Atatürk’ün İzinde

Atatürk’ün İzinde
Kitabın Yazarı:Zülfü Livaneli Kitap Türü:Öykü/Hikaye Yayınevi:Doğan Egmont Yayıncılık Yayınlandığı Yıl:2017 (02-03-2017) Sayfa Sayısı:132 ISBN:9786050940954 Kitap Puanı:8.4 / 10 | Yorum: 7

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:18,60 TL e-kitap,pdf,epub: *

8.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Atatürk’ün İzinde - Zülfü Livaneli

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Atatürk’ün İzinde Özet

Zülfü Livaneli son zamanlarda çocuklara yönelik kitapları ile dikkat çekiyor. Atatürk’ün İzinde kitabı da bu tarz çocuk kitaplarından bir tanesi ve yine genç okurlara Atatürk’ü mükemmel bir şekilde anlatıyor.

Atatürk’ün İzinde kitabı yapı olarak çok farklı bir kitap. Zülfü Livaneli bir önceki kitabı olan Arkadaşıma Veda ile Atatürk’ü en yakın arkadaşının gözünden çocuklara anlatmıştı. Atatürk’ün İzinde kitabında ise çocukları bu kez Atatürk’ün en yakın arkadaşının yerine koyuyor ve Atatürk ile birlikte onları bir maceranın içine sokuyor. Bir anlamda Atatürk okurların en yakın arkadaşı olacak ve onun görüşleri ile birlikte bir hayat yolunda ilerleyeceksiniz.

Zülfü Livaneli Atatürk’ün İzinde kitabı ile genç okurlara hem Atatürk’ü anlatırken hem de onları okumaya ve düşünmeye teşvik ediyor.

Atatürk’ün İzinde Yorumları

tam anlamı ile kitap değil ama çok güzel

13-03-2017 20:52

oğlum için aldım çok güzel yapılmış teşekkürler zülfü livaneli

15-03-2017 18:29

arkadaşıma vedayı mutlaka okuyun arkadaşlar kitap çok güzel 👍

02-12-2017 13:36

ktap çok güzel ya

03-02-2018 17:55

çok güzel bir hikaye

elif sude kaylı • 03-02-2018 18:05

bence güzel değil.

16-02-2018 18:04

zülfü livaneli atatürk kitabı yazmış güzel de yazmış

23-12-2019 11:43

Son Ada Edebiyat Mutluluktur Gölgeler Arkadaşıma Veda Elia İle Yolculuk Atatürk’ün İzinde Huzursuzluk Gözüyle Kartal Avlayan Yazar Yaşar Kemal Mutluluk Orta Zekalılar Cenneti Konstantiniyye Oteli Son Ada'nın Çocukları Leyla'nın Evi Serenad Kardeşimin Hikayesi Arkadaşıma Veda Arkadaşıma Veda en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı On Dakika Otuz Sekiz Saniye Kalbimin Can Mayası Başka Bir Şey Pia Mater Gelirken Ekmek Al Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Kendine Hoş Geldin Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Sodom ve Gomore Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Gün Olur Asra Bedel Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli