Tutku Oyunları

Tutku Oyunları
Kitabın Yazarı:Sylvia Day Kitap Türü:Erotik Yayınevi:Pegasus Yayınları Yayınlandığı Yıl:2014 Sayfa Sayısı:352 ISBN:9786053433507 Kitap Puanı:6.8 / 10 | Yorum: 6

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al D&R:203,35 TL e-kitap,pdf,epub: *

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte
Giriş Yap Üye Ol

Tutku Oyunları - Sylvia Day

Kitap Türü:Erotik, Yabancı Romanlar, Romantik Aşk Orjinal Adı:Passion for the GameÇeviren:Müge Kocaman Özçelik

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Tutku Oyunları Özet

Sylvia Day, Grinin Elli Tonu serisinin de getirdiği popülerlik ile birlikte yayınladığı Crossfire serisi ile birlikte erotik romanlar alanında oldukça iyi bir üne sahip oldu fakat seri hiçbir zaman Grinin Elli Tonu başarısına yaklaşamadı. Bunun da etkisi olsa gereken Sylvia Day her romanı ile kitaplarındaki erotizmi daha da arttırıyor ve bir anlamda kitapları romandan çıkıp farklı bir sınıfa doğru ilerliyor.

Sylvia Day’in Tutku Oyunları romanı da erotik roman serisinden bir tanesi ve bu kez işin içine tarihten gelen bir fantezi de katmış.

Romanda bir korsan olan Christopher ile birlikte Leydi Maria’nın tutkulu aşkları ve oyunları anlatılıyor. Christopher hapishaneden daha yeni çıkmış ve doymak bilmeyen bir arzuya sahiptir. Hapishaneye geri dönememek için ise Leydi Maria’yı baştan çıkartması ve bir tuzağa sürüklemesi gerekmektedir. Leydi Maria da kendine göre arzuları olan çok zeki bir kadındır ve aşka pek inancı yoktur. Fakat Christopher’ın cazibesi karşısında bazen savunmasız kalır ve kendini onun çekimine kapılmaktan alıkoyamaz.

Tutkulu! aşk romanlarını sevenler için Tutku Oyunları fantastik ve fantezi dolu bir roman sunuyor. Sylvia Day tarzını koruyor ve yine okurlarına sıcak saatler yaşatıyor.

Tutku Oyunları Soruları ve Cevapları

Tutku Oyunları kimin eseri?

Sylvia Day

Tutku Oyunları türü nedir?

Erotik, Yabancı Romanlar, Romantik Aşk

Tutku Oyunları kaç sayfa?

352

Tutku Oyunları Yorumları

önceki kitapları kadar güzel değildi işin içine fantastik bir hikaye eklemiş farklı olmuş

27-12-2014 01:43

kadın çok fena yazıyor fantazi isteyenler okusun yaratıcılığı geliştiriyor ben tüm kitaplarını okuyorum

30-12-2014 20:39

bu ne arkadaş kitabı açtım sevişmeye başladılar kitap bitti hala sevişiyorlardı bu mu yazarlık?

17-12-2015 23:00

bana fazla sapıkça ve abartılı geldi hikayeden daha çok yatak sahnelerini okuyorsunuz beğenmedim

31-07-2019 11:58

seri çok güzel insanın aşk hayatına çok şey katıyor umarım devamı gelir

11-06-2022 15:43

kapaktakı kolyenin ortasındaki kırmızı nokta aslında kitabın içeriği için konulmuş

10-05-2023 23:31

Sende Tutuklu Kaldım Beni Baştan Çıkar Tutku Oyunları Sende Kendimi Buldum Yatağımdaki Yabancı Sana Bağlandım Günaha Davet Sana Soyundum en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli