Böğürtlen Kışı

Sarah Jio Böğürtlen Kışı
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Yabancı Romanlar
Yayınevi:Arkadya Yayınları
Yayınlandığı Yıl:2013
Sayfa Sayısı:360
ISBN:9759997199
Kitap Puanı:
8 / 10 | Oy: 3689 | Yorum: 505
Editör Puanı:
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:17,63 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kitap Türü:Yabancı Romanlar
Orjinal Adı:Blackberry Winter
Çeviren:Duygu Parsadan

Arka Kapak Bilgisi

Böğürtlen Kışı Özeti

Böğürtlen Kışı Sarah Jio


Sarah Jio gerçekten mükemmel bir yazar. Akıcı dili, duygusal hikayeleri, şaşırtıcı sonları ile tanınan yazar Böğürtlen Kışı romanı ile okurlarını yine derinden etkilemeyi başarıyor.

1933 yılında Amerika’nın Seattle şehrinde olağanın dışında olarak Mayıs ayında kar yağar. Üç yaşındaki oğlu ile huzurlu bir hayat süren Vera’nın en büyük acısı gün içinde oğlunu bırakarak işe gitmektir. Yine her sabah olduğu gibi oğlunu öperek işe gider. Fakat eve geri döndüğünde oğlu ortada yoktur. En sevdiği oyuncak ayısı da karların içindedir. Hayatını oğluna adayan kadın için bir anlamda hayat sona ermiştir.

Yıllar ileri sarar ve 80 yıl sonrasına 2013 yılına gelir. 80 yıl sonra yine Mayıs ayında kar yağar. Gazeteci olan Claire de bu olayı haber yapmak ister ve geçmişi araştırırken 80 yıl önce yaşanan kayıp olayını farkeder. Evlat kaybetme acısını bilen Claire bu olayı daha derinlemesine araştırmak ister ve olayın derinliklerine girmeye başlar. Fakat araştırması onu geçmişi ile güzleşmeye ve gizemleri ortaya çıkartmaya başlar. Vera ile kendisi aslında pek farklı değillerdir.

Böğürtlen Kışı romanı gerçekten çok güzel bir kitap. Sarah Jio yine elinizden bırakmakta zorlandığınız ve bir kerede okumak istediğiniz tarzda bir yazmış.

**********

Vera Ray 1920’li yılların sonunda arkadaşı Caroline ile aynı evde yaşamaktadır. Şehrin yoksul kesimindendirler. Bir gün Olympic Otel’de bir davet vardır ve Vera ile Caroline oraya giderler. Caroline bir yalanla içeri girmelerini sağlar. Vera otelde otel sahibinin oğlu Charles ile tanışır. Kendisi fakir olduğu için Charles’tan uzaklaşır ve davetten çıkar ama Charles onun peşinden gelir. Charles diğer zenginler gibi değildir. Vera’nın fakir olması onu rahatsız etmez. Vera’ya aşık olur. Vera hamile kalır fakat bunu hemen Charles’a söylemez. Onun ne diyeceğini tahmin edemez. Charles bu sırada Vera’ya evlenme teklif eder. Vera’yı ailesiyle tanıştırmaya götürür. Ailesi fakir olduğu için Vera’dan hoşlanmazlar. Charles’in kız kardeşi Josephine Vera ile konuşur. Vera’nın hamile olduğunu da biliyordur. Vera’ya Charles ile evlenirse Charles’ın babasının tüm mirasından mahrum kalacağını söyler. Vera kendisi yüzünden Charles’in bu duruma düşmesini istemez ve Charles’tan ayrılır. Charles’in evinden ayrılırken duvar ustası Ivanoff ile karşılaşır ve onunla eve döner.

Caroline de bu sırada evlenir ve evlendikten kısa bir süre sonra kocası ölür. Caroline’nin Eva adında bir kızı olur. Vera’nın da bir oğlu olur. Vera Olympic Otel’de temizlikçi olarak çalışır. Oğlu Daniel dört yaşına gelmiştir. Vera geceleri çalıştığı için Daniel’i gece yalnız bırakır. Yine bir gece Daniel’i yalnız bırakır ve işe gider. Mayıs ayı olduğu halde o gece fırtına olur ve kar yağar. Vera eve döndüğünde oğlunu evde bulamaz. Onun kar oynamak için dışarı çıktığını düşünür ve dışarıda oğlunu arar. Ama yerde oğlunun oyuncak ayısını bulur ve oğlunun kaçırıldığını anlar. Polise gider fakat polis oğlunun evden kaçmış olabileceğini geri döneceğini söyler. Vera ve oğlu fakir olduğu için onlarla ilgilenmezler. Vera uzun süre kendine gelemez. Bu yüzden işe de gidemez ve işten kovulur. Otelde zengin biri olan Lon ile karşılaşır. Lon daha önce otelde Vera’yı görmüştür ve onu beğenmiştir. Vera’ya akşam yemeği teklif eder ama Vera oğlunun kaçırıldığını söyler. Lon tanıdıklarının olduğunu oğlunun bulunmasına yardımcı olacağını söyler bunun üzerine Vera yemek teklifini kabul eder. Vera sabah bunu hatırlatır ve Lon yalan söylediğini, yardım etmeyeceğini söyler. Vera Lon’dan kaçar ve ağlayarak gider. Charles’tan yardım istemeye karar verir. Bir kamyona biner ve Charles’ın evine gider. Vera’nın durumunu gören Ivanoff da Vera’yı takip eder. Vera Charles’a oğlunun kaçırıldığını söyler. Charles’ın oğlu olduğunu söylemeyi düşünür ama Charles’ın artık evli olduğunu görünce söylemez. Charles’ın yanından gider.

2013 yılının Mayıs ayında yine aynı şekilde kar fırtınası olur. Bilim adamlarına göre bu mevsimsiz kar böğürtlen kışı olarak adlandırılır. Seattle Herald Gazetesi muhabiri olan Claire Aldridge’ye 1933 yılındaki ve şimdiki kar fırtınası ile ilgili yazı yazması söylenir. Claire aynı zamanda gazetenin sahibi Kensington’ların oğlu Ethan ile evlidir. Claire bundan bir yıl önce hamiledir ama koşu sırasında bir araba Claire’ye çarpar ve bebeklerini kaybederler. O zamandan sonra Claire ve Ethan birbirlerinden uzaklaşmaya başlarlar. Claire koşmayı bırakır.

Claire yazısı için 1933’teki fırtına ile ilgili araştırmalara başlar. Araştırmaları sırasında o tarihte Daniel Ray adında bir çocuğun kaybolduğunu öğrenir. Claire de bebeğini kaybettiği için bu olay onu çok etkiler ve yazısını bu olayla ilgili olarak yazmaya karar verir. Araştırmalarına başlar ve Daniel Ray’in o zamanlarda oturduğu evin adresini öğrenir. Adrese gittiğinde buranın arkadaşı Dominic’in kafesinin yeri olduğunu görür. Dominic’ten üst katı gezmek için izin alır ve orada Caroline’nin kızı Eva’nın çizdiği bir resmi bulur. Arkasında Eva’nın adı ve soyadı yazıyordur. Claire hastaneden gelen bir pakette ismi yazan kişiyle Eva’nın soyadının aynı olduğunu görür. O kadınla konuşur ve Eva adında bir akrabası olduğunu öğrenir. Eva ile görüşmeye gider ve Eva ona Daniel ile ilgili bildiklerini anlatır. Eva ona Vera’nın öldürüldüğünü söyler. Claire, Vera hakkında araştırmalara başlar ve Vera’nın olayıyla Avukat Edward Sharpe’nin ilgilendiğini öğrenir. Edward Sharpe her şeyin kaydını tutan bir avukattır. Claire onun kızına ulaşır. Avukatın dosyalarına bakmak için ondan izin alır. Vera ile ilgili dosyaları bulur ve orada Vera’yı öldürmekle suçlanan Ivanoff’un ifadesini bulur. Bu belgelerden Vera’yı Charles’ın kardeşi Josephine’nin öldürdüğünü öğrenir. Ayrıca Charles’ın ve ailesinin de Kensington olduğunu öğrenir. Artık olayı öğrenmiştir ve yazısını yazar ama kocası ailesinin adı kötü bir olayla anılmasın diye yayınlanmasını istemez. Claire, Charles’ın kim olduğunu öğrenmek için Ethan’nın büyük babası Warren ile görüşmeye gider. Warren’den Daniel’in Warren olduğunu öğrenir. Claire Daniel ve Eva’yı bir araya getirir getirir ve onları görüştürür. Daha sonra Warren’ı eski evine götürür. Ama orası artık yıkılacaktır. Warren orda annesinin ona bıraktığı mektubu bulur. O evin yıkılmasını istemez ve orayı satın alır. Gelişen bu güzel olaylardan sonra Claire ve Ethan’ın arası düzelir. Artık yeni bir çocuk yapmaya karar verirler.


Böğürtlen Kışı Yorumları

Böğürtlen Kışı Yorum okumaya değer bir kitap

18-11-2013 12:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabo okumadımm ama okumak istiyorum

03-12-2013 21:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kitabı bir solukta okudum ve çok beğendim .Yazarın mart menekşelerini de okumuştum çok etkilenmiştim.

10-12-2013 16:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitaptan çok etkilendim duygusal bir hikaye ama çok güzel harika bir hikayeymiş dünyada gördüğüm en güzel hikaye her zaman okumak isterim hem bu hikayeden çok şey çıkarttım hemde hayatta yapamayacağım şeyler şıkarttım zaten en sevdiğim hikaye türü yani duygusal hikayeyi çok severim doğrusu benim hikayelerim duygusal korkunç maceralı ve eğlenceli hikayelerden hoşlanırım bu hikayeyi yazan yazar bey e çok teşşekkür ederim açıkcası uzatmıyim ben bu hikayeyi çok sevdim ve çok hoşlandım

18-12-2013 21:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabun çok beğendim da herzaman okumak isterüm haçenler o okumaya değer diyenle kitabı bir solukta okudum diyennle bide kitabo okumadım ama okumak isterüm diyen bu 3 çocuklarün yazılarinu haçççççççççç beğenmedim haçenler bitek bu kitaptan çuk etkilendüm duygusal bir hikaye ama diyeni beğendim

18-12-2013 22:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Okumayı Cok istiyorumm

29-12-2013 00:40 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böğürtlen kışı' nı okudum daha önce mart menekşeleri kitabını da okuduğumdan yazarın iki kitapta da bir yap bozun parçalarını birleştirmeye çalışarak

05-01-2014 12:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bi kıtap bu yazarın bütün tikaplarını okudum ve çok begendim hatika bi yazar..

06-01-2014 12:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çokk iyi yeaaa

06-01-2014 22:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitabı okudum ve bayıldım baya bi zaman etkisinde kaldım harika bi kitap diğer kitaplarıda okicam inş...

07-01-2014 23:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bi kitap

08-01-2014 16:07 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok duygulandım

08-01-2014 16:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 3 günde bitirdiğim bir kitap okuduğunuza kesinlikle pişman olmayacaksınız

10-01-2014 18:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap perfect :D

11-01-2014 13:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap önerir misiniz?

11-01-2014 13:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Keder daha güzel nasıl kelimelerle resmedilebilir. Etkilendim

13-01-2014 22:43 !!

Böğürtlen Kışı Yorum merak ediyorum bugün aldım eve gidip başlamak için sabırsızlanıorum :D

15-01-2014 17:33 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Inanlimaz etkileyici kitap

15-01-2014 23:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Çok güzel bir kitapmış çok tşk :)

16-01-2014 18:32 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Harika bir kitaba benziyor hemen alıp okumam lazın istiyorum" BÖĞÜRTLEN KIŞI" :)

16-01-2014 20:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzeldi

16-01-2014 22:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabın yarısındayım ve çok harika bir kitap herkeze tavsiye ederim ve aynı zaman da da çok sürükleyici

19-01-2014 19:07 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok güzel 1 günge okudum sarh jio nun diğer kitaplarını okumak isterim
Hikayenin sonunda kaybolan Danil Clairin kocası Ethanın dedesi Werren dir...
çok heycanlı okumanızı tavsiye ederim:)

20-01-2014 10:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem :D bu kitaba bayıldım diyebilirim kesinlikle okuyun okumalısınız demiyorum okuyun yani :DDDD

20-01-2014 18:42 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap

21-01-2014 14:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap çok muhteşem bursadan aldım eve geldim bir tanee

21-01-2014 18:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap hayat gibi su gibi akıp gidiyor herkes okusumn lütfen aşşk

21-01-2014 18:09 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitabı çokkk beğendin başka bişe demiyorum harikaaa

21-01-2014 18:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Süper okumalısınız

22-01-2014 14:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı elimden düşüremedim gerçekten bir oturuşumda 200 sayfa okumuşum o kadar güzel bir kitap beni derinden etkiledi.

22-01-2014 21:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemmel b ir kitap öğretmenimin önerisiyle okudum ama okuduğuma çok sevindim

22-01-2014 22:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böğürtlen kışı; genellikle ilkbahar aylarında yağan ( o zaman çiçekler açmış oluyor )kara denir

22-01-2014 22:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitaptan çok iyi şeyler çıkarmak mümkün

22-01-2014 22:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum biraz daha devaam edilesi bir kıtaptı. yazarın dıger kıtaplarınıda okumayı dusunuyorum. duygusal b donemınızdeysenız daha ıyı gelebılır. güzeldi.

24-01-2014 02:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel blacberry winter şarkısıda oyle

24-01-2014 07:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okumadım ama okuyacammm

24-01-2014 17:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok etkileyici ve bir o kadar güzel bir kitap

25-01-2014 03:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Az once bitirdim kitabi bir gunde okudum mükemmel ...

26-01-2014 03:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ÇOKKKKKKKKK MERAK EDİYORUM EN KISA ZAMANDA OKUMAK İSTİYORUMM KONU MUHTEŞEMMM:):):)

26-01-2014 15:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum en çok hangi kitabını tavsiye edersiniz

27-01-2014 17:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kaç yaşındakiler okuybilir ??

28-01-2014 23:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kaç yaşındakiler okuyblr ?

29-01-2014 15:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok etkileyici surukleyici devamini bekliyoruz

29-01-2014 23:50 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok güzel bir kitap herkes okuyabilir hiç yaş sorunu yok cok beğndim..

30-01-2014 19:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Yazarın mart menekseleri ve yagmur sonrası kıtaplarını okudum. Okuduktan sonra bir süre etkisi altında kalıyorsunuz ve soluksuz okumak istiyorsunuz. Böğürtlen kışı da eminim harikadır. Okumak için sabırsızlanıyorum.

01-02-2014 18:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel çok etkileyici

05-02-2014 11:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Ben de kitabı meraktan buralara kadar geldim

08-02-2014 05:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok duygusaldı çok hoşuma gitti tavsiye ederim her kuruşuna değiyor

10-02-2014 04:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Hayatımda ilk defa bir kitabi okurken ağladim.
Çok duygusal ve harikaydi...

11-02-2014 21:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bir kitap yaa

13-02-2014 19:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum En etkilendiğim ve ilk defa ağladığım bir kitap... Herkese tavsiye ederim. Sarah Jio'nun kalemi harika!

16-02-2014 21:19 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çoook çok güzel bir kitap kesinlikle okumalısınız insanı gerçekten çok etkiliyor duygulandığınız yerde oluyor güldüğünüz yerdee sonlarına doğru kitap iyice güzelleşiyorr gizemli şeyler artıyor sonlarda ağzınız açık kalırrrr kesinlikle okumalısınızz süperrr bir kitap

19-02-2014 18:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çoook çok güzel bir kitap kesinlikle okumalısınız insanı gerçekten çok etkiliyor duygulandığınız yerde oluyor güldüğünüz yerdee sonlarına doğru kitap iyice güzelleşiyorr gizemli şeyler artıyor sonlarda ağzınız açık kalırrrr kesinlikle okumalısınızz süperrr bir kitap

19-02-2014 18:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok ama çok beğendiğim nadir kitaplardan biri böğürtlen kışı uzun zamandır bu kadar iyi bir kitap okumamıştım kitabın sonlarına doğru oha ya falan demelerim iyice arttı :) insan ookudu

20-02-2014 19:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ÇOOOOK GÜZEL BİR KİTAP GERÇEKTEN BAYILDIM HERKESİN ZEVKLE OKUYACAĞINA İNANIYORUM OKUMAYAN BOŞUNA NEFES ALIYOR DİYEBİLİRİM<3

22-02-2014 16:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bi kitap. kesinlikle okumalısınz

26-02-2014 20:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle harika...

28-02-2014 15:15 !!

Böğürtlen Kışı Yorum amatörce yazılmış bi kitap yazarın yeni olduğu çok belli ben o kadar etkilenmedim soranlara tavsiye ertmiyorum ama kitap okumaya yeni başlayanlar için hoş ve ideal bir kitap

28-02-2014 23:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bir günde bitirdim.Çok duygusal ve sürükleyici şiddetle tavsiye ederim.

03-03-2014 01:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Orkide evini okumanizi tavsiye ediyorum.

04-03-2014 00:35 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok etkileyici...çok duygusal...bayıldım...elinizden bırakmak istemeyeceksiniz

05-03-2014 00:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAĞINIZ ,TEK TEK PARÇALARI BİRLEŞTİRİP SONUÇA ULAŞTIĞINIZ BİR KİTAP.SONLARINA DOĞRU DAHA MERAKLANIYORSUNUZ.ÇOK DUYGULANDIM.KİTABININ KAPAĞI,AYRAÇI,YAZIMI SÜPER.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

05-03-2014 19:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzeldi benden sonra öğretmenlerim bile okudy

08-03-2014 16:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum soluksuz okudugum tek kitap diyebilirim.. çok etkilendim ve yeni başlangıçler yapmak için kararlar aldım herkes okumalı bence

09-03-2014 03:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Yüzlerce kitap okudum. En iyilerden bir tanesi..

10-03-2014 18:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bunu okumak isterim

12-03-2014 00:17 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okudum güzeelll 3günde biter süperrr hayatımda okuduğum 3 kitap arasında KİTAPLAR:(AKLINDAN BİR SAYI TUT..GÖZLERİNİ SIMSIKI KAPAT SÜPERRR))))))

14-03-2014 16:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bir solukta okudum. Okumaya değer bir kitap.

14-03-2014 17:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. Mutlaka okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyordum

16-03-2014 01:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gercektn cok guzel bır romandı

18-03-2014 14:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Harika ötesi hatta merakla okumaya devam ederken ağlayarak devam ettim.konusu anlatımi mükemmel...mutlaka okumalısınız.

18-03-2014 21:05 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap çok çabuk bitti keşke başka serileri de olsaydı..

19-03-2014 21:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kitaba daha yeni başladım ama çok etkileyici kitabı okurken ağladığım oldu.Herkese tavsiye ederim

24-03-2014 18:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap süper

25-03-2014 18:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabın konusu aşk mı almak istiyorum öneriyo musunuz daha yeni yeni kitap kurdu olmaya başlıyorum da :D

Betül Sever • 25-03-2014 23:41 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Akıcı sürükleyici okumaya değer bir kitap okuyun pişman olmazsınız.

26-03-2014 12:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bi kitap ben 2 kere okudum

27-03-2014 20:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Sarah jio gerçekten mükemmel bir yazar mart menekseleri kitabi da gercekten harika okumanizi tavsiye ederim.

28-03-2014 22:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kafenin birinde çalışan bir kadının nikahsız bir şekilde aşık olduğu adamla birlikte ilişkisinin sonunda olan bir çocuk. Çocuğun babasının ailesinin, kadını beğenmemeleri üzere oradan aşık olduğu adamam hamile olduğunu söylemeden gidiyor. Bir gün sabah eve geldiğinde 3 yaşındaki oğlu Daniel'i evde bulamadı ve onu kaçırmışlardı. Onu kaçıran ise halasıydı. Sonunda ise bir gazeteci olan Clarie bu hikayenin peşini bırakmayıp araştırmaya başlıyor ve Daniel'ın, Clarie'nin eşinin büyük babası olduğunu öğreniyor.

Çok güzel bir kitap ve gerçekten konusu da beni çok etkiledi.Okunası değer bir kitap.

ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM...

29-03-2014 00:06 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Okadar guzelki derslerimi bırakıp 1 gun boyunca kitabı okudum ve bitirdim :)) yüzde yüz okuyun

29-03-2014 01:09 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence mükemmelbir kitap. okurken kendimden geçtim harika bir kitap özellikle claire ile ethan barıştıgında çok duygulandım. herkese tavsiye ediyorum

30-03-2014 17:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence mükemmelbir kitap. okurken kendimden geçtim harika bir kitap özellikle claire ile ethan barıştıgında çok duygulandım. herkese tavsiye ediyorum

30-03-2014 17:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Tam beş 5 saatte bitirdim bir günde hayatımı değiştiren kitap oldu

31-03-2014 23:40 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Sabah uykum kadar güzeldi

06-04-2014 02:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitaba aşık oldum o kadar güzel ki! kesinlikle okuyun! muhteşem harkulade!

08-04-2014 17:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok beğendim harika müthiş bir kitap bu kitabı herkes okumalı.

09-04-2014 20:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum İyiymis güzel kitap

10-04-2014 23:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum aynen cok iyi bi kitap

10-04-2014 23:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Harika bir kitap. Hiç sıkılmadan okudum ve bittiği için çok üzüldüm 😞

13-04-2014 11:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okudum harika bi kitap

13-04-2014 14:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bayıldım süper

13-04-2014 14:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabın kapağından etkilenip almıştım ve gerçekten çok beğendim çok çok güzel yazarın diğer kitaplarınıda alacağım kesinlikle :)

13-04-2014 21:02 !!

Böğürtlen Kışı Yorum herkes aynı şeyi yazmış zaten

13-04-2014 21:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum herkes okumalı bence çok acıklı

14-04-2014 21:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bir kitap hemen alıp okumalıyım:D

15-04-2014 20:05 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap arkadaşımındı okudum ve defalarca okumak istiyorum
çokj çok güzel harika

15-04-2014 21:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten tavsiye edilecek bir kitap. çok güzel konusu ve anlatım şekli var . mutlaka okunmalı

16-04-2014 15:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Burdan bana bu güzel kitabı okutturan ersin hocama selamlar

17-04-2014 11:41 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu nasıl bi kıtaptır böle süperrr

20-04-2014 22:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bi kitap

20-04-2014 22:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Hayatimda hic bi romandan bukadar etkilenmemistim tum anneligi derinden yasayan kadinlara tavsiye ediyorum

21-04-2014 00:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel etkilendiğim ve unutamıyacağım kitaplardan biri sonunda kendimi tutamayıp ağladım herkese tavsiye ederim.

22-04-2014 15:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum arkadaşlar kitabı almadım ama sizin sayenizde kitabın güzel olduğuna inanıyorum

23-04-2014 23:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Ben hayatim bogunca ilk defa bu kadar guzel ve anlam yuklu bir kitap okudum ve gercekten bu yaziyi okuyan butun arkadaslara tavsiye ediyorumm..ve kitabi okurken eminim o kadar duyguyu sizde yureginizde tadicaksiniz..

25-04-2014 15:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Güzel bir kitap yalın bir anlatım ,çok sade bir işleyiş.Kitap hiç beklemediğim bir sonla bitti.Okunabilirler arasında olabilir.

Kitap Aşığı • 25-04-2014 17:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Güzel bir kitap anlatımı çok sade ,herkese tavsiye ederim

26-04-2014 13:31 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bir kitap

27-04-2014 23:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Ben yazarın mart menekşeleri ve yağmur sonrası adlı kitaplarını okudum ve çok beğendim bu kitabı da aldım ama okuma fırsatım olmadı en kısa zamanda okumak istiyorum

30-04-2014 15:33 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hoca bize bununla ilgili ödev verdi kardeşler.

02-05-2014 14:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Mükemmel bir kitap öncelikle bunu belirtmeliyim.ben okuduktan
Sonra öğretmenime verdim 1ay oldu halla arkadaslarına okutuyormus.
Ben okuyalı 2ay falan oldu ama özeti okuyunca bile tüylerim ürperiyor,
Duygulanıyorum.ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM!!!

02-05-2014 21:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bir kitap :D

03-05-2014 18:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap şuan okuyorum ve inşallah vera ray oğlunu bulur

05-05-2014 14:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Arkadaşlarımı tavsiyesi üzerine okumaya başladım çok çok güzel bir kitap herkerse tavsiye edebilirim

05-05-2014 16:41 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çokkkkkkkkkk okumak istyorum :)

06-05-2014 15:15 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitaptaki otel adı neydi hatırlayan varmı

06-05-2014 18:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu arada canım bu bir hikaye türü değil roman birse bunun yazarı erkek değil bayan bunları öğrenip de gel yorum yap yorumumu okumanı tavsiye ederim senin için

07-05-2014 16:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ayyy ben şuan okuyorum vera raya çok üzüldüm birde o lona çok gıcık oluyorum

07-05-2014 16:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yaa birşey soracam bu kitabın filmi yokmu yaa izlemek istiyorum

07-05-2014 16:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum otelin adı canım Olympic oteli

07-05-2014 16:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum anlamadım bu kitapla ilgili nasıl bir ödev verilebilir ki anlayamadım

07-05-2014 16:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum su gibi akıcı bir kitap

08-05-2014 16:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ne kadar kusursuz yazılabilir demeyeceğim teşekkürler sarah jio

08-05-2014 21:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kitabı daha okumadım 1aydır rafımdan açılmamıştı bile kapağı annem çok uzun süredir kitap okumuyordu. Salı günü başladı ve bugün bitirdi annemi bu kadar ağlarken görmemiştim kitap okurken çok etkilendi. Ve en önemlisi BU KITABIN FILM olmasını istiyoruz .

08-05-2014 22:50 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okuduğum en güzel kitaptı bu kadının çocuğu için yaptığı mücadeleyi anlatıyor okumayanlar için tavsiye ediyorum okuduğumuz zaman herkes ağlar HERKESİN OKUMASINI İSTİYORUM VE TAVSİYE EDİYORUM ARKADAŞLAR

09-05-2014 21:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çook güzel ama daha bitmedi

09-05-2014 23:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hangı akımın etkısıyle yazılmış bu kıtap yaaa bulamıyorum

10-05-2014 00:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle HARİKAAA

11-05-2014 14:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bögürtlen kışı çok akıcı ve muhteşem bir kitap en kısa sürede bitirdigim ilk kitap (3 günde) bitti..sarah jio 'nin bütün kitapların ablamlar aldık ve okumaya koyulduk..bence bu kitap fiilm olmalı...

11-05-2014 16:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum inanılmaz kitabı dün aldım bugün bitirdim ve sonlarına doğru ağladım. beni bu kadar kendine çeken ikinci bi kitap gerçekten

11-05-2014 19:17 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bende okudum bu kitabı gerçekten de çok güzel ve sürekleyici herkes okumalı.

12-05-2014 00:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sipariş verdim bende okuycam umarım güzeldir

12-05-2014 15:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 2 günde bitirdim bir solukta bitti yağmur sonrası ve diğer kitaplarınıda okumak istiyorum çok etkileyici !!

12-05-2014 16:32 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kitap harika kesinlikle filmi yapılması gerekiyor harikaaa

12-05-2014 21:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kesinlikle çok güzel çokda güzel film çıkar ortaya kaliteli oyuncularla birlikte

13-05-2014 00:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süüüpeerr yaaaa

14-05-2014 13:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem anlatım cok etkilendim

15-05-2014 21:33 !!

Böğürtlen Kışı Yorum KESİNLİKLE MÜKEMMEL BİR KİTAP

19-05-2014 16:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süpppeeerrrrrr

19-05-2014 20:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Çok güzell harika bir kitap :) herkese okumasını tavsiye ederim. Ben okudum sonra da annem alıp okudu ve bir günde bitirdi gerçekten harika. Beğendiğim tek kitap bu diyebilirim :)

22-05-2014 21:15 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Son zamanlarda okuduğum en hoş kitaplardan birisi.Ben bunu çoksevdim.

23-05-2014 17:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bi kitap sarahcığımın ellerine sağlık

25-05-2014 16:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Henüz kitabı okumadım ama mart menekşeleri ve bu kitabı almak istiyorum yorumlardan da belli zaten herkes beğenmiş genel olarak :)) en kısa zamanda okucam ( BENİM ŞİMDİYE KDAR OKUDUGUM EN GÜZEL KİTAP PİRAYE VE HASRET CANAN TAN IN KITABIYDI PİRAYE ÇOK GÜZELDİ HERKESE TAVSİYE EDERİM :))

27-05-2014 13:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle mükemmel ♥♥♥♥♥♥♥♥ böyle bir kitap

01-06-2014 22:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hayatımda böyle bir kitap okumadım bu kadar işte anlayın dı-uygulu ve gizemli bri kitap :):):):):)

01-06-2014 22:19 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Herkes kendi hayat yolunda acılar çekip İYİLEŞİR...

03-06-2014 20:42 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı tavsiye edip birde sonunda ne olacağı yazmak doğru değil

04-06-2014 13:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben okudum çook güzeldi hala etkisindeyim

09-06-2014 15:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum müthiş bir kitp anlatmaya kelimeler yetmez

10-06-2014 17:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Sn.sarah jio seni ve kitaplarını çok seviyoruz.Diğer kitaplarını okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

14-06-2014 12:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jionun en iyi romanı herkes okumalı

16-06-2014 22:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çooook güzel

17-06-2014 13:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bayıldım tüm kitaplarını okumak istiyorum hepsi böyle ise yeni ideolüm sarah jio

20-06-2014 21:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bugün aldım okumak için sabırsızlanıyorum inşallah 1 günde bitiririm :) kapağı çok hoş :)

21-06-2014 19:32 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem elinizden bırakamıyacağınız bir kitap

23-06-2014 14:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bende okumayı çok istiyorum okumaya değer... Szn dediğinize göre bugün alıcam :)

26-06-2014 13:33 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Kolay kola y başka kitaplardan zevk ala mayacakmışım gibi geliyor

26-06-2014 23:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence bu kitap okuduğum en güzel kitaplarlan biri kesinlikle filmi çekilmeli vera ray

28-06-2014 17:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum müthiş bir roman ,zaman zaman hüzünlenip ağlayacak sonunda da yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak sıcacık bir roman

30-06-2014 18:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok güzel sarah jionun çoğu kitabını okudum böğürtlen kışı şimdiye kadar en güzel kitabı diyebilirim

Mehtap • 04-07-2014 08:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel,, sürükleyici ve sonunda beni ağlatan kitap :( baya bir etkisinde kalmıştım. son kamelyayı okudum 2 günde bitirdim oda çok güzel etkileyici hatta şu an mart menekşelerini okuyorum :) ama benim için en özeli olan 'böğürtlen kışı' özellikle yeni bir anne olarak okuyunca beni baya etkilemişti ..

08-07-2014 12:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jionun en güzel kitabı böğürtlen kışı bir son kamelya yarışır onunla ama bence bu kitap şahane

11-07-2014 06:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mutlaka okuyun kelimesi biraz klaskleşmiş olsada gerçekten bu kitabı okuyun nasıl desem hiç beklenmedik son vardı.City Hunterı izliyordum sıkıldım gerisini siz düşünün aklım hala kitapta tekrar okusam içim rahat etmez.Mart Menekşelirin Yağmur sonrasını ve Son kamelyayıda okuyacam kadın kitabın hakkını vermiş gercekten.Comao Sarah Jıo

15-07-2014 14:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Çok güzel ve harika bir kitap sarah jio'nun bütün kitaplarını okumalısınız bence 😃

16-07-2014 18:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tam heyecanlı yerde kaldım :( 20 sayfası yok

17-07-2014 01:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tavsiye ediyorum okunmalı

20-07-2014 15:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok guzel bır kıtap

21-07-2014 15:06 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Sarah jio tarzi mukemmel..ancak mutlu son iaz buruk kaliyor gecmisi degistiremiyorsun icten ice huzursuz oluyorum keske gec kalinmasa diye her ktabinda..kesinlikle okumalisiniz kitap cabuk bitiyor ama etkisi gec bitiyor....

22-07-2014 03:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ÇOK ACIKLI

31-07-2014 17:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum LÜTFEN SÖYLEYİN SİZCE SABAH UYKUM YA DA SOĞUK KAHVEDEN GÜZEL MİDİR ŞMDİDEN TŞK...

ß♥♥ҠѠ♥Ŀf • 07-08-2014 20:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ß♥♥ҠѠ♥Ŀf, böğürtlen kışı kitabını okuduktan sonra sarah jio'nun tüm kitaplarını okumak isteyeceksin diyebilirim. sabah uykum ve soğuk kahve bunun yanında çok basit kalıyor

Hayal seven kalp... • 07-08-2014 20:35 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Evet kitap çok güzel bunu birçok kişi de paylaşmış, kitabın bu kadar iyi akıcı ve duygulara dokunan olmasının yanında beni mutlu eden diğer bir nokta da Mart Menekşeleri ndeki Emily ve Jack in evlenip ikiz çocuklarının olduğunu görmekti..:)

14-08-2014 18:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bi kitap herkese tavsiye ederim

18-08-2014 14:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper kitap herkese tavsiye ederim

şeyma • 18-08-2014 14:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Müthiş bir roman her türlü duyguyu barındırıyor içinde en beğendiğim romanlar arasında mutlaka okumalısınız.

Burçin • 21-08-2014 12:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel ve etkileyici bir kitap herkese okumasını tavsiye ederim uzun süre etkisinde kalıyor insan.

21-08-2014 12:21 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper kitap

Kitaptaze • 22-08-2014 03:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bi kitap okumanızı tavsiye ederim ben okudum

22-08-2014 13:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Ben böyle bir kitap okumadım bir günde bitirdim yada kitap beni bitirdi...Anlatılan hikaye o kadar güzel kurgulanmış ve işlenmiş ki tek hata yok nefis bir kitap ve ben bu kitabı sanırım yeniden okuyacağım

26-08-2014 11:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Gerçekten güzel bir kitaba benziyo bende bu kitabı okucam

26-08-2014 22:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok gzel bir kitap

29-08-2014 00:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum etkileyici bir hikaye ama insanı okumaktan soğutan tarafları çok fazla. çocuğu ölmüş bi anne için kaybolmuş bi çocuğu aramak onunla ilgili araştırmalar yapmak fikri gayet doğal,kabul görür bi durum ama 80 yıl önce kaybolmuş bi çocugu aramak niye? Seattle da o kadar yıl boyunca, başka yakın tarihte hiç çocuk kaybolmamış mı..

Lily84 • 29-08-2014 18:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okudgm en iyi roman

31-08-2014 12:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bence çok saçma bu olayları günümüzde görüyoruz daha heyecanlı olsaydı güzel olabilirdi zaten kitabın yarısını okumadan sonunu anladım bile bana katılanlar cevap yassın😃😎😄📚👅

10-09-2014 01:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Haa her fikir aynı değildir bu benim fikrim
Öyleyim bana katılanlar kitap hakkında düşündüklerini yazabilir çünkü ben bir kitap satıcısıyım
Bencede çok haklısın bendede oldu öyle sen heralde çok kitap 📚 okuyan birisin

11-09-2014 16:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel di fakat her parağrafta başını iki yana salladı cümlesinden gına geldi

11-09-2014 19:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Her kitabın kötü yanları olabiliyor demi

11-09-2014 22:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 11.09.2014 15.00 tarihnde yazan arkadas harika bir kitap sna katilmiyorum ama herkesn fikrine saygiliyim

Sessizlik en güzel sestir duyabilen icin...Şemsi Tebrizi(Melek) • 18-09-2014 18:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok ama çok güzel

20-09-2014 16:02 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Gercekteen harikaa! Tavsiye ederim.. ♡♥

22-09-2014 16:02 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bir gece de soluksuz okudum anlatamam nasıl etkilendiğimi hiç bir kitap beni bu kadar içinr almamış ağlatmamıştı. Hayata farklı gözle bakmamı sağladığı için "bi anne olarak" teşekkür ederim. 🙏

22-09-2014 16:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum öğrenci çok begenmiş sizi abla

23-09-2014 10:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum dün gece başladım ve henüz bitirdim. çok akıcıydı, ilk başladığımda okunması kolay basit bir kitap olduğunu düşünmüştüm ama sonu, olay ve karakterlerin birbirleriyle kesişmesi etkileyiciydi. yine de karakterlerin o denli tesadüfi buluşması her şeyin birbirine denk gelmesi herhalde ancak kitaplarda ve filmlerde olur. yine de güzel kitaptı, başarılı.

27-09-2014 14:40 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Böğürtlen kış ; kimimizin ilk defa duyduğu bir isimdi öyle değil mi ? Ama okuduktan sonra dilden dile geçen bir roman oldu .Sarah Jio 'nun ustalıkla yazdığı bu kitapta hiç duymadığınız bir kışın içinizi ısıtacağını hiç düşünür müydünüz ? Bence bu kitabı okumadan bir yere kaybolmayın ...

BenOkuyucuBenim • 29-09-2014 19:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence insanın duygularını ve ifadelerini en güzel tanımlanan kitap hayatımda okuduğum en güzel roman

04-10-2014 14:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Len yukarda 300 kere anlatmış kadın konuyu hala konusu ne diyonuz. Mahsustan mı bu yorumlar acaba??

05-10-2014 17:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum daha önce hiçbir kitabı bu kadar kısa sürede bitirdiğimi hatırlamıyorum. kesinlikle harika bir kitaptı. bu hikayeyi uzun süre unutabileceğimi snmıyorum yazarın dediği gibi hikaye insanın yüreğine değecek cinsten... hedef mart menekşeleri :) ilk fırsatta okuyacağım. onun da en az böğürtlen kışı kadar etkili olduğuna eminim..

06-10-2014 18:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap gerçektten güzel ve anlamlı bir kitap gerçekten de bu kitabı okuyan herkes hemen bitiriyor herkese tavsiye ederim bir de kışın yorganın altında çok güzel oluyor...

07-10-2014 11:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın üslubu güzel...hikaye güzel...tam bitmesi gereken yerde biten sıkıcı olmayan bir kitap...ben beğendim...biraz acıtasyon ama güzel...

08-10-2014 16:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çoook güzeeel <3

09-10-2014 22:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bi kadının hayatındaki bütün sırları acıyı gizemi böyle etkileyici bir dilleaanlattığın için sana sonsuz teşekkürler sarah.Bazen hayat kendi seçimlerini bize yaşatır vebiz hiçbir şey yapamayız sadece ona uymaktan başka......

11-10-2014 10:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum HARİKA BİR ROMAN TAVSİYE EDERİM

11-10-2014 11:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bayıldııııııııımmmm

20-10-2014 20:43 !!

Böğürtlen Kışı Yorum İlk defa bir kitabı bir günde bitirdim hem sonunu deli gibi merak ediyorum, hem de bitecek diye üzülüyorum... kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız...

24-10-2014 18:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jio'nun Mart Menekşeleri!ni de okumuştum ona da bayıldım Böğürtlen Kışı'na da okunmasını tavsiye ederim muhteşemleeerrrrrr :)

25-10-2014 17:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzellllllllllll

25-10-2014 23:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum İlk basta çok karisk gelmişti bi ara birakmayi bile düşündüm ama okunmaya devam ettikçe Benide içine aldi. Bi o kadar daha olsa bir solukta okurdum kitabin bittiğine çok üzüldüm. Şimdiye kadar okuduğum kitaplar arasında beni bu kadar etkileyen tek kitap mutisss :-)

26-10-2014 20:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okumadım ama okumak istiyorum okuyacağım günü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorumj bende yzar olmak istiyorum

29-10-2014 16:33 !!

Böğürtlen Kışı Yorum arkadaşlarım okuyup çok etkilendiklerini söylemişlerdi kitabı yere göğe sığdıramıyorlardı bende o kadar da değil felan diyordum ama bende okuyup bitirdikten sonra tam anlanıyla arkadaşlarıma hak verdim mükemmel ötesi bir kitap SARAH JİO'NUN en beğendiğim kitabı"BÖĞÜRTLEN KIŞI" bence okumayanlar hemen okumalılar :D

29-10-2014 21:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum KİTABI OKUMADIM AMA EN KISA ZAMANDA ALIP OKUYACAĞIM...

30-10-2014 20:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum açıkçası bu kadar beğeni toplamış bir kitap beni hayal kırıklığına uğrattı kesinlikle zeka ürünü değil sadece başlangıcı güzel yapmış onun dışında herşey tesadüf gibi örneğin clariye hastaneden gelen mektup bulduğu çocuk resmindekiyle aynı soyada ait,neymiş vera nın annesi aşık olduğu adamın kızkardeşinin bakıcısıymış, araştırma yapan gazetecinin kocasının akrabası çocuğun babasıymış sanki olay küçük bir köyde geçiyor herkes birbirinin akrabası.aynı zamanda edebi anlatımdan yoksun ben hiç beğenmedim

04-11-2014 13:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence okunmaya değer bir kitapppp

04-11-2014 20:42 !!

Böğürtlen Kışı Yorum KİTABI 4 GÜNDE BİTİRDİM.BAŞLARDA İYİ GİDİYORDU FAKAT SONRA TESADÜFLER ABARTILI BİR ŞEKİLDE BİRBİRİNE BAĞLANTILANMIŞ. DOĞRUSU DAHA İYİ KİTAPLAR OKUDUĞUMDAN DOLAYI FAZLA BEĞENMEDİM.KİTABIN ANLATIM DİLİ ÇOK SADE. BEN BETİMLEMELİ ANLATIMDAN HOŞLANIYORUM. EĞER MUHTEŞEM BİR KİTAP TAVSİYESİ İSTİYORSANIZ: ''BİN MUHTEŞEM GÜNEŞ''İ TAVSİYE EDERİM.

özlemErgzr • 05-11-2014 11:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jıonun butun kitaplarını seviyorum

15-11-2014 13:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel akıcı sürükleyici üç günde bitirdim tavsiye ederim arkadaşlar

21-11-2014 21:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Harika arkadaşla r kesinlikle nlikle okuyun
!

23-11-2014 00:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çoh güzel mükemmel de sonunu okuyamadım özetini arıyorum

24-11-2014 18:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben kitap okumaktan nefret eden biriydim bu kitap sayesinde kitap kurdu oldum kesinlikle okunması gereken bir kitap

24-11-2014 19:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kimde var bana versin okumak istiyorumm...

26-11-2014 21:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Sarah jio gerçekten muhteşem bir kitap yapmış okunması gereken kitap yağmur sonrası,son kamelya bu kitaplarida çok güzel

27-11-2014 03:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ayyyy çok güzel herkese tavsiye ederim sarah jio gerçek bir yazar

27-11-2014 12:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Okumadım daha ama güzel bir esere benziyor inşallah beğenirim

01-12-2014 00:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Böğürtlen kışı mart menekşeleri ve yağmur sonrası bir seri mi acaba ? Okuyan arkadaşlar cevap verebili mi

02-12-2014 01:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum BEN OKUDUM BİR ŞEY ANLAMADIM ANLAYAN BİRİ VARSA ANLATA BİLİRMİ BANA....!!!!

02-12-2014 18:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Çok sıkıcı geldi banaokuyana kadar canım çıktı e niye okudun derseniz bu kitabın ozetini hocamız sınavda soracaktıda o yüzden yani gunumuzdede bu olarlar oluyo yaaas size tavsiyem kalbim güm güm kitabini okuyun muhteşem tam 4 kez okudum yaaa harika yaas siz gelmişsiniz böyle mal mal kitapları sınavda soruyorsunuz hocam yaaa

06-12-2014 19:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Bence kitap 📚 çok güzel sende nasıl bir zevk varsa

06-12-2014 19:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum Harika kitap.3 günde bitirdim.Var mı bilmiyorum ama filmi yapılmalı...

07-12-2014 23:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap almak istiyorum .:):):)

10-12-2014 14:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitabı okumayı çok istiyorumn harika bir kitaba benziyor

canan • 12-12-2014 15:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hemen almalıyımmmmm anneme de okutucam kitabı :d

12-12-2014 22:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jio yaa teşekkür ederim çok güzel kitap yazıyor. yazarlık hayatında ona saşarılar dilerim:)
sarah jio yaa teşekkür ederim çok güzel kitap yazıyor. yazarlık hayatında ona başarılar dilerim:)

16-12-2014 12:43 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okudum süper ama acıklı bir kitap

16-12-2014 22:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum laneeettt çoookkk muhteşemmm
sarah jio mart menekşeleri ve yağmur sonrasi kitaplarina hastayim

17-12-2014 20:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle başlarda çok sıkıcı gelmişti tam bırakıyordum okumayı ama devam ettim iyikide etmişim olağanüstü hatta bu yazarın bütün kitaplarını okumaya niyetlendim ... eminim çok güzeldir film şeridi gibi gözümün önünde yazılanlar hiç bir kitabın sonunda bu kadar ağlamamıştım.hıçkıra hıçkıra hıçkıra bitmeseydi keşke...

21-12-2014 19:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap mükemmel olmuş keyifle okudum ve sonunda gözyaşlarıma engel olamadım yazarın diğer kitaplarınıda aldım su an elimde mart menekşeleri var,bakalım buda böğürtlen kışı kadar etkileyicimi gerçektende herkeze tavsiye ediyorum...

22-12-2014 11:17 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap. şiddetle tavsiye ederim. boğazımda düğümler bıraktıran bir tad bu..

22-12-2014 11:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok cok guzel bir kitap ozellikle son bolumu aglaya aglaya okudum.fazlasiyla etkileyici.kesinlikle tavsiye ediyorum.cikarilacak dersler var

23-12-2014 10:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum güzel beğendim ödevim için çok yardımcı olur.çok teşekürrrrr
afferin çok güzel yapmışsın

23-12-2014 21:05 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bır kıtap bence herkes okumalı :d

24-12-2014 19:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ilk başta nasıl bi kitap diye merak ettim ama almadım sonradan bi ablam aldı oku çok güzel dedi ve bnde okudum ve pişman olmadım sizde okuyun pişman olmazsınız
çok güzel bi kitap şiddetle tavsiye ediyorum

ayven • 24-12-2014 21:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelime mükemmel. 1 günde okudum

26-12-2014 22:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böyle bi kitap hayatimda okumadim çok güzel okunmaya deger
fevkalade

27-12-2014 19:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın son kamelya ve mart menekşeleri kitabını da okumanızı dilerim. çok seveceksiniz eminim.

28-12-2014 19:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum nasıl başladığını ve nasıl bittigini anlamadan tek solukta okuyup bitirdiğim ilk ve tek kitap

28-12-2014 20:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böğürtlen kışını daha okumadım.öğretmenim okumuş.söylediğine göre bir kız ile annesinin başından geçen olayları anlatıyor.
çok merak ettim.umarım kuzenim bir an önce okur ve bana gönderir.

02-01-2015 17:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok güzel herkesin okumasını isterim

03-01-2015 13:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum herkes okumalı ben 1 günde bitirdim kitap çok etkileyici...

04-01-2015 17:02 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın ellerine saglık çoooook güzeldi

04-01-2015 17:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum on numara beş yıldız bi kitap şidetle tavsiye ediyorum....

05-01-2015 15:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kadının tüm kitaplarını okuyun. şiddetle tavsiye ediyorum,böyle sürükleyici kitaplar yok arkadaşlar,alın okuyun,aşkı bilin.

06-01-2015 00:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum coooook guzel bir kitap herkese öneriyorum.

06-01-2015 16:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemmel bir kitap yaa keşke sonunda vera ölmeseydi

07-01-2015 23:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap gerçekten çok güzel ben yağmur sonrası ve mart menekşelerinide okudum ve bu kitap insanın duygularını çok etkiliyo ve uzun sure etkisinden çıkamıyosunuz tıpkı benim okuduğum diğer kitaplardaki gibi hepinize tavsiye ederim anneliği, aşkı,pişmanlığı ve tesaduflerin guçlerini çok güzel anlatan bi kitap
kitap çok güzel bi kitap çok surekliyici ama bazen anlamıyosunuz çunku iki ayrı yerde geçiyo aklınız karışıyo ama sonunda herşey açığa kavuşuyo çok anlaşılır bi şekilde eğer yarısındaysanız ve bırakmayı duşunuyosanız bırakmıyın çok etkileyici derin bi kitap ve ben bu kitabı okuduktan sonra çocuğumun adını danielle koydum. çok iyi

08-01-2015 15:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ya ben kitap okumaktan hiç hoşlanmam normalde kitapçı bana bu kitabı önerdi ve kitaba bayıldım ya böyle güzel bir kitap hikaye olamaz.

08-01-2015 16:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum oha abi yaa olay içine olay

09-01-2015 22:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten harika

12-01-2015 16:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum şuan kitabın güzelliğini kelimelere nasıl dökülebilirim diye düşünüyorum ama inanın hiçbir fikrim yok.kkitabın her bir sayfası ayrı bir heyecan ne olup ne biteceğini kestiremiyosunuz gerçekten.kesinlikle herkesin okuması gereken bir kitap.sarah jıo harika bir yazar...

12-01-2015 19:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben bu kitabı okudum ve hayatımda bunun kadar güzel muhteşem bir kitap görmedim okumayan herkese tavsiye ediyorum kısacası tek kelimeyle harika!!!!!!

13-01-2015 18:06 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sadece bir gecede 200 sayfasını okudum gerçekten muhteşem bir kitap.. gündüzsefası kitanıda aldım bu gidişle bütün kitaplarını alıcam.. kesinlikle böğürtlen kışı okunmaya değer.

13-01-2015 22:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir roman

14-01-2015 15:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap tam 2 kere okudum

15-01-2015 21:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum herkese onerırım acayıp güzel bır kıtap mutlaka okuyun
bu arada mart menekselernı okuyan varsa tavsiye ediyoa bu yoruma cvp yazsın :d

17-01-2015 00:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bi kitap kesinlikle okuyun ben okurken ağladığımı söyleyebilirim

17-01-2015 12:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hangı kıtap mart menekşelerimi yoksa böğürtlen kısımı ?

17-01-2015 16:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben böyle muhteşem bir kitap görmedim

18-01-2015 23:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap iki farklı hayatı anlatarak başlıyor... bu iki yaşam demek. iki kitap okuyor gibi olunuyor başta.

19-01-2015 13:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum spr
ben böyle harika bir kitap görmedim sarah jıonun ilk okuduğum kitabı bu

20-01-2015 20:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap tavsiye ederim

21-01-2015 14:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kalbinizin derinliklerine işlenen acıyı tek kelimeyle nasıl dile getirirsiniz? işte bu soruyu cevaplayan kitap ve çok akıcı bir kitap.
ben sarah jıo bu kitabı kaybolan oğlum daniel ve hâlâ da kayıp oln oğluma yazdığım vw hâlâ hasretimle yanıp tutuştuğum oğlum...

23-01-2015 17:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben anlamadim birazcik isimleri cok karistiriyorum

27-01-2015 20:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşemm bir kitappp. harika anlatım

29-01-2015 17:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bi kitap. okunmaya değer diye düşünüyorum. ama bir arkadaşa katılıyorum. isimler çok karışım.

02-02-2015 13:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 1 günde bitirdim bende,gerçekten olağanüstü kurgulanmış bir kitap insanı içine çeken bi yönü var ayrıca.bu kitabın filmide yapılsa aynı etkiyi bırakır görüşündeyim....

03-02-2015 16:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mektup çok acıklıydı. hüngür hüngür ağladım. sarah jıo acıklı kitaplar yaz ama bu kadar acıklı olmasın. ona rağmen çok güzel bir kitaptı. ama düygüsallara pek tavsiye emem.

03-02-2015 20:19 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın tüm serisi çok güzel fakat bu kitabın kurgusunu diğerlerinden daha çok beğendim.soluksuz okunacak aynı zamanda sizi dinginliğe sürükleyecek bir eser...

seda • 04-02-2015 03:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemel muhteşem bir kitap normalde okumayı seven bir kız diğilim ama bu kitabı okuduktan sonra sevmeye başladım çok duygusal okurken ağladım çok sürükliyici aynı dizi gibi insan okumaya doyamıyor 2 gün önce aldım ve 144. sayfadayım tek kelime ile harika

05-02-2015 01:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum küçük bir oğlunuz var ve çalışan bir anneyseniz; her ne kadar vera'dan çok farklı bir hayatınız olsa da bu kitabın etkisinden uzun bir süre kurtulamayacaksınız.

05-02-2015 13:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem kelimesi az kalır resmen. çok begendim ve herkese öneririm. sarah jio 'yu sevmeme neden olan bu kitap için teşekkür ederim. su an mart menekşelerini okuyorum ve en az böğürtlen kişi kadar çok sevdim.tteşekkürler sarah jio

08-02-2015 13:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kadar güzel bir kitap görmedim hala etkisindeyim :) sarah jıo ya sevgiler

08-02-2015 18:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum iki sorum olacak vera ile claire aynı kişimi birde hikayenin en sonunda vera ölmüyo dimi
cevap verebilir misiniz :)

kübra • 09-02-2015 01:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum vera ve claire farklı zamanların kadınları.

10-02-2015 13:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper yaaaaaaaaa bu nasil kitap bubu okumayan okusun:):)

10-02-2015 15:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bir solukta okudugum gozyaslarimi tutamadigim harika bir kitap

11-02-2015 14:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitabı aldığım gün bitirdim ve baya bi güzel diğer kitaplarınıda okuyaçağımm

12-02-2015 19:21 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böğürtlen kişi süper kitap
şimdi bitirdim kesinlikle filmi çekilmeli sonuna kadar hiç sıkılmıyorsun hep merak ederek ve seni şaşırtarak devam ediyor, bayıldım...

15-02-2015 02:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten çok güzel bir kitap elinizden bırakmak istemeyeceksiniz eminim çok güzel bi romandı hayatımda ilk defa bi romanı bu kadar hızlı bir şekilde bitirdim. diğer kitaplarını da alıp hemen okuyacağım gerçekten mükemmel bir yazar.

15-02-2015 13:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap hayatımda okuduğum ve binlerce kez okumaktan sıkılmayacağım bir kitap herkeze tavsiye ederim

18-02-2015 20:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben cok duygusal bir insan değilim ama bu kitap beni aglatti kendimi veranin yerine koydum bir anne olarak çok etkilendim mutlaka okumalisiniz

19-02-2015 02:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir roman bir gümde bitirdim

19-02-2015 19:21 !!

Böğürtlen Kışı Yorum herkese tavsiye ederim süper bir roman elinizden bırakamayacaksınız

20-02-2015 23:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir hikaye herkese tavsiye ederim

23-02-2015 01:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hüngür hüngür ağladım ne yapayım elimde değildi annem videoya çekdi veraya üzüldüm o kız boğulmayı hiç hak etmiyordu ben mektupta çok ağladım veranın deniele yani oğluna yazdığı mektupta çok beğendim hereze tavsiye ederim elnizden düşmeyecek çünkü ben 3 günde kitabı bitirdim

25-02-2015 18:02 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper ötesi bir kitap yaş sınırı yoktur bence gerçek bir yüreği olan acıyı şefkati özlemi hisseder bu kitapta.herkesin okumasını tavsiye ederim sarah jıo harika bir yazar...

08-03-2015 21:32 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bir roman herkese tavsiye ederim 2 günde bittirdim

09-03-2015 16:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum henüz yeni aldım ama çok güzel okunmaya değer bütün kitaplarını alıp okuyacağım bu gidişle

14-03-2015 02:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben bir tek son kamelyayı okudum ama gerçekten çok güzel bir kitap

15-03-2015 18:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hayatımda ilk kez ağlayarak bir kitap okudum.çok etkilendim ve gerçekten kitabın bitmesini hiç istemedim. mükemmel bir kitap yazmış.

17-03-2015 12:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı şimdi bitirdim. okuyan tüm kadınları çok etkiler.ama bir anneyseniz iki kat etkileneceğiniz bir kitap şiddetle tavsiye ediyorum.

17-03-2015 15:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten çok güzel bir kitap arkadaşlar hepinize tavsiye ederim bu kitabı okuduğunuzda hiç kitap okumamışız diyeceksiniz

26-03-2015 16:31 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gündüzsefası kitabını okumuştum şimdi de böğürtlen kışını okuyorum bence kitaplar süper

26-03-2015 20:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap çok sürükleyici.sarah jio nün kalemi baş döndürücü,

27-03-2015 19:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap :) zaten kitap zevki olanlar bu kitabın kapağına bakınca nasıl olduqunu anlarr kısacası muhteşem.. arkadaşlar size bir kitap tavsiye etmek istiyorum kitabın adı esrar ama cok surukleyici bir kitap bence okuyun ;)

28-03-2015 23:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 24 saate bitirdiğim ilk kitabım soluksuz okudum okuldan eve gelir gelmez okumaya başladımm bitirdime ianamamıştımm o gün bitireceğimi tahmin etmiodum bence herkez okumalıı ba-yil-dim
bu kitabı bitirdim 1 günde kendime kızdımm neden hemen bitirdim die merak ederek okumak istiodum kitaba kendimi o kadar kaptırmışım ki hemen aldığım gün bitirdim çok güzel gerçektende soluksuz okuyacağınız bi kitap beni çok etkiledi

30-03-2015 14:50 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben kitabı okudum en çok sevdiğim kitaplardan biridir resman asık oldum almanızı ve okumanızı tavsiye ederim

05-04-2015 20:35 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın diğer eserlerini öyle abartılacak kadar beğenmediğimi söylemek istiyorum öncelikle. bu kitabı mart menekşelerinden sonra okudum ve eğer dikkat ederseniz bu kitap ve mart menekşeleri arasında ufak bi bölümde bir bağlantı göreceksiniz :). yazarın en beğendiğim kitabı bu oldu. sıkıcı bir anlatımı yok ve herşeyden önemlisi hikayenin konusu insanı çok derinden etkiliyor. kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum...

ireeem • 09-04-2015 00:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum herkese tavsiye edebileceğim bir kitap 10-04-2015

13.17

10-04-2015 13:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bir buçuk günde bitirdim okumaya değer bir kitap mukemmel

10-04-2015 23:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum zaten kitap hakkinda her seyi yukarda kisaca özetlemissiniz ,heyecani kalmadi...neyine okuyacagimbu kitabi ?

11-04-2015 02:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap artarda 4 kez okudum ve hiç üşenmedim sarah seni çok seviyorum süpersin :))))))))

12-04-2015 18:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok severek okudum tavsiye ederim :))

14-04-2015 18:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabın konusu ne ???

17-04-2015 18:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel mükemmel bir kitap

18-04-2015 18:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten harika muhteşem bir kitap kitapda da dediği gibi bu öyküyü kolay kolay kalbinizden silip atamayacaksınız

30-04-2015 16:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitabı okuduktan sonra her okuduğum kitapta bu kitap aklıma geliyor ve bu kitabı okuduktan sonra insan 2 hafta etkisinde kalıyor!!

01-05-2015 18:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah ben bu kitabı çok çok beğendim.beğenerek aldım,kitap okumayı çok seven bir insanım ve senin kitapların çok hoşş.seni çok seviyorum..
ve seninle tanışmayı çok isterim.kitap yazmaya devam et.senin bir kitabını daha okudum..okumaya devam edeceğim.

02-05-2015 16:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum charles ın kız kardeşinin allah belasını versin

16-05-2015 16:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum oğlum anneler günü için hediye etti bu kitabı tek kelimeyle harika sarah jio emeğine sağlık

19-05-2015 13:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kesinlikle mükemmel,çok sürükleyici,ve etkileyici..

23-05-2015 16:45 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kesinlikle herkes okumalı

28-05-2015 15:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böyle bir kitap daha yok ya çok güzel :)

30-05-2015 09:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hayatımda okuduğum en etkileyici kitap... annelik, aşk, acı,tesadüfler, kaderin bi yerden sonra geri dönüşü... yürek parçalayan bi öykü... yazarı gönülden tebrik ediyorum bu kadar mükemmel bi hikaye çıkartabilmek inanılmaz bişey...

04-06-2015 15:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitaptı 1 günde bitirdim
kesinlikle okunmalı

11-06-2015 20:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bi kitap mükemmel kelimeler le anlatılmaz bence yorumları okuyacağınıza kitabı okumaya hemen başla e hadi
çok güzelmiş gerçekten

12-06-2015 14:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum arkdaşlar gercekten güzel bir kitap okuyun duygu ve düşünceleriniz değişsin

14-06-2015 13:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yaa bu kitao şahane ben genelde kitap okumam ama bu kitabın bir günde 200 sayfasını okudum kitaba bayıldım sanki gerçekten yaşadım ya a süper artık her gün bu kitabı düşünur oldum vera ve claire nin başına gelenler benim başıma gelse delirirdim sarah jıo çok güzel kitap yazmışsın ve süper olmuş eline emeğine sağlık diğer kitaplarınıda okiyicam yakında bu kitabın basımında herşeyinde emeği geçenlerin de eline sağlık kitap şahane gerisi bahane...

16-06-2015 18:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap 2 günde bitirdim çok akıcı ve sürükleyici konu da çok güzeldi sonuda.

17-06-2015 00:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın ilk okuduğum kitabıydı çok etkilendim, ağlayarak okudum çok güzeldi mutlaka okuyun, önerildiği gibi harikaydı iyi ki okumuşum, tavsiye ederim.

29-06-2015 10:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bunu henüz okumadım ama eminim çok güzeldir. şuan yağmur sonrasını bitirdim çoook güzel olmuş yaa

03-07-2015 14:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben daha okuyorum hedefim 1 günde bitirebilmek . herkesin okuması ders alması gerekn bir kitap. seçilen kelimeler falan çok etkileyici çok sürükleyici. çook beğendim . :)

13-07-2015 00:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum konu ve yorumlara bakilirsa etkileyici bir kitap. en kisa zamanda okuyacağim

NuriKaya • 24-07-2015 11:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle harika. çok surukleyici ve etkisinde kaldigim bir kitap oldu zaman zaman karakterlerde kendinizi bulacak o duygulari hissedeceksiniz.

25-07-2015 02:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çooooook güzel tabiiiiii duygusaldaaaaa herkes okumalıııııı

31-07-2015 13:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemmel bir kitap çok beğendim. özellkle anne olanlar çok daha derinden etkilenecek diye düşünüyorum.

Burcu İlmen • 31-07-2015 13:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok güzel bir kitap büyülenedim

02-08-2015 17:45 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kesinlikle herkes okumalı..
benii çok etkiledi dili de cok akıcı fevkalade. .
diyecek bir sey bulamıyorum mükemmel ♡♡

08-08-2015 16:02 !!

Böğürtlen Kışı Yorum arkadşımdan alıp bende okudum bu kitabı ve gerçekten 1 günde bitirilecek kadar sürükleyici bir kitap

14-08-2015 00:15 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence süper bi kitap hayatımda böyle bi kitap okumadım sarj jio öyle bi yazmışki insanın elinden bırakası gelmiyo zaten ben bu kitabı 1 günde bitirdim ve bayagi ağladım zaten bunu okuduktan sonra diğer kitaplarınıda okumaya başlıyorsunuz diğer kitaplarda muhteşem benim en beğendiğim gündüz sefasıydı kesinlikle zaman kaybı değil

14-08-2015 16:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitep yazar akıcı bir dil kullanmış. harika bir kitap.

28-08-2015 14:50 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek seferde yarılanacak kadar akıcı,keşke bitmeseydi dedirten nadir kitaplardan..okumayan kalmasın..

29-08-2015 00:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mart menekseleri yagmur sonrasi ve bögurtlen kisi etkisinde kaldigim elimden birakamadigim birgunde bitirmeye calistigim romanlar...agzina saglik yazarin film izler gibi zevk aldim...

31-08-2015 00:42 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap cok etkilendim ve duygulandim sokuksuz okudugum kitaplarin basinda gelen bir kitap oldu mutlaka okunmasi gereken bir kitap.

01-09-2015 02:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap siz gözlerini simski kapat romanını okudumu çok süper !!!!

04-09-2015 14:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitaba başladıgım anda okadar üzüldümkı kaç saate bıtırdım soluksuz okudum

06-09-2015 21:41 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok güzel bir kitap okumayı çoook istiyorum.sarah jio'nun son kamelya kitabini tercih ederim... cok güzel, cok sürükleyici, cok gizemli...

06-09-2015 21:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten duygusal ve anlatımı akıcı çok güzel bir kitap

10-09-2015 22:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bana bu kitabı bir arkadaşım önermişti bende konusuna baktım ve aldım o gün halamla konuşuyorduk tesadüfen konu kitaplardan geçti ve o da okumuş. tabi ben meraklı insanım noluyo ne gibi şeyler anladın kitaptan dediğimde anne olunca anlarsın dedi inanın bana anne olmanıza gerek kalmıyor aslında azcık empati kursanız kendinizi vera'nın yerine koysanız anlarsınız. hıçkırıkla ağladığım kitaba şuan gözüm dolmuş bir şekilde bakıyorum. sarah jıo gibi bi yazar iyiki var

11-09-2015 01:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okunamsı gereken bir kitap sürükleyici süper emeğine sağlık.

12-09-2015 17:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ''böğürtlen kışı'' ve ardından ''mart menekşeleri''...duygusal,dramatik ve içinde birçok duyguyu barındıran olağanüstü kitaplar.diğer kitapları okumak için sabırsızlanıyorum.emeğin için minnettarım.teşekkürler sarah jio.

13-09-2015 11:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten muhteşem bir kitaptı bayıldım

17-09-2015 12:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitaptı herkesin okumasını tavsiye ederim.

21-09-2015 11:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum insanın içine işleyen bu derin romandan alınacak çokk ders var. okumaya başladığım günden beri elimden hiç bırakamadım. bir anneyle, çocuğunun yaşadığı bu hüzünlü hikayenin içinde kayboldum... sarah jio'nun bu başyapıtını tebrik ediyorum.

24-09-2015 18:43 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 2 gunde bıtırdım son 100 sayfasına geldgımde nefesssız okudum harıkaydı dıger kıatbına basladım

27-09-2015 17:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle bayıldım 2 günde bir solukta bitti hiç bitsin istemedim inanılmaz güzel akıcı sürükleyici vera herhalde hiç unutulmayacak bir karakter sarahjio teşekkür ediyorum bir diğer kitaba başlayacağım sarahjio devam...hiç bitmesin...

29-09-2015 14:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum müthiş bir kitap. anne olduktan sonra okumuştum ve beni derinden etkilemişti

07-10-2015 13:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harıka cok güzel tavsıye ederım

07-10-2015 15:32 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ya arkadaşımda istedi okunmaya değer çok güzel bir kitap şimdi de başka birisi istiyor okuyan beğeniyo başkasına öneriyo

25-10-2015 11:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı okudum cok güzel bir kitap emeği gecen herkese tesekkürler

25-10-2015 13:09 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gercekten muhtesem kıtap

29-10-2015 16:17 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bende var çok güzel herkese tavsiye ederim süperr kitap

29-10-2015 19:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı okumadım ve cnm istemiyo ama cok gzl fln diyonuz 3 günüm var ama okuyamam cunku evde deilim ve kitap evde kldı o yuzden burdan ypcam odevimi

30-10-2015 18:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu en güzel kitabı bence. evet tüm kitapları etkileyici ve farklı ama artık geçmişle günümüz arasında bağlantı kurmayı bıraksın farklı çalışmalar yapsın!! çokk sıktı...

02-11-2015 00:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum 2 günde bitirdigim muhteşem bir kitap, yazarın okudugum ilk kitabı, dili çok kolay anlaşılabilir hikaye çok hoş, son 50 sayfasıı gözyaşlarımla okudum , evet günümüze baglıyor baglarklende şok ediyor çok begendim

02-11-2015 07:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap guzel ama cok uzun ya

03-11-2015 22:07 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap

05-11-2015 10:31 !!

Böğürtlen Kışı Yorum guzel bir kitap
iyi

05-11-2015 17:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jio nun bütün kitaplarını okudum agapi hariç bütün kitaplarına bayıldım bi de yağmur sonrası o kitabı asla unutamam alır almaz bitirmiştim 14 saate bitirmiştim

13-11-2015 01:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum tek kelimeyle mukemmel bayildim harika bir kitap bunu herkes okulamali

13-11-2015 23:54 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben daha bu kitabi yeni aldim muthis bir kitap ben sarah jiu yazarinin butun kitaplarini okumak istiyorum

16-11-2015 00:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok merak ediyorum hiç okumadım yorumlar çok güzel çok merak ediyorum

21-11-2015 23:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hakikaten müthiş bir roman daha önce hiçbir kita bu kadar kısa sürede bitirmemiştim ve hâlen de kitabın etkisi altındayım

26-11-2015 17:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap okumadiysaniz ve almayi dusunuyorsaniz mutlaka alin ve okuyun sabahtan beri basindan neredeyse hic kalkmadan okudum ve kitaba resmen ask oldum
harika bir kitap okumadiysaniz ve almayi dusunuyorsaniz mutlaka alin ve okuyun sabahtan beri basindan neredeyse hic kalkmadan okudum ve kitaba resmen ask oldum

28-11-2015 23:10 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bi kitap

03-12-2015 11:19 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bi kitap sarah jionun bütün yayınlarını okudum
arkadaşlar tavsiye ediyorum:))))

04-12-2015 20:17 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok güzel ve çok etkileyici yazara teşekkürler

08-12-2015 19:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çoook güzeldi okuduğuma değdi bence herkes okumalı

14-12-2015 17:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok guzel bır kıtap kıtabı elimden bırakamadım okumaktan gözlerim kıpkırmızı oldu ama degdi ya kesınlıkle okuyun
cok guzel bır kıtap kıtabı elimden bırakamadım okumaktan gözlerim kıpkırmızı oldu ama degdi ya kesınlıkle okuyun

15-12-2015 17:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap, çok sevdim.

sevdayener • 19-12-2015 18:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok ama çok güzel bir kitap kesinlikle oluyuuunnnnn
çok ders vermektedir

20-12-2015 20:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence güzel bir kitaba benziyor ama okumak çok isterim

21-12-2015 15:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok özel ve güzel :)

22-12-2015 21:01 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap hayatta her zaman insan süprizlerle karşılaşa bilir. bu kitabı hergün okusam bıkmam ve ilkgünki heyecanla ve merakla okumaya devam ederim. nasılki hababam sınıfını bıkmadan izliyorsak buda aynen öyle bir kitap herkese tafsiye ederim. funda akarsu

23-12-2015 12:53 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bilmiyorum nasıl bir kitaptır ama yorumları okuduğum kadarıyla güzel,harika:diyorlar valla bu aralar marim bozuk bir şey diyemiyeceğim....

26-12-2015 15:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çokkkkkk güzeeeelll bir kitap kesinlikle okumalısınızzz!!!!!!!!!

27-12-2015 11:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bundan iki sene önce kış mevsiminde okumuştum ve kitabın sonunda oturup ağlamıştım, gerçekten okumaya değer bir kitap tavsiye ederim

27-12-2015 23:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okunmaya değer en güzel kitaplardan biriydi yürükde bırakan acısı bile ayrı güzel okumanuzu tavsiye ederim :))

dilekk • 30-12-2015 17:43 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okudum ve çok beğendim tekrar tekrar okuyabilirim

30-12-2015 23:42 !!

Böğürtlen Kışı Yorum merak ettim bende alip okuyacagim

03-01-2016 21:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kişinin özelligi yok mu ya?

ayşegül tanrıverdi • 09-01-2016 18:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum güzel bir kitaba benziyor en kısa zamanda okumak istiyorum.....!!!!!!!

14-01-2016 15:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum üç gün boyunca kitabın etkisinde kaldım muhteşem ötesi şiddetle tavsiye ederim okuyunnn😉😉

19-01-2016 21:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ancak bu kadar guzel
bir kitap okunmaya layıktır

26-01-2016 01:04 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence bu kitap çokkk saçma

28-01-2016 21:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın anlatımıyla kitap muhteşem 1.5 günde bitirdim okurken elimden bırakmak istemedim.uzun zamandan beri bu kadar etkilendiğim anlatım ve hikaye görmemiştim

29-01-2016 13:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bin solukta okudum süper bir kitap

02-02-2016 12:32 !!

Böğürtlen Kışı Yorum şuana kadar okuduğum en güzel kitaptı. sarah jionun kitaplarının sadece 2 tanesini aldım (böğürtlen kışı ve yağmur sonrası) bu iki kitap şuana kadar okuduğum en güzel kitaplardı ama böğürtlen kışı biraz daha güzeldi. aslında yagmur sonrasının konusu daha güzel ama yazar çok geç konuya girmiş .yağumur sonrası kitabın sonlarına doğru mükemmel oluyor. böğürtlen kışının heryeri mükemmel. diğer yazdıgı kitaplarıda almayı düşünüyorum.

04-02-2016 20:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok etkileyici

06-02-2016 15:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben 13 yaşındayım sizce bu kitap bana uygun mu ona göre okumaya başlayacağım

07-02-2016 14:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap. okumayı sevmeme ramen bu kitabı nir solukta okudum. herkese öneririm

07-02-2016 19:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçek okumak için heycanlanıyorum:-)
bu kitabın güzelliginin farkındayım. ve bu yazarın son kamelya kitabını okudun enfes yagmur sonrasını okuyorum vavvv

10-02-2016 14:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemmel bir kitap bayıldım ve beni çok etkiledi.ayrıca yazarı olan sarah jio ya teşekkür ederim.[herkezin okumasını öneririm]

11-02-2016 21:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kesinlikle herkes okumalı bir günde bitirdim. elinden bırakamıyor insan

16-02-2016 19:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap fazla kitap okumam aslında ama bu kitabı elimden bırakamadım ve bitirince uzun süre etkisinde kaldım mutlaka okuyun derim

20-02-2016 00:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı okudum ve aşık oldum kitaba. o kadar güzel bir roman ki hâlâ etkisindeyim. herkesin okumasını tavsiye ediyorum. tek kelimeyle muhteşem 😍😍😍

20-02-2016 23:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kız arkadaşıma hediye ettim umarım beğenir kitabı. seni seviyorum

21-02-2016 01:11 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap. ilk romanı ve cok beğendim.

21-02-2016 14:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum böyle bir kitap hiç görmedim. kelimenin tam anlamıyla mükemmel. şiddetle tavsiye ederim. uzun süre etkisinde kaldım.

21-02-2016 22:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ne denilebilir ki? tam bir sarah jio klasiği tek kelimeyle muhteşem!! bir de filmi çıksa ne kadar güzel olurdu ya :))

24-02-2016 20:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok ağlak okumayın harcadığınız vakte yazık

cadyy • 26-02-2016 19:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bi kitap abi yaa :3

05-03-2016 18:41 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bir kitap.herkese tavsiye ediyorum

09-03-2016 16:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yok böyle birşey ağladım kitap bittiğinde çok beğendim ama keşke devamı olsa vera ya çok üzüldüm ağladım 3 günde bitirdim muhteşem

10-03-2016 20:29 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bir kitap sonu tahmin ettiğin gibi olmuyor

10-03-2016 23:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bana kızımın hediyeysiydi okurken çok ağladım etkileyici

14-03-2016 14:17 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu yazarın kitaplarını okurken kendimi adeta hikayeye kaptırıyorum .okuduğum mart menekşeleri , gündüz sefası kitaplarından şu ana kadar en çok etkilendiğim böğürtlen kışı oldu ...belki oğlum olduğundan , onu kaybetme korkumdandır , kimbilir ... ancak şiddetle okumanızı tavsiye edeceğim bir kitap

14-03-2016 15:23 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hiç biseye benzemi alma parana yaziktir

23-03-2016 15:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hayatımda okuduğum en iyi kurgu harika bir kitap sıkılmadan okunabilir bir kitap

04-04-2016 16:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kıtap cok guzel herkeze tercıh erderım ben bu kıtabı okurken agladım cok guzel bır kıtaptı ben bu kıtapta tek kelımeyle nassıl dıle gfetırecegımı bılıyorum

12-04-2016 19:21 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı okumadım ama yarın alıcam. önerdigimm kitaplar :papucumun ajani ve kötü cocuk.

13-04-2016 19:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gayet güzel helede sonu şaşırtıcı tavsiye ederim okumalisiniz ayni zamanda mart menekseleri de guzel

15-04-2016 11:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok guzel bir kitap cok duygulandim okurken harika bir kitap tavsiye efiyorum
mart menekseleri kitabini okuyan varmi tavsiye edermisinizz

23-04-2016 23:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap okumnızı tavsiye ederim.

24-04-2016 19:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarın bu kitabı dahil tüm kitapları çok iyi bir anlatımla yazılmış. insana acaba ne olacak? ve yok artık! cümlelerini fazla kurduracak türden bir kitap. hem duygu yüklü, hem aşk kokulu hem de sürükleyici..

27-04-2016 18:28 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben yeşil deniz kabuğunu okudum bunu da alıp okumak istiyorum.

28-04-2016 10:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum aglamaktan kitabı okuyamiyorum. bana göre hikaye ağır geldi.

02-05-2016 01:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap sürükleyici çok etkilendim en kısa zamanda diğer kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum...

02-05-2016 21:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı okurken çok duygulandım çok güzel bir kitap

03-05-2016 19:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok guzelmis okumadıgım sadece bu kitap kaldı butun kitaplarını okudum

04-05-2016 21:48 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben okudum sizin de okumanızı tavsiye ederim

09-05-2016 22:06 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben sonunu anlamadim.claire e ne oluyor

11-05-2016 00:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum anneliği çok güzel anlatıyor bayıldım bu kitaba sımdi yağmur sonrasına başladım ama konusu böğurtlen kışı kadar duygusal değil veranın olümüne çok üzülmüştüm o bölüm çok dygusaldi beni derinden etkiledi şddetle tavsiye ederim .....

19-05-2016 21:33 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hayatta okudugum en etkileyici romanlar arasinda ilk 3 te gercettende insani derinden etkiliyo

23-05-2016 09:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum soluksuz okudugum tek kitap.cok etkilendim ve yeni baslangiclar yapmak icin onemli kararlar aldim.dusunun en basindan o kadar begendimki kitap cabuk bitmesin diye yavas yavas okudum ama gene de cabuk bitti .3gunde okudum .keske devami olabilseydi...

gulben yorgun

23-05-2016 18:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitaptan çok etkilendim. kitabın içinde kayboldum .mükemmeldi.bayıldım . çok sevdim . keşke tüm kitaplar böyle büyüleyici olsa!

24-05-2016 19:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum muhteşem bir kitap . onu okurken nefesim kesildi. keşke tüm kitaplar bu kitap gibi büyüleyici olsa! ilk okuduğum kitabıydı ve şu an diğer kitaplarını okuyorum . herkese de tavsiye ediyorum . muhteşem bir kitap ! içinde kayboldum .

Zehra • 24-05-2016 22:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mart menekşeleri kitabıyla büyük benzerlik gösteriyor çok fazla tesadüf var hani derler ya "ancak filmlerde olur bunlar" iste o tür sarah jio kitaplarından am kesinlikle vakit kaybı degil okumanızı tavsiye ederim

Tuzlu Vanilya • 26-05-2016 09:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum gerçekten harika bir kitap yüreğine sağlık sarah jio en kısa zamanda
tüm kitaplarını okumak için sabırlızlanıyorum :)

gafu • 26-05-2016 23:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum alışılmışın dışında ama süper. sarah jio her satırını ilmek ilmek işlemiş hem kitaba hem içimize. seni çok seviyorum sarah jio.

02-06-2016 19:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap süper su anda kitabda 9 sayadayım ve cok etkilendim sehsen ben pek kita begenemem

08-06-2016 00:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı ilk önce elime aldığım da kapağı çok hoşuma gitti. kitabın ilk sayfasını açıp okuyunca bu kitabı hemen okumak istedim . insanın yaşantısından bir hikaye çok beğendim.

08-06-2016 16:15 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence bu kitabın bi sinema filmi ya da bi kaç bölümlük dizisi çekilmeli gerçekten ben bu kitabı okudum ve ağlamak istedim kolay kolay ağlayan birisi olmadığım için gerçekten bi kaç hafta danieli verayı charlesı unutamadım

08-06-2016 17:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel,örnek olabilecek bir roman kitap bu kadar mı güzel yazılır...

14-06-2016 15:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bogurltlen kisi sarah jio nun enguzel kitapdir benim icin.mart menekseleri yagmur sonrasi son kamelya gunduz sefasi elva haziran agapi yesil deniz kabugu yitik kalpler istasyonu ve bogurtlen kisi harika kitaplar bence jale bolat

19-06-2016 12:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bir kış günü dedikleri mayıs ayında böğürlen kışında o sokuk havada kaçırılmasından ettkilendim.çocuğun annesinden ayrılmasına ben burda en çok şimarık halanın çocuğukaçırıpta kullanıpta çocugu babasından veradan sakladığı için ve veranın ölümüne sebep olduğu için anneden çocuğunu ayırdığı için kızdım halaya.vede duvarda ayısını ve
^nnesinin mektupunu bulması.ve veranın mezarını bulması o kitapdakiherşeybeni çok ettkilendim.bir o oda da tek başına doğurupta çocuğunu büyütme çabası vermesi.annesinin bileziğini kadında görmesi ve evde yaşayıpta annesiyle olan her anı görüpte anlatması onu kaçıran kişinin halası olduğunu söylemesi

23-06-2016 19:58 !!

Böğürtlen Kışı Yorum super otesi bir kitap cok akici muhtesem

24-06-2016 20:09 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap muhteşemdi resmen bayildim çok güzeldi *_*

Sıradan biri • 08-07-2016 21:18 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yazarin hic bir eserini okumadim ama yorumlar cok olumlu. bu yuzden merak ediyoru. ve en kisa surede bir kitabini almayi planliyorum. umarim begenirim ve kendim icin yeni bir yazar bulmus olurum

10-07-2016 21:19 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitap çok güzel alsaniz hiç pişman olmazsiniz

25-07-2016 20:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabı almak ve biran önce okumak istiyorum, yorumlar çok güzel

02-08-2016 16:30 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bir defa değil bir kaç defa okumak isteyeceksiniz.

04-08-2016 11:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum yalnız verayı öldüren kişinin kim olduğunu anlamadım ıvonff gibi bişey adı ama neyi oluyor

07-08-2016 23:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çoook güzel bi kitap en az iki kez okunmalı kitabı okurken ağladım ya

16-08-2016 18:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum aldım ama daha okumadım güzel bir kitaba benziyor

18-08-2016 11:34 !!

Böğürtlen Kışı Yorum süper bi kitap çok etkilendim...

19-08-2016 15:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel harika bir kitab.

23-08-2016 16:51 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitab ... 3 çocuğun ölmesi ve harika bir son....

25-08-2016 17:06 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bitmesini istemedigim ama sonunu sabirsizlikli merak ettigim bir kitap gunlerce etkisinden cikamadim ellerine saglik sarah jio

28-08-2016 21:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben çok begendim kısa sürede bitirdim.fakat daniel üç yaşında yaşadıklarını onca yıl sonra nasıl olurda hatırlar? burası çok saçma geldi bana.evdeki o gizli bölmeyi onca yıldan sonra unutmamış olmasıda saçma geldi

29-08-2016 00:03 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bence saçma değil çünkü bazi kişiler yasadiklari trajediyi kaç yasinda yaşamış olursa olsun unutmazlar . çok güzel bir kitap şimdiye kadar okumadığım için pişmanım

03-09-2016 17:22 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ailesiyle tanıştırdıgı gece aglıyarak gidiyor sevdigi erke nasıl bi erke ki hiç kapısında beklemiyor onu bulmaya çalışmıyor burası hariç sevdim

28-09-2016 16:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum beni ağlatan tekk kitap kesinlikle okumalısınız

03-10-2016 22:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jio'nun en iyi kitabı benim için bütün kitaplarını okumasamda.kitabı okuyalı hayli zaman oluyor ama hala anlatılan şeyleri unutmuş değilim.bir kere çok iyi kurgulanmış.kitabın bir bölümü geçmişi anlatıyor.birkaç sayfa ilerlediğinizde şimdiki zamana dönüş yapıyor.zamanı iki boyutta anlatması kitabı çekici ve ilginç kılıyor.
sarah jio'nun en iyi kitabı benim için bütün kitaplarını okumasamda.kitabı okuyalı hayli zaman oluyor ama hala anlatılan şeyleri unutmuş değilim.bir kere çok iyi kurgulanmış.kitabın bir bölümü geçmişi anlatıyor.birkaç sayfa ilerlediğinizde şimdiki zamana dönüş yapıyor.zamanı iki boyutta anlatması kitabı çekici ve ilginç kılıyor.

07-10-2016 20:07 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemmel bir kitap

12-10-2016 17:05 !!

Böğürtlen Kışı Yorum daha yeni bitirdim kitabı ve henüz etkisinden kurtulamadım,kesinlikle okunmalı duygusal olan kişilere tavsiyemdir .

18-10-2016 14:25 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel okumaya değer

24-10-2016 14:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kadar yorum yapılıyorsa bu kitap kesin güzeldir ben de bu kitabi okudum çok güzel bir kitap duygusal bir kitap herkese oneririm

01-11-2016 19:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitabi daha az önce bitirdim ama şuan etkisinden çikamiyorum çok heyecan verici sürükleyici vera ve daniel 'in aci hayatini anlatiyor harika okunmaya değer...

02-11-2016 11:24 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitapa bayıldım

02-11-2016 19:50 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben kitab iokumustu m ve harika bir kitap tamamini okumanizi tavsiye ederim

13-11-2016 12:31 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap bir solukta okudum

13-11-2016 20:20 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ya bu kıtap cok guzel okudum etkısınden kurtulamıo ınsan hakıkaten cok guzel askı sevgıyı baglılıgı anne sevgısını sefkatını o kadar guzel anlatmıs kı hepsı yuregıme kazındı ben boyle bı kıtap hıc gormedım bagımlılık yapıo bu kadının eserlerı asla unutmam bu carpıcı hıkayeyı sevgılerımle...

04-12-2016 14:43 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap çok beğendim bir solukta okudum tekrar tekrar okuyabilirim,

09-12-2016 18:38 !!

Böğürtlen Kışı Yorum cok surukleyıci bır kıtap ılk okudumda tekrar tekrar okumak ıstedıgım mukkemmel bır kıtap

11-12-2016 19:55 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ayy :) sarah jio macerasına başlangıç kitabım :)

Edazi5 • 21-12-2016 21:26 !!

Böğürtlen Kışı Yorum anlatilmaz yaşanır dedikleri

24-12-2016 13:46 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok güzel yaa defalarca okuyabilirim :d

24-12-2016 15:27 !!

Böğürtlen Kışı Yorum dünyanın en güzel kitabı bu hayatımda okuduğum en güzel kitap 1 gecede okuduğum o kadar ki güzel herkese tavsiye ederim

25-12-2016 16:49 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ne kadar ingiizceden çevirilsede cok muhteşem kitap ve yabancı bir kitabın türkçeye çevrilmesi onun güzel bir kitap olduğunu gosterir teşekkürler

27-12-2016 13:19 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap mükemmel ötesi ba yıl dım

31-12-2016 20:45 !!

Böğürtlen Kışı Yorum müthiş bir kitap elinizden bırakamayacaksınız

hayalcikız • 07-01-2017 14:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim

12-01-2017 19:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum şey kitap kış mevsimi yumurta ejderha ve hasan uzun hikaye yazarmısınız acele edin lütfen

13-01-2017 15:56 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mükemmel ötesi halukulade bir kitap mutlaka okunmali çok gizemli ve sürükleyici bir solukta okudum :)

Büşra Çiçek • 17-01-2017 16:52 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel
yazar çok güzel

02-02-2017 13:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bi kitap başka söze gerek yok

17-02-2017 18:57 !!

Böğürtlen Kışı Yorum okurken kendimi bir anda hikayenin içinde buldum harika

04-03-2017 16:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mart menekşeler ini okudum. bu kitabını da okumayı sabırsızlıkla bekliyorum. kitabı okumaya yarın grubca basliyacagiz.

05-03-2017 21:36 !!

Böğürtlen Kışı Yorum güzel bir kitap tavsiye ederim

07-03-2017 18:40 !!

Böğürtlen Kışı Yorum son bölüm yok mu o son bölüm. ya 40 yaşında evli 3 çocuklu bir erkek olarak ağlaya ağlaya okudum. yok böyle bir hikaye

25-03-2017 19:45 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bayıldım süper bir kitap herkese tavsiye ediyorum ❤👍👌👏
tek kelimeyle müthiş

27-04-2017 18:40 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jio'nun kitaplarini okurken hiçbir şeyin gizli kalmayacağini, umutlarin asla tukenmeyecegini anliyorsunuz gerçekten çok guzel bir kitap okumanizi tavsiye ederim

08-06-2017 12:39 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bogurtlen kisi gercekten guzel,anlamli ve okumaya deger bir kitap.okudum ve hic pisman degilim firsatim olsa bir daha okurum.yazarimiz olan sarah jio'ya bizlere boyle bir kitap armagan ettigi icin tesekkurlerimi sunuyorum.ve bizlerinde bu kitabi okuyaraktan sarah jio'ya en guzel hediyeyi verdigimizi dusunuyorum.

12-06-2017 12:40 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ben okudum hala etkisindeyim kitabın süperdi

27-07-2017 16:44 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jio nun bütün kitaplarını okudum fakat böğürtlen kışı kitabı beni en etkileyen ve ağlatan kitabı oldu. muhteşem ve etkileyici bir hikaye.

05-10-2017 16:59 !!

Böğürtlen Kışı Yorum mukemmel bir kitap

30-11-2017 12:16 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bende bu kitaptan var sevgilim hediye etmişti bende okudum bu kadarda güzel ki kitap okurken kendimden geçiyorum.

11-12-2017 18:42 !!

Böğürtlen Kışı Yorum harika bir kitap okumaya değer

15-12-2017 15:14 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bu kitabı yeni duydum vee okumak icin can atıyorum

02-01-2018 11:07 !!

Böğürtlen Kışı Yorum kitap çok güzel kesinlikle okunulmalı
çok beğendim

18-01-2018 15:08 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ağlayarak okuduğum her hecesine aşık olduğum bir kitap

02-03-2018 23:37 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap bayıldım

04-03-2018 16:47 !!

Böğürtlen Kışı Yorum bende bayildim cook guzel bir kitap herkesin okumasini tavsiye ediyorum

28-03-2018 19:15 !!

Böğürtlen Kışı Yorum çok güzel bir kitap tı😚☺☺

03-04-2018 20:00 !!

Böğürtlen Kışı Yorum özet nerede ki

05-04-2018 22:12 !!

Böğürtlen Kışı Yorum ya olay nerde

30-04-2018 22:21 !!

Böğürtlen Kışı Yorum sarah jionun butun kitaplari cok guzel herkese tavsiye ederim okuduktan sonra bi sure etkisinden cikamiyosunuz kitabin sonunda gozyaslarimi tutamadim

17-07-2018 12:13 !!

Böğürtlen Kışı Yorum hayatımda okudugum en güzel kitablardan biri idi cookkkk begendim

11-09-2018 23:25 !!

Yorum Yaz

:: Sarah Jio ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: Kategoriler ::
:: En Son Yorumlar ::reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.