Zahir

Zahir
Kitabın Yazarı:Paulo Coelho Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Can Yayınları Yayınlandığı Yıl:2005 (16-09-2005) Sayfa Sayısı:320 ISBN:9789750705793 Kitap Puanı:6.9 / 10 | Yorum: 11

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:174,17 TL e-kitap,pdf,epub: *

6.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte
Giriş Yap Üye Ol

Zahir - Paulo Coelho

Kitap Türü:Yabancı Romanlar Orjinal Adı:The ZahirÇeviren:Ayşegül Hatay

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Zahir Özet

Dünyanın en çok okunan yazarlarından bir tanesi olan Paulo Coelho’nun aşk üzerine gezi kitabı olan Zahir okurlarına bir taraftan Avrupa’nın güzelliklerini sunarken diğer taraftan gerçek aşkın ipuçlarını da sunuyor.

Ünlü ve başarılı bir yazar karısı ile güzel bir hayat sürmektedir. Fakat bir gün karısı ortadan kaybolur ve yazar onu bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Bilmediği ise karısının onu terk ettiğimi yoksa kaçırılmış olduğu mudur. Bunu anlamak için ilk olarak karısının son kez birlikte göründüğü bir genç olan Mikhail ile görüşür. Sonuç bulamayınca ipuçlarını takip etmeye başlar ve ipuçları onu Fransa’dan İspanya’ya, Hırvatistan’dan Orta Asya’ya karar birçok yere götürür. Bu yolculuk boyunca da hem karısına olan aşkını sorgular hem de kendisine göre yeni bir aşk tanımı ortaya çıkartır.

Felsefi aşk romanlarını sevenler için Paulo Coelho Zahir kitabı ile okurlarına mükemmel bir eser sunuyor. Her Paulo Coelho romanında olduğu gibi felsefi olarak kendinizi sorgulayacak, aşka olan bakışınızı değiştireceksiniz.

Zahir Soruları ve Cevapları

Zahir kimin eseri?

Paulo Coelho

Zahir türü nedir?

Yabancı Romanlar

Zahir kaç sayfa?

320

Zahir Yorumları

adam güzel yazıyor ama çok felsefe yapıyor zamanla sıkıcı bir hal alıyor

05-10-2015 12:12

paulo coelhonun son zamanlardaki kitapları eskisi kadar iyi değil yazarı yanlış tanımanızı istemem simyacı ve portobello cadısı kitaplarını tavsiye ederim

30-12-2015 22:15

mükemmel bir yazar duygulara hitap etmeyi çok iyi biliyor dili de çok iyi kullanıyor

03-02-2016 19:46

kesınlıkle okunması gereken kitaplardan biri.insanın bakış acısını değiştıren ve gercek askın bencillik olmadıgını anlatan bır kitap.

15-01-2017 01:45

çok güzel bir roman

21-03-2017 21:40

hiç de güzel değılll

30-03-2017 16:29

editörün yorumunu yere siz buldum. bence kitabı okumadan önce kitabın sonuna eklenen yazıyı okumak gerek. ozaman kitap daha anlamlı oluyor. ben o yazıyı okuyunca kitabı tekrar okuma ihtiyacı hissettim.

05-08-2017 19:52

bunu okumusdum seneler once kuzenim tafsiye etmisdi ve cok begenmisdim

30-07-2018 19:33

zahir romanı çok güzeldi devamı var mı

13-01-2020 19:29

kitabın konusu çok güzel yazarı bu yüzden seviyorum güzel konu yakalıyor ve onu okura çok güzel aktarıyor

20-10-2022 21:11

bu kitap pek olmamış

15-01-2024 21:18

Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum Ağladım Okçu'nun Yolu Şeytan ve Genç Kadın Veronika Ölmek İstiyor Hippi Casus Zahir Portobello Cadısı Aldatmak Simyacı en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Erotik Kitaplar Romantik Aşk Kitapları Tarihi Kitaplar Yabancı Romanlar Öykü Hikaye Kitapları Yerli Romanlar Macera Kitapları Korku Kitapları Fantastik Kitaplar Polisiye Kitaplar Bilim Kurgu Kitapları Felsefe Kitapları Kişisel Gelişim Kitapları Psikoloji Kitapları Komik Kitaplar Gizem Kitapları Biyografi Kitapları Gerilim Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Deneme Kitapları Şiir Kitapları Tiyatro & Oyun Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Beslenme Diyet Kitapları Günlük Anı Kitapları Politik Kitaplar