Kitap bağışı ilanları

Email:
Email adresini gizle
Şehir:
İlan:

Lütfen iletişim bilgisi, adres ve talebin amacı gibi mümkün olduğu kadar fazla detay ekleyiniz. Detaylı bilgi verilmeyen ilanlar kabul edilmeyecektir!

YazarOkur Kitap Bağış Şartları:

YazarOkur Kitap olarak düzenli kitap bağışı yapmaktayız. Bunun için göndermiş olduğunuz bağış talebinin aşağıdaki kurallara uyması gerekir. Kurallara uyan talepler değerlendirilip onaylandıktan sonra belirtilen isim ve adrese kitaplar tarafımızdan gönderilir.

Bağış Şartları:

- Belirtilen adresin resmi bir okula ya da derneğe ait olması.
- Belirtilen ismin okul ise Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir öğretmene ait olması, dernek ise isim ile birlikte dernekteki görevinin de eklenmesi.
- Kendisine ulaşabileceğimiz telefon ve e-posta adresinin belirtilmesi.
- En az bir paragraftan oluşan yapılan çalışma, talep edilen kitap türleri, öğrenci seviyesi vs gibi bağış talebinin içeriğinin belirtilmesi.

Kitap Bağış Talepleri:

Akçaabat Şehit Samet Uslu KAİHL - Trabzon

Merhabalar. Akçaabat Şehit Samet Uslu KAİHL'de müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Okulumuzdaki Z Kütüphanedeki kitap sayısını ve de çeşitliliğini arttırmak istiyoruz. 892 olan öğrenci sayımız düşünüldüğünde mevcut kitaplar bir hayli yetersiz kalıyor. Kütüphanemizde özellikle Türk ve Dünya edebiyatına dair önemli eksiklerimiz söz konusu. Okulumuz ortaokul ve liseden oluşuyor. Şimdiden teşekkürler.
Yusuf SOFUOĞLU
Tel. No:5356721819
Mail:anakodos@gmail.com
Adres: Yıldızlı Mahallesi Yıldız Sk. No:1/B Akçaabat/TRABZON

Altıyol Mahallesi İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu - Mardin

iletişim: altiyolokullari@gmail.com

Merhaba! Ben Mardin'in Dargeçit ilçesine bağlı kırsal Altıyol Mahallesi İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu müdürüyüm. Okulumuza yeni kütüphane kuruyoruz. Öğrenci ailelerin maddi seviyesi kütüphane için gerekli kitapları temin etmeye yetmemetedir. İlkokul ve ortaokul düzeyinde her türlü ilmi, kültürel, dini, bilimsel ve kişisel gelişim konularını ele alan roman, hikaye, öykü, deneme, fikri ve kaynak esere ihtiyacımız vardır.
Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum.
Okul Adresi: Altıyol Mahallesi No: 10 DARGEÇİT/MARDİN
Telefon: 0 482 387 10 23
Gsm: 0 535 349 21 19
E Posta: altiyolokullari@gmail.com

Şehit Kadri AĞIRMAN ilkokulu/ortaokulu - Mardin

iletişim: mardinmidyatsehitkadriagirmani@gmail.com

Sayın başkanım ben MARDİN midyat başyurt mah. Efeler sok adelesindeki şehit kadri ağırman ilkokulu / ortaokulu dan mehmet nuri ACAR öncelikle sizleri saygı ile selamlıyorum.
Okulda okul aile birliği başkanı olarak görev yapıyorum.
Okulumuzda 93 ilkokul 130 ortaokul öğrencisi eğitim görmektedir okulumuzdaki eğitim gören öğrenciler için 1.ci sınıflar için 30 adet okuma seti öğrencilerin okul seviyelerine göre hikaye kitabı roman göndermenizi saygı ile arz talep ve temenni eder şükranlarımı sunarım saygılarımla

Mehmet Nuri ACAR
Okul aile birliği başkanı
Tel: 0 505 934 07 07
Adres: Şehit Kadri AĞIRMAN ilkokulu/ortaokulu başyurt mahallesi efeler sokak midyat MARDİN

Keçiborlu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Isparta

iletişim: zeynep_sule12@hotmail.com

Keçiborlu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak yeni açılan okulumuza kütüphane kurmak istiyoruz. Lise düzeyine uygun 14-19 yaş aralığında bulunan öğrencilerimiz için kitap desteğine ihtiyacımız var. Roman hikaye şiir deneme tiyatro makale vb. türlerinde kitaplara ihtiyacımız var. Destek olursanız mutlu oluruz. Şule Emirdar Yalkın
Adres: KEÇİBORLU UÇAK BAKIM TEKNOLOJİLERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KÜKÜRT MAH. YASEMİN SK. NO 2 KEÇİBORLU / ISPARTA
TEL: 0 246 541 46 26

Erzurum /Karayazı kız Anadolu İmam hatip lisesi - Erzurum

iletişim: emine.gokdemir1991@gmail.com

Erzurum /Karayazı kız Anadolu İmam hatip lisesinde müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Okulumuzun kütüphanesi mevcut fakat kitap sayısı çok yetersizdir.Öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunacak kitap bağışı yaparak kızlarımıza destek olacak gönüllüler varsa iletişime geçmesini rica ederim.
Telefon:5398493170
Adres:Yol 228 sokak Karayazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi No:2
Karayazı/Erzurum

Fatih Sultan Mehmet ilk ve ortaoku - Van

iletişim: kmlozby665@gmail.com

Merhana ben Van Muradiyede Fatih Sultan Mehmet ortaokulu müdür yardimcisiyim.
Okulumuza kütüphane yapıldı lakin kitap eksiğimiz çok fazla. Okul kutuphanemize ilkokul ve ortaokul kademesine ait masal hikaye roman türü kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Adres: Fatih Sultan Mehmet ilk ve ortaoku Karaoğlan mah. Yayla caddesi Muradiye/ VAN
İletişim: 05382373848
e posta: kmlozby665@gmail.com
Okul e posta adresi : 743811@meb.k12.tr

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

iletişim: mecitunus@windowslive.com

Lise düzeyinde olan okul kütüphanemizi zenginleştirmek, öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak ve bu alışkanlığı pekiştirmek, milli, manevi ve kültürel nitelikler yönünden gelişmelerine imkan sağlayacak bir ortam oluşturmak amacıyla kitap toplama kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz.
Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Adres: Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Yunusemre Mah. Fevzipaşa Cad. No 191 193 195 16500 Mustafakemalpaşa / BURSA
Tel: 02246131101

Toklu ilk/ortaokulu - Şanlıurfa

iletişim: nezahatalpdogan6@gmail.com

Toklu ilk/ortaokulu
Viranşehir/Şanlıurfa
İletişim:nezahatalpdogan6@gmail.com
Şanlıurfa Viranşehir ilçesine bağlı Toklu köyünde bulunan Toklu ilk/ortaokulunda müdür yardımcısıyım. Okulumuza yeni kütüphane kurduk çok sayıda roman, masal, hikaye kitabına ihtiyacımız var. Destek olursanız çok mutlu oluruz.
Adres:Toklu Mahallesi VİRANŞEHİR/ŞANLIURFA
05070428050

Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu Kaman/Kırşehir - Kırşehir

iletişim: aysegulonalcbn@gmail.com

Kırşehir Kaman da bulunan bir ortaokulda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Okulumuz kütüphane kuruluyor ancak yeter sayıda kitabımız mevcut değil.Sizin desteklerinize ihtiyacımız var.Velilerimizin sosyo ekonomik düzeyi yeterli olmadığı için kendi çabalarımizla biseyler yapmaya çalışiyoruz.Ortaokul düzeyinde İngilizce ve Türkçe hikaye kitaplari ,dergiler ve romanlara ihtiyacımız. Mevcudumuz 530.Destek olursanız çok seviniriz.
Adres:Çiftlikli mah. Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu Kaman/Kırşehir
İletişim tel:05079924232

Mardin Savur İlkokulu - Mardin

Mardin Savur'da bulunan Savur İlkokulu'muz için ilkokul düzeyinde okuma kitabına ihtiyacımız vardır. Ben,okulumuzun 4. Sınıf öğretmeniyim. Yeni yapılmış kütüphanemizde her türlü okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Okulumuzun mevcudu 110 öğrencidir. Okulumuzun adresi: Seydin mahallesi Emine Perviz Erdem caddesi no:50 Savur İlkokulu Mardin. Okul Telefon numarası:04825712104

Şanlıurfa Hilvan ilçesi Gölcük İlkokulu - Şanlıurfa

iletişim: akn.rmzn.03@gmail.com

Şanlıurfa Hilvan ilçesi Gölcük İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumuz taşımalı köy okulu. Okulumuzda kütüphanemiz yoktu yeni kütüphanemizi oluşturduk. Ancak şuan için kütüphanemizde kitabımız yok maalesef. İlkokul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var. Öğrencilerimizde çok sevinçliler bize yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.
Adres :Gölcük köyü Hilvan/Şanlıurfa
http://hilvangolcukilkokulu.meb.k12.tr
tel:5530472201

Yalıköy İlkokulu - Didim, Aydın - Aydın

"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında okulumuz koridorunda kurmuş olduğumuz kütüphanemize siz değerli bağışçıların ilkokul ve ortaokul seviyesinde masal, hikaye , roman , bilimsel nitelikte seviyeye uygun yayınlar, şiir vb kitap bağışlarını heyecanla bekliyoruz.
YALIKÖY MAH. TURGUT ÖZAL CAD.3629 S. YALIKÖY İLKOKULU BLOK NO 16/1 DİDİM / AYDIN
02568259238

Kahramanmaraş Onikişubat Maarif Anadolu Lisesi - Kahramanmaraş

iletişim: yurdaer46@hotmail.com

Yurdaer Kayabaşı, Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde yeni açılmış Maarif Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeniyim. Aynı zamanda kütüphanecilik kulübü danışman öğretmenlerinden birisiyim. Okulumuz 2 yıllık bir okul olup yaklaşık 900 öğrencisi bulunmaktadır. Kütüphanemizi yeni oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle yardımlarınızı bekliyoruz.ADRES:MAARİF MAH. 92007. SK. NO 5A ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
5072398188

Adana Yüreğir ilçesi Çamlıbel Ortaokulu - Adana

Adana’nın Yüreğir ilçesi Çamlıbel Ortaokulunda Türkçe Öğretmeniyim. Adım Neslihan Kara. Okulumuzun kütüphanesi yoktu. Şu an bir kütüphane oluşturmaya başladık. Ancak hiç kitabımız yok. 5 ila 8. sınıflara uygun roman, hikaye, masal, kişisel gelişim, deneme vs. tarzda kitaplara ihtiyacımız var. Öğrencilerimiz kütüphane konusunda çok hevesli ve kendileri de bağış yapıyor. Sizden de gelirse çok seviniriz.
Adres: Çamlıbel Mahallesi Badem ve Çağla Caddesi 2923 Sokak No 37 Yüreğir/ Adana

şırnak silopi Sekvan tayşun ilk okulu - Şırnak

iletişim: prncygmr@gmail.com

İyi akşamlar ben şırnak silopi Sekvan tayşun ilk okulundan Yağmur mustafaoğlu okulumuz yeni açıldığı için kütüphanemizde kitap yok sizin bağışlarınızı gördüm ve bizimde yeni dünyalarda hayaller kurmaya ihtiyacımız var.Okuldaki bütün çocuklar birer ışık ve o ışığı en yukarılara taşımak için 7-12 yaş çocuk kitapları ve bilim çocuk dergilerini okuyacak olan çiçeklerin güneşli yolları
Bunun içinde desteklerinize ihtiyacımız var şimdiden teşekkür ederim CUMHURİYET MAH. 1199 SK. SEKVAN TAYŞUN ILKOKULU BLOK NO: 36 SİLOPİ / ŞIRNAK
767689.meb.k12.tr
0542 669 01 99

Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi - Aksaray

iletişim: hilalkarayer@hotmail.com

Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde öğretmenim. Okulumuz 5 yıllık bir okul ve kütüphanesini kurmaya çalışıyoruz. Kendi imkânlarımızla kitap alıyoruz fakat yine kitap sayımız bir lisede olması gerekenden çok çok az. Öğrencilerimizin geleceğini en güzel şekilde inşa etmeleri için çok kitap okumaları gerekiyor.sizin de bizi yalnız bırakmayıp okulumuza lise seviyesinde kitap ve dergi yardımı yapmanız bizi ve öğrencilerimizi çok mutlu edecek. Saygılarımla.Okulun adresi: Merkez Mah. İbni Sina Caddesi No 16 Eskil/AKSARAY 68800 telefon(0382)4114577

Van Çaldıran İlkokulu - Van

iletişim: karmasayasmin@gmail.com

Merhabalar. Van Çaldıran ilçesinde bir ilkokulda 7yildir görev yapıyorum. Öğrencilerin okuma kitabı konusunda eksikleri olduğu için okuma heveslerinin kırılmasını istemiyoruz. Maddi konuda yetersiz olduğumuz için yardımlarınızı istiyoruz. İlkokul düzeyinde masal, roman, hikaye kitaplarını göndererek yardımda bulunursanız çok seviniriz. şimdiden çok çok teşekkür ederiz. Sevgilerle...
Çaldıran İlkokulu
Yasemin DENİZ İNCEAY 05069602901
karmasayasmin@gmail.com
Çaldıran/VAN

20 ciltlik buyuk larousse ansiklopedisi - Denizli

iletişim: talatkaraman@hotmail.com

Merhaba, 90 lı yıllardan kalma 20 ciltlik buyuk larousse ansiklopedisi var. hiç kullanılmadı yeni gibi. ihtiyacı olana verebilirim.

Hale Harun Kütükçü İlkokulu Sivas Merkez - Sivas

iletişim: dibba58@hotmail.com

Okulumuzun Z kütüphaneye müracaatları sonucu değerlendirilmiş ancak yer sıkıntısı sebebi ile kütüphane yapılamadı.Okulumuzda kütüphane oluşturduk ama kısıtlı sayıda kitaba sahibiz.Yardımlarınızlailkokulumuzdaki kütüphanemiz zenginleştirmek istiyoruz.
Hale Harun Kütükçü İlkokulu Sivas Merkez
Okul TL:3462212964

iskenderun Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam hatip Lisesi - Hatay

iletişim: ismailzeytun@hotmail.com

Merhabalar Hatay iskenderun fatih sultan mehmet anadolu imam hatip lisesinde görev yapıyorum. Kütüphanemizi oluşurduk. Okulumuzda hergün okuma saati uygulamamız var. Dolayısı ile 100 telmel  eser , roman ve hikayelere ihtiyacımız var
İsmail ZEYTUN
İngilizce öğretmeni 05054086905
iskenderun Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam hatip Lisesi
Yunus Emre Mahallesi Şehit J. Per. Astsubay Üstçavuş Bekir Çelik Cd.No 44 İskenderun / HATAY - 0 326 616 24 24

Bitlis Güroymakta köy okulu - Bitlis

iletişim: r.durgut.94@gmail.com

İyi günler Bitlis Güroymakta köy okulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapıyorum.Kütüphanemizde kitaba ihtiyacımız var.Ortaokul öğrencilerinin seviyelerine uygun hikaye ve romanlara ihtiyacımız var.Yardımcı olursanız sevinirim. ADRES:GÜZELLİ KÖYÜ /GÜZELLİ ORTAOKULU GÜROYMAK BİTLİS 5446112113 RUMEYSA DURGUT

Sütlüpınar Mahallesi Sütlüpınar İlkokulu - Ağrı

iletişim: cinar55.90@gmail.com

Merhabalar. Ağrı Patnos ilçesinde küçük bir ilkokulda 5yildir görev yapıyorum. İdaremizin çabalarıyla kütüphanemizi yapabildik fakat kitaplarımız eksik. Sizden yardımlarınızı rica ediyorum. İlkokul düzeyinde kitaplar göndererek yardımda bulunursanız çok seviniriz.
Sütlüpınar İlkokulu
Sütlüpınar Mahallesi Sütlüpınar İlkokulu
Esra Çınar 5446425903
cinar55.90@gmail.com
Ağrı/Patnos

Manavgat Şelale Anadolu Lisesi - Antalya

iletişim: oguzhanalpaslan@gmail.com

Manavgat Şelale Anadolu Lisesi olarak okul kütüphanesi oluşturmaya çalışıyoruz. Kütüphanemiz için kitap yardımında bulunursanız öğrencilerimiz adına çok seviniriz.
Milli Egemenlik Mah. Şelale Anadolu Lisesi
Manavgat/ Antalya
05073676406
Oğuzhan ALPASLAN

9-10-11 sınıf özel bir kuruma ait ders ve soru kitapçıkları - İzmir

9-10-11 sınıf özel bir kuruma ait ders ve soru kitapçıkları bulunmaktadır.
532 2832822
bulentcamci@gmail.com

Gelendost Anadolu Lisesi - Isparta

Merhaba,

Ben, Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Ali DÜZTEPE.

Gelendost Anadolu Lisesi olarak okul kütüphanemizi, sizlerin desteğiyle zenginleştirmek istiyoruz. Geçmişin değerlerine derin özlemler duyduğumuz bu günlerde bizler; Isparta/Gelendost gibi sosyo-ekonomik ve kültürel anlamda zor bir bölgede eğitim-öğretim faaliyetleri sürdürüyoruz. Yarınlarımız için mücadele ettiğimiz bu yolda; yavrularımızın kişilikli, düşünen, sorgulayan, aydın bireyler olarak var olmasında desteğinizin anlamı bizler için çok büyük olacaktır.

Teşekkürlerimizi şimdiden kabul edin lütfen.

ADRES:
GELENDOST ANADOLU LİSESİ
Haydarpaşa Mah. 2.Avanoğlu Cad. No:2 Gelendost/ISPARTA
0530 421 21 45
ali.dztp@gmail.com

Alibeyköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İstanbul

iletişim: utku_58_dry@hotmail.com

İstanbul Alibeyköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yeni bir kütüphane kurmak istiyoruz. Roman, hikaye, şiir ve Türk/Dünya klasiklerine ihtiyacımız var. Öğrencilerimiz 14-19 yaş aralığındadır. Desteklerinizi bekliyoruz. Görevli öğretmen: Derya Kökyar Adres:Alibeyköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Vardar Bulvarı Alibeyköy/Eyüp Sultan/İstanbul iletişim tel:05412998846

Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulu - İstanbul

iletişim: fm_turkuaz@hotmail.com

merhaba,
Ben funda akbulut.Okul öncesi öğretmeniyim. Okulumuzda kütüphane yok. Öğretmenler ve idareciler birlikte bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Ortaokul öğrencileri ve anasınıfı öğrencilerinin yararlanacağı kitaplara ihtiyacımız var. Yaş gruplarımız: 4-5 yaş ve 10-13 yaş. Masal,hikaye , roman ve şiir kitapları yardımlarınızı memnuniyetle kabul ederiz.
Adres: Merkez Mahallesi Halitpaşa Caddesi No:2 Gaziosmanpaşa/ İstanbul
Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulu
İletişim: fm_turkuaz@hotmail.com

Elmalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

iletişim: fatma-kotanak@hotmail.com

Merhaba; ben Antalya Elmalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tarih öğretmeniyim. İsmim Fatma Tecere. Küçük ve pek çok eksiği olan bir okulumuz var. Bu eksiklerden en önemlisi de kütüphane idi. Okulumuzda kütüphane açmak için harekete geçtik. Başardık da... Ancak yeterli sayıda kitap temin etmekte güçlük çekiyoruz. Çok sayıda lise düzeyinde roman vb. kitaba ihtiyacımız var. Sizden bu konuda desteğinizi rica ediyorum. Yardımcı olabilirseniz bizi çok mutlu edersiniz. Sevgiler, saygılar...

Adres: Elmalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yeni mah. Kirazlı 1 sok. ANTALYA/Elmalı

Telefon: 05438978218
Okul telefon: 02426184658
E-mail: fatma-kotanak@hotmail.com

Usluca İlk/Ortaokulu Virabşehir/Şanlıurfa - Şanlıurfa

iletişim: senayyol_63@hotmail.com

Merhaba ben Şenay YILDIRIM.şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine bağlı Usluca köyünde okul müdüür olarak görev yapıyorum.Okul kütüphanemizi yeni kurduk.Çok sayıda roman,masal,hikaye kitabına ihtiyacımız var.Destek olursanız çok mutlu oluruz.
Sevgiler.

Adres:
ışıldar mahallesi usluca sokak no 5 Usluca İlk/Ortaokulu
Virabşehir/Şanlıurfa
05534728965

Akçakoyun köyü, yenice, çanakkale - Çanakkale

iletişim: izel.917@hotmail.com

Akçakoyun yatılı bölge ortaokulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz köy okulu, tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımızla birlikte kütüphanemizi yeniliyoruz dolap ve raflarımız bir hayır sever tarafından yaptırıldı bizde kitaplar ile raflarımızı doldurmak istiyoruz. Yardım ederseniz çok memnun oluruz. Okumayan, bilgiye ulaşamayan öğrencimiz kalmasın.
İzel pozukcu
05419043411
izel.917@hotmail.com
Akçakoyun köyü, yenice, çanakkale

Ağrı patnos Atatürk ortaokulu - Ağrı

iletişim: emrahzengin7604@gmail.com

Merhaba
Ben Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Emrah zenğin okulumuzda her gün düzenli bir şekilde bütün sınıf düzeylerinde okuma saatleri yapıyoruz yanlız çocukların kitaplarında baya bir eksiklik var ve maddi imkansızlıklardan dolayı da kitap bulamıyorlar okumuzun öğrencileri için kitap taleb ediyorum yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim
Ağrı patnos
Van yolu
Atatürk ortaokulu
emrahzengin7604@gmail.com

Yalvaç Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu - Isparta

iletişim: semra.kose0104@gmail.com

Merhaba, ben Isparta Yalvaç Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Semra Yılmaz. Okulumuz kütüphanesini öğrencilerimizin heyecanlı bekleyişi ile yeni kitaplarla buluşturmak istiyoruz. Kütüphanemizi işlevsel hale getirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var.
Öğrencilerimizin adına bu iletiyi yazarken dahi heyecan duymaktayım.
ADRES:
Yalvaç Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Görgü Orta Mah. Callak Çeşme Sok. 32400 Yalvaç/ISPARTA
TEL: 05442356525

Gelendost Anadolu Lisesi - Isparta

Merhaba,

Ben, Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Ali DÜZTEPE.

Gelendost Anadolu Lisesi olarak okul kütüphanemizi, sizlerin desteğiyle zenginleştirmek istiyoruz. Geçmişin değerlerine derin özlemler duyduğumuz bu günlerde bizler; Isparta/Gelendost gibi sosyo-ekonomik ve kültürel anlamda zor bir bölgede eğitim-öğretim faaliyetleri sürdürüyoruz. Yarınlarımız için mücadele ettiğimiz bu yolda; yavrularımızın kişilikli, düşünen, sorgulayan, aydın bireyler olarak var olmasında desteğinizin anlamı bizler için çok büyük olacaktır.

Şimdiden teşekkürlerimizi kabul edin lütfen.

ADRES:
GELENDOST ANADOLU LİSESİ
Haydarpaşa Mah. 2.Avanoğlu Cad. No:2 Gelendost/ISPARTA
0530 421 21 45

Adıyaman ilinin Besni ilçesine bağlı Çakırhöyük beldesinde b - Adıyaman (Çakırhöyük )

iletişim: elif.ozenkoku@gmail.com

Merhaba ben Elif Kökü,
Adıyaman ilinin Besni ilçesine bağlı Çakırhöyük beldesinde bulunan Çakırhöyük Çok Programlı Anadolu Lisesinde görev yapan bir edebiyat öğretmeniyim. Okulumuzda ne yazık ki kütüphane yok ve kendi imkanlarımızla oluşturmaya çalışıyoruz. Covid 19 nedeniyle sekteye uğrayan eğitim camiasında çocukları bulundukları kötü psikolojiden kurtarmanın en güzel yolu siz de takdir edersiniz ki çocukları kitaplarla romanlarla, romanlardaki renkli dünyalarla tanıştırmak. Ayrıca okulun akademik başarısını artırmak ve Türkiye'nin yüz akı öğrenciler yetiştirmek için de sizlerin de yardımına ihtiyacımız var. Okuma seviyesi düşük bir okul şu an ama inşallah sizlerin yardımıyla bu olumsuzlukları olumluya çevireceğiz. Kütüphane kurma yolunda yardımlarınızı bekliyorumYeni açılan lisemize kitap bağışı yapar mısınız? - Şırnak

iletişim: saygilinur@hotmail.com

Yeni açılan lisemize kitap bağışı yapar mısınız?
SİLOPİ ŞEHRİ NUH ANADOLU LİSESİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ NURTEN SAYGILI
Şu anda sınıf öğretmeni olduğum öğrencim ile bir zoom dersinin sonunda kitaplar hakkında konuşurken 2020 yılına eğitime başlayan okulumuzun kütüphanesini nasıl kitapla dolduracağımıza dair fikir yürütüyorduk ki , bunu internette araştırmaya başladık ve sizi bulduk. Biz ikimiz ve başka birçok öğrencim okumayı seviyoruz ve onlar kısıtlı şartlarda okuma alışkanlığını okul kütüphaneleri yardımıyla sürdürmeye çalışıyorlar,bize 13-18 yaş aralığı için uygun MEB'nın uygun gördüğü kitaplardan göndermenizi bekleyeceğiz, saygılar.

Van Çatak Şehit Talha Musap Salcuk Anadolu İmam Hatip Lisesi - Van

iletişim: dalgnbusra.65@gmail.com

Okulumuzda 229 öğrenciye eğitim faaliyeti yürütmekteyiz. Ancak öğrencilerimizin kütüphaneye ve kitaba ulaşımı şartlar dolayısıyla çok zor. Okul kutuphanemizi oluşturmak adına desteklerinizi bekliyoruz. Okul adı ve adresi: Van Çatak Şehit Talha Musap Salcuk Anadolu İmam Hatip Lisesi
CUMHURİYET MAH. ATATÜRK CAD. NO: 33 ÇATAK / VAN
İletişim:dalgnbusra.65@gmail.com

Kütüphanemiz boş kalmasın amacıyla yazıyorum. - Kars (Kağızman)

iletişim: ismailakinhoca@gmail.com

Kağızman da bir ortaokulda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz binası yenilendi ve öğrenciler için bir kütüphane alanı ayarlandı. Ama yeterli kitabımız yok. Kütüphanemiz boş kalmasın amacıyla yazıyorum. İsmim İsmail Akın tel:05077936125
Mail: ismailakinhoca@gmail.com
Okul: Atatürk Ortaokulu
Öğrenci sayısı: 614
Talep edilen kitap türü: roman, hikaye, biyografi,ders kaynak kitaplari
Öğrenci yaşı : 10-15 yaş aralığı

Adres : şahindere mahallesi şehitlik caddesi Atatürk ortaokulu Kağızman/Kars

en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Benim Zürafam Uçabilir Hazan Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı Başka Bir Şey Pia Mater Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Yabancı Romanlar Öykü Hikaye Kitapları Tarihi Kitaplar Romantik Aşk Kitapları Erotik Kitaplar Macera Kitapları Yerli Romanlar Korku Kitapları Komik Kitaplar Gizem Kitapları Polisiye Kitaplar Psikoloji Kitapları Bilim Kurgu Kitapları Fantastik Kitaplar Kişisel Gelişim Kitapları Gerilim Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Biyografi Kitapları Günlük Anı Kitapları Şiir Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Politik Kitaplar Deneme Kitapları Beslenme Diyet Kitapları