Sana Soyundum

Sylvia Day Sana Soyundum
Kitabın Yazarı:
Seri:Crossfire 1. Kitap
Yayınevi:Doğan Kitapçılık
Yayınlandığı Yıl:2013
Sayfa Sayısı:380
ISBN:6050913132
Kitap Puanı:
5.9 / 10 | Oy: 873 | Yorum: 18
Editör Puanı:8
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:9,90 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Erotik
Orjinal Adı:Bared to You
Çeviren:Ayşe Kaya

Arka Kapak Bilgisi

Sana Soyundum Özeti

Sana Soyundum Sylvia Day


Ne zaman dünyada çok satan bir eser çıksa kısa sürede onun taklitleri yada benzerleri tüm kitapçılarda yerini alır. Sana Soyundum’da bunlardan bir tanesi aslında. E L James’in çok satan ve çok tartışılan erotik romanı Grinin Elli Tonu serisinden sonra da bu tarz erotik kitapların çoğalmasını herkes bekliyordu zaten.

Sana Soyundum kitabı da tam bir erotik kitap ve sevişme sahnelerinin Grinin elli Tonu’ndan pekte aşağı kalır yanı yok. Hatta konuları da hemen hemen aynı. Bir tarafta zengin biri diğer tarafta gizemli bir kadın. Tek istekleri birbiri ile deliler gibi sevişmek istemeleri.

İçine biraz romantik hikaye kat, bolca sevişme sahnesi ekle, birazda tutku ve para ekle, alın size okunmaya değer bir eser. Örnek istiyorsanız Sana Soyundum kitabı ile başlayabilirsiniz. İşin ilginç yanı bu da Grinin Elli Tonu gibi üç kitap şeklinde karşımıza gelecek olması. Adını da Cross’un Elli Tonu koysaymış yada Elli Bir Tonu tam olacakmış.

--------------------------------------------------

Sylvia Day’in Crossfire serisinin ilk kitabı olan Sana Soyundum romanında milyarder Gidion ile Eva adındaki kadının romantik aşk hikayesinden daha çok birbirlerine karşı duydukları karşı konulamaz cinsel arzuları anlatılıyor.

Eva, Crosswire binasında yeni işe başlar ve ilk gününde başına iş gelen birine yardımcı olmak isterken kendini utanç bir durumun içinde bulur ve o anda karşısında Gidion’u görür. Daha ilk görüşte ikisininde hormanlarında bir kıpırdama olur. Daha sonra Eva reklam işini yapacakları şirketin sahibinin Gidion olduğunu öğrenir ve bu ikinci karşılaşmalarında Gidion direkt olarak onunla yatmak istediğini söyler. Ani bir şok yaşayan Eva bunu kabul etmez fakat kafasından da onu çıkartamaz. Bir sonraki buluşmalarında ise ikisi de kontrollerini kaybederler fakat başladıkları işi yarım bırakmak zorunda kalırlar.

Gidion ve Eva ortak bir davete katılmaları gerekir ve Gidion, Eva’ya birlikte gitmeyi önerir. Eva da teklifi reddetmez ve sonunda muratlarına limuzinin içinde ererler. Kontrol düşkünü olan Gidion kontrolü sağlayamaz ve Eva’nın baştan çıkarıcılığına kendini kaptırır. Bu onun Eva’ya daha fazla bağlanmasına neden olur.

Bundan sonra her bir araya gelmelerinde bir şekilde cinsel ilişkiye girerler fakat bir keresinde Gidion Eva’yı tüm kaçamaklarını götürdüğü hotele götürünce ipler kopar. Sonra tekrar barışırlar ve barışma nedenleri yine cinsel arzuları olur.

Aralarındaki ilişki herkes tarafından duyulan bir sevgili ilişkisine dönünce Eva en karanlık sırrını Gidion’a açıklar. Daha çocuk yaşta annesinin yeni sevgilisinin oğlu tarafından yani bir anlamda öz olmayan kardeşi tarafından defalarca tecavüze uğramıştır. Gidion bu haberi olgunlukla karşılar ve ilişkilerine devam ederler.

Bu kez Gidion’un karanlık geçmişi su yüzeyine çıkmaya başlar ve uyurken gördüğü rüyalar nedeni ile kendini kaybeder. Hatta bir keresinde Eva’ya tecavüz etmeye bile kalkışır. Fakat yine seks bütün sorunu çözer ve sevişerek aşklarını tazelerler.

Son olarakta ortaya Gidion’un eski nişanlısı çıkar. Tabi Gidion’dan ayrıldığına pişmandır ve bunu Eva’nın yüzüne söyler. Eva, sevgilisinin eski nişanlısı ve dahası onu arzuladığını açıkça söyleyen diğer kadınla aynı ortamda olmaya bozulur. Gidion onun kalbini kazanmak için yine sevişirler ve Gidion işin gerçek yüzünü Eva’ya anlatır. Ve kitap burada son bulur.


Sana Soyundum Yorumları

Sana Soyundum Yorum Grinin elli tonu gibi başlıyor hikaye benzerliklerde yok değil tabi ama farklı bir yanı var ve içine çekiyor insanı bence okunmalı . İkinci kitabı çıktı heycanla bekledim

23-03-2013 15:08 !!

Sana Soyundum Yorum off harika birsey bu kitap sadece ask ve seks degil birçokta asılması zor olanı asma gucu veriyor insana....

30-03-2013 17:52 !!

Sana Soyundum Yorum grinin 50 tonu na bayıldım..soluksuz okudum 3 kitabıda..bitince boşluğa düştüm..sana soyundum tavsiye edildi bu boşluğu kapatmak için :) spariş verdim en kısa zamanda okumaya başlarım..

13-04-2013 20:17 !!

Sana Soyundum Yorum Grinin 50 tonunun 3 gunde bitti serisi pesine bu seride 2 gunde ucuncu kitabi sabirsizla bekliyorum sonuc harika hele ikinci kitap dahada guzel

02-05-2013 19:20 !!

Sana Soyundum Yorum Kitabi dun okumaya basladim ve bayagi ilerledim ancak guzel bir kitap degil ve malesef akicida degil yalnizca bir kitabi yarim birakmak istemedigimden okumaya devam ediyorum.Beni hayal krikligina ugratan kitaptir.

28-06-2013 21:17 !!

Sana Soyundum Yorum Pek tavsiye edebileceğim bir kitap değil, akıcılığı yok ve sıkıcı..Tercihinizi başka türden kullanın derdim.
*SNY

15-07-2013 19:58 !!

Sana Soyundum Yorum Hic bile degil...ben bu gune kadar bukadar guzel bi kitap okumadim...sozlerim yetmiyo..Iki gunde okudum bu kitabi,hatta kendim bile inanamadim desem yalan degil :D

16-07-2013 02:28 !!

Sana Soyundum Yorum girinin elli tonu taklidi olmuş fakat ona göre daha fazla cinsellik ve arzu var. aşk neredeyse yok ne zaman kavga etseler seks yaparak barışıyorlar gidion için sürekli gizemli ve karanlık diyor ama buna dair tek birşey yok, kontrol bağımlısı diyorlar fakat ağlamaktan başka birşeyini okumuyorsunuz sürekli beni bırakma diye sızlanıyor ve bu da onu çok ezik gösteriyor serinin diğer kitaplarını okumayacağım çok berbattı özellikle gay sevişme kısımı eklemesi daha da iğrenç hale getirmiş zaten kitap grinin 50 tonundan hemen sonra çıkartılmış baktılar satıyor hemen hazırlamışlar benzerini tutmuş gibi de görünüyor ama tavsiye etmem

Manolya • 15-08-2013 01:15 !!

Sana Soyundum Yorum ben grının elli tonuda seri olarak okudum. sana sayundum serısınede okudum. bence 2 side çok güzel okunacak kıtaplar ben okumanızı tavsıye ederim...

19-11-2013 04:41 !!

Sana Soyundum Yorum Açıkçası ben bu kitabı çok beğenmedim, kötü bir Grinin elli tonu taklidi, bu türde iyi bir kitap okumak Sosyal Medya Aşkları kitabını inceleyebilirsiniz, onu da kazara keşfettim ve çok hoşuma gitti.

Ezgi Güzel • 24-12-2013 17:00 !!

Sana Soyundum Yorum Kitap cok begendim iki kere okudum

10-01-2014 21:54 !!

Sana Soyundum Yorum Yarin hemen ikinci ve ucuncu kitabida alacagim

10-01-2014 21:55 !!

Sana Soyundum Yorum cok güzel herkeze tavsiye ediyorum kitap okumayı sevenler kesinlikle okumalı.

19-04-2014 14:02 !!

Sana Soyundum Yorum kıtabın devamı olacak mı?

04-09-2014 12:10 !!

Sana Soyundum Yorum çok güzel bi kitap herkese tavsiye ederim

03-05-2015 00:28 !!

Sana Soyundum Yorum bence fena değil göel ama çeviri berbat okumakta zorlandım.

21-09-2015 20:00 !!

Sana Soyundum Yorum elinde bu tarz fazla kitabı olan ve bana en azından bir tanesini verebilme ihtimali olan biri var mı? kitap okumayı çok seviyorum ama alabilecek param yok. yardım eden olursa sevinirim

21-08-2016 14:11 !!

Sana Soyundum Yorum erotik kitap nasil daha hic okumadim :)

29-01-2017 21:04 !!

Yorum Yaz

:: Sylvia Day ::
Benzer Kitaplar
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: Kategoriler ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.