Günaha Davet

Günaha Davet
Kitabın Yazarı:Sylvia Day Kitap Türü:Romantik Aşk Yayınevi:Pegasus Yayınları Yayınlandığı Yıl:2013 Sayfa Sayısı:400 ISBN:9786053430575 Kitap Puanı:7.1 / 10 | Yorum: 5

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

7.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Günaha Davet - Sylvia Day

Kitap Türü:Romantik Aşk, Erotik, Yabancı Romanlar Çeviren:Müge Kocaman Özçelik

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Günaha Davet Özet

E L James’in Grinin Elli Tonu eseri ile başlattığı erotik kitaplar akımı tüm hızı ile devam ediyor ve aşka dair romanları ile tanınan Sylvia Day Günaha Davet kitabı ile bu akıma kapılanlar arasında yer alıyor.

Kitapta birbirini deliler gibi arzulayan iki kişinin yıllar sonra bir araya gelmesi ile içlerindeki tutkunun tekrardan alevlenmesi ve yaşadıkları yasal aşk anlatılıyor.

Genç kız yedi yıl önce başka bir genci arzulamasına rağmen başksı ile evlenir fakat yıllar onun içindeki arzuyu hiç azaltmamıştır. Adam da kıza olan ilgisine rağmen uzaklara gider ve o da içindekileri derine gömmeye çabalar. Kader onları tekrardan bir araya getirir ve birbirlerine yaklaşmaları ile içlerindeki arzular tekrardan uyanır.

Günaha Davet Kitabı Grinin Elli Tonu kitabı gibi hem erotik bir aşk hem de eğlenceli bir hikaye sunuyor. Kitaptaki karakterlerin sempatik ve eğlenceli kişiliği ile kitabın akıcılığı artmış ve erotik içeriği ile de içlerindeki arzuların büyüklüğünü görüyorsunuz.

Son zamanlarda moda olan her şeyin tamamen ortada olduğu tutkulu aşk romanları seviyorsanız Günaha Davet kitabı size hitap ediyor demektir.

Günaha Davet Soruları ve Cevapları

Günaha Davet kimin eseri?

Sylvia Day

Günaha Davet türü nedir?

Romantik Aşk, Erotik, Yabancı Romanlar

Günaha Davet kaç sayfa?

400

Günaha Davet Yorumları

harika kitap tavsiye ederim insanın içi bir hoş oluyor okurken

30-07-2013 23:43

sylvia day in sana soyundum serisini okuduktan sonra bu kitap kaplumbaga hiziyla ilerledi ve serinin 3kitabinin yaninda gölgede kaldi.

07-02-2015 21:56

kitap çok pahalı ben de pdf versiyonunu buldum okudum iyi ki o kadar para vermemişim dedim

20-06-2019 17:00

tutkulu erotik aşk romanı diyorlar aşk kısmını çıkartın öyle bir roman güzel mi güzel ama amaç farklı o yüzden okuyacaksanız bunun bilinci ile okuyun

09-05-2022 13:32

çok tahrik edici bir kitap bence yasaklanmalı netflixde filim yapılmalı

16-03-2023 23:35