İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri

İlber Ortaylı İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Günlük / Anı
Yayınevi:Timaş Basım
Yayınlandığı Yıl:2013
Sayfa Sayısı:304
ISBN:6050808568
Kitap Puanı:
5.6 / 10 | Oy: 538 | Yorum: 4
Editör Puanı:8
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:15,75 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

5.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kitap Türü:Günlük / Anı

Arka Kapak Bilgisi

İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri Özeti

İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri İlber Ortaylı


Türkiye’de gezi ve kültür denince akla gelen ilk isimlerden biri olan İlber Ortaylı yılların birikimini seyahatnamesinde biriktiriyor ve İlber Ortaylı Seyahatnamesi – Bir Tarihçinin Gezileri eseri ile okurları ile buluşturuyor.

İlber Ortaylı Türk kültüründe önemli bir yere sahip. Topkapı Müzesinin başkanlığını yapan, bir çok gezi ve kültürel televizyon programına imza atan ve yeri geldiğinde tarih dersleri veren isim hayatı boyunca en sevdiği iş olan harita üzerindeki yerleri ve müzeleri gezmeyi seyahatnamesinde topluyor.

Dünyanın tüm kıtalarını içeren, Japonya’dan, Avrupa’nın ücra köşelerine, Ortadoğu’nun gizemli müzelerinden Afrika’nın çöllerine, Asya’nın büyülü topraklarına kadar her kesimden bilgileri içeren bu eşsiz seyahatname gezip keşfetmeyi sevenler için adeta bir ansiklopedi diyebiliriz.

Gitmeden dünyanın sayılı yerlerini keşfetmeyi isteyenler için alıp okunması gereken güzel bir eser. İlber Ortaylı mükemmel bir kitaba imza atmış ve yine adına yakışır bir iş çıkartmış.


İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri Yorumları

İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri Yorum ilber bey size ve derin bilgierinize bayılıyorum. tv ve pc den takip edıyorum kıtaplarınızı okumayı gerçekten cok ıstıyorum .fakat u sıralar maddı zorluk ıcındeyım yınede yazın.. düzlüğe çıkar çıkmaz hepsını alacağım .. okuyup sıze goruz bıldırecegım. bır ev hanımı olarak . tur ev hanımlarınında kıtap okuduğunu dünyanın artık bilmesı gereklı . aslında bızler için bır ıstısna olsada okuduğumuz kıtapları ısteyenlere postalasak oyle ıyı olur ı benım ıcın bu yıl 40 uzerı kıtap okumayı ıstıyorum .. gecen yıl 35 okudum ... ders kıtaplarım harıc ... buda ev hanımına gore kulfetlı ... yınede değer ıse yaramaz ıncık boncuğa onca para ödeyenlere benzemektense dusunce ozgurlugune ve ozgun düşünceye para yatırmayı tercıh ederım ... hocam senı ayakta alıslıyorum....nevın ç. sa....

27-04-2013 04:08 !!

İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri Yorum adam bilgi küpü resmen bilmediği şey yok araştırmadığı şey yok imrendim

14-12-2015 09:54 !!

İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri Yorum adamın çok yüksek bir egosu var kendisini beğenmiş herkesten üstün görüyor kendisini o kadar kendisini geliştirmiş ama geldiği noktaya var kitabını okusanız ne olacak okusanız siz benim kitabımı okumaya layık değilsiniz der

21-12-2015 21:34 !!

İlber Ortaylı Seyahatnamesi - Bir Tarihçinin Gezileri Yorum ilber ortayli,kultur yuklu bir sahsiyet.ulke olarak bizim boyle insanlara cok ihtiyacimiz var,billhassa bu ortamda.

22-01-2016 11:52 !!

Yorum Yaz

:: İlber Ortaylı ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.