Beni Baştan Çıkar

Beni Baştan Çıkar
Kitabın Yazarı:Sylvia Day Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Pegasus Yayınları Yayınlandığı Yıl:2015 (10-06-2015) Sayfa Sayısı:320 ISBN:9786053436003 Kitap Puanı:6.7 / 10 | Yorum: 3

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:25,14 TL e-kitap,pdf,epub: *

6.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte
Giriş Yap Üye Ol

Beni Baştan Çıkar - Sylvia Day

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Romantik Aşk, Erotik Orjinal Adı:A Passion For HimÇeviren:Selim Yeniçeri

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Beni Baştan Çıkar Özeti

Erotik romanların en tanınan isimlerinden bir tanesi olan Sylvia Day, bu tarz tutkulu romanların revaçta olmasını iyi kullanarak ardı ardına farklı romanı okurlarına sunmaya devam ediyor ve Beni Baştan Çıkar da bunlardan bir tanesi.

Sylvia Day, Beni Baştan Çıkar romanında bu kez tarihi bir aşk hikayesini anlatıyor. Amelia çocukluğundan beri Colin adındaki gence aşıktır ve aşk ile tutkuyu onun sayesinde tatmıştır. Fakat Colin ölünce onunda içindeki tutku tamamen ölür. Lord Ware, Amelia’ya aşıktır ve onunla evlenmek ister. Fakat Amelia ona karşı Colin’e karşı duyduğu gibi tutkuyu duymamaktır fakat yine de dönemin getirdiği zorunluluk ile evliliği kabul eder. Düğün öncesi yapılan maskeli baloda gizemli bir genç Amelia’yı dansa kaldırır ve ona şehvetli bir öpücük verir. Ameria içinde uzun zamandır hissetmediği tutku yeniden canlanır. Amelia artık bu gizemli kişinin kim olduğunu öğrenmek için ve dahası onunla bir aşk yaşamak için her şeyi göze alacaktır.

Sylvia Day yeni romanı ile yine okurlarına tutkulu bir aşk hikayesi sunuyor. Okurlarını Lordlar zamanına da götürerek onlara bir anlamda bir fantezi dünyasına sokuyor.

Beni Baştan Çıkar Yorumları

bu kadın çok iyi yazıyor evlilik hayatım onun sayesinde daha güzel oldu

10-06-2015 20:12

beni baştan çıkardı süper bir hikayesi var

17-06-2015 20:19

kadın romandan daha çok fantezi yazıyor gibi hikayeyi pek umursamıyor hangi ortamda nasıl sevişirler onun derdinde ona odaklanmış roman demek zor

28-07-2015 21:35