Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap

Fi 76
 
Çi 66
 
Pi 55
 


Giriş Yap Üye Ol

Oy Ver

9.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Harika

Yorum Yazilgili kitaplar

Fi

Fi

Akilah Azra Kohen yada diğer adıyla Azra Sarızeybek Kohen Çi, Fi, Pi üçlemesinin ikinci kitabı olan Fi okurlarına hayatın içinden dört farklı karakterin hikayesini sunuyor.

Puan: 5.6 | Oy: 1648 | Yorum: 170


Çi

Çi

Azra Kohen... İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema ile Ottawa Üniversitesi Üçüncü Dünya ülkelerine yardım ekonomisi bölümlerinden mezun çiçeği burnunda bir yazar. Okuyucuya içsel yolculuğun kapılarını açan üçlemesi Fi, Çi, Pi’in ikinci durağı Çi’dir.

Puan: 5.7 | Oy: 607 | Yorum: 39


Pi

Pi

Fi ile başlayan farkındalıklar yolculuğunu Çi ile devam ettirmiş Pi ile de sonlandırmış bulunduk. Hala bu seriyi okumayan var mıdır bilmiyorum ama eğer okumadıysanız şiddetle tavsiye ederim.

Puan: 5.7 | Oy: 915 | Yorum: 74anket bilgisi

Anket Puan Yorum Oy Seçenek Lider
Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap 9.60 2 197 3 Fi
Azra Kohen’in tüm Türkiye’de en fazla okunan kitap serisi olan Fi Çi Pi, ilk olarak 2013 yılında serinin ilk kitabı Fi ile okurların karşısına çıktı. Kitap büyük ilgi gördü ve bir anda hem en çok satanlar listesinde, hem de en çok okunanlar listesinde en tepede yer aldı. 2014 yılında serinin ikinci kitabı olan Çi raflardaki yerini aldı ve ilk kitabın başarısını devam ettirdi. Serinin üçüncü kitabı olan Pi ise 2015 yılında kitapçılardaki yerini aldı. Sizce Fi Çi Pi serisinin en iyi kitabı hangisi?

en yeni kitap anketleri [ tüm anketleri göster ]
Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap Yorumları

Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap Yorum serinin tüm kitaplarını okudum azra kohene böyle eserlere imza attığı için teşekkür etmek istiyorum bana göre en güzeli fi kitabıydı çi biraz geçiş kitabı gibi olmuş pi ise tekrar kitabı gibiydi yine de üç kitapta çok güzeldi

28-05-2017 21:02 !!

Fi Çi Pi Serisi En İyi Kitap Yorum mükemmel bir seri okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim kitaplar biraz pahalı ama verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor 18 yaşından ufaksanız pek okumanızı tavsiye etmem ama hayata bakış açınızı tamamen değiştiren bir seri

09-09-2017 22:50 !!

Yorum Yazreklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.