Atatürk’ün İzinde

Atatürk’ün İzinde
Kitabın Yazarı:Zülfü Livaneli Kitap Türü:Öykü/Hikaye Yayınevi:Doğan Egmont Yayıncılık Yayınlandığı Yıl:2017 (02-03-2017) Sayfa Sayısı:132 ISBN:9786050940954 Kitap Puanı:8.4 / 10 | Yorum: 6

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:15,75 TL e-kitap,pdf,epub: *

8.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Atatürk’ün İzinde - Zülfü Livaneli

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Atatürk’ün İzinde Özeti

Zülfü Livaneli son zamanlarda çocuklara yönelik kitapları ile dikkat çekiyor. Atatürk’ün İzinde kitabı da bu tarz çocuk kitaplarından bir tanesi ve yine genç okurlara Atatürk’ü mükemmel bir şekilde anlatıyor.

Atatürk’ün İzinde kitabı yapı olarak çok farklı bir kitap. Zülfü Livaneli bir önceki kitabı olan Arkadaşıma Veda ile Atatürk’ü en yakın arkadaşının gözünden çocuklara anlatmıştı. Atatürk’ün İzinde kitabında ise çocukları bu kez Atatürk’ün en yakın arkadaşının yerine koyuyor ve Atatürk ile birlikte onları bir maceranın içine sokuyor. Bir anlamda Atatürk okurların en yakın arkadaşı olacak ve onun görüşleri ile birlikte bir hayat yolunda ilerleyeceksiniz.

Zülfü Livaneli Atatürk’ün İzinde kitabı ile genç okurlara hem Atatürk’ü anlatırken hem de onları okumaya ve düşünmeye teşvik ediyor.

Atatürk’ün İzinde Yorumları

tam anlamı ile kitap değil ama çok güzel

13-03-2017 20:52

oğlum için aldım çok güzel yapılmış teşekkürler zülfü livaneli

15-03-2017 18:29

arkadaşıma vedayı mutlaka okuyun arkadaşlar kitap çok güzel 👍

02-12-2017 13:36

ktap çok güzel ya

03-02-2018 17:55

çok güzel bir hikaye

elif sude kaylı • 03-02-2018 18:05

bence güzel değil.

16-02-2018 18:04

Son Ada Edebiyat Mutluluktur Gölgeler Arkadaşıma Veda Elia İle Yolculuk Atatürk’ün İzinde Huzursuzluk Gözüyle Kartal Avlayan Yazar Yaşar Kemal Mutluluk Orta Zekalılar Cenneti Konstantiniyye Oteli Son Ada'nın Çocukları Leyla'nın Evi Serenad Kardeşimin Hikayesi Arkadaşıma Veda Arkadaşıma Veda en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gelirken Ekmek Al Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Peki Ya Şimdi Kendine Hoş Geldin Camdaki Kız Abartma Tozu Kalp İtiraf Son Üç Kız Kardeş 1984 Paris’ten Çiçeklerle Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı 4N1K 2 Başlangıç Fesleğen Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak Aeden Olağanüstü Bir Gece Senden Sonra Ben Ölüme Fısıldayan Adam Sodom ve Gomore Yabancı Şahmeran Vazgeçtim Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç Kötü Çocuk İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Tutunamayanlar İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Bukre Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Aynı Yıldızın Altında Şeker Portakalı Grinin Elli Tonu Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Zülfü Livaneli