Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap

Azra Kohen’in tüm Türkiye’de en fazla okunan kitap serisi olan Fi Çi Pi, ilk olarak 2013 yılında serinin ilk kitabı Fi ile okurların karşısına çıktı. Kitap büyük ilgi gördü ve bir anda hem en çok satanlar listesinde, hem de en çok okunanlar listesinde en tepede yer aldı. 2014 yılında serinin ikinci kitabı olan Çi raflardaki yerini aldı ve ilk kitabın başarısını devam ettirdi. Serinin üçüncü kitabı olan Pi ise 2015 yılında kitapçılardaki yerini aldı. Sizce Fi Çi Pi serisinin en iyi kitabı hangisi?
Fi 119
 
Çi 96
 
Pi 89
 
Giriş Yap Üye Ol

ilgili kitaplar

Fi Fi

Akilah Azra Kohen yada diğer adıyla Azra Sarızeybek Kohen Çi, Fi, Pi üçlemesinin ikinci kitabı olan Fi okurlarına hayatın içinden dört farklı karakterin hikayesini sunuyor.

Puan: 7.4 | Yorum: 176

Çi Çi

Azra Kohen... İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema ile Ottawa Üniversitesi Üçüncü Dünya ülkelerine yardım ekonomisi bölümlerinden mezun çiçeği burnunda bir yazar. Okuyucuya içsel yolculuğun kapılarını açan üçlemesi Fi, Çi, Pi’in ikinci durağı Çi’dir.

Puan: 7.5 | Yorum: 41

Pi Pi

Fi ile başlayan farkındalıklar yolculuğunu Çi ile devam ettirmiş Pi ile de sonlandırmış bulunduk. Hala bu seriyi okumayan var mıdır bilmiyorum ama eğer okumadıysanız şiddetle tavsiye ederim.

Puan: 7.6 | Yorum: 76

en yeni kitap anketleri

Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap Yorumları

serinin tüm kitaplarını okudum azra kohene böyle eserlere imza attığı için teşekkür etmek istiyorum bana göre en güzeli fi kitabıydı çi biraz geçiş kitabı gibi olmuş pi ise tekrar kitabı gibiydi yine de üç kitapta çok güzeldi

28-05-2017 21:02

mükemmel bir seri okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim kitaplar biraz pahalı ama verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor 18 yaşından ufaksanız pek okumanızı tavsiye etmem ama hayata bakış açınızı tamamen değiştiren bir seri

09-09-2017 22:50

fi günümüzde yazılmış en iyi kurguya sahip kitaplardan biri. pek çok farklı hayatın, pek çok farklı kişiliğin bulunduğu bir dünya idi ve çok etkileyiciydi.

tuba • 31-08-2019 14:45

fi günümüzde yazılmış en iyi kurguya sahip efsane serilerden biri daha... dört kitabı da hayatınızda çıkmaza girdiğinizde sizi o kitap gerçekten çok hoşuma gidiyor bu bu kitabın tüm filmlerin ismi ve gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor yazarı en içten çok güzel olduğunu düşünüyorum daha önce bu filmin serisini çok izledim ve çok beğendim tüm serisini 2şer kez izledim hatta daha fazla bu kitap serisi ve filmi tam bir şaheser en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı