Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap

E. L. James’in tüm dünyada çok tartışılan Grinin Elli Tonu serisi içinde en beğendiğiniz kitap hangisi? Grinin Elli Tonu Serisi anketine katılarak en iyi Grinin Elli Tonu kitabını seçebilirsiniz. Kitaplar hakkında detaylı değerlendirmeleri kitap sayfalarına giderek bulabilirsiniz.
Grinin Elli Tonu (1. Kitap) 123
 
Karanlığın Elli Tonu (2. Kitap) 59
 
Özgürlüğün Elli Tonu (3. Kitap) 93
 
Grey (4. Kitap) 62
 
Giriş Yap Üye Ol

ilgili kitaplar

Grinin Elli Tonu Grinin Elli Tonu

Tüm dünyada büyük ses getiren ve en çok satanlar listesinin tepesine yerleşen E L James tarafından kaleme alınan Fifty Shades of Grey, Türkçe Grinin Elli Tonu kitabı cezbedici hikayesi ve erotik içeriği ile sizi de baştan çıkartabilir.

Puan: 7.9 | Yorum: 490

Karanlığın Elli Tonu Karanlığın Elli Tonu

E L James’in son zamanların en farklı aşk kitabı serilerinden birine imza attığı kesin. 3 kitap halinde sunduğu Grinin 50 tonu serisinin ikinci kitabı olan Karanlığın Elli Tonu serinin ilk kitabının kaldığı yerden devam ediyor.

Puan: 7.9 | Yorum: 119

Özgürlüğün Elli Tonu Özgürlüğün Elli Tonu

E L James’in son zamanların en çok okunan ve tartışılan kitap serisi olan Grinin Alli Tonu serisi serinin son kitabı olan Özgürlüğün Elli Tonu ile son buluyor.

Puan: 8.1 | Yorum: 122

Grey Grey

E L James, hayranlarının çok yoğun talebini sonunda yerine getirdi ve tüm dünyada satış rekorları kılan Grinin Elii Tonu serisinin Christian Grey’in gözünden olan serisinin ilk kitabını okurlarının beğenisine sundu.

Puan: 7.4 | Yorum: 38

en yeni kitap anketleri

Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap Yorumları

birinci kitap gerçekten çok güzeldi ikinci kitap biraz geçiş gitabı gibi olmuş gereksiz yere uzatılmış hikaye üçüncü kitap final olması açısından güzeldi mutlu son olması en güzeliydi dördüncü kitabı ise hala okumadım türkiyeye gelmedi gelsin onu da okuyacağım

17-08-2015 22:30

grinin elli tonu en iyisi grey kitabının çıktığını bilmiyordum hiç bir yerde de bulamadım siz nerede gördünüz?

28-08-2015 12:02

kitap gerçekten çok hoşuma gidiyor bu bu kitabın tüm filmlerin ismi ve gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor yazarı en içten çok güzel olduğunu düşünüyorum daha önce bu filmin serisini çok izledim ve çok beğendim tüm serisini 2şer kez izledim hatta daha fazla bu kitap serisi ve filmi tam bir şaheser karar vermek çok ama çok zor, hepsi aşırı seri kitaplar arasında harry potter dışında en ilki güzel olmasa öbürleri de olmazdı ilki en güzel oln en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı