Kitap bağışı ilanları

Email:
Email adresini gizle
Şehir:
İlan:

Lütfen iletişim bilgisi, adres ve talebin amacı gibi mümkün olduğu kadar fazla detay ekleyiniz. Detaylı bilgi verilmeyen ilanlar kabul edilmeyecektir!

YazarOkur Kitap Bağış Şartları:

YazarOkur Kitap olarak düzenli kitap bağışı yapmaktayız. Bunun için göndermiş olduğunuz bağış talebinin aşağıdaki kurallara uyması gerekir. Kurallara uyan talepler değerlendirilip onaylandıktan sonra belirtilen isim ve adrese kitaplar tarafımızdan gönderilir.

Bağış Şartları:

- Belirtilen adresin resmi bir okula ya da derneğe ait olması.
- Belirtilen ismin okul ise Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir öğretmene ait olması, dernek ise isim ile birlikte dernekteki görevinin de eklenmesi.
- Kendisine ulaşabileceğimiz telefon ve e-posta adresinin belirtilmesi.
- En az bir paragraftan oluşan yapılan çalışma, talep edilen kitap türleri, öğrenci seviyesi vs gibi bağış talebinin içeriğinin belirtilmesi.

Kitap Bağış Talepleri:

Manisa-Kırkağaç ilçesi Eczacı Engin Ümmetoğlu Anadolu Lisesi - Manisa (Kırkağaç)

iletişim: ahmethepaglar0809@gmail.com

Manisa-Kırkağaç ilçesi Eczacı Engin Ümmetoğlu Anadolu Lisesinde görev yapmakta olan ve okulumuzun kütüphanesinden sorumlu Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesinde bulunan kitapların birçoğunun özellikle 1960-1990 yıllara ait basımlar olması nedeniyle güncelliği artık bitmiş durumdadır. Kitaplar öğrencilerimize hitap etmemekte, üstelik dil ve üslup yönüyle anlaşılamamaktadır. Kütüphanemizdeki kitapların birçoğu artık kullanılırlığını yitirmiş olan ansiklopedilerden oluşmakta; fakat öğrencilerimizin asıl ihtiyacı durumundaki roman, hikaye, şiir vb. türlerden ve üniversite hazırlık kaynaklarından yoksun bulunmaktadır. Bu nedenlere bağlı olarak okulumuzda 14-18 yaş arası lise öğrencilerinin duygu ve düşünce dünyalarına hitap eden roman, hikaye, tiyatro, şiir ve özellikle üniversite hazırlık kaynakları gibi alanlarda eser ihtiyacı oluşmuştur.
Okulumuza bakanlık tarafından gönderilen maddi ödenek ancak okulumuzun hizmetli ve diğer fiziksel ihtiyaçlarına (elektrik, su, kömür, fotokopi vb.) yetmektedir. Bundan dolayı kütüphanemizi güncelleştirebilmek ve gençlere okuma kültürünü kazandırmak adına kitap alımı yapma imkânımız yoktur. Bunun yanında kitaplıklarımız da yeterli düzeyde değildir. Bu noktada kütüphanemiz için kitap yardımı ve mümkünse kitaplık yardımı talep etmekteyiz. Öğrencilerimizin kütüphane ve okuma kültürü kazanması adına göndereceğiniz her bir kitap, yapacağınız her bir bağış bizler için büyük bir anlam ve öneme sahiptir. Gerekli resmi yazı, belge ve kütüphane fotoğrafları; bağış talebimizle ilgilenen kişi ve kurumlara ivedilikle iletilecektir.
Sonsuz saygılarımızla durumu bilgilerinize sunuyor, yardım ve bağışlarınızı bekliyor, teşekkürü şimdiden bir borç biliyoruz.

AHMET CAHİT HEPAĞLAR
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Eczacı Engin Ümmetoğlu Anadolu Lisesi
Cep No: 05546049730
Tel No: 02365881037
Faks: 02365884606
Adres: Şair Eşref Mah. 71. Sokak No:35 KIRKAĞAÇ/MANİSA

Bayırköy İlk ve Ortaokulu - Bilecik (bayırköy)

iletişim: selamidemirci517@gmail.com

Bayırköy İlk ve Ortaokulunda Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Okulumuz kütüphanesi yenilendiğinden dolayı şu anda raflarımız boş durumda. Ama bu eksikliğimizi gidermek ve bize bu konuda yardımcı olmak sizin elinizde.
Çocuklarımızın hayal dünyalarını zenginleştirip hayata okudukları kitapların penceresinden bakmasını istiyorsanız kitap bağışlarınızı bekliyoruz. İlk ve Ortaokul seviyesindeki her türden kitap kabülümüzdür. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Fatih Mahallesi 2. Sokak No:9/A bayırköy/BİLECİK
Tel: 05076084925

ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ - İstanbul

iletişim: ecememreberk@hotmail.com

Okulumun istanbul da olmasına rağmen maddi açıdan bir çok araç gerecimizi karşılayamamaktadır şişli feriköyde bulunan şişli anadolu lisesi kütüphaneye sahip olmasına rağmen kütüphanemizin içinde hiçbir kitap bulunmamaktadır okul başarı olarak yüksek bir okuldur bu sene değerli müdürümüz ve kıymetli öğretmenlerimiz sayesinde nitelikli okullar arasına girmiştir öğrencileride seçilmiş öğrencilerdir okulun seviyesini bir tık daha yukarı çıkarmak için kitap talebinde bulunuyoruz dünya klasikleri olursa eğer edebiyat derslerimize de yardımcı olacaktır lütfen mesajımızı dikkate alın ve 500 öğrenciyi sevindirin ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ

Gaziantep Araban ilçesine bağlı Köklüce Mehmet Gezer Ortaokulu - Gaziantep (Köklüce)

Necmettin YAĞMUR Köklüce Ortaokulu Müdürüyüm. Gaziantep Araban ilçesine bağlı Köklüce Mehmet Gezer Ortaokulu nda Görev yapmaktayız Kütüphanemizde kitap sayısı az ve öğrencilerde okuma alışkanlığı yok bua bağlı olarak öğrencilerde başarı seviyesi düşük. Okulumuzun başarı seviyesi yükseltmenin yolu okumaya alışkanlığını kazandırmaktan geçtiğine inanıyorum. Kitap bağışında bulunabilirseniz çok sevinir minnet oluruz. Tel: 0552 231 56 27 mail: necmettin_7053@hotmail.com
yaş aralığı 10- 15 arasına uygun kitaplara ihtiyacımız var. adres: Köklüce Mah. Köklğce sk: No:1/1 Köklüce Ortaokulu şimdiden teşekkürler.

Bitlis - Hizan - İstiklal Ortaokulu - Bitlis (Hizan)

iletişim: ronahi_hizan@outlook.com

Merhaba.Bitlis ilinin Hizan ilçesin de eğitim veren İstiklal Ortaokulu Müdürüyüm.Okulumuz da öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla kitap okuma saatleri, kitap okuma halkaları ve benzeri etkinlikler yapıyoruz.Okulumuz gündüzlü okul olup herhangi bir bütçeye sahip değildir.Ayrıca okulun bulunduğu çevre veya velilerimizin maddi durumu yetersiz olduğundan dolayı öğrencilerden kitap taleb edemiyoruz.Sizden ricam lütfen bize kitap temin etme konusunda yardımcı olun.Bu konuda mağduruz.Şimdiden teşekkür ederim.
KİTAP TÜRLERİ:ÖĞRENCİ SEVİYELERİNE UYGUN HER TÜR KİTAP OLABİLİR.ÖZELLİKLE ROMAN HİKAYE MASAL.
YAŞ ARALIĞI 9-14.

OKUL MÜDÜRÜ:SERHAT DURMAZ
İSTİKLAL ORTAOKULU
ESENTEPE MAHALLESİ
HOROZDERE CADDESİ
NO:1 HİZAN BİTLİS
0534-333-84-03

Kütahya Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi - (Hisarcık)

iletişim: yunussevim03@hotmail.com

Kütahya Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuzun güncel romanlara ihtiyacı vardır. Öğrencilerimizin ve okulumuzun durumu olmadığı için bunu gerçekleştiremiyoruz. Sizden ricamız okulumuza yardımcı olmanız. Öğrencilerimiz adına çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar...0554 993 53 04

Okul kütüphanemiz için Lise düzeyi Okuma kitabı - Denizli (Çivril)

Konu:Okul kütüphanemiz için Lise düzeyi Okuma kitabı ihtiyacı
Adres: Beycesultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çivril/DENİZLİ

Okan İNCİ
Tel:0 505 755 04 66

İlginize teşekkür ederim.

Tozlanmasın Okunsun Projesi - Eskişehir (tepebaşı)

Tozlanmasın Okunsun Projesi kapsamında ihtiyacı olan il ve ilçelere gidip kütüphaneler kuruyoruz fakat kitap stoğumuz tükenmek üzere.Özellikle ilkokul,ortakoul ve lise seviyesinde i, dini,siyasi ve yetişkin içeriği olmayan kitaplara ihtiyacımız vardır.
İletişim için
Tozlanmasın Okunsun Proje sorumlusu Ahmet Berat Portakal
Tel No:05358235748
Mail:ahmet33berat@gmail.com

Sultan Alparlsan Ortaokuluna kitap talep ediyoruz. - Ağrı (Tutak)

iletişim: halil__08@hotmail.com

Tutak ilçesinde bulunan Sultan Alparslan Ortaokulna 11-15 yaş grubu kitaplarına ihtiyacımız var.Okulumuz 200 öğrenciden oluşmaktadır ve 15-20 kitap anca var.Bir kitap bile bizim için çok önemli.

Van yolu üzeri Karşıyaka Mah. Sultan Alparslan Ortaokulu Tutak/AĞRI

Üçşehitler İlk / Ortaokulu kütüphane - Konya (ÇELTİK)

iletişim: yasintokoz@hotmail.com

İyi günler,

Okulumuza kütüphane yapıyoruz. 7 - 14 yaş arası her türlü kitaba ihtiyacımız vardır. Yardımcı olursanız sevinirim.Üçşehitler İlk / Ortaokulu
Gökpınar Mahallesi
70948. Sokak No: 7
Çeltik / KONYA

Engellilerimiz ve kimsesiz çocuklar için kitap bağışı talebi - Tokat (Turhal)

iletişim: kutuphane6002@kulturturizm.gov.tr

Turhal Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü veTurhal Cumhuriyet Çocuk Evleri hizmet binalarında Kitaplık ve okuma köşesi oluşturma çalışmasına başlamış bulunuyoruz.Heryaştan insanımıza hitap edecek çocuk kitapları da dahil bağışlarınızı bekliyoruz.Teşekkür eder işlerinizde kolaylıklar dileriz.

Kitap Okumak İstiyoruz. - Antalya (Aksu)

iletişim: mervekilinc2366@gmail.com

Merhaba, bu metni şimdiden okuyacak olan kişilere sesleniş bu.Bizim ailemizde 3 kişi öğrenim görüyor ve kız kardeşimiz fen lisesinde normal test ve eğitim kitapları almaktan kendimize okuma ve kişisel gelişim kitabı almaya gücümüz yetmiyor.çifçi bir ailenin çocukları olarak bu ilana kulak verin lütfen.

K.Maraş Pazarcık ilçesinde Pazarcık Anadolu İmam Hatip Lisesi - Kahramanmaraş (Pazarcık)

iletişim: ucanterlik17@hotmail.com

AYDINLIK BİR GELECEK İÇİN...
Merhabalar. Ben K.Maraş iline bağlı Pazarcık ilçesinde Pazarcık Anadolu İmam Hatip Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesi ve kitap okumaya meraklı öğrencileri var. Fakat kitaplarımız çok yetersiz ve oldukça az. Sizden ricam okulumuza "lise düzeyine uygun" "roman, hikaye ve şiir kitabı" yardımı göndermeniz. Telefonunuzu bekliyor olacağım:05539051718 Zehra Nur Yüce okulumuzun adresi: Mehmet Emin Arıkoğlu Mahallesi Alpet Küme Evleri No16 /KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde bulunan Aktoprak Anadolu Lisesi - Gaziantep (Şeihtkamil)

iletişim: serkansimsek27@hotmail.com

Merhabalar Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde bulunan Aktoprak Anadolu Lisesi adlı köy okulunda görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Okulumuz köy okulu olduğundan dolayı taşımalı servis ile öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu sene okulumuza kütüphane kurmayı planlıyoruz fakat imkanlarımız çok kısıtlı burada okuyan öğrencilerimizin Türkçelerini geliştirmeleri adına kitaba ihtiyaçları bir hayli fazladır. Kitaba ulaşma konusunda şehir merkezlerinde okuyan öğrenciler kadar şanslı değiller bizler okul öğretmenleri olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz fakat yetersiz kalıyor. Geleceğe dair memleketimiz için umut vaad eden öğrencilerimiz var bu öğrencilerimizin ellerinden tutarken sizlerden de yardım bekliyoruz. Okulumuza kurmaya çalıştığımız kütüphaneye sizlerden (kütüphane araç gereçleri, roman,hikaye,deneme, dergi, test kitabı,ansiklopedi vb.) bağışta bulunmanızı rica ediyoruz. Eğitimin yatırım işi olduğu bilinciyle yardım ellerinizi okulumuza da uzatacağınızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Hoşça kalın.
Sercan ŞİMŞEK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
TLF: 05354408383
email: serkansimsek27@hotmail.com

silifke sarıcalar ortaokulu için kitap bağışında bulunurmusunuz - Mersin (silifke)

iletişim: demirbilek3@hotmail.com

merhabalar ben mustafa demirbilek silifke'de sarıcalar ortaokulunda beden eğitimi öğretmeniyim kendim kitap okumayı seviyorum okuyorum ve öğrencilerime okutmaya çalışıyorum.
7.sınıfların sınıf rehber öğretmenliğini yapmaktayım kitaplık boş kalmış durumda
sizden ricam okumadığınız kitaplarınız varsa bizim sınıfımıza kitap gönderebilir misiniz.
mustafa demirbilek
05534841030
adres: silifke sarıcalar ortaokulu
sarıcalar mahallesi silifke mersin

Okulumuza kutuphane olusturmak istiyoruz - Şanlıurfa (Karakopru)

iletişim: seyrantuta89@gmail.com

Iyi gunler Sanliurfa Karakopru Zeytindali Anadolu Lisesi kutuphanemiz bomboş ucretsiz kitap yardimlarinizi bekliyoruz. Okulumuz yeni acildi ve gercekten sıfır kitap sayimiz. Adres Zeytindali Anadolu Lisesi Karakopru Sanliurfa tesekkurler.

Kitap bağışında bulunur musunuz? - Kahramanmaraş (Onikişubat)

iletişim: betul_677@hotmail.com

Merhabalar, ben Kahramanmaraş'ta bir köy okulunda görev yapmaktayım. Okulumuz henüz yeni olduğu için kütüphanemizde kitap bulunmamaktadır. Kahraman unvanını almış bu şehrin çocukları için yardımlarınızı bekliyoruz.Şimdiden teşekkür ederiz.

telefon: 03442712424
Okul Müdür Yardımcısı: Nihat Ay: 0543 739 77 15
Adres: Şehit Osman Açıkgöz İHO Dönüklü Mahallesi/ Onikişubat-KAHRAMANMARAŞ

Gaziantep te yeni açılan cezaevine kitap bagisi - Gaziantep (Şehitkamil)

iletişim: Metehanocak@msn.com

Yeni kurulmuş olan cezaevinde oluşturulacak kütüphane için kitap bağışlarınızı bekliyoruz...
Şehitkamil açık ceza-infaz kurumu Güngörge mah. Şehitkamil Gaziantep
Irtibat kişisi: Metehan Ocak
05446096698

üniversite hazırlık - İstanbul (bahçeşehir)

iletişim: pkgrcagla@gmail.com

Merhaba,
Elimde kullanılmamış veya çok az kullanılmış test kitapları, denemeler ve konu anlatımlı kitaplar mevcut. Kitaplar 10. 11. 12. sınıf ve ygs lys karışıktır. İhtiyacı olanlara yollayabilirim.

Askeri birliğimize kitap yardımı bekliyoruz... - Şanlıurfa (Haliliye)

iletişim: enescakar96@hotmail.com

Merhaba;
Sizlere bu maili Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı’ndan yazıyorum. Ben; Hizmet ve Muhafız Bölük Komutanlığı emrinde görevli gündüz çavuşu Enes Çakar. Birliğimize kütüphane yapıldı fakat rafları boş. Askerlerin boş vakitlerinde bir nebzede olsa dünyadan soyutlanmasını sağlamak, kafalarını dağıtmak ve kendilerine birey olarak katkıda bulunmalarına vesile olmak için sizden yardım talep ediyoruz. Sizlerinde yardımları ile önce kütüphanemizi sonrasında ise karakter ve düşünce yapımızı zenginleştirmek istiyoruz. Kütüphanemizde ki boş rafların dolması ümidiyle saygı ve selamlar...
Kitap bağışında bulunmak isterseniz bilgiler;
“Alıcı: Enes Çakar
Adres: Mardin Yolu Üzeri 4. KM, Sırrın Mahallesi, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı - Hizmet ve Muhafız Bölük Komutanlığı“

Okul Kütüphanemizin kitap ihtiyacı var - Balıkesir (Dursunbey)

iletişim: haceryalcintas@hotmail.com

merhabalar Çalıştığım okulun kütüphanesine kitap ihtiyacımız var. Özellikle lise seviyesinde kitaplarınızı bağışlayabilirseniz öğrencilerim adına çok teşekkür ederim.Okulum genel olarak köylerden taşıma ile gelen ve maddi yetersizlikleri olan öğrencilerden oluşmakta. Okul kütüphanemiz işlevsel olmadığı için rafları kendi çabamızla yeniledik ancak öğrencilere uygun güncel kitabımız bulunmamaktadır bu nedenle öğrencilerimizin kitap okuma düzeyleri oldukça düşüktür. Okulumuzun bütçesi de bu konuda yeterli değil maalesef.

Okulum:Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi Bozyokuş Mah. Cumhuriyet Cad. No:2 Dursunbey/Balıkesir telf: 0266 6621020

KİTABA İHTİYACI OLAN GENÇLERE DESTEK! - Çorum (Alaca)

iletişim: tunc.84@hotmail.com

Çorum'un Alaca ilçesinde görev yapmakta olan bir öğretmenim.Dar gelirli öğrencilerimizin çoğunlukta olduğu okulumuzda çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı edinmesi,hayata bakış açılarını geliştirebilmeleri,üretken, faydalı bireyler olarak kendilerini yetiştirebilmeleri adına onlar için bir kütüphane açma çabası içerisindeyiz.Gerçekten okumayı çok seven, gayretli, çalışkan ancak imkanı olmayan öğrencilerimiz için kitap desteğine ihtiyacımız var. onlara bir umut,bir ışık olacak her kitap bağışı bizim için çok kıymetli.Kütüphanemize yapacağınız kitap bağışlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Seda TUNÇ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Adres:Şehit Nedim Tuğaltay Anadolu Lisesi
Günhan Mahallesi Yavuz Sultan Selim Sokak No:1 ALACA/ÇORUM
TEL: 05066390184

kitap bağışı - İzmir (Karabağlar)

iletişim: berkcengiz7@gmail.com

Elimde farklı türlerde bağışlamak istediğim kitaplar var, benimle iletişime geçilmesini istiyorum.

YENİ OKUL YENİ UMUT - ÖĞRETMENİM ORTAOKULU - Balıkesir (GÖNEN)

iletişim: hasanonder32@gmail.com

Balıkesir'in Gönen ilçesinde yeni açılan bir ortaokulda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Bu okul Gönen'de çalışan öğretmenlerin maddi desteği ile yapıldığı için adına "ÖĞRETMENİM ORTAOKULU" dediler. Güzel bir okulumuz var. Ancak kütüphanesinde hiç kitap yok. Daha doğrusu kütüphanemiz bile yok. Raf veya dolap hiçbir şey yok. Yeni bir okul kütüphanesi oluşturmaya çalışıyorum. Sizin kitaplarınızı bu kütüphanede görmek isterim. Tarihe, bilime ve edebiyata meraklı öğrencilerim var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Sevgi ve muhabbetle.

Hasan ÖNDER
Türkçe Öğretmeni
0 506 536 76 66
hasanonder32@gmail.com
EV: Kurtuluş Mah. Yaprak Sok. 3/8 10900 Gönen/BALIKESİR

OKUL:
ÖĞRETMENİM ORTAOKULU
Kurtuluş Mah. 184 SOK. No.: 5 Gönen / BALIKESİR

Diyarbakır Sur Vali Aydın Arslan Fen Lisesi için kitap bağışı - Diyarbakır (Sur)

iletişim: esraipekmt@gmail.com

Diyarbakır Sur Vali Aydın Arslan Fen Lisesinde İngilizce öğretmeniyim. Okulumuz kütüphanesinde roman türünde kitaplarımız çok az ve iki günde bir kitap bitiren öğrencilerimiz var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Adres: Vali Aydın Arslan Fen Lisesi, Bağıvar Mah. Sur/Diyarbakır

Kütüphanesi bulunmayan okulumuza sen de katkı sağla . - Gaziantep (İslahiye)

iletişim: Edah_01_90@hotmail.com

Gaziantep ili İslahiye ilçesine bağlı Altınüzüm kasabasında yer alan Altınüzüm Anadolu İmam Hatip ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz bu yıl yeni açıldığı için kütüphanemizde okuma kitabı bulunmamaktadır. Okul kütüphanemize katkı sağlayacak insanlar olduğuna inanıyorum. Katkı sağlayacak herkese şimdiden teşekkür ederim.İrtibat telefon : 544 442 01 94 Adres: Altınüzüm Anadolu İmam Hatip Lisesi İslahiye/Gaziantep

minik eller kitap sever - Muş (merkez)

iletişim: leylaalp16@gmail.com

Sevgi Dolu Yüreklere Gönül Dolu Selamlar,
Bizler Muş Alparslan Üniversitesi İlköğretim Matematik Bölümü öğrencileri olarak Leyla ALP, Kevser BULUT, Ömer Faruk YILDIZ, Muhammet KÖSTEKÇİ ve Ferdi TARHAN.
Siz çok kıymetli sevgi dolu yüreklere, mektubu yazmamızın nedeni öğrencilerimizin gözündeki umut dolu hayat ışığını görmemizdir. Güzel müjdeler veren o ışıklara yürekten inanmış olmamızdır.
Hayat, bir okulun kaderini değiştirecek bir kıvılcıma vesile olmak için bile yaşamaya değer. Haydi, öyle ise hayatın paylaşmaya değer olduğunu, paylaşmayla hayatın anlam kazandığını herkese göstermek için vesile olalım. Kardeşlerimiz her ne kadar imkanları sınırlı olsa da gelecek vaat eden, zeki ve pırıl pırıl öğrencilerdir. Zamanını ve imkânlarını sınırsız olarak öğrencilerinin hizmetine sunmayı arzulayan öğretmenlerimiz var.
Duyarlı ve yüreği sevgi dolu siz dostlara, geleceğimizin umudu ve teminatı olanlar adına, roman, hikaye, şiir, masal… vb. her türlü kitaplarınıza talibiz. Yardımlarınıza karşılık sizlere güzel bir nesil hediye etmek boynumuzun borcu olsun.
Okulumuza yardımında bulunacağınıza yürekten inanıyor ve yardımlarınızı sabırsızlıkla aşağıdaki okul adresine bekliyoruz.
Yüreği pırıl pırıl, imkanları sınırlı olan kardeşlerimiz adına sizlere minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Orta Kent Köyü Orta Kent İmam Hatip Ortaokulu Muş

Leyla ALP leylaalp16@gmail.com
Kevser BULUT kvsr.blt12@gmail.com
Ömer Faruk YILDIZ matrix.satrix49@gmail.com
Muhammet KÖSTEKÇİ muhammedkstkci65@gmail.com
Ferdi TARHAN tarhanferdi492532@gmail.com

okul kütüphanemiz için kitap talebi - dikli/çandarlı - İzmir (dikli/çandarlı)

iletişim: ersancankurtaran@yahoo.com

İyi çalışmalar;
Ben izmir'in Dikili ilçesi çandarlı beldesi cumhuriyet ilkokulu okul aile birliği başkanıyım.Okulumuza kütüphane yapılması konusuna karar aldık ve okulumuza bağış severlerin katkıları ile kütüphane yapıldı.Dolayısıyla kütüphanemizin tek eksiği kitaplar.
İlk okul 1-4 sınflarına yönelik kütüphanemize koyabileceğimiz kitaplara gereksinim vardır.Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok seveniriz.Şimdiden ilginize teşekkür ederiz.

Ersan CANKURTARAN

CEP TEL:0532.5823507
Çandarlı cumhuriyet ilkokulu

çandarlı mah. okul sokak no:2

Dikili/İzmir

Bize kitap bağışı yapmak ister misiniz? - Van (edremit)

iletişim: yasemec06@hotmail.com

Merhaba. Ben Van Edremit Ertuğrul Gazi Ortaokulu müdürlüğü adına yazıyorum. Biz okul olarak maddi durumu yetersiz olan öğrencilerimiz için sizden yardım talebinde bulunuyoruz. Ayrıca kurduğumuz yeni kütüphane için kitap eksiğimiz var bu konuda da yardımlarınız bekliyoruz. umarım olumlu bir dönüş olacaktır bize şimdiden teşekkür ederiz kendimiz ve de öğrencilerimiz adına.


Adres: Ertuğrul Gazi Ortaokulu Edremit Yeni Toki Küme evleri 9. Etap Edremit/VAN

Bayındır/Ergenli Köyü Çocuklarıma ışık olur musunuz - İzmir (Bayındır/Ergenli Köyü)

Ergenli Şehit Cevdet Aygün Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Kütüphane kurmaya çalışıyoruz ancak kitabımız yok malesef. Çocuklarım köyde yetişmiş öğrenciler. Ufuklarını geliştirmek için okumaya ihtiyaçları var. Bize yardımcı olursanız çok mutlu olacağız.

Şanlıurfa, Viranşehir Eyyüpnebi Çok Programlı Anadolu Lisesi - Şanlıurfa

iletişim: alicansuer47@gmail.com

Merhabalar, hayırlı akşamlar. 🙂 Şanlıurfa, Viranşehir Eyyüpnebi Çok Programlı Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okulumuz, köy okuludur. Okulumuza yeni kütüphane yaptık bu yıl. Köy yeri olduğundan çocukların Türkçeleri çok iyi değil ve kitap sayımız çok az. Elimizdeki imkanlarla bir şeyler yapmaya çalıştık, başka yerlere de kitap bağışı için talepte bulunduk. Öğrencilerimiz, ancak kitap okuyarak kendilerini geliştirip bir yerlere gelebilirler. Bu doğrultuda uğraşıyoruz. Sizden ricamız, okulumuza kitap (roman, hikaye, deneme, dergi, test kitabı, ansiklopedi vb.) bağışında bulunmanız. Yardımda bulunmanız dileğiyle, hoşça kalın. 🙂 Adres: Eyyüpnebi Mahallesi, Bahçelievler Caddesi, Eyyüpnebi Çok Programlı Anadolu Lisesi, 27/1, Viranşehir/ŞANLIURFA. İletişim: 05536403247

Bir kütüphanemiz olsun - Ahlat kız anadolu imam hatip lisesi - Bitlis (AHLAT)

iletişim: mismailbeli8@gmail.com

Bitlis'in bir ilçesi olan Ahlat'a bu yıl atandım.Okulum Ahlat kız anadolu imam hatip lisesi okulum yeni yapilmiş ve bir kütüphanesi yok öğrencileriminde maddi durumları kitap almak için elverişli değil yardım ederseniz öğrencilerimin okiyacak kitaplara sahip olmasını istiyorum.
Okulimun aderesi:Ahlat kız anadolu imam hatip lisesi erkizan mah. Emniyet sok. Ybo kampüsü No:1 AHLAT/BİTLİS

Birliktelik,Dayanışma,Güzel bir Dünya ve Daha İyi bir gelecek için - Şanlıurfa (Birecik)

iletişim: arif_aslan_21@hotmail.com

Merhaba iyi geceler adım Arif Aslan BAYKARA Şanlıurfa/Birecik Yavuz Sultan Selim İmam Hatip Ortaokulu'nda Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapıyorum okulumuzda kütüphane mevcut değil boş bir sınıfı kütüphaneye çevirdik.Fakat kütüphaneye koyacak kitap sayımız çok az.Okulumuz köy okulu olmasına rağmen büyük bir okul 650 öğrenci mevcudu var taşımalı öğrencilerle birlikte.Kitap türü olarak fark etmez her türlü kitap çeşidine talibiz.( Çocuk kitapları,Tarih,Edebiyat,100 Temel eser,Bilim Kurgu,Macera vb.)Sizlerden gelecek kitap yardımı öğrencilerimizi çok mutlu edecektir.Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...

Yavuz Sultan Selim İmam Hatip Ortaokulu ( ŞANLIURFA/BİRECİK - Kural Köyü)

Yatılı Okul İçin Kitap Yardımı... - Antalya (Gündoğmuş)

iletişim: moonlightahlat@hotmail.com

Ben Antalya'dan Türkçe Öğretmeni Ayfer Sümer. Okulumuz Antalya'nın çok uzak bir zorunlu hizmet bölgesinde bir yatılı okul. İhtiyaçlarımız genel olarak karşılanmakta ancak kitap eksiğimizi bir türlü çözemiyoruz. Öğrencilerimiz sürekli aynı kitapları okumak durumunda kalıyorlar. Bu ihtiyacı kapatabilmek için bir kütüphane oluşturmaya karar verdik. Acaba bizim okulumuza da ortaokul seviyesinde eğitici öğretici kitap gönderebilir misiniz? Sunacağınız en ufak katkı bizim için çok önemli... Şimdiden çok teşekkür ederiz. Mutlu yıllar...

Şehit Orman Mühendisi Abdullah Aydın Yatılı Bölge Ortaokulu
Rasih Kaplan Mah. Ergenekon Cad. No:21
GÜNDOĞMUŞ/ANTALYA

Yeni Açılan kasaba okuluna acil kitap bağışı!!! - Gaziantep (İslahiye)

iletişim: Edah_01_90@hotmail.com

‪ Merhaba! Ben Gaziantep ili İslahiye ilçesine bağlı Altınüzüm kasabasında Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Okulumuz yeni açıldığı için kütüphanemizde kitap bulunmamaktadır. Okul kütüphanemize katkı sağlayacak kişiler olduğuna inanıyorum ve kitap bağışı yapacak kişilere şimdiden teşekkür ediyorum. ‬
‪Telefon :544 442 01 94‬
Adres: Altınüzüm Anadolu İmam Hatip Lisesi İslahiye/ GAZİANTEP Eda POLAT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Kitap bagisi vb.hk - Siirt (Siirt köy okullari)

iletişim: E.kayran@hotmail.com

Merhaba. Yoksul köy okullarına yardım toplamaktayız. Sizde bize yardım edebilir misiniz? Özellikle okulun bir odasını kütüphane yapmak istiyoruz. Şu anda elimizde 20 tane yardım bekleyen köy bulunmakta.
Malzeme listesi:
- 1-8’inci sınıflar için hikâye ve romanlar (7-14 yaş aralığı),
- Kırtasiye malzemesi (silgi, defter, boyama vb. kalemler),
- Spor malzemeleri (Ayakkabı, eşofman, 6-14 yaş aralığı),
- Zekâ oyunları,
- Anaokulu için gerekli malzemeler (sandalye, masa, boya, boyama kitapları, dolap, oyuncak).
Adres: Kooperatif Mah., M. Çalapkulu Cad., No:2, Siirt.
054303144187
Erdal kayran
Saygılarımla

en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Sızı Üç Kız Kardeş Mustafa Kemal Deniz Duası Fırtınada Yanacaksın Son Göçüp Gidenler Koleksiyoncusu 1984 Paris’ten Çiçeklerle Hayvan Çiftliği Leyla İle Mecnun Kırlangıç Çığlığı 4N1K 2 Başlangıç Fesleğen Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Korku Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak Aeden Olağanüstü Bir Gece Senden Sonra Ben Ölüme Fısıldayan Adam Yabancı Şahmeran Vazgeçtim Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç Kötü Çocuk İçimizdeki Şeytan Bana İkimizi Anlat Fi Beyaz Gemi Yaban Tutunamayanlar İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Bukre Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Aynı Yıldızın Altında Şeker Portakalı Grinin Elli Tonu Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Sabahattin Ali Sarah Jio Zülfü Livaneli Romantik Aşk Kitapları Yabancı Romanlar Öykü Hikaye Kitapları Macera Kitapları Yerli Romanlar Erotik Kitaplar Çocuk Kitapları Komik Kitaplar Tarihi Kitaplar Polisiye Kitaplar Gizem Kitapları Korku Kitapları Kişisel Gelişim Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Fantastik Kitaplar Bilim Kurgu Kitapları Psikoloji Kitapları Biyografi Kitapları Gerilim Kitapları Şiir Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Deneme Kitapları Günlük Anı Kitapları Politik Kitaplar Beslenme Diyet Kitapları