Kitap bağışı

Email:
Email adresini gizle
Şehir:
İlan:

Lütfen iletişim bilgisi, adres ve talebin amacı gibi mümkün olduğu kadar fazla detay ekleyiniz. Detaylı bilgi verilmeyen ilanlar kabul edilmeyecektir!

YazarOkur Kitap Bağış Şartları:

YazarOkur Kitap olarak düzenli kitap bağışı yapmaktayız. Bunun için göndermiş olduğunuz bağış talebinin aşağıdaki kurallara uyması gerekir. Kurallara uyan talepler değerlendirilip onaylandıktan sonra belirtilen isim ve adrese kitaplar tarafımızdan gönderilir.

Bağış Şartları:

- Belirtilen adresin resmi bir okula ya da derneğe ait olması.
- Belirtilen ismin okul ise Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir öğretmene ait olması, dernek ise isim ile birlikte dernekteki görevinin de eklenmesi.
- Kendisine ulaşabileceğimiz telefon ve e-posta adresinin belirtilmesi.
- En az bir paragraftan oluşan yapılan çalışma, talep edilen kitap türleri, öğrenci seviyesi vs gibi bağış talebinin içeriğinin belirtilmesi.

Kitap Bağış Talepleri:

Karapınar Duran Sezer Ortaokulu - Konya

iletişim: sadiye.yarici@gmail.com

13-03-2024

Merhaba
Ben Konya Karapınar Duran Sezer Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Şadiye ÇOT. Rehberliğini yaptığım 6.sınıf öğrencilerimin kitap okuma alışkanlıklarına katkıda bulunmak ve onları kitapların büyülü dünyasına dahil edebilmek için çeşitli kitap okuma etkinlikleri düzenliyorum. Fakat kütüphanemizin yetersizliği bize engel oluyor.Kendi imkanlarımızla sınıf kitaplığı oluşturmaya çalışıyoruz bu konuda yardımcı olursanız çok seviniriz. Öğrencilerim için sizlerden kitap istiyorum. (Ortaokul seviyesinde). Vereceğiniz destek için öğrencilerim adına şimdiden teşekkür ederim.
Karapınar Duran Sezer Ortaokulu
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Şadiye ÇOT
telefon: 05412442849
adres: ADALET MAHALLESİ 128080 SK. NO 4 KARAPINAR KONYA

Okunmuş/Metinleri Çizili Kitap Bağışı - Ankara

iletişim: ender_uslu@hotmail.com

10-03-2024

Okunmuş/Metinleri Çizili Kitap Bağışı

Öncelikle yazarokur.com'a bu platformu sağladığı için teşekkür ederim.İlkokulu iki ayrı köyde birleştirilmiş sınıflarda okumuş biri olarak aşağıda kitap arayışlarını ilan eden değerli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize saygılarımı ve başarı dileklerimi sunuyorum.
Ders,sınav,iş,stres,yaşam vs.derken kitap okumak benim eksik kaldığım noktalardan. Elimde çoğunluğu plansızca tanıdıklardan kalma okunmuş kitaplar var.ÖSS kalıntısı kötü bir alışkanlık olarak cümle altları çizili olanlar var. Aralarında düzey olarak liseden üniversite ve üstüne; konu olarak siyaset, tarih, hatıra, hikaye, roman, şiir olanlar var. Kesinlikle amacım olmadığını belirterek aralarında farklı vr karşıt görüşlere tarafgir addedilebilecek olanlar da var. Sırf okunmuş/çizilmiş oldukları için geri dönüşüme atmaya içim acıyor, kitaplıkta durdukça da kimseye faydası yok. Zaten hepi topu 100 kitap anca.
Listesini görüp aralarından seçerek talep etmek isteyenler olursa özelden bana yazabilirler.
Saygılarımla,

Elmalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya (Elmalı)

iletişim: fatma-kotanak@hotmail.com

20-02-2024

Merhaba, kütüphanemizin kuruluş aşamasında buradan yaptığım ricama çok güzel dönüşler almıştım. Ancak sıfırdan kurduğumuz kütüphanemizdeki kitap sayısı öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayamadığından tekrar desteğinize ihtiyacımız var. Küçük ve imkanları yetersiz olan okulumuzda pek çok ihtiyaç sahibi öğrencimiz de bulunmakta. Bu yüzden onlara kitap sevgisi ve okuma alışkanlığı kazandırmada okul kütüphanemizden destek almak zorundayız. Vereceğiniz destek için kendim ve öğrencilerim adına şimdiden çok teşekkür ederim.

Ad-Soyad: Fatma Tecere/Tarih öğretmeni
Telefon: 05438978218 / 02426184658
Adres: Yeni mah. Kirazlı 1 sok. No:3 Elmalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) Elmalı/ANTALYA

Narlıca Cumhuriyet Ortaokulu - Hatay

iletişim: ali.bulun.382431@gmail.com

11-12-2023

Daha önce değerli bağışlarınızla zenginleştirdiğimiz kütüphanemiz ne yazık ki deprem felaketiyle yok oldu. Misafir olarak eğitime devam ettiğimiz okulumuzda yeni bir kütüphane oluşturmak için tekrar desteğinize ihtiyaç duymaktayız. Ortaokul düzeyinde kitap bağışlarınızı seve seve kabul ederiz. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Türkçe Öğretmeni Ali Bulun
Tel: 05075595196
Adres: Narlıca Mahallesi, Narlıca Cumhuriyet Ortaokulu ( Narlıca İmam Hatip Ortaokulu Binası) Antakya/Hatay

lise düzeyindeki kitaplar - Şırnak

iletişim: erturk2694@gmail.com

21-10-2023

Daha önce kendi okulum için buraya ilan oluşturmuş, güzel dönüşler almıştım. Şırnak’ta bir köy okulununda öğretmenlik yapıyorum. Köyde okumayı çok seven birileriyle tanıştım. Kitap almak konusunda imkanları zorlanıyorlar. Sizlerden onlar için kitap talebinde bulunmak istiyorum. Paylaşmak istediğiniz lise düzeyindeki kitaplarınızı onları çok mutlu edecektir.

Emine Ertürk
05438524775
Yeni Mah. Alanya Cad. 211/4 İdil Şırnak
Alataş Ortaokulu

Emine Ertürk

Umuttepe Köyü Umuttepe Ortaokulu Van Çaldıran - Van

iletişim: gller.aydn@gmail.com

19-10-2023

Van’ın Çaldıran ilçesinden yazıyorum İran sınırında olan ilçemizde bir okulumuzun kitap ihtiyacı bulunmaktadır. Bölge halkı geçimini hayvancılık ile sağlayan maddi durumu yetersiz velilerden oluşuyor. Bulunduğumuz bölge çok soğuk kışın -40 derecede eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Daha önce kendi okulum için buraya yazmış güzel dönüşler almıştım. Şimdi tekrar sizlerden kitap talebinde bulunuyorum.
mail: gller.aydn@gmail.çöm
Tel: 0553 625 46 56 ( Güller Aydın, Müdür Yardımcısı, Türkçe Öğretmeni,
Tel: 0541 549 05 51 (0541 549 05 51, Kurum Müdürü, Ayhan Yıldız)
Adres: Umuttepe Köyü Umuttepe Ortaokulu Van Çaldıran)

Boztepe Gazi Osman Öztürk ÇPAL - Kırşehir

iletişim: hilalgrl71@gmail.com

14-10-2023

Kırşehir Boztepe ilçesindeki tek liseyiz. Oku-yorum projemiz kapsamında okulumuza kütüphane kurmayı amaçlıyoruz. En temel eserler de dahil olmak üzere kitap eksiğimiz çoktur. Yardımcı olursanız seviniriz. Boztepe Gazi Osman Öztürk ÇPAL Müdür yardımcısı Hilal GÜREL.
Adres: Bağbaşı mahallesi, Malya caddesi, no:5/a Boztepe Kırşehir
Tel: 0386 512 30 05

Yozgat Yerköy ilçesinde Şehit Muhammed Ali Ocak İlkokulu - Yozgat

iletişim: yunusgungormez66@gmail.com

04-10-2023

Yozgat Yerköy ilçesinde Şehit Muhammed Ali Ocak İlkokulu'n da Sınıf öğretmeniyim. Okulumuzda kütüphanenin olmayışı ve sınıflardaki öykü vb. Kitapların yetersizliği biz öğretmenleri ve öğrencileri olumsuz etkiliyor. Okulumuz ilçenin kenar mahallelerinden birinde. Velilerin durumunun yetersiz olması nedeniyle çocuklara çok fazla kitap temin edemiyoruz. Kendi imkanlarımız da yetersiz kalıyor.İlkokul seviyesi 1.2.3.ve 4. Sınıf için öykü kitaplarına ihtiyacımız var.Bu konuda bize yardımcı olursanız okulca çok mutlu oluruz. Adres:Kale Mahallesi Cengiz Topel Caddesi YERKÖY / YOZGAT
Saygılarımla, Yunus GÜNGÖRMEZ Şehit Muhammed Ali Ocak İlkokulu 3/A Sınıf öğretmeni(5382874866)

İstanbul Plevne Anadolu Lisesi - İstanbul

iletişim: elaberilcigdem@gmail.com

02-10-2023

Merhaba sayın YazarOkur sayfası.Ben İstanbul Plevne Anadolu Lisesi 9-D sınıfından Ela Beril Çiğdem.Sınıfımız, kütüphane bakımı ve kitaplarından sorumlu olduğu için kitaplarımızın eksik ve az sayıda olduğunu fark ettik.Bugünde sizin sayfanıza rastladım, bize yardım edebileciğinizi düşünüyorum ve eğer bu mesajımı görürseniz ayrıca bizlere bilgi sahibi olabilmek için kitaplarınızdan gönderirseniz, okulumuz kütüphanesi ve bizler için çok büyük bir destek vermiş olursunuz.Şimdiden teşekkür ediyorum ve okulumuzun adresini bırakıyorum.


Merkez Mh Halitpaşa cad Havuzbaşı Mevkii, No1/2, 34200 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Kocaeli Dilovası'nda Can Gülmen İlkoku - Kocaeli

iletişim: ercep_492@hotmail.com

02-10-2023

Kocaeli Dilovası'nda Can Gülmen İlkoku 4-A sınıfı öğretmeniyim. Sınıfımız ve okulumuz için hikaye kitapları arıyorum fakat okulun ve velilerin maddi durumları yeterli değil. 8-12 yaş aralığına hitap eden çocuk kitapları gönderebilirseniz çok mutlu oluruz.
Adresimiz Diliskelesi mah. Said Nursi cad. 734. sok No:40.DİLOVASI /KOCAELİ CAN GÜLMEN İLKOKULU
Saygılarımla Recep Bıyıklı(4-A sınıf öğretmeni)
05375184229

RAFIM KİTAP DOLSUN - Ankara

iletişim: tubaburcugedik@gmail.com

27-09-2023

Ankara Yenimahalle Zeynep Salih Alp MTA lisesi Edebiyat öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz eski ve köklü bir lise fakat kütüphanemizde bazı sıkıntılarımız var.Sınıf kitaplıkları oluşturmak için "RAFIM KİTAP DOLSUN" projesi başlatıyoruz.Öğrencilerimizin kendi sınıflarında kitaba istedikleri zaman ulaşıp kitapla bütünleşmelerini sağlamak istiyoruz. Buna ihtiyaçları var. Destekelerinizi bekliyoruz. Şimdilik 9. sınıflardan 5 tane sınıfımıza raflarımızı kuracağız.Çok teşekkür ediyoruz.(TUBA BURCU GEDİK) ZEYNEP SALİH ALP MTA LİSESİ YENİMAHALLE /ANKARA
GAYRET MAH. İVEDİK CAD. GÜLDERELİ SOK.N0:2 06170 YENİMAHALLE /ANKARA

Aydın Bozdoğan Madran İlkokulu - Aydın

iletişim: aslieren_02@hotmail.com

06-09-2023

Aydın Bozdoğan Madran İlkokulu müdürü olarak görev yapmaktayım . Okulumuz bir köy okuludur . Okulda eğitim alan öğrencilerimizin kullandığı okul kütüphanesinin ve Sınıf kitaplıklarının zenginleştirilmesi için destekte bulunursanız çok memnun oluruz . Öğrenci yaş aralığı 5-9’ dur .Sınıf düzeyleri seviyesinde kitaba ihtiyacımız vardır . Şimdiden desteklerin için teşekkür ederiz .
MADRAN İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
Madran mahallesi , 725 sk no: 47 Aydın / Bozdoğan

İzmir Menemen Şehit Er Serdar Amak Ortaokulu - İzmir

iletişim: hakandemirpatnos@gmail.com

21-07-2023

Merhabalar.İzmir Menemen Şehit Er Serdar Amak Ortaokulu müdürüyüm.Okulumuzun kütüphanesinin ciddi anlamda kitap eksiği bulunmaktadır.Bulunduğumuz bölgenin şartlarının zor olması, ailelerinin genel anlamda yoksul olması nedeniyle öğrencilerimizi hayata kazandırmak,kötü alışkanlıklardan uzak tutup,kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla kütüphanemizin çok fazlasıyla ortaokul düzeyinde kitap ihtiyacı bulunmaktadır.Bu anlamda desteklerinizi esirgemezseniz çok seviniriz.Şimdiden teşekkür ederiz.

ADRES:Zeytinlik Mah. Turgut Özal Bulvarı No51 Menemen/İZMİR
TELEFON : 0554 991 80 36
İSİM SOYİSİM : Hakan DEMİR
ÜNVAN: Okul Müdürü
Email :hakandemirpatnos@gmail.com

TABZON/ OF ŞEHİT NECMİ ÇAKIR ANADOLU LİSESİ - Trabzon

iletişim: zeynepcoskun.61ts@gmail.com

16-06-2023

TABZON/ OF ŞEHİT NECMİ ÇAKIR ANADOLU LİSESİ
Merhabalar Trabzon/Of ŞEHİT NECMİ ÇAKIR ANADOLU LİSESİ müdür yardımcısıyım. Bulunduğumuz ilçenin en kalabalık lisesi olan okulumuzda 24 derslik ve 600 öğrenci bulunmaktadır. Öğrencilerimiz okula taşıma kapsamında gelmektedir ve genellikle kırsal bölgelerde yaşamaktadır. Okulumuz vakıfların desteği ile okulumuza kütüphane yaptırdı. Kütüphanenin zenginleşmesi için bir kitap toplama kampanyası başlattık ve bazı bölümlerdeki eksiklikleri tamamladık. FELSEFE alanında kitap eksikliğimiz var.
KİTAP LİSTESİ:
J LOCKE: İnsanın anlama yetisi üzerinde bir deneme
David Hume:İnsan Doğası Üzerine Bir İnceleme
David Hume:İnsanın Anlama Yetisi Üzerine Bir Soruşturma
J.J. Rousseau: Toplum Sözleşmesi, Emile
İbni Haldun: Mukaddime
Farabi: El Medinetül Fazıla, İDeal Devlet
Spinoza: Etika
T. Hobbes:Leviathan
Schopenhever:İsteme ve Tasarım Olarak Dünya
Nietche: Ahlakın Soykütüğü ÜZerine
Kierkegard: Korku ve Titreme
Hensri Bergson: Yaratıcı Tekamul
Ahmet Cevizci: İlkçağ Felsefesi, Aydınlanma Felsefesi, Ortaçağ Felsefesi, Etik
Arthur Schopenhauer - Aşkın Metafiziği, Tartışma Sanatının İncelikleri
Imanuel Kant: Ethica (Etik Üzerine Dersler)
Aristotales: Nikomakhos'a Etik
Nigel Warburton: Felsefeye Giriş
Alfa Yayınları Felsefe Kitabı: Büyük Fikirleri Kolayca Anlayın

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Kıyıboyu Caddesi No:17 OF / TRABZON
iletişim:0462 771 50 42
okul sitesi:https://sehitnecmicakiranadolulisesi.meb.k12.tr/tema/index.php
okul maili:962784@meb.k12.tr

FETTAH TAMİNCE DENİZCİLİK ve MESLEKİ ANADOLU LİSESİ - Antalya

iletişim: ggaygusuz3@gmail.com

31-05-2023


Merhaba, ben Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Bu sene yeniden düzenlemeye başladığımız MEB’e bağlı okulumuzda yeterli kitap sayısına ulaşmayı istiyoruz. Bu noktada okulumuza lise düzeyine uygun kitap bağışıyla destek olursanız çok mutlu oluruz.
Adres: FETTAH TAMİNCE DENİZCİLİK ve MESLEKİ ANADOLU LİSESİ, Hurma Mh. 210 Sk. No14/1 Konyaaltı/ANTALYA Bina Kodu 15195631
Gülşah GAYGUSUZ
Tel:05543667848

Büyükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İstanbul

iletişim: deryapolat21@gmail.com

17-02-2023

Merhaba, ben Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Bu sene yeni açılmış olan MEB’e bağlı okulumuza bir kütüphaneye oluşturmaya çalışıyorum. Bu noktada okulumuza lise düzeyine uygun kitap bağışıyla destek olursanız çok mutlu oluruz.
Büyükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
Adres: Kazlıçeşme, Abay Cd. No:201A, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
Tel:05455642521

Erzincan Şehit Polis Salih Zengin Otraokulu - Erzincan

iletişim: hibram23@hotmail.com

02-01-2023

Erzincan Şehit Polis Salih Zengin Otraokulunda görev yapmaktayım. Okul mevcudumuz 5oo öğrencinin üstünde olmasına rağmen kütüphanemizde yeteri kitap bulunmamaktadır. Öğrenci yaş aralığı 9-14 yaştır. Talep ettiğimiz Hikaye, roman vs. kitaplardır. değerli katkılarınızı bekler saygılar sunarım. Halil İbrahim ÇAKMAK 05056388312 Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulu Mimar Sinan Mahallesi 1166. Sk. No.12 Merkez /Erzincan

Şehit Mehmet Sait Barış İlkokulu - Şırnak

18-12-2022

Merhaba, Şuan Şırnak İlinin İdil ilçesine bağlı bir köy okulunda okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okul kütüphanemiz için okul öncesi,ilkokul ve ortaokul seviyesinde çocuk kitaplarına ihtiyacımız var. Kütüphanemiz var ancak kitaplarımız yok. Bu konuda yardımcı olursanız çocuklarımız adına çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Emine Ertürk
05438524775
Şehit Mehmet Sait Barış İlkokulu (Alataş ilkokulu)
Yeni mah. Alanya cad. 211/4 İdil/şırnak

Siirt Gazi Lisesi - Siirt

iletişim: bahri.destan.56@gmail.com

08-12-2022

Merhaba iyi günler ben Siirt Gazi Lisesi okulunda Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapıyorum okulumuzda yaklaşık sekiz yüz öğrenci var öğrencilerimiz kitap okuma konusunda çok eksik ve maddi durum olarak da pek iyi değiller bizler elimizden geleni yapsak da pek yeterli olmuyor sizden istediğimiz öğrencilerimize okumaları için kitap göndermeniz zira okul kütüphanesinde pek kitabımız da yok şimdiden teşekkürler
Bahri Destan
05376203996
Algül mahallesi Şeyh musa camii karşısı no 1 merkez Siirt
Siirt Gazi Lisesi

BATMAN ili BEŞİRİ ilçesi Danalı Ortaokulu - Batman

05-12-2022

İletişim: 725911@meb.k12.tr
BATMAN ili BEŞİRİ ilçesi Danalı Ortaokulu'nda okul müdürü olarak görev yapmaktayım. 5, 6, 7 ve 8. sınıfta toplam 58 öğrencisimiz var. 20 gözlü okul kütüphanemizin 14 gözünde kitap bulunmamaktadır. Ortaokul düzeyinde MEB onaylı kitap, dergi, bilim eserlerine... vb. ihtiyacımız bulunmaktadır. Yardımcı olursanız seviniriz.
ADRES: Danalı Ortaokulu, Danalı Köyü 75/A, BEŞİRİ-BATMAN
iletişim: 5055020466

lise - üniversite düzeyindeki kitaplar - İstanbul

iletişim: selmapolat@hotmail.com

04-12-2022

Ben Selma Polat. Elimde bulunan lise - üniversite düzeyindeki kitaplarımı ihtiyacı olupta alamayan öğrencilere bağışlamak istiyorum. İlgilenenler 05551803682 nolu telefondan bana yazabilir. Bir kutu yapıp herhangi bir haftasonu PTT kargo ile gönderebilirim. Kitaplar temiz kullanılmıştır.Saygilar.

Ankara- Mamak 29 Ekim Ortaokulu - Ankara

iletişim: durukan210382@hotmail.com

02-12-2022

Merhaba,,Ankara- Mamak 29 Ekim Ortaokulu' nda çalışan Türkçe Öğretmeniyim.Okulumuz yeni binasına geçti. Kütüphanemiz var ama hiç kitabımız yok. Desteklerinizi bekliyoruz.
Nurcan AVCI- Türkçe Öğretmeni: 0505 023 28 53
Adres: 29 Ekim Ortaokulu Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No. 77 Mamak- Ankara
Seviyeler: 5.6.7. ve 8. sınıf seviyeleri

Demre Beymelek Ortaokulu - Antalya

iletişim: fatihbalci38@gmail.com

01-12-2022

Merhabalar, Ben Demre Beymelek Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni Fatih Balcı, Okulumuz 2022/2023 Eğitim yılın içerisinde Beymelek İlkokulu bünyesinde açılmış bir okul.. Beymelek Ortaokulu .. Okulumuzun güzel bir kütüphanesi var ama daha önce ilkokul olduğu için ortaokul öğrencilerimizin seviyesine uygun hiç kitap bulunmamakta.. Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.Saygilar sunarım.
Beymelek Ortaokulu Demre/ ANTALYA
05055882887
OGRENCİ SEVİYESİ: 5,6,7,8. SİNİFLAR

Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi - Mardin

30-11-2022

Merhaba ben kızıltepe mardin alirıza Alparslan Anadolu lisesin de okuyan bir öğrenciyim okulumda açılan kütüphanemiz de maalesef çok az sayıda kitap bulunmakta.bize değerli hocamız Mahmut olur ile toplanıp birçok yerden yardım istemeye karar verdik lütfen siz de bize yardımcı olup destek olursanız çok mutlu oluruz bilgileri aşağıya bırakıyorum
OKUL ADI : Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi
EĞİTİM VERİLEN SINF SEVİYELERİ : 9.Sınıf 10.Snıf 11.Sınıf ve 12.Sınıf
OKUL ADRESİ : Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi Selahaddin Eyyubi Mahallesi Lise Caddesi No:20 Kızıltepe/Mardin
Öğretmen ADI VE BRANŞI : Mahmut Olur-Tarih Öğretmeni
ÖĞRETMEN TELEFON NUMARASI : 0 505 654 32 57

Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi - Mardin

iletişim: devranalgun7@gmail.com

26-11-2022


Ben DEVRAN ALGÜN, Mardin'in Kızıltepe ilçesin de Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesin de okuyorum. Okulumuzun kıymetli hocalarından Mahmut Olur, okulumuza kütüphane açmak adına bir çalışma başlattı . Bu çalışma okulumuzun öğrencileri adına çok değerli bir atılımdır. Ama kütüphanemizde herkese yetecek kadar kitap bulunmamaktadır. Biz de kütüphanemize destek sağlayacağınızı düşünüp size mail atmak istedik. Yardımcı olursanız çok memnun oluruz. Saygılarımla

OKUL ADI : Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi
EĞİTİM VERİLEN SINF SEVİYELERİ : 9.Sınıf 10.Snıf 11.Sınıf ve 12.Sınıf
OKUL ADRESİ : Ali Rıza Alpaslan Anadolu Lisesi Selahaddin Eyyubi Mahallesi Lise Caddesi No:20 Kızıltepe/Mardin
Öğretmen ADI VE BRANŞI : Mahmut Olur-Tarih Öğretmeni
ÖĞRETMEN TELEFON NUMARASI : 0 505 654 32 57

en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Benim Zürafam Uçabilir Hazan Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı Başka Bir Şey Pia Mater Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Erotik Kitaplar Romantik Aşk Kitapları Tarihi Kitaplar Yabancı Romanlar Öykü Hikaye Kitapları Yerli Romanlar Macera Kitapları Korku Kitapları Fantastik Kitaplar Polisiye Kitaplar Bilim Kurgu Kitapları Felsefe Kitapları Kişisel Gelişim Kitapları Psikoloji Kitapları Komik Kitaplar Gizem Kitapları Biyografi Kitapları Gerilim Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Deneme Kitapları Şiir Kitapları Tiyatro & Oyun Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Beslenme Diyet Kitapları Günlük Anı Kitapları Politik Kitaplar