Ateşin Şarkısı

Ateşin Şarkısı
Kitabın Yazarı:Tess Gerritsen Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Martı Yayınları Yayınlandığı Yıl:2016 (14-11-2016) Sayfa Sayısı:304 ISBN:9786051861487 Kitap Puanı:8 / 10 | Yorum: 10

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Ateşin Şarkısı - Tess Gerritsen

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Gerilim, Korku Orjinal Adı:Playing With FireÇeviren:Cumhur Mısırlıoğlu

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Ateşin Şarkısı Özet

Tess Gerritsen yazdığı mükemmel romanlar ile hem tüm dünyada hem de Türkiye’de çok sevilen bir yazar. Okurları onu özellikle Rizzoli ve Isles serisinden tanıyorlar fakat yeni romanı Ateşin Şarkısı Tess Gerritsen tarafından yaratılan tamamen yeni bir hikayeye sahip. Ateşin Şarkısı da diğer Tess Gerritsen kitapları gibi seri haline döndürülür mü bilinmez ama okurları şimdilik yepyeni bir gerilim bekliyor.

Romanın ana karakteri olan Julia küçük kızı ile yaşayan mutlu bir annedir. Onun hikayesi bir gün tamamen değişir. Bir antikacıda dolaşırken Incendio adında bir beste bulur ve bunu satın alır. Bunun onun hayatını kabusa çevireceğinden habersiz Incendio’yu evinde çalar. Daha sonra olan ise Julia gibi okuyucunun da kanını dondurur.

Julia’nın üç yaşında küçük kızı Lily Incendio’yu dinledikten sonra annesine saldırır. Ne olduğunu anlayamaya çalışan Julia Incendio bestesinin sırrını çözmek zorundadır. Bunun için de çok tehlikeli bir maceranın içine atılmak zorundadır. Kızı ile yeniden mutlu olabilmek için bu macerada hayatta kalması gerekir.

Tess Gerritsen her zaman olduğu gibi Ateşin Şarkısı romani ile okurlarına yine gerilim dolu bir hikaye sunuyor. Bu sefer alıştığımız dedektifler yerine bir annenin amansız mücadelesini okuyoruz.

Ateşin Şarkısı Yorumları

kadının kitapları çok güzel bu alandaki bilgiside fazla bunu çok iyi kullanıyor dizisini de takip ediyorum

27-11-2016 21:10

dedektif kadınlar serisi güzeldi bunu pek beğenmedim gerçeklikten fazla uzak

29-11-2016 07:57

harika bir roman severek okudum

17-12-2016 23:39

fazlasiyla gerceklikten uzak
👻

18-01-2017 10:43

kesinlikle çok güzel bir kitap. gerceklikten uzak demek bence pek doğru olmaz. gayet güzel. kitap sonrasında bazı şeyleri araştırma ve dinleme gereği duyuyor insan. okuyun pisman olmazsınız

02-02-2017 01:49

korku gerilim tarzında yazılmaya çalışılmış ve sonu çok kısa bir şekilde acelece bitirilmiş gibiydi , eğer yazarın diğer kitaplarını okumasaydım bunuda çok sevebilirdim ama diğerlerinden sonra biraz hayal kırıklığına uğradığımı söylemeden geçemiceğim .

10-04-2017 10:33

kitabı beğenmeyebilirler ama ben bayıldım hem sıkıcı falan değil sadece sabretmeyi bilmiyorsunuz

04-06-2017 15:17

b
bence şahane bır kitap herkese okumayı tavsiye ederim..
kitabin sonu kadar okuyun o zaman anlayabilirsiniz yazarı:););)

28-08-2017 23:57

yazarın okuduğum son romanıydı. bizi bi geçmişe götürüp nazi acımasızlığını gösterirken bir yandanda italya sokaklarında gezdiriyor. yine sıkılmadan okunacak, macera ve gerilim eksk olmayan güzel bir tess gerritsen klasiği. ne zaman bittiğini anlamayacaksınız bile.

YusufK • 27-11-2018 16:09

ateşin şarkısı filmi var mı acaba kitap çok hoşuma gitti filmi yapılmıştır diye düşünüyorum

24-01-2020 15:12

Ruhundaki Zehirle Yüzleş Ateşin Şarkısı Yörünge Diriliş Hasat Mefisto Kulübü Cerrah Buz Gibi Soğuk Masumiyetin İçin Savaş Asla Arkana Bakma en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Benim Zürafam Uçabilir Hazan Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı Başka Bir Şey Pia Mater Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli