Yeni Başlangıçlar Mevsimi

Debbie Macomber Yeni Başlangıçlar Mevsimi
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Yabancı Romanlar
Yayınevi:Martı Yayınları
Yayınlandığı Yıl:2013
Sayfa Sayısı:480
ISBN:6053480853
Kitap Puanı:
6.1 / 10 | Oy: 556 | Yorum: 10
Editör Puanı:9.9
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:13,20 TL
D&R:13,20 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

6.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kitap Türü:Yabancı Romanlar
Çeviren:Ozan Aydın

Arka Kapak Bilgisi

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Özeti

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Debbie Macomber


Debbie Macomber kuşkusuz edebiyat dünyasının son zamanlarda konuştuğu en popüler isimlerin başında geliyor. Yarattığı sade karakterlerin sade yaşamları ile okurlarını onun kadar etkileyebilen başka yazar yoktur sanırım.

Yeni Başlangıçlar Mevsimi kitabı da daha önceki Debbie Macomber eserlerinde olduğu gibi birbirinden farklı karakterlerin bir araya gelmesinden oluşan sıcak bir hikaye sunuyor. Yine basit karakterler, basit hayatlar ve yolların kesişmesi ile ortaya çıkan basit hikayeler.

Her şey bu kadar basit olmasına rağmen kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Okurken adeta kendi dünyanızdan çıkıp kitaptaki dünyaya yerleşiyorsunuz ve gerçek hayattaki tüm düşüncelerinizden kurtuluyorsunuz. Belki de sadece bu hayali dünyada yaşamak istiyorsunuz. İşte Debbie Macomber kitaplarını bu kadar okunur kıran etkenler bunlar.


Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorumları

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum seni seviyorum debbie macomber:)

15-05-2013 12:02 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum çook güzel bir kitap her okuduğum sayfada mutluluk geliyordu

11-06-2013 21:50 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum çook güzelll debbie mocember

13-01-2014 20:33 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum Bir Yumak Mutluluk’ta yine dört tane güçlü kadın profili karşımıza çıkıyor. Onların yaşadıkları olaylar yine sizi içine alıyor ve olacakları öğrenmek için sayfaları ardı ardına çeviriyorsunuz. Bu kadınların öykülerini ve nasıl sonlandığını öğrenmek istiyorsanız Bir Yumak Mutluluk’u kesinlikle okumalısınız.

Küçük Mucizeler Dükkanı adlı kitabıyla Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesine ulaşan Debbie Macomber’ın kitapları gerçekten yok satıyor, New York Times Bestseller‘dan adını sildirmemesi bunun kanıtı. Hatırlarsanız, Küçük Mucizeler Dükkanı için ben biraz basit olduğunu söylemiştim. Bu kitabı beğenmememle alakalı değil, aksine çok sevdim, ancak günümüz romanlarına göre basit bir kurgusu olduğundan bahsetmiştim. Ancak Debbie Macomber, Bir Yumak Mutluluk ile birlikte acemiliğini üzerinden atıyor ve ortaya gerçekten okunmaya değer, sımsıcak ve başarılı bir roman ortaya çıkıyor. Bir Yumak Mutluluk zevk alarak okuduğum romanların arasına girmeyi başarıyor.

Sizin elinizdeki kopyalar nasıldı bilmiyorum, ancak benim elimdeki basımda birçok dil bilgisi hatası olduğunu üzülerek söylüyorum. Dikkat çekmeyecek miktarda değil, bu nedenle umarım yayınevi diğer basımlarda bu hataları düzeltir ya da düzeltmiştir.

Bir Yumak Mutluluk‘un kitap tasarımı yine harika. Kitabın genel öyküsüne uygun, adeta beni al diyen bir kapak olduğunu düşünüyorum. Kapak tasarımları ne kadar da önemli bir kitabın okuyucuya ulaşana kadar aldığı yolda, değil mi?

13-01-2014 20:35 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum Sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyan insanların yaşadıklarını sımsıcak bir dille anlatan bu roman, bizleri umut aşılayan bir dünyanın içine çekiyor.

13-01-2014 20:35 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum çoookkkk güzel bir kitap

30-04-2014 13:59 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum kitap tek kelimeyle harika

15-08-2014 19:55 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum Bu kitabı bir solukta okudum , tüm okuyuculara tavsiyem . Eğer bir kitaba başlayacaksanız yeni bir başlalangıçınız bu seri olsun...Mutlaka okuyun bir şey kaybetmez çok fazla şey kazanırsınız...

BenOkuyucuBenim • 29-09-2014 19:31 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum cok sicak cok guzel bir kitap icinizi sevgiyle dolduruyor tavsiye ederim okuyun:)

20-07-2015 16:11 !!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorum bu kitap bir harika:)))

15-09-2016 23:06 !!

Yorum Yaz

:: Debbie Macomber ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.