adedi yaklaşık 100. Az yada fazla yapacağınız her yardım bizleri çok


Soğucak Mustafa Yamaner Ortaokulu 

Açık adres: Bozkır- Soğucak MH. 59910 SK 49 Konya / Bozkır ( Soğucak Köyü)


Hacılar Ortaokulu

Açık adres: Bozkır Hacılar MH. 58383 SK 13/2 Konya / Bozkır ( Hacılar Köyü) 

en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı On Dakika Otuz Sekiz Saniye Kalbimin Can Mayası Başka Bir Şey Pia Mater Gelirken Ekmek Al Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Kendine Hoş Geldin Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Sodom ve Gomore Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Romantik Aşk Kitapları Yabancı Romanlar Erotik Kitaplar Macera Kitapları Öykü Hikaye Kitapları Komik Kitaplar Yerli Romanlar Çocuk Kitapları Polisiye Kitaplar Kişisel Gelişim Kitapları Gizem Kitapları Psikoloji Kitapları Tarihi Kitaplar Korku Kitapları Fantastik Kitaplar Kadın Erkek İlişkisi Din / Tasavvuf Kitapları Gerilim Kitapları Şiir Kitapları Biyografi Kitapları Deneme Kitapları Bilim Kurgu Kitapları Politik Kitaplar Günlük Anı Kitapları Beslenme Diyet Kitapları