Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap

Grinin Elli Tonu (1. Kitap) 87
 
Karanlığın Elli Tonu (2. Kitap) 37
 
Özgürlüğün Elli Tonu (3. Kitap) 58
 
Grey (4. Kitap) 32
 


Giriş Yap Üye Ol

Oy Ver

8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yazilgili kitaplar

Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu

Tüm dünyada büyük ses getiren ve en çok satanlar listesinin tepesine yerleşen E L James tarafından kaleme alınan Fifty Shades of Grey, Türkçe Grinin Elli Tonu kitabı cezbedici hikayesi ve erotik içeriği ile sizi de baştan çıkartabilir.

Puan: 7.2 | Oy: 2907 | Yorum: 486


Karanlığın Elli Tonu

Karanlığın Elli Tonu

E L James’in son zamanların en farklı aşk kitabı serilerinden birine imza attığı kesin. 3 kitap halinde sunduğu Grinin 50 tonu serisinin ikinci kitabı olan Karanlığın Elli Tonu serinin ilk kitabının kaldığı yerden devam ediyor.

Puan: 6.6 | Oy: 1296 | Yorum: 119


Özgürlüğün Elli Tonu

Özgürlüğün Elli Tonu

E L James’in son zamanların en çok okunan ve tartışılan kitap serisi olan Grinin Alli Tonu serisi serinin son kitabı olan Özgürlüğün Elli Tonu ile son buluyor.

Puan: 6.6 | Oy: 1100 | Yorum: 122


Grey

Grey

E L James, hayranlarının çok yoğun talebini sonunda yerine getirdi ve tüm dünyada satış rekorları kılan Grinin Elii Tonu serisinin Christian Grey’in gözünden olan serisinin ilk kitabını okurlarının beğenisine sundu.

Puan: 5.9 | Oy: 841 | Yorum: 38anket bilgisi

Anket Puan Yorum Oy Seçenek Lider
Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap 8.00 2 214 4 Grinin Elli Tonu (1. Kitap)
E. L. James’in tüm dünyada çok tartışılan Grinin Elli Tonu serisi içinde en beğendiğiniz kitap hangisi? Grinin Elli Tonu Serisi anketine katılarak en iyi Grinin Elli Tonu kitabını seçebilirsiniz. Kitaplar hakkında detaylı değerlendirmeleri kitap sayfalarına giderek bulabilirsiniz.

en yeni kitap anketleri [ tüm anketleri göster ]
Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap Yorumları

Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap Yorum birinci kitap gerçekten çok güzeldi ikinci kitap biraz geçiş gitabı gibi olmuş gereksiz yere uzatılmış hikaye üçüncü kitap final olması açısından güzeldi mutlu son olması en güzeliydi dördüncü kitabı ise hala okumadım türkiyeye gelmedi gelsin onu da okuyacağım

17-08-2015 22:30 !!

Grinin Elli Tonu Serisi En İyi Kitap Yorum grinin elli tonu en iyisi grey kitabının çıktığını bilmiyordum hiç bir yerde de bulamadım siz nerede gördünüz?

28-08-2015 12:02 !!

Yorum Yazreklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.