Yeni Başlangıçlar Mevsimi

Yeni Başlangıçlar Mevsimi
Kitabın Yazarı:Debbie Macomber Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Martı Yayınları Yayınlandığı Yıl:2013 Sayfa Sayısı:480 ISBN:9786053480853 Kitap Puanı:8.7 / 10 | Yorum: 13

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

8.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Harika
Giriş Yap Üye Ol

Yeni Başlangıçlar Mevsimi - Debbie Macomber

Kitap Türü:Yabancı Romanlar Çeviren:Ozan Aydın

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Özet

Debbie Macomber kuşkusuz edebiyat dünyasının son zamanlarda konuştuğu en popüler isimlerin başında geliyor. Yarattığı sade karakterlerin sade yaşamları ile okurlarını onun kadar etkileyebilen başka yazar yoktur sanırım.

Yeni Başlangıçlar Mevsimi kitabı da daha önceki Debbie Macomber eserlerinde olduğu gibi birbirinden farklı karakterlerin bir araya gelmesinden oluşan sıcak bir hikaye sunuyor. Yine basit karakterler, basit hayatlar ve yolların kesişmesi ile ortaya çıkan basit hikayeler.

Her şey bu kadar basit olmasına rağmen kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Okurken adeta kendi dünyanızdan çıkıp kitaptaki dünyaya yerleşiyorsunuz ve gerçek hayattaki tüm düşüncelerinizden kurtuluyorsunuz. Belki de sadece bu hayali dünyada yaşamak istiyorsunuz. İşte Debbie Macomber kitaplarını bu kadar okunur kıran etkenler bunlar.

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Soruları ve Cevapları

Yeni Başlangıçlar Mevsimi kimin eseri?

Debbie Macomber

Yeni Başlangıçlar Mevsimi türü nedir?

Yabancı Romanlar

Yeni Başlangıçlar Mevsimi kaç sayfa?

480

Yeni Başlangıçlar Mevsimi Yorumları

seni seviyorum debbie macomber:)

15-05-2013 11:02

çook güzel bir kitap her okuduğum sayfada mutluluk geliyordu

11-06-2013 20:50

çook güzelll debbie mocember

13-01-2014 18:33

Bir Yumak Mutluluk’ta yine dört tane güçlü kadın profili karşımıza çıkıyor. Onların yaşadıkları olaylar yine sizi içine alıyor ve olacakları öğrenmek için sayfaları ardı ardına çeviriyorsunuz. Bu kadınların öykülerini ve nasıl sonlandığını öğrenmek istiyorsanız Bir Yumak Mutluluk’u kesinlikle okumalısınız.

Küçük Mucizeler Dükkanı adlı kitabıyla Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesine ulaşan Debbie Macomber’ın kitapları gerçekten yok satıyor, New York Times Bestseller‘dan adını sildirmemesi bunun kanıtı. Hatırlarsanız, Küçük Mucizeler Dükkanı için ben biraz basit olduğunu söylemiştim. Bu kitabı beğenmememle alakalı değil, aksine çok sevdim, ancak günümüz romanlarına göre basit bir kurgusu olduğundan bahsetmiştim. Ancak Debbie Macomber, Bir Yumak Mutluluk ile birlikte acemiliğini üzerinden atıyor ve ortaya gerçekten okunmaya değer, sımsıcak ve başarılı bir roman ortaya çıkıyor. Bir Yumak Mutluluk zevk alarak okuduğum romanların arasına girmeyi başarıyor.

Sizin elinizdeki kopyalar nasıldı bilmiyorum, ancak benim elimdeki basımda birçok dil bilgisi hatası olduğunu üzülerek söylüyorum. Dikkat çekmeyecek miktarda değil, bu nedenle umarım yayınevi diğer basımlarda bu hataları düzeltir ya da düzeltmiştir.

Bir Yumak Mutluluk‘un kitap tasarımı yine harika. Kitabın genel öyküsüne uygun, adeta beni al diyen bir kapak olduğunu düşünüyorum. Kapak tasarımları ne kadar da önemli bir kitabın okuyucuya ulaşana kadar aldığı yolda, değil mi?

13-01-2014 18:35

Sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyan insanların yaşadıklarını sımsıcak bir dille anlatan bu roman, bizleri umut aşılayan bir dünyanın içine çekiyor.

13-01-2014 18:35

çoookkkk güzel bir kitap

30-04-2014 12:59

kitap tek kelimeyle harika

15-08-2014 18:55

Bu kitabı bir solukta okudum , tüm okuyuculara tavsiyem . Eğer bir kitaba başlayacaksanız yeni bir başlalangıçınız bu seri olsun...Mutlaka okuyun bir şey kaybetmez çok fazla şey kazanırsınız...

BenOkuyucuBenim • 29-09-2014 18:31

cok sicak cok guzel bir kitap icinizi sevgiyle dolduruyor tavsiye ederim okuyun:)

20-07-2015 16:11

bu kitap bir harika:)))

15-09-2016 23:06

debbie macomberin klask kitaplarından bir tanesi kadın çok güzel ve içten yazıyor ne bilim insan okurken huzur buluyor gibi oluyor keşke romanların içine girebilsem yeni başlangıçlar mevsimi de böyle bir romandı elinize sağlık

25-10-2019 13:45

yeni başlangıçlar iyidir ama bu kitap bunu anlatamamış

25-07-2022 21:51

romanın hikayesi çok güzeldi

08-07-2023 13:38

Bahçemde Yeşeren Umutlar Küçük Mucizeler Dükkanı Kızılcık Burnu Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pelikan Çıkmazı Çiçeklerimi Rüzgara Verdim İyi ki Geldin Sevginin Son Dileği Bir Dilekle Başladı Her Şey Melekler Korusun Yeni Başlangıçlar Mevsimi Gül Limanı Oteli Mucizeler Dükkanına Dönüş Bir Yumak Mutluluk en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Romantik Aşk Kitapları Erotik Kitaplar Öykü Hikaye Kitapları Yabancı Romanlar Yerli Romanlar Macera Kitapları Tarihi Kitaplar Polisiye Kitaplar Komik Kitaplar Korku Kitapları Fantastik Kitaplar Bilim Kurgu Kitapları Kişisel Gelişim Kitapları Şiir Kitapları Gerilim Kitapları Psikoloji Kitapları Politik Kitaplar Kadın Erkek İlişkisi Tiyatro & Oyun Kitapları Felsefe Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Biyografi Kitapları Gizem Kitapları Beslenme Diyet Kitapları Deneme Kitapları Günlük Anı Kitapları