Ateşin Şarkısı

Ateşin Şarkısı
Kitabın Yazarı:Tess Gerritsen Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Martı Yayınları Yayınlandığı Yıl:2016 (14-11-2016) Sayfa Sayısı:304 ISBN:9786051861487 Kitap Puanı:8.8 / 10 | Yorum: 13

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

8.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Harika
Giriş Yap Üye Ol

Ateşin Şarkısı - Tess Gerritsen

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Gerilim, Korku Orjinal Adı:Playing With FireÇeviren:Cumhur Mısırlıoğlu

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Ateşin Şarkısı Özet

Tess Gerritsen yazdığı mükemmel romanlar ile hem tüm dünyada hem de Türkiye’de çok sevilen bir yazar. Okurları onu özellikle Rizzoli ve Isles serisinden tanıyorlar fakat yeni romanı Ateşin Şarkısı Tess Gerritsen tarafından yaratılan tamamen yeni bir hikayeye sahip. Ateşin Şarkısı da diğer Tess Gerritsen kitapları gibi seri haline döndürülür mü bilinmez ama okurları şimdilik yepyeni bir gerilim bekliyor.

Romanın ana karakteri olan Julia küçük kızı ile yaşayan mutlu bir annedir. Onun hikayesi bir gün tamamen değişir. Bir antikacıda dolaşırken Incendio adında bir beste bulur ve bunu satın alır. Bunun onun hayatını kabusa çevireceğinden habersiz Incendio’yu evinde çalar. Daha sonra olan ise Julia gibi okuyucunun da kanını dondurur.

Julia’nın üç yaşında küçük kızı Lily Incendio’yu dinledikten sonra annesine saldırır. Ne olduğunu anlayamaya çalışan Julia Incendio bestesinin sırrını çözmek zorundadır. Bunun için de çok tehlikeli bir maceranın içine atılmak zorundadır. Kızı ile yeniden mutlu olabilmek için bu macerada hayatta kalması gerekir.

Tess Gerritsen her zaman olduğu gibi Ateşin Şarkısı romani ile okurlarına yine gerilim dolu bir hikaye sunuyor. Bu sefer alıştığımız dedektifler yerine bir annenin amansız mücadelesini okuyoruz.

Ateşin Şarkısı Soruları ve Cevapları

Ateşin Şarkısı kimin eseri?

Tess Gerritsen

Ateşin Şarkısı türü nedir?

Yabancı Romanlar, Gerilim, Korku

Ateşin Şarkısı kaç sayfa?

304

Ateşin Şarkısı Yorumları

kadının kitapları çok güzel bu alandaki bilgiside fazla bunu çok iyi kullanıyor dizisini de takip ediyorum

27-11-2016 21:10

dedektif kadınlar serisi güzeldi bunu pek beğenmedim gerçeklikten fazla uzak

29-11-2016 07:57

harika bir roman severek okudum

17-12-2016 23:39

fazlasiyla gerceklikten uzak
👻

18-01-2017 10:43

kesinlikle çok güzel bir kitap. gerceklikten uzak demek bence pek doğru olmaz. gayet güzel. kitap sonrasında bazı şeyleri araştırma ve dinleme gereği duyuyor insan. okuyun pisman olmazsınız

02-02-2017 01:49

korku gerilim tarzında yazılmaya çalışılmış ve sonu çok kısa bir şekilde acelece bitirilmiş gibiydi , eğer yazarın diğer kitaplarını okumasaydım bunuda çok sevebilirdim ama diğerlerinden sonra biraz hayal kırıklığına uğradığımı söylemeden geçemiceğim .

10-04-2017 10:33

kitabı beğenmeyebilirler ama ben bayıldım hem sıkıcı falan değil sadece sabretmeyi bilmiyorsunuz

04-06-2017 15:17

b
bence şahane bır kitap herkese okumayı tavsiye ederim..
kitabin sonu kadar okuyun o zaman anlayabilirsiniz yazarı:););)

28-08-2017 23:57

yazarın okuduğum son romanıydı. bizi bi geçmişe götürüp nazi acımasızlığını gösterirken bir yandanda italya sokaklarında gezdiriyor. yine sıkılmadan okunacak, macera ve gerilim eksk olmayan güzel bir tess gerritsen klasiği. ne zaman bittiğini anlamayacaksınız bile.

YusufK • 27-11-2018 16:09

ateşin şarkısı filmi var mı acaba kitap çok hoşuma gitti filmi yapılmıştır diye düşünüyorum

24-01-2020 15:12

sürükleyici bir roman okurken tüylerim diken diken oldu

31-05-2022 16:41

güzel bir gerilim romanıydı beğendim

13-03-2023 19:06

kadın çok iyi gerilim yazıyor

28-12-2023 22:37

Ruhundaki Zehirle Yüzleş Ateşin Şarkısı Yörünge Diriliş Hasat Mefisto Kulübü Cerrah Buz Gibi Soğuk Masumiyetin İçin Savaş Asla Arkana Bakma en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Erotik Kitaplar Romantik Aşk Kitapları Yabancı Romanlar Yerli Romanlar Fantastik Kitaplar Öykü Hikaye Kitapları Tarihi Kitaplar Macera Kitapları Korku Kitapları Polisiye Kitaplar Gizem Kitapları Bilim Kurgu Kitapları Komik Kitaplar Politik Kitaplar Kişisel Gelişim Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Gerilim Kitapları Felsefe Kitapları Psikoloji Kitapları Şiir Kitapları Günlük Anı Kitapları Tiyatro & Oyun Kitapları Beslenme Diyet Kitapları Biyografi Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Deneme Kitapları