En Son Yürekler Ölür

En Son Yürekler Ölür
Kitabın Yazarı:Canan Tan Kitap Türü:Yerli Romanlar Yayınevi:Altın Kitaplar Yayınlandığı Yıl:2010 Sayfa Sayısı:480 ISBN:9789752112308 Kitap Puanı:9.1 / 10 | Yorum: 125

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

9.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Harika
Giriş Yap Üye Ol

En Son Yürekler Ölür - Canan Tan

Kitap Türü:Yerli Romanlar

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

En Son Yürekler Ölür Özet

Hatırlanmayan bir kaza anı, ortaya saçılmış kanlardan oluşan kapkara bir pıhtı... Kazayı çağrıştıran tek şey ise arabaları, karşı yönden gelirken birden bire şerit değiştiren kamyonun altında kaldığı kare. Önce trafik ekipleri ardından ambulans kaza yerine akın etmişler. Belli bir süre öncesine kadar dingin, sakin, ıssız bir şehirler arası, Kuşadası-İzmir yolunun Seferihisar kavşağı bir anda ana baba gününe dönmüş. Kasası meyve sebze yüklü olan kamyonun sol tarafına adeta bir ok misali saplanan kıpkırmızı, son model spor arabadan tanınamayacak halde çıkarmışlar, genç kadınla erkeği. Ardından boyunluklar takılmış sedyelerle beraber iki ayrı ambulansa alınmışlar.

"Bilinci kapalı, nabzı zayıf..."
"Tansiyon düşüyor, hasta şokta..."
"Ameliyathane hazırlansın. İki ağır hastamız var..." diye konuşmalar geçmiş sağlıkçıların arasında. Bütün bunlar olurken kamyon şoförü ise zıpkın gibi ayaktaymış. Kendini kurtarmak istercesine "İki gündür uyumamıştım abi." diye ifade veriyormuş polise. Gazeteciler ise olayın fotoğraflarını çekmeye uğraşıyorlarmış. Sonuçta ertesi günün haberi bu olay olacakmış.

Nurcan, Hilmi ve Halil Sezen'in üçüncü kuşaktan akrabası olan Deniz Sezen'in asistanı Yelda Hanım'dan Nehir için 17.30'a bir randevu almış. Bunu hemen Nehir'e haber vermiş. Nehir ise bundan pek memnun olmayıp kafasında bir sürü düşünce gezdirmiş.

Nehir, zamanı gelince randevu yerine gitmiş. On altıncı kata çıkmış. İçeri girmiş. Bir de karşısında ne görsün? Deniz Sezen, kadın değil de erkekmiş. Sersemliğini üzerinden atmış olmalı ki konuşmaya başlamışlar. Nehir konuştukça Deniz Sezen onu hayranlıkla dinliyormuş. Maketin diğer bölümüne geçmişler ve oranın üzerine konuşmaya başlamışlar.

Konuşmaları görkemli kırk bir tane konak üzerine devam ederken Deniz Sezen başlamış konuşmaya. Bir Nehir, bir Deniz derken art arda konuşmayı sürdürmüşler. Fakat anlaşamayıp Nehir oradan ayrılmış. Nevzat Bey'e haber vermek için ertesi günü bekleyemeyip arabayı kenara çekmiş telefonu ile aramış. Olan biten her şeyi anlatmış. Nevzat Bey de, Nehir'i tanıdığından olayı hiç üstelememiş.

İşte Deniz ile Nehir böyle tanışmışlar.

Gecenin karanlığını yırtan bir telefon sesi ile fırlamış Nehir'in ablası Nevin. Arayan kocasıymış. Nehir ile Deniz'in kaza geçirmiş olduklarını ve hastaneye kaldırılmış olduğunu söylemiş. Kendini ayakta zor tutan Nevin koltuğa bırakıvermiş kendini. Nevin'in kocası Ali gelip Nevin'i almış. Onlar hastaneye giderken Nehir ameliyattan yeni çıkmış hâlâ narkozun etkisinde kafasında olan bitenleri birleştirmeye çalışmış ama becerememiş. Nehir ile Nevin'in annesi Nehir'in doğumunda fazla kan kaybından ölmüş. Babası da bir zaman sonra onları terk edip Amerika'ya gitmiş ve böylelikle Nehir'in tüm yükü ablası Nevin'in üzerine kalmış. Nevin ise büyüyüp evlenme çağına gelmiş. Görücü usülü Ali adında kafa dengi bir gençle evlenmiş. Ali ile Nevin'in hiç çocukları olmamış. Onlar da Nehir'i kendi çocukları gibi büyütmüşler.

Nehir, tekrar uykuya dalmış ve tam bu sırada ablası ve eniştesi gelmiş. Hemen doktora durumunu sormuşlar. Doktor da "Hastamız gayet iyi. Hayati tehlikesi yok. Sağ bacağında kırık olduğundan palet takıldı." demiş. Ardından Ali, Deniz'in durumunu sormuş. Fakat doktor bir şey söyleyip söylememe arasında kararsız kalmış ama orta yolu bulup "Henüz ameliyatta. Arkadaşlarımız onun için elinden geleni yapıyorlar." demiş. Ablası ve eniştesi hemen Nehir'in yanına gitmişler. Yavaş yavaş tekrar kendine geliyormuş. Nehir kendine gelirken içeri bir hemşire girmiş ve Deniz'in ameliyattan çıktığını söylemiş. Ali ve Nevin birden ayaklanmışlar. Ali, Nevin'i geri yerine oturtmuş ve kendi gitmiş Deniz'in doktorunun yanına. Bir on beş dakika sonra Ali, Deniz'in doktorunun yanından gelmiş. Nehir gözlerini açmış ve yavaşça konuşmaya başlamış. Ardından Deniz'i sormuş. Öldü mü diye merak etmiş. Onlara soruyor "Öldü mü yoksa?" ablası da "Merak etme yaşıyor ama komada." "Ne?" diye bir kez daha haykırmış Nehir ve cılızlanan sesi ile beraber, sayıklayarak tekrar uyumuş.

Açıkça belirtilmemiş olsa da Deniz Sezen ölmüştü. Nehir, bir daha yalnız kalmıştı. Sıra gelmiş Sezen ailesinden Nehir'e kalan mirasa. O gün ablası Nevin,Nehir'in evine konuşmaya gitmiş. Ablası mirası ne yapacağını sormuş. Nehir ise "Artık Sezen ailesinden gelen hiçbir şeyi kabul edemem." demiş." O mirası istemediğimi ailesine de bildireceğim." dedikten sonra miras meselesi de böylelikle kapanmış.

Deniz'in ölümünden zaman geçmiş olmalı ki Nehir'in hayatına yeni biri girmiş. Arda adında bir gençmiş. Bir süre sonra Arda, Nehir'i mutlu etmek için ve beraber vakit geçirmek için Nehir'i kendi doğum günü partisine davet etmiş. Fakat Nehir "Kusura bakma Arda. Henüz bu tür kalabalıklara girmeye hazır değilim." demiş. Daveti reddetmiş. Arda ise bunun peşini bırakmamış. Konuşmaya devam etmiş. "Kalabalık olmayacak. Sadece sen ve ben." demiş. Fakat Nehir hâlâ gitmemekte diretiyormuş. Arda ise "Bu gece düşün taşın, yarın sabah tekrar arayacağım." demiş ve telefonu kapatmış. Nehir ise cevabı kesin bir şekilde yatmış, uyumuş.

Sabah kalktığında ise hazırlanmış ve bekliyormuş. Telefon çalmış. Arayan Ardaymış. Arda "Geliyor musun?" demiş. Nehir'de "Evet,geliyorum." diye karşılık vermiş. Akşam programı belli olmuş. İş çıkışı Arda gelip Nehir'i alacakmış. Trabya'ya gideceklermiş iki kişilik doğum günü partisi için. Akşam olmuş. Trabya'ya gitmişler ve Arda ile Nehir konuşmaya başlamışlar. Konuşma devam ederken Nehir, Arda'ya "Arda hani sen 'Deniz'in bir parçasını taşıyorum',demiştin." demiş ve Arda söze girmiş. "Evet?" demiş. Nehir devam etmiş. "Deniz'in bir diğer parçası da bende yaşıyor Arda! Onun bebeğini taşıyorum.Ben hamileyim." demiş. Arda şaşırmış ve " Senin adına sevindim." demiş.

Ne yazık ki ablası Nevin, Arda kadar anlayışla karşılamamış. Nehir olan biteni heyecan ile anlatırken Nevin, Nehir'in suratına bir balyoz gibi inecek o soruyu sormuş. "Doğuracak mısın o çocuğu?" demiş. Nehir önce bir sersemleşmiş ve ardından "Ne diyorsun sen abla? Ne dediğinin farkında mısın?" diye çıkışmış. Konuşma böylece sonlanmış.

Doğuma iki hafta kala Nehir'in şirkette çalışan arkadaşları bebek için sürpriz bir parti düzenlemişler. İki haftayı evde dinlenerek geçiren Nehir son bir hafta kala sancıları artmış ve apar topar hastaneye götürmüşler. Hemen doğuma alınmış ve bir erkek çocuğu dünyaya getirmiş. Çocuğunun adını ise 'Derin' koymuş. Derin'in doğumundan uzunca bir süre geçmiş. Bir gün Arda'nın mezuniyet balosunda Arda, Nehir'e onu ne kadar çok sevdiğini söylemiş ve evlenme teklifi etmiş. Fakat Nehir kabul edememiş.

En Son Yürekler Ölür Soruları ve Cevapları

En Son Yürekler Ölür kimin eseri?

Canan Tan

En Son Yürekler Ölür türü nedir?

Yerli Romanlar

En Son Yürekler Ölür kaç sayfa?

480

En Son Yürekler Ölür Yorumları

Özetim yayınlanmış :)

11-02-2014 22:27

güzel kitaptı zamanında okumuştum

13-02-2014 08:37

Özet yazanlar kitaplarınız geldi mi ?

15-02-2014 19:21

Harika bir kitap okumanızı tercih ederim

23-02-2014 23:40

okudum güzel ama beni yüreğim sen çok sevdi daha çok etkiledi

27-02-2014 22:19

canan tan ın tüm kitapları çok müyüleyici. ben bu kitabı okumadım ama eminim bu kitapta diğer kitaplar kadar muhteşem bir kitap

Seher Yeli • 28-02-2014 07:57

mmm roman şahane bir esre benziyor ... alıp okumak iasterim açıkçası..

28-02-2014 21:51

konusu gerçekten güzelmiş okumak isterim

04-03-2014 19:49

canan tan mükemmel bir yazar bence diğer kitapları gibi bu kitabı da çok etkileyici

04-03-2014 19:51

özet çok karmaşık diyaloglar yerine konu anlatılmalıydı ama yinede biraz açıklayıcı

15-03-2014 16:26

harıka bır kıtap benn hem okudum hem agladım oyle bır kıtap herkese tavsıye ederım..

18-03-2014 16:57

kitap devam etseydi nasıl olurdu acaba

19-03-2014 12:50

Yüreğim seni çok sevdi kitabından hemen sonra okudum. yüreğim seni çok sevdi daha güzeldi fakat bu kitabıda okunmaya değer. seni seviyoruz Canan Tan

19-03-2014 14:42

aşk bukadarmı acı veriyor demeki bn acımı çoktan çekiyrum

26-03-2014 17:53

En son yürekler ölür Canan Tan

01-04-2014 21:45

inanılmaz bi kitap gözyaşlarımı tutamadım resmen hıçkıra hıçkıra ağladım denizin ölümünü okurken bütün dünya okumalı böyle bir şaheseri

21-04-2014 14:21

"Nehir nehir olmuş neye yarar Denizine akamadıktan sonra" 1 sene oldu okuyalı ama hala bu dizelerle aklımdan çıkaramam Nehiri Denizi.. Muhteşem bir kitap daha Canan TAN ' dan

24-04-2014 14:08

ben sizden karakter analizini istiyorum :(

01-05-2014 20:17

süper herkes okumalı bence

14-05-2014 17:47

200. Sayfadan sonrasında bende film koptu. Hayatımda hiçbir kitap beni bu kadar etkilemedi. İlk defa bir kitaba bu kadar bağlandığımı hissettim. Yazarın eline emeğine sağlık. Başarılarının devamini dilerim.

19-05-2014 21:48

Cok Guzel Duygusal Ve Aglamaktan Öldüm.Kalemınıze Saglık

21-05-2014 13:55

lütfen şu kitabın kahramanlarını söyleyin

24-05-2014 17:06

çok güzel yazmışlar

24-05-2014 17:06

çok anlamlı bir kitap özeti çok güzel yorumlanmış

27-05-2014 20:51

ben bu kıtabı beyendım keske tum kıtapşarınozetı olsa

27-05-2014 21:02

Yani bence cok guzel bir romandi ask oldum diyebilirim

28-05-2014 21:50

Kitap çok sürükleyici.Çoğu kitabını okudum.Çok etkilendim.Canan Tan'a teşekkürler,eline,yüreğine,aklına sağlık.

02-06-2014 22:34

okul kütüpanesinde rastladım iyiki rastladım romanlarınızın digerlerinide okuyacagım bu kadar büyüleyici aşkın ölümsüzlügünü anlatan bir kitap okumadım iyiki yazılmış okudukca okuyasım geliyor devamı olsa keske böyle kitaplar yazmaya lütfen devam edilsin bize ısık tutun

04-06-2014 13:39

kitap çok güzel ama okurken gözlerim doldu

04-06-2014 16:16

cok guzel canan tanın kıtapları :))

05-06-2014 12:41

kitabın kendisini okumalısınız bence bu güne okadar okuduğum kitaplardan çok çok çok güzel

10-06-2014 18:40

canan tanın tüm kitaplarını okudu diye bilirm hepsi mükemmel

12-06-2014 15:12

Ben bu kitabı okumuştum ve O kadar güzel ki okurken kaç kere ağladığımı hatırlamıyorum Ama herkese okumasını tavsiye ederim

19-06-2014 20:27

Çok güzel bir kitap Ayrıva canan tan en sevdiğim yazardır

19-06-2014 20:28

Kitabın hepsinni okumadım ama çok guzel bir kitap devam edeceğim kitabı okumaya...

10-07-2014 13:07

Şimdiye kadar yüreGim seni çok sevdi kadar beni etkileyen bir kitap olmadı her bir sayfasını çevirirken duygulandım mutlaka okuyun

26-07-2014 00:52

simdiye kadar okudugum en guzel kitap

25-08-2014 21:46

okuduğum en güzel kitaptı

08-10-2014 11:03

hayatta okuya bileceğim en güzel kitap

09-10-2014 11:05

uçurtma avcısı daha güzel

10-10-2014 18:07

uçurtma avcısı iki dostu anlatıyor

10-10-2014 18:08

hem okudum hem ağladım öahvetti beni bu kitap.. teşekkürler Canan TAN..

AADDİİLLEE • 21-10-2014 20:10

ben başladım bile süper

29-10-2014 12:35

Şu ana kadar okuduğum en iyi 5kitap arasında.Çok başarılı bir yazar Canan TAN bence.Teşekkür ediyorum yazara.Çünkü gerçekten aşk bu kitapta harika sözlerle ve harika bir olayla dile getirilmiş.NEHİR DERİN DENİZ ....

06-11-2014 16:07

Özet güzel her kitabın böyle özeti olsa keşke açıklayıcı ve anlaşılır bir biçimde yazılmış .

07-11-2014 18:12

Kisa ve cok etkileyici

14-11-2014 00:42

çoooook güzel bir kitap ölürsünüz bu kitaba

27-11-2014 21:18

Çook güzel bi kitap. ağlayarak okudum.ve çok etkilendim.içime işledi gerkekten en son yürekler olurmus.

30-11-2014 02:36

cok etkilendiğim ve ilk defa ağladığım kitap

06-12-2014 10:08

Çok güzel bir kitap kesinlikle tavsiye ederim..Kitabı okuyalı 3 yıl oldu hala her satırı aklımda beni çok etkileyen bir kitap.
Özet yanlış olmuş. (Açıkça belirtilmemiş olsa da Deniz Sezen ölmüştü.) Deniz'in beyin ölümü gerçekleşiyor.Kitapta aşkın yanı sıra organ nakli konusu da geçiyor.Arda ile ortak noktaları var.Arda Nehir'in hayatına birden bire girmiyor.

08-12-2014 21:13

çok güzel kitap okumunızı tavsiye ederim
bu kitabı okurken ağladım çk etkilendim arkadaşlar heheeyt

10-12-2014 12:48

benim bu kitabı üçüncü okuyuşum gerçekten çok beğeniyorum canan tan ın elleri dert görmesin

12-12-2014 13:08

güzel kitapmış

12-12-2014 14:33

çok güzel bi kitap ,ilk defa bi kitap beni hıçkıra. hıçkıraağlattı.

21-12-2014 00:14

süper ya deniz'in ölümü beni çooook üzdü :"(

01-01-2015 18:56

piraye ve yuregim seni cok sevdi cok guzel eminim buda oyle

04-01-2015 00:39

bu daguzel ama pıraye muhtesem su ana kadar okudugum kıtapiardan en cok o etkıledı

06-01-2015 15:41

ağladığım ilk kitaptı

07-01-2015 18:48

ben artık sizin kitaplarınız üstüne söz söyleyemiyorum
kitabı okurken yaşıyormuşum gibi oldum

17-01-2015 10:19

mükemmel çok duygusal ve mükemmel bir kitap bazı yerlerini okurken çok duygulandım canan tan'ın ellerine sağlık kesinlikle okumalısınız...

24-01-2015 17:45

piraye'de dicle, burada derin ve deniz.sanırım canan tan ailemiz ile yakindan ilgileniyor.

07-02-2015 20:31

slm ben iz okudom ve hiç beğenmedim o yüzden canan tanin kitaplarina karşi mesafeliyim okuyup okumama konusunda trabzonlu

09-02-2015 15:39

mükemmel bir kitap

15-02-2015 18:20

cok yavas ilerleyen bir kitap okurken cok birakmak istedim. ve neden durduj yerden nehirin basasi gelip hersey anlatiyor?

25-03-2015 12:13

canan tan'a teşekkur borçluyum organ nakline değindiği için

27-03-2015 09:18

biraz aşk biraz romantizm ee aşk da romantizmle birleşince :d <3

29-04-2015 08:49

okuduktan sonra kendime gelemedim çok etkileyici bir kitap teşekkürler canan tan

02-05-2015 15:14

bu kitap çok güzel yorumunda sağolun

07-05-2015 19:14

harika ben okudum herkeze tavsiye ederim :)

hcc51 • 10-05-2015 21:54

güzeldi. hayatımda bir kitap için bu kadarda ağlanır mı dedim... ağlanırmış demek ki.. aşka inanıyor musunuz, aşkı istiyor musunuz...? ne düşünüryosunuz ? alıp okuyun...
güzeldi.. keşke çok uzun olmayıp, eğlenceli yerleri biraz daha anlatsaydı. olsun çok ağladım okurken.. tavsiye ederim:d

28-05-2015 14:28

okuduğum en güzel kitap

02-06-2015 13:44

hayatımda bu kadar guzel bır kıtap daha okumadım .aşk dram ve aci çekmek

08-06-2015 12:17

kitap çok yavaş ilerliyor ben kitap okumaya aşık bir insanken bundan dolayı kitap okumaktan tiksindim ama yazar aşkı çok iyi anlatıyor organ nakline deginmeside ayrıca bi hoş olmuş kitap mükemmel ama başındada belirtiğim gibi çok yavaş ilerliyor hatta bi ara kendimi nehir in yerine koyup empati yaptım herkese iyi okumalar

10-06-2015 22:11

roman okumaya bu kitapla basladim su gibi anlatis muhtesem bir hikaye her sayfasinda gozyasi icinde okudum cok etkilendim roman severlere siddetle tavsiye ederim yazarin eline kalemine saglik

07-07-2015 03:12

kitabı okurken gözyaşlarıma engel olamadım muh-te-şem

15-08-2015 17:23

bu kitaba bayıldım okuayanlara tavsiye ederim
))))

06-09-2015 20:50

bu kitap muhtese
kitap oldukça etkileyici

02-10-2015 14:41

şimdiye kadar o kadar kitap okudum hiç birinde bu denli duygulanmamıştım. beni aglatan tek kitap. muhakkak okuyun.

16-10-2015 14:31

canan tan'ın diğer kitapları gibi bu da harika.ama denizin olmesine cok uzuldum canan tan dan yeni kitaplar bekliyorum :)

16-10-2015 19:58

süper ötesi bir kitap okurken bi an kalbimin duracağını hissettim .

curcuna • 16-10-2015 21:54

gerçekten harika bir kitap herkesin okumasıı isterim

31-10-2015 17:17

hayatımda hic boyle derinden etkileyen duygulandiran bir kitap okumamistim helal olsun canan tan'a...

13-11-2015 08:49

kitap harika okumanızı tavsiye ederim

19-11-2015 16:49

ya denizin bir kız kardeşi vardı adı neydi?

23-11-2015 06:56

şimdi okuyup bitirdim kitabı cok güzel di kesinlikle okumalısınız etkisinden kurtulamıyorum

11-12-2015 18:04

canan tanın kendine ha bi anlatim tarzi var. olay kurgusu mukemmel. kitaplari sıkıcı degil sadece bazi yerlerinde bilimsel konulara degindigi icin insanlar sıkılabiliyor

28-12-2015 14:27

piraye , yüreğim seni çok sevdi , erinle dans ve şimdi de en son yürekler ölür bi insanın bütün kitapları bu ladar güzel olabilirmi yaa
bayılıyorum bu kadına

05-03-2016 16:13

muhtesem otesi bi kitap okuyali iki sene oldu dusundukce kalbimi anlam veremedigim bir sızı giriyor allahım sen kimseye bu aciyi kimseye yasatma...

04-04-2016 20:57

hayatımda okuduğum en güzel kitaptı muhteş hazal melek
em bir kitap eşi benzeri olmayacak kadar güzel canan tana teşekürler

19-04-2016 07:47

çooook güzel bir kitaptı melek

19-04-2016 08:22

cok gúzel kîtap ama keske deniz sezen ólmeseydi:)

03-05-2016 14:31

muhteşem bir kitap tavsiye ederim

06-05-2016 20:24

resmen ağladim hiç bir kitap bu kadar ağlatmamişti çok güzel

09-05-2016 17:18

kitabı okurken ağlayamadan duramadım ama yine de çok güzel bir kitap olmuş

21-05-2016 15:11

ben başını okuduğum halde çokkkkkk etkilendim aynı zamandada çok güzel bir hikaye olmuş

28-05-2016 11:31

bir kitap bu kadar ağlatirmi ya çok güzel bir kitap
busra kucuk kötü cocuk die cok guzel bir kitabi war jerkese okumasini tavsiye edrimm

03-06-2016 22:32

bazı arkadaşlar kıyaslama yapmış bence çok yanlış uçurtma avcısı kitabında dostluğu çok güzel anlatmış ama canan tan da aşkı en saf haliyle anlatmış teşekürler canan tan harikasın

18-06-2016 04:04

çok etkileyici bi kitaptı benim cok içimi acıttı günlerce icim sizladi sanki benim hayatımdan biri akıp gitti nehire hayran kaldım aşkına sevgisine sadakatine benim nehirim nerde diyerek sorguladim kendimi

15-08-2016 02:01

çok güzel kitaptı hayatım boyunca okuduğum ve her sayfasında ağlayarak okuduğum 427 sayfa falandı ama 100. sayfadan sonrası 1 hafta bile sürmedi bitirmem okumayanlara tafsiye ederim

07-09-2016 13:50

kitap muhteşem özetinde cok uzerinden gecilmis okudugum en muhtesem eser cok duygusal goz yaslarimi tutamamistim.

12-10-2016 16:11

super bı kıtap okunmaya deger surukleyıcı bı haylıde duygusal kıtabı okuduktan sonra ask ve organ naklı ıle dusuncelerım degıstı tesekurler canan tan

27-10-2016 19:54

kitap çok güzel ama yüreğim seni çok sevdi çok ayrı bir şey bana eski sevgilim önermişti resmen bana gelecekteki halimizi anlatmaya çalışmıştı çok seneler geçti ve hala yüreğim seni çok sevdi kitabını unutamıyorum.

12-11-2016 16:32

kitabı okudum gayet güzel ve akıcı. ama buraya yazılan üstteki özetin bazı yerleri kitapta yok ve sonu da öyle değil kim yazdı acaba özeti garipp

01-12-2016 19:19

çok ama çok güzel bi kitap 📚 en son yürek ölür gerçekten bence 2. si bile çıkmalı?

14-12-2016 16:21

kitap harika bayıldım hem okudum hem ağladım okumayanlar okusun bence

27-12-2016 16:35

ben okurken ağladim ya

03-03-2017 20:36

kitap iyi hoşta fazla çok uzattığını düşünüyorum. bazı yerlerde yeter artık sadade gel demekten alı koyamadım kendimi. ama yinede başarılı bir eser olmuş teşekkürler canan tan.

18-05-2017 15:59

kitap 👌 mükkemmel

12-06-2017 11:56

gerçekten çok harika roman
canan tan ellerine sağlık
ben okurken çok üzüldüm

05-10-2017 22:16

ağlamamak mümkün değil çok guzeldi

28-12-2017 21:31

ya kitabın ayrı bölümlerin özeti yokmu mesela ölüdeniz off bulamıyorumm

09-01-2018 18:59

şahane bir kitap!okuduktan sonra hemen etkisinden çıkamayacağınız ve gözyaşı dökeceğiniz bir kitap!aşkı özleyenlere ilaç gibi misali...
kesinlikle okuyun derim;elbet size katacağı güzel duyguları olacaktır ;)

05-02-2018 14:43

yorumlar harika.ben de en kısa zamanda okuyacağım...

10-02-2018 19:27

şu anda 122. sayfadayım.ama şu tablo meselesini çok uzatmış.fakat bu kitap muazzam...😀👍

11-03-2018 22:01

yok buyle bisey tafsiye ederim cok duygulu anlar gecireceksiniz deniz ve negirin derin'liklerine dalacaksiniz muhtesem ya anlatilmaz 😉

20-04-2018 17:28

ben hiç kitap okumazdim bu kitaptan sonra kitap kurdu olsum asla hikayesini onutamayacağim bir kitap yuregine saglik

23-06-2018 00:13

ilk sayfaları çok yavaş ve betimleme çok fazla
tablo konusundan çıkamadık hala
inşallah ilerisi güzeldir
ilk sayfaları çok yavaş ve betimleme çok fazla
tablo konusundan çıkamadık hala
inşallah ilerisi güzeldir

02-07-2018 20:55

ben bu kitabı okumadım ama okumayı düşünüyorum özeti beni çok etkiledi canan tana çok teşekkür ediyorum bize bu kadar güzel kitaplar yazıp bizede okuma fırsatı verdiği için onu çok seviyorum bence kitapları oskar ödülü almalı en büyük haıallerimden birisi canan tanla bir fotoğraf çektirmek istiyorum canan tanın bu ve büyün kitaplarını herkesin okumasını istiyorum “seni çok seviyorum canan tan”❤️❤️ pınar arslan

14-07-2018 12:26

bu kitap aşkın ne kadar. güzel olduğunun en belirgin özelliği

Gonca • 31-12-2018 07:23

en son yurekler olur yeni bitti hala etkisindeyim canan tan cok guzelsin bir yazar bu kadar guzel bir kitap yazabilir

28-01-2020 22:46

belki yaşım küçük diye bana pek akıcı gelmedi ama güzeldi

25-10-2020 18:07

canan tan'ın muhteşem eseri! okurken hem çok duygulandım, hem üzüldüm, hem de mutlu oldum. o kadar büyük bir acı sunarken aynı zamanda içinizi umutla dolduran bir hikaye. ilk başlarda kitaba çok adapte olamasam da yaklaşık 50 sayfa sonra büyük bir ilgiyle kitabın içinde buldum kendimi. nehir ve deniz'in duygularına hayran olmaktan, imrenmekten kendimi alamadım. tan, o kadar şairane cümlelere yer vermiş ki zaten duygu seline kapılmış giderken bir de böyle cümlelerle karşılaştığınızda gözyaşlarınızı salıveriyorsunuz akıp gitsin diye. mutlaka okumanızı öneririm şahsi fikrim herkesin aşk konusunda çıkarımlar yapması gerektiği muhteşem bir hikayeye sahip olduğu.

Phoenix • 26-02-2021 22:58

kompozisyon ödevi için okudum roman harika konusu kurgusu kim yazdı ise harika yazmış

07-05-2022 20:03

romanın ana fikri gerekiyor kısa olması lazım tek cümlelik

20-02-2023 18:59

kitabın pdf hali bulunmuyor kitapçılardada yok online almam mümkün değil yardımcı olun

02-12-2023 23:01

Çikolata Kaplı Hüzünler Aşkın Sanal Halleri Sızı Başıbozuk Sevdalar Kelepçe Ah Benim Karım! Ah Benim Kocam! Piraye Pembe ve Yusuf İz Eroinle Dans Yüreğim Seni Çok Sevdi En Son Yürekler Ölür Hasret Issız Erkekler Korosu en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Erotik Kitaplar Romantik Aşk Kitapları Yabancı Romanlar Yerli Romanlar Fantastik Kitaplar Öykü Hikaye Kitapları Tarihi Kitaplar Macera Kitapları Korku Kitapları Polisiye Kitaplar Gizem Kitapları Bilim Kurgu Kitapları Komik Kitaplar Politik Kitaplar Kişisel Gelişim Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Gerilim Kitapları Felsefe Kitapları Psikoloji Kitapları Şiir Kitapları Günlük Anı Kitapları Tiyatro & Oyun Kitapları Beslenme Diyet Kitapları Biyografi Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Deneme Kitapları