Yaralı

Kahraman Tazeoğlu Yaralı
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Deneme
Yayınevi:Destek Yayınları
Yayınlandığı Yıl:2014
Sayfa Sayısı:320
ISBN:6054994908
Kitap Puanı:
8.1 / 10 | Oy: 3209 | Yorum: 262
Editör Puanı:8
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:14,04 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

8.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kitap Türü:Deneme, Romantik Aşk

Arka Kapak Bilgisi

Yaralı Özeti

Kahraman Tazeoğlu Yaralı


Kahraman Tazeoğlu'nun kuşkusuz mükemmel bir duygu anlatımı var. Duygusallığın yoğun olduğu bu kitapta, o duyguyu okuyucuya çok iyi geçiriyor ve bunu hiç sıkmadan yapıyor. Konu açısından çok yaratıcı. Özellikle Kaan ve Lavin'in ölen bir çocukla irtibatı ve aşkının kurucusu olması olağandışı bir olay iken, bunu okuyucuya çok doğal bir şekilde kabul ettiriyor. Eksik bulduğum taraf ise olayların geçiş sırası. Bir olayda başka bir olaya atlıyor ve bu da okuyucu da karmaşıklığa neden oluyor. Ama bütünüyle duygu yoğunluğuyla yoğrulmuş akıcı bir kitap. Ölmeden önce okunması gereken kitaplar listesinde bence yer alıyor.


"Bazı yaralar sardıkça kanar. Kiminin çöle döner yüreği, kimi içinde bir yanardağ saklar."


Kaan'ın yarası da böyleydi. Hande'nin onu terk etmesinin ardından çöldeki kum fırtınaları onu kasıp kavurmuş, hiç doğmayan güneşten yanıp kavrulmuştu. Hande ansızın gidişiyle Kaan'ı ömür boyu taşıyacağı bir yaraya mahkum etmişti. Kaan ve Hande çocukluk arkadaşı, lise aşkıydılar. Liseyi İzmir'de beraber okuyup, aynı üniversiteyi okudular. İstanbul'da aşk dolu yılları geçti. Kaan Hande'nin olmadığı bir ömür düşünemiyordu. Üniversite bittikten sonra Hande hemen işe başlamıştı. Kaan ise henüz bir iş bulamamıştı. Bu durum Kaan'ı derinden üzüyordu çünkü okul bittikten sonra evlenmeyi planlıyorlardı. Kaan birkaç iş başvurusu yaptı, bu arada Hande ise iş hayatına bütünüyle alışmıştı. Kaan Hande'nin değiştiğini hissediyordu ama bunun önemli bir durum olmadığına kendini inandırmaya çalışıyordu. Kaan'ın iş başvurularından biri olumlu sonuçlanmıştı. Kaan pazartesi işe başlayacaktı ve bu mutlu haberi vermek için sabırsızlanıyordu. Hande'nin onu yapayalnız bırakıp gideceğini bilmeden. Pazar günü buluştular. Kaan Hande'ye bir iş bulduğunu pazartesi işe başlayacağını söyledi. Hande soğuk davranıyordu ve lafı uzatmadan Kaan'a birlikte olamayacaklarını, ayrılmak istediğini söyledi. Kaan adeta bir buz kütlesi kaldı. Hande arkasına bile bakmadan oradan uzaklaştı. Kaan onun gidişini hiç kabullenemedi ama Hande ondan çoktan vazgeçmişti.


Kaan, Hande olmadan bir hayat süremeyeceğini anladı ve bileğini kesti. Su dolu küvete kanı hafif hafif dağılırken, Kaan'da adım adım uzaklaşıyordu hayattan. Ta ki komşusu onu bulup, hastaneye yetiştirene kadar. Kaan hayata tekrar dönmüştü ama kanayan bir yarayla. Bileğindeki yara Hande'nin enkazıydı. Kaan hayattan kopmuş, âdeta bir ölüydü. Onu bu zor zamanlarında eski arkadaşı Ayça hiç yalnız bırakmamıştı. Ona kendi çalıştığı yerde bir iş buldu ve onu sosyal hayatına tekrar döndürdü. Kaan'ı hayata döndürmek için elinden geleni yaptı. Kaan artık daha hissediyordu kendini, şüphesiz bu Ayça'nın sayesindeydi.


Kaan işe gidip geliyor, geceleri ise şiir yazıyordu. O bilinmeyen bir şairdi. Yazdıklarını bazen Facebook duvarında paylaşır ve arkadaşlarının yaptıkları yorumları okurdu. Tam da o sıralar hayatına Ece adında bir kız girdi. Aynı şirkette çalışıyorlardı. Ece ve Kaan, dostlukla başlayan bir aşk girdabına sürüklendiler. Neyse ki bu aşk başlamadan bitecekti. Ece bir akşam Kaan'ın evine gitti. Beraber vakit geçirdiler, sohbet ettiler. Ece başını Kaan'ın omzuna yasladı. Kaan'da yüzünü okşadı. Bu sırada Ece'nin yüzü kan olmuştu. Kaan'ın bileğindeki yara kanıyordu ve bu kan Ece'ye de bulaşmıştı. Kaan, Ece'ye her şeyi anlattı. Ece ondan yavaş yavaş uzaklaşarak, hayatından çıktı. Kaan bir süre sonra Duru ile tanıştı. Onunla da aynı şey oldu. Elele tutuştuklarında, Kaan'ın yarası yine kanadı. Kaan yarasının başka bir ilişkiye izin vermeyeceğini anladı. Yarası Hande ile olan aşkına çok sadıktı. Kaan bileğine peçete bastırıp arabaya bindi. Yolda giderken önüne bir deniz topu fırladı, ardından bir çocuk. Kaan hızla frene bastı ve çocuğun yanına gitti. Kaan'a 'bileğin kanıyor' dedi. Kaan 'bazen kanıyor' dedi. Çocuk ise bütün olanları bilir gibi ' bazı yaralar sardıkça kanar' dedi.


Bu söz onu çok düşündürdü. Nereden bilebilirdi bunu. O çocuğun adını 'deniz çocuğu' koydu. Bu sözü Facebook duvarında paylaştı. Bir süre sonra Lavin adlı bir kızın 'Tıp dünyasını dramı' diye attığı yorum dikkatini çekti. Biraz sinirlense de bir yandan da güldü. Çok geçmeden Kaan Facebook duvarında bir yazı daha paylaştı. Lavin yine alaycı bir yorum yaptı. Kaan Lavin'i merak etti ve arkadaşlık isteği gönderdi. Lavin'de kabul etti.


Lavin neşeli ve hayat dolu bir kızdı. Ancak onunda kanayan bir yarası vardı, tıpkı Kaan gibi. Bu yara her ayın son cumartesi günü kazada kaybettiği sevgilisinin mezarına gittiğinde kanardı. Lavin her gün bu kadar neşeli ve hayat doluyken, o gün geldiğinde bir ölü gibiydi. Bunu ailesi de merak ediyordu ama bir türlü Lavin'e soramıyorlardı.


Lavin ve Kaan arkadaş olmuşlardı. Buluşup birlikte harika zamanlar geçiriyorlardı. Kaan, Lavin'e gitgide aşık olmuştu ama bunu Lavin'e söyleyemiyordu çünkü Lavin'de sevgilisinden kalan o yaraya çok sadıktı ve onu unutamıyordu. Kaan dayanamıyordu, bu aşk onu yiyip bitiriyordu ve Lavin'e uzun bir mesaj yazdı. Aşkını, onu nasıl çok sevdiğini bir bir anlattı. Lavin hiç cevap vermedi. Kaan'dan uzaklaştı. Onunla arasına görülmez bir duvar ördü. Kaan her gün Lavin'i düşünüyordu. Bu arada Ayça evleniyordu ve Kaan nikah şahidiydi. Ayça evlendi, yurt dışında yaşayacaktı. Kaan'ın da gelmesi için ısrar ediyordu ama Kaan, Lavin'i bırakamazdı.
Kaan bir karar aldı. Lavin'i görmeye gidecekti. Sonu hüsran bile olsa onunla yüzleşecekti. Ayın son cumartesi günü mezarlığa gidecekti. O gün gitti ama Lavin onu yanına çağırmadı. Arabaya bindiler o sırada önlerine deniz çocuğu çıktı ve duvara çarptılar. Lavin o kazadan hiç yara almadan kurtuldu ama Kaan komadaydı.


Lavin ona aşık olduğunu, onu nasıl sevdiğini bu kazadan sonra anlamıştı ama Kaan bir türlü gözünü açmıyordu, hayata dönmüyordu. Lavin bu zor günlerinde kardeşi Erdem'i arıyordu ama Erdem'de onu terketmişti, gelmiyordu.


Lavin, Hande'ye haber verdi. Gelmesini ve bu zor günlerinde Kaan'ın yanında olmasını istediğini söyledi. Hande hastahaneye geldiğinde, Lavin , Kaan'a olan aşkını anlatıyordu. Hande buna şahit olmuştu. Hande'nin gelmesiyle, Kaan gözlerini açtı ve hayata döndü. Kaan, Lavin'i çok özlemişti. Lavin ise onu hayata döndüren Hande olduğu için Kaan'dan uzak duruyordu. Kaan Hande'yi bağışlamıştı ama asıl aşkı Lavin'di. Lavin onun ilk değil ama son ve ebedi aşkı olarak kalacaktı. Hande, Kaan'a asıl onu sevenin Lavin olduğunu ve Lavin'in dilinden dökülen aşk sözlerini Kaan'a anlattı.


Kaan, Lavin'in yanına gitti ve kazayı konuştular. Kaan önüne atlayan o deniz çocuğunun Lavin'in yıllar önce ölen kardeşi Erdem olduğunu öğrenince çok şaşırdı. Lavin ve Kaan'ın karşılaşmasını, aşık olmasını sağlayan da Erdemdi. Bu aşkın temelini de Erdem atmıştı.
Kaan, Lavin'e evlenme teklifi etti ve evlendiler. Bir çocukları oldu, adını Erdem koydular. Onların aşkı ilerde küçük Erdem'in bestelerinin konusu olacaktı. Bu aşkı Erdem sonsuza dek şarkılarıyla yaşatacaktı.

Yazar: Nisanur Duvarcı

Yaralı Konusu

Bazı Yaralar Sardıkça Kanar

Güzel sözlerin usta kalemi Kahraman Tazeoğlu yine herkesin kalbini çalacak yeni eseri olan Yaralı ile raflardaki yerini alıyor.

Daha önce Kıyısızlar, Başka, Bambaşka ve son olarak Bukre ile büyük beğeni toplayan ve sözleri sosyal medyada en fazla paylaşılanlar arasında yer alan ünlü yazar yeni kitabı Yaralı’da da yine aşka dair her şeyi sunuyor.

**********

Hande, Kaan’ın çocukluk aşkıydı. İkisi de birbirini çok seviyordu. Kaan, Hande’ye şiirler yazıyordu. Liseyi birlikte okudular ve sıra üniversiteye geldi. Üniversiteyi de birlikte okumak istediler ve ikisi de İstanbul’u kazandı. Çok sevdikleri İzmir’den İstanbul’a geldiler. Üniversite’yi de burada birlikte bitirdiler.

Hande mezun olduktan hemen sonra kendine iyi bir iş buldu. Kaan bu konuda şanssızdı. Bir türlü iş bulamadı. Hande de zamanla ondan soğumaya başladı. Kaan en sonunda bir iş buldu. Pazartesi günü işe başlayacaktı. Pazar günü Hande’yle buluştular. Kaan mutlu haberi vereceği için çok mutluydu. Ama o mutlu haberi veremeden Hande ondan ayrılmak istediğini söyledi ve onu bırakıp gitti.

Kaan günlerce eve kapandı. Kendisine gelemedi. Arkadaşlarının çabasına rağmen kendisini toparlayamadı. Bir gece Hande olmadan yaşayamayacağına karar verdi ve bileğini kesip intihar etti. Komşuları onu kanlar içinde buldu ve hastaneye götürdü. Kaan kurtuldu ama bileğinde bir yara kaldı. Kaan’ın bu zor günlerinde arkadaşı Ayça ona yardımcı oldu. Kaan’ın eskisi gibi neşeli birisi olması için çaba harcadı. İşyerinde Kaan’a bir iş buldu.

Kaan yavaş yavaş hayata dönmeye başladı. İşyerinde Ece adında bir kızla tanıştı. Ondan hoşlanmaya başlamıştı. Fakat Kaan’ın kıza ilk dokunduğunda bileğindeki yara tekrar kanamaya başladı. Kaan Hande’yi ve yaranın sebebini anlattı. Ece ile bir ilişkiye başlayamadan ayrıldılar. Kaan bir sene sonra Duru’yla tanıştı. Duru’yla da aynı şeyi yaşadı. Duru’nun elini ilk tuttuğunda yarası yeniden kanadı. Kaan bu ilişkinin de olmaması gerektiğini anladı. Kaan bileğini sardı ve arabasıyla eve dönüyordu. Yolda giderken bir anda gözleri karadı ve yolda önce bir deniz topu sonra bir çocuk çıktı. Kaan hemen durdu ve arabadan inip çocuğun yanına gitti. Çocuk Kaan’ın yarasını gördü ve ona ‘Bazı yaralar sardıkça kanar.’ dedi.

Çocuğun söylediği söz Kaan’ın aklına takılmıştı. Bu sözü Facebook hesabında paylaştı. Biraz sonra Lavin isimli birisinin yazının altına alaycı bir yorum yaptığını gördü. Bu kızın kim olduğunu merak etti. Daha sonra yazdığı başka bir yazıya Lavin yine alaycı bir yorum yaptı. Kaan daha da merak etmeye başladı. Ayça’ya da danışarak Lavin’e arkadaşlık isteği gönderdi. Lavin de arkadaşlık isteğini kabul etti.

Lavin yaşamdan zevk alan bir kızdı. Fakat her ayın son cumartesi günü hüzünlenirdi. Çünkü bir ayın son cumartesi gününde sevgilisini bir kazada kaybetmişti. Onun mezarına ziyarete gidiyordu. Bu olayı ailesi bilmiyordu onun nereye gittiğini merak ediyorlardı. Lavin’in de başında o kazadan kalma bir yara vardı. Mezara her gittiğinde o yara yeniden kanıyordu.

Lavin ile Kaan uzun süre yazıştılar. Buluştular. İkisi de birbirine aşık olmaya başlamıştı. Lavin ölen sevgilisine ihanet ettiğini düşünüyordu. Bazen kardeşi Erdem ile konuşuyordu. Kardeşi Kaan ile birlikte olması konusunda onu destekliyordu. Kaan duygularından tamamen emin olunca Lavin’e bir yazı gönderdi ve ona aşık olduğunu söyledi. Lavin ona cevap vermedi. Telefonlarını açmadı. Kaan umutsuzluk içinde beklerken en yakın arkadaşı ayça evlendi ve Kaan onun nikah şahidi oldu. Ayça eşiyle birlikte yurt dışında yaşayacaktı. Kaan’a da onlarla birlikte gelmesi için ısrar ettiler. Ama Kaan Lavin’den vazgeçmedi.

Kaan bir cumartesi günü Lavin’in mezarlıkta olacağını düşünerek oraya gitti. Lavin ordaydı. Arabada giderlerken kaza geçirdiler ve Kaan komaya girdi. Kaan günlerce kendine gelemedi. Lavin bu sürede Kaan’ı ne kadar çok sevdiğini, onun ölmesinden çok korktuğunu anladı. Kazadan sonra kardeşi de ortadan kaybolmuştu. Lavin dertleşecek kimse bulamıyordu. Kaan bir türlü kendisine gelmeyince Lavin Hande’nin de bu durumdan haberdar olması gerektiğini düşündü ve ona haber verdi. Hande hasteneye geldiğinde Lavin Kaan’ın yanındaydı ve Lavin’in Kaan’a söylediklerini, onu ne kadar çok sevdiğini duydu. Daha sonra Hande Kaan’ın yanına girdi ve Hande onunla konuşurken Kaan gözlerini açtı.

Kaan Hande’nin yanında gözlerini açınca Lavin Kaan’ın Hande ile birlikte olması gerektiğini düşündü. Kaan’dan uzaklaşmaya başladı. Kaan günden güne iyileşiyordu. Ama Lavin’in eksikliğini hissediyordu. Hande’yi affetmişti ama artık onunla birlikte olamazdı. Lavin’in de kendisini sevmediğini düşünüyordu. Hande, Lavin’in Kaan baygın yatarken ona söylediklerini anlattı. Kaan da Lavin’in de onu sevdiğinden emin oldu. Lavin ile buluştular ve konuştular. Kaan konuşmaları sırasında kazaya sebep olan çocuğun Lavin’in rahmetli kardeşi Erdem olduğunu öğrendi. Lavin’in bir kardeşinin olduğunu bile bilmiyordu. Kaan’a ‘Bazı yaralar sardıkça kanar.’ sözünü söyleyen de Erdem’di. Erdem Kaan ve Lavin’in bir araya gelmesi için çok uğraşmıştı.

Kaan ve Lavin’in bundan sonra mutlu bir ilişkileri başladı. Evlendiler ve Erdem adında bir çocukları oldu. Artık ikisinin de yarası hiç kanamıyordu.

Yaralı Yorumları

Yaralı Yorum kitap daha çıkmadı ön sipariş alıyorlar çok merak ediyorum kahraman tazeoğlu çok güzel yazıyor en son bukreyi okudum harikaydı çıksın kitapçıdan hemen alacağım

16-09-2014 05:10 !!

Yaralı Yorum En çok sevdiğim yazar biz okurlarını asla yeni düşüncelerinden duygularından mahrum bırakmaz>>>

17-09-2014 16:41 !!

Yaralı Yorum harikaaa muhteşem bekliyorum sabırsızlıkla

17-09-2014 21:08 !!

Yaralı Yorum Cok mutluyum son 3 gun satisa sunuluyo sonra bende bukreyi cok begenmistim aglayarak okumustum ve simdi tekrar basladim okumaya cok seviyorum bukreyi

17-09-2014 22:04 !!

Yaralı Yorum d&r da bi çalışana telefon numaramı verdim yaralı adlı kitap geldiği gibi haberim olsun diye :) sabırsızlıkla beklemekteyim.

18-09-2014 18:19 !!

Yaralı Yorum gercekten harika siparişi bekliyorum

19-09-2014 10:20 !!

Yaralı Yorum içeriği anlatımı ruhtan o yüzden içine çekiyor yazıları beni sanki beni konu almışta beni anlatıyor gibi okurken bırakmamak istiyorum kitabı:))

afra • 19-09-2014 13:41 !!

Yaralı Yorum kahraman tazeoğluna; hayatımda gördüğüm içinte bir kitap okumadım ben. Yüreğinize, dilinize, ellerinize sağlık umarım her yazdınız kitap olay olur. ANKARAYA bekliyorum sizi sevgilerle kalbinize ne gecerse rabbim onu size gönülden vermesi dilleyile..

19-09-2014 17:17 !!

Yaralı Yorum kitabı çok merak ediyom .ilk işim o kitabı okumak oluca
k

20-09-2014 14:05 !!

Yaralı Yorum Kitap tek kelimeyle mükemmel bir günde okudum bukreden esintiler var

23-09-2014 18:41 !!

Yaralı Yorum yine harika bir kitap adam işi biliyor kelimeleri değiştirip aynı şeyleri tekrar tekrar sunuyor biz de beğenerek okuyoruz

23-09-2014 22:46 !!

Yaralı Yorum Bukre mi ? Bambaşka bir dünya.Yaralı kitabınla yeni bir dünya daha bekliyorum ...

24-09-2014 10:30 !!

Yaralı Yorum mükemel bir kitip ne zamandır kitap okuyom bunu gibisini görmedim ya süper arkadaşlar bu kitaba harika demek az kalır bence

25-09-2014 17:41 !!

Yaralı Yorum İki günde kitabı bitirdim,eminim herkesi bi şekilde kendine çekicek bi hikayesi var,yine kahtaman tazeoğlu ustaca kalemini ve yüregini konuşturmus,Harikaaa,

26-09-2014 00:40 !!

Yaralı Yorum Gerçkten bukre çok güzel bnde okudum 4 gözle yaralıı bekliommm
Y

26-09-2014 23:25 !!

Yaralı Yorum Bukre mukemmel bı kıtap her satırında kendımden bıseyler buldum mukemmel otesı

27-09-2014 22:55 !!

Yaralı Yorum çok güzel kitapları olan kahraman tazelioğlu bukre ciden çok güzeldi
bayıldım yaralıyıda okumak isterim

30-09-2014 19:12 !!

Yaralı Yorum Dört gözle bekliyorummmm :-D

30-09-2014 23:39 !!

Yaralı Yorum Çok merak ediyorummmm :-D

ezgiii • 30-09-2014 23:42 !!

Yaralı Yorum cok güzel bi kitap tavsiye ederim

01-10-2014 21:24 !!

Yaralı Yorum Harika bi kitap bu

02-10-2014 14:10 !!

Yaralı Yorum Harika bir kitap bayildim biran once alip okumak istiyorum

melek • 02-10-2014 14:15 !!

Yaralı Yorum çok güzel almak isterim..

03-10-2014 14:32 !!

Yaralı Yorum muhteşem bir kitap

06-10-2014 14:11 !!

Yaralı Yorum çok güzel bi kitap bırakıpp gidenlere okutmak lazım kalanların nasıll canın yandıgını bilsinler diyee

08-10-2014 17:17 !!

Yaralı Yorum aynen öle ama onlar aşkın ne oldugunu bilmedikleri için kitabın konusunu da anlamıyacaklardır...

08-10-2014 23:22 !!

Yaralı Yorum Dort gozle bekliyorum bugun ogrendim yarın ilk isim kitabı almak olucak

10-10-2014 20:21 !!

Yaralı Yorum tek kelime ile muh-te-şem!..

11-10-2014 15:34 !!

Yaralı Yorum hepınıze tavsıyem bukreyı okumadan bu kıtaba baslamayın.. bukreyi okurken hep duygulandım hep ağladım..yaralı çok başkaa.. bunu okurken hem şaşırdım hem güldüm hem de ağladım.. okumayanlar ve okumayacaklar için büyük kayıp diyorum..

11-10-2014 15:37 !!

Yaralı Yorum sonuna kadar okuyup sıkılmadığım bir tek sizin kitaplarınız teşekkürler..

13-10-2014 01:59 !!

Yaralı Yorum Sipariş verdim merakla bekliyorum :)

burcu • 13-10-2014 11:29 !!

Yaralı Yorum süper bir kitap merak uyandırıyor birde .
ben okurken hafif bir fon müziği etkisinde okuyorum daha yakınmışım gibi hissediyorum kendimi.ve bazı bölümler varki gözleriniz yaşarıyor tutamıyorsunuz ağlamamak için kendinizi..

iyi okumalar dilerim :)

eylül • 14-10-2014 16:33 !!

Yaralı Yorum Kitqp Muhtesemdi çok etkilendim cok begendim

14-10-2014 19:27 !!

Yaralı Yorum Bukre ve Yaralidan baska daha hangi eserlerini tavsiye ediyorsunuz?

17-10-2014 20:14 !!

Yaralı Yorum Ahmet Batmanin Sabah Uykum ve Soguk Kahve haqda tavsiyeleriniz nelerdir? Alip-almamakda kararsizim

17-10-2014 20:15 !!

Yaralı Yorum bukre ve yaralı hoşuna gitti ise sabah uykum ve soğuk kahve de hoşuna gidecektir soğuk kahve benim daha çok hoşuma gitmişti ama ikisi de hemen hemen aynı okumadıysan kahraman tazeoğlunun bambaşka kitabını da tavsiye ederim serkan özel'in kapalı gişe yalnızlık kitabı da harika

17-10-2014 20:23 !!

Yaralı Yorum Tesekkur ederim. Daha hic birini okumamisam
Almak istiyorum. Onun icin fikirleriniz benim icin onemlidi

Leyla • 17-10-2014 20:27 !!

Yaralı Yorum Müthiş bi kitap şiddetle tavsiye ederim 😊

20-10-2014 11:35 !!

Yaralı Yorum Kitaba basladigimda cok fazla tasvir oldugunu ve kitabin bitmeyecegini dusundum sonra esas hikayeye gecince bir solukta okudum guzeldi.

21-10-2014 23:59 !!

Yaralı Yorum Kitap özetleri çok kısa daha uzun olmalı

Habibe • 22-10-2014 15:23 !!

Yaralı Yorum cok guzel bır kıtab aldım okuyorum cok begendim.............

22-10-2014 19:12 !!

Yaralı Yorum allahım bir kitap bu kadar mı güzel olur ya

Kalabalık uzun bir caddede tutmuşum yanlızlığın elinden. • 24-10-2014 18:51 !!

Yaralı Yorum kahraman tazeoğluyla aynı sempte oturuyoruz yürüyüşü bile aldığı yaralardan etkilenmiş çok tatlı sempatik başarılı galiba ben ona aşığım ama benden 7 yaş büyük

29-10-2014 11:36 !!

Yaralı Yorum kahraman tazeoğlu her gece kitaplarını okuyarak ağlayarak uyuyorum tek sırdaşım oldun seninle dertleşmek çoook güzel

29-10-2014 11:38 !!

Yaralı Yorum BİR İNSAN BU KADAR GÜZEL NASIL YAZABİLİYOR HAYRAN KALDIM

30-10-2014 12:45 !!

Yaralı Yorum 50.sayfasından sonrası kitap bitmesin diye yavaş yavaş ve yaşayarak okuduğum tek kitap.

30-10-2014 16:22 !!

Yaralı Yorum kitabı okudum ilk başlarda çok anlamlı degildi ama osnlara dogru kitabın asla bitmesini istmedim ve çogu yerlerinde agladım

02-11-2014 20:30 !!

Yaralı Yorum mürekkep yürek -mürekkep dünya ve mürekkep ölüm

03-11-2014 21:33 !!

Yaralı Yorum okuduqum tek yazarr kahraman tazeoqlu cok seviyorum kitablarını ..

06-11-2014 09:53 !!

Yaralı Yorum Sankı kitabın ıcındeydım bızzat yasadımm bir cırpıda bıttı kıtap hayata bakıs acımı degıstıdı muhtesemdi

09-11-2014 06:45 !!

Yaralı Yorum çok güzel

09-11-2014 15:02 !!

Yaralı Yorum Elimden bırakamadım bir çırpıda okudum.Tavsiye ediyorum mükemmel bir kitap

10-11-2014 16:52 !!

Yaralı Yorum nası bi kitap acaba

10-11-2014 23:30 !!

Yaralı Yorum çok saçma... varmı acaba böle saçma sapan şeyler diye düşünürken malesef olduğunu görüyorum...

11-11-2014 11:19 !!

Yaralı Yorum weee mutluu sonn:)) güzel en kısa zamanda kitabını da alıcam inş..

11-11-2014 17:47 !!

Yaralı Yorum çok beyendim beni anlatıyor ebru - ilhan

12-11-2014 13:46 !!

Yaralı Yorum kitabın konusu klask ve daha önceki kitaplarının konularından esinlenerek olusturulmus pek etkileyici degil

12-11-2014 14:08 !!

Yaralı Yorum vay be ammada duygulandırıyor

12-11-2014 21:37 !!

Yaralı Yorum hiç bir söz etkili değildir ama güzel giysiler giydirildimi inanılmaz güzel oluyor bu adam hakkıyla yapıyor bu işi fazla söze gerek yok yani

14-11-2014 00:04 !!

Yaralı Yorum muhteşem kitaplardan bitanesi okumanızı öneririm

14-11-2014 15:43 !!

Yaralı Yorum cok guzel ve keyifli bir kıtap

15-11-2014 21:03 !!

Yaralı Yorum Muhtesem düşünüyorumda ben bazen neden bukadar güveniyoruz biz kendimize bile bukadar güvenmiyorum banDa ayni aglarkenadece dediyi bir çınar agaci gibiyim istenmedim dalımi kurutuyorum senide kuruttum dedi beni o halde birakti gitti . Vicdan denilen şey onda varsa suanda nasil acaba

16-11-2014 16:37 !!

Yaralı Yorum benn resmenn ağladımm okurkenn kitabı. ne güzel şeydir yazılanları karşıdakine hiseetirmek. içime işledi resmen. bayıldımmm

17-11-2014 14:45 !!

Yaralı Yorum Harika bi kitap herkesin okumasini tavsiye ed ederim

17-11-2014 22:35 !!

Yaralı Yorum bayıldımm

19-11-2014 19:24 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim

19-11-2014 20:49 !!

Yaralı Yorum ÇOK GÜZEL BİR KİTAP OLDUĞUNU SÖYLÜYOLAR MERAK ETTİM BENDE SPARIŞ VERDİM

21-11-2014 20:52 !!

Yaralı Yorum çooK güzel bi kitap bütün kitaplarını okudum tek kelimeyle "HARİKA"

27-11-2014 12:00 !!

Yaralı Yorum Ben de okumak istiyoruM YURTDISINA NASIL sparis verily or acaba

29-11-2014 08:05 !!

Yaralı Yorum ela diye bi arkadasım tawsıye etti.bende netten kitabın yaklaşık 15 sayfaını okudum we bayıldım

30-11-2014 12:59 !!

Yaralı Yorum karışık ama süper bir şey.

kitap kurdu • 02-12-2014 17:59 !!

Yaralı Yorum çok güzel kitaplar yazıyor kahraman tazeoğlu ve yaralıda bunlardan bir tanesi süper

06-12-2014 16:26 !!

Yaralı Yorum Çok güzel bi kitap . Kahraman Tazeoğlu 'nun kitapları bi başka aşk <3 :)))

07-12-2014 18:18 !!

Yaralı Yorum bukre soguk kahve sbah uykum tamamd yaralıyı pek begenmedim cok dram ve sonlara dogru sıkıldım sonun guzel bitti en azından

08-12-2014 01:30 !!

Yaralı Yorum ben nerden ilham aldığını çok merak ediyorum kendisini tanımayı çok isterim

Tuana • 09-12-2014 20:20 !!

Yaralı Yorum dun aldim kitabi butun gece elimden birakamadim.bu adam bu isi iyi yapiyor..

10-12-2014 13:03 !!

Yaralı Yorum cok güzel emeğine sağlık

10-12-2014 13:16 !!

Yaralı Yorum muhteşem bir kitap 2 günde bitirdim herkese tavsiye ederim

10-12-2014 18:58 !!

Yaralı Yorum yorucu bir kitap olmuş aslında gerçekten de hele kaan'ın hande'ye yazdığı mektup ta neredeyse bırakacaktım kitabı sonu da güzel değildi ayrıca ben çok beğenmedim açıkcası.

sedauğurdeniz • 11-12-2014 10:52 !!

Yaralı Yorum butun kitaplari gibi sahanedir eminimm.

13-12-2014 15:56 !!

Yaralı Yorum bu kitabta çok güzel ama bukre kadar değil hatta bukre kadar hiçbir kitab olamaz ;)

15-12-2014 18:12 !!

Yaralı Yorum yazarin siir kitablarinin ismini bilen varsa yaza bilirmi lutfen
yazarin kayip yuzyilin prensesi ve kayip yuzyilin prensesi-oylum ayni kitablarmi, yoksa serinin devamimi?

15-12-2014 22:59 !!

Yaralı Yorum "berbat" demiyelim güzel bir kitap, ama biraz karışık.

20-12-2014 12:35 !!

Yaralı Yorum yaaaa bana yaralı kitabının sanatsan kelimelerini bulurmsunz birde dini kelimleriniii
sayfa numaralarıyla

21-12-2014 16:54 !!

Yaralı Yorum harika denecek kadar güzel bir kitap

21-12-2014 17:40 !!

Yaralı Yorum yaralı kitabını çok iyi anlatmışsınız ben şahsen bayıldım atta bukra diye bir kitap ta var onu tavsiya ediyirum bukre ve yaralı kitaplarını mutlaka okuyun

23-12-2014 18:41 !!

Yaralı Yorum bukre mi? yarali mi ?bir arkadasa hediye gidecek ne olur cevappppp

24-12-2014 15:47 !!

Yaralı Yorum berbat bi kitap saçma.

24-12-2014 16:12 !!

Yaralı Yorum sonu berbatı lavin ölen kardeşiyle nasıl konuşur cok saçmaydı bukre cok güzeldi bu kitabi aldigima pisman oldum zevk almadim

25-12-2014 18:29 !!

Yaralı Yorum edebiyatın yüz karası ... var mı daha ötesi

25-12-2014 22:25 !!

Yaralı Yorum arka kapak bilgisi bile yetti bence hemen almak istiyorum

26-12-2014 11:30 !!

Yaralı Yorum süper bir kitap herkese tavsiye ederim

27-12-2014 15:26 !!

Yaralı Yorum hayatımda okudugum enn güzel kitap 1 günde bitirdim müuhteşem bir kitap

02-01-2015 04:02 !!

Yaralı Yorum bayıldım tek kelimeyle mükemmel

03-01-2015 21:14 !!

Yaralı Yorum kitapta olaylar ne zaman gerçekleşiyor

04-01-2015 15:59 !!

Yaralı Yorum yorumlara göre güzel bi kitap olmalı hemen alıcam

05-01-2015 17:43 !!

Yaralı Yorum ben bu kitabı 15 tatilde alıp okuyacağım.anlatılanlara çok güzel bir romanmış.....

07-01-2015 14:53 !!

Yaralı Yorum waww bn okudum ck gzel okumanizi tawsye edrm

10-01-2015 00:22 !!

Yaralı Yorum artık hatırlanmaya değecek kadar bile kalmadın. seni unutmak hakkım! unutkan biri değilimdir ama sen bende hatırlanacak hiçbir şey bırakmadın. benim unutulmuşum olmak bile güzeldir, bil. aşk mı? aramızda kaldı; içimizde değil… yanlış aşkta doğru aranmaz. ama yine de oku istiyorum. cümlelerimde gizlenmiş duygudan ne anladığını benim nasıl yazdığım değil, senin nasıl okuduğun belirler.o yüzden sana bir ayna getirdim kendine bak ve beni iyi hatırla

13-01-2015 12:07 !!

Yaralı Yorum tolga akpınar'ın yeni kitabı aşkpare'yi de okumanızı tavsiye ederim.

14-01-2015 12:34 !!

Yaralı Yorum gerçekten çok güzel bir kitap insanın ruhunu açiyor çok güzel almak istiyenlere tavsiye ederim

14-01-2015 14:31 !!

Yaralı Yorum bence burda aşk yanlış tanımlanmış eğer bir insan gerçekten seviyorsa ne olusa olsun asla vazgeçmez geçemez

enrum • 17-01-2015 00:37 !!

Yaralı Yorum süper bence aşk yanlış tanımlanmamış biri bırakırsa onun için bu kadar fazla hüzünlenmesi bile fazla

17-01-2015 13:56 !!

Yaralı Yorum niye sn öylemisin sonuna kadar sevmedin mi? hiç kimseyi hayatında ?

17-01-2015 16:34 !!

Yaralı Yorum çok süper bi kitap ya mutlaka okuyun

18-01-2015 19:23 !!

Yaralı Yorum ben yarim saat oldu kitabi biyireli.cok buyuk beklentiye grmistm ama oyle olmadi. erdemin mezarda ruhunu gormeleri vedalasmalari falan etkilemedi.

20-01-2015 05:51 !!

Yaralı Yorum güzel ve duygulu bi kitap ama cok uzatilmis

23-01-2015 19:06 !!

Yaralı Yorum süper kitap herkese tawsiyem !

28-01-2015 00:00 !!

Yaralı Yorum okumadım ama çok metini duydummm

28-01-2015 01:17 !!

Yaralı Yorum ben henuz kitabi okumadim umarim cok guzel kitapdir..

30-01-2015 08:56 !!

Yaralı Yorum guzel bi kitap

31-01-2015 14:27 !!

Yaralı Yorum muthıs kıtap bence

31-01-2015 14:42 !!

Yaralı Yorum bende yaralıyı okudum güzeldi ama özlü sözler biraz beni sıktı olmasa daha güzel olurdu.böyle özlü sözleri pek sevmemde ondan yazdım arkadaşlar şuan jojo moyesin senden önce beni okuyom başları sıkıcı konuya henüz girmedi biraz sıkıldım yani iii okumalar arkadaşlar ben trabzonlu

02-02-2015 10:13 !!

Yaralı Yorum hayatımda bir kitap okurken ve ya filim izlerken ağlamadım bu kitabı okurken bildiğim hüngür hüngür ağladım özellikle kaan lavine aşkini itiraf etmek için yazdığı meil beni benden aldı. bu yaşıma geldim hiç bir kitab beni bu kadar çok etkilemedi. harika kitap olmuş yazana helal olsun.
okuyun aşkı öğrenin. böyle aşk duymadım allahım 😭😭😭😭😭

03-02-2015 01:51 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap

03-02-2015 22:09 !!

Yaralı Yorum bukreden sonra tereddüt etmeyerek aldığım ve okuduğum kitap.okumanızı şiddetle tavsiye ederim.
iyi günler😉

06-02-2015 12:23 !!

Yaralı Yorum cok basit bir kitap

06-02-2015 16:19 !!

Yaralı Yorum bukre'yi okuduktan sonra bu kitabı okuyan varsa bukre ile yaralı arasında kısa ama guzle bir baglantı var... 😄😄😄

06-02-2015 17:35 !!

Yaralı Yorum kitap harika ötesi bir şey be hayatımda öyle kitap okumadım özellikle kaan ın duvarına yazdıkları müthiş

07-02-2015 11:17 !!

Yaralı Yorum cok guzel bir kitap tavsiye ederim

12-02-2015 17:57 !!

Yaralı Yorum bukre yaralı ve bambaşkadan birini alıcam önce hangisini okumalıyım

melis • 14-02-2015 15:30 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap kaam tazeoğlunun bütün kitamlarını okutum en beyendiklerim bukre ve yaralı oldu :d

14-02-2015 19:05 !!

Yaralı Yorum önce bukre
yi oku . sonra yaralı.
ben bukreyi birkaç gün önce bitirdim. az öncede yaralıdan bi 50 sayfa okudum şmdiden çok gzel .okumalısınız.

17-02-2015 03:37 !!

Yaralı Yorum okuyabiliceginiz en güzel ve en haz verici kitaplardan biri
hic kitap okumayan biri kitap okumaya bukre ve yaralıyla başlasın bence içinde kitap okuma aşkı dogucak çünkü

20-02-2015 18:36 !!

Yaralı Yorum tek kelimeyle mükemmell biir kitappp

25-02-2015 22:26 !!

Yaralı Yorum tazeoğlu'nun anlatımı olayların kurgusu akışı harika.tavsiye ediyorum
bazı yaralar sardıkça kanar...

Emre Çetin • 02-03-2015 14:08 !!

Yaralı Yorum cokkk güzell <3 okudukça aglamak istiyo insan <3

05-03-2015 11:10 !!

Yaralı Yorum muhtesem bisey okudumm harika tavsiyee

06-03-2015 21:51 !!

Yaralı Yorum harika bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim .... yok böyle bir kitapppppp
okudukça ağladım mükemmel bir kitap

09-03-2015 10:22 !!

Yaralı Yorum en çok etkilendiğim kitap oldu teşekkürler kahraman tazeoğluna:):)
mavi ev.... oda güzellllllllllllll

10-03-2015 16:24 !!

Yaralı Yorum çok güzel kitap ünlü başarılı yazarımızın ellerine sağlık

10-03-2015 17:42 !!

Yaralı Yorum kitap biraz fantastik, bazen de gereksiz diyaloglar var, ancak şiir tadında ve çok güzel, beşeri aşk ancak bu kadar güzel dökülebilir kelimelere,ötesi yokk..

20-03-2015 23:48 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap okumanızı tavsiye ederim teşekkürler

21-03-2015 15:31 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap okuyun

27-03-2015 19:43 !!

Yaralı Yorum herkes bu romanı çok övüyor ve çok fazla tavsiye ediliyor sizce nasıl

30-03-2015 15:46 !!

Yaralı Yorum gitmenin acısı cok zor asla acısı gecmez bi daha gelmiyeceğini düşündükce işte o zaman yaralar vacım mı gecmedi alıştım sadece

02-04-2015 14:44 !!

Yaralı Yorum bence müthiş ve ötesi bir kitap

08-04-2015 13:03 !!

Yaralı Yorum sürekleyici ve gerçekçi anlatır tarzda olan ve bakış açısı sağlayan bir hikaye kitabı olarak görüyorum ve beğendiğimi iletiyorum.

09-04-2015 10:54 !!

Yaralı Yorum ben bu kitabi nerden bulailirim

14-04-2015 18:03 !!

Yaralı Yorum cok guzel bi kitap ama insani daha çok üzüyor heleki insan sevdiginden yeni ayrilinca

15-04-2015 01:32 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap

18-04-2015 13:34 !!

Yaralı Yorum bu adama hayranım. gerçekten yazının hakkını veriyor. yaralıyı da okudum ben hayatımda gerçekten bu kadar etkileyici bişey okumamıştım. okurken tüylerim diken diken oldu. kahraman tazeoğlu nun eline, yüreğine sağlık.... :)

20-04-2015 20:35 !!

Yaralı Yorum güzel olmuş

23. Nisan.Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.LeYLa • 23-04-2015 23:05 !!

Yaralı Yorum cok dehset verici bir kitap kahraman tazeogku lut fen vana gelin sabirsizlikla sizi bekliyoruz haber verin bekliyorum ben vanliyim

29-04-2015 13:46 !!

Yaralı Yorum harika muhtesem her bir cumlesinde kendimden birseyler cikardim bukre bambaska ve yarali harikaydı

17-05-2015 10:39 !!

Yaralı Yorum çok güzel ve anlamlı bir kitap

18-05-2015 15:04 !!

Yaralı Yorum beyindim cox guzel

29-05-2015 20:07 !!

Yaralı Yorum ben iranli sizi cok seviyorom

02-06-2015 21:57 !!

Yaralı Yorum mükemmel bir kitap bazı yerlerinde çok duygulandım sonu güzel bitiyor tavsiye ederim

06-06-2015 14:32 !!

Yaralı Yorum bende yazıyorum çok güzel <3

13-06-2015 15:24 !!

Yaralı Yorum daha önce bu kadar etkileyici bir roman okumamıştım. okurken tüylerim diken diken oldu. benim acımı yansıtıyor.

05-07-2015 13:11 !!

Yaralı Yorum tavsiye ederim güzel

18-07-2015 01:16 !!

Yaralı Yorum en yakin zamanda alip okuyucam

30-07-2015 13:49 !!

Yaralı Yorum gerçektn çok güzel okuyunca hüzünlenmemek elde deil

04-08-2015 14:10 !!

Yaralı Yorum bende yeni ogrendim bende buun alacagim

05-08-2015 14:50 !!

Yaralı Yorum süper bir kitap

07-08-2015 23:54 !!

Yaralı Yorum mutlaka okumalisiniz. kesinlikle sizi derinden etkileyecek bir kitap

09-08-2015 11:28 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap eminim bir an önce okumak istiyorum ki yaralarim in kanaması dursun lütfen artık

13-08-2015 12:58 !!

Yaralı Yorum cok guzel kitap

Ecrin • 15-08-2015 20:12 !!

Yaralı Yorum kitap süper daha okumadım ama özetine bayıldım

17-08-2015 20:32 !!

Yaralı Yorum kitap oka dar güzel ki okurken hem ağladım hem güldüm. kitap hem duygusal hemde eylence 'li herkesin okumasını tavsiye edrim. yazar kahraman tazeoğlu'na ve yayın evine çok teşekür ederim...

25-08-2015 00:04 !!

Yaralı Yorum bu kitaba ağlanir mi yaa
arkadaşlar artık biraz aşın kendinizi kitabı okurken tahammulum kalmadı bence hiç güzel bi kitap deıl .
resmen boş cümleler kurmuş tekrarlayan ve birbirine benzeyen.gidin dan brown okuyun khaled hosseini vb kaliteli yazarlar okuyun
sadece zaman kaybı bu kitaplar

25-08-2015 12:18 !!

Yaralı Yorum kitap guzelde amma sonunu bari yazmasaymissiniz be kardesim

26-08-2015 12:31 !!

Yaralı Yorum masum bir aşk hikâyesi kesinlikle tavsiye ederim okumadan geçmeyin. çok nadir bulunan kitaplar dan :):)

10-09-2015 09:07 !!

Yaralı Yorum çok güzel bn bu kitabı okuduktan snra kahraman tazeoglunun bütün kitaplarını okudum hepshepsi çok guzeldi

27-09-2015 00:53 !!

Yaralı Yorum süper size tavsiye ederim ve vazgeçtimide okuyun hepsi süper kitap

20-10-2015 19:11 !!

Yaralı Yorum çok güzelll

24-10-2015 13:29 !!

Yaralı Yorum çok güzel kitap

29-10-2015 21:20 !!

Yaralı Yorum chok ela kitabdii

EldaR • 30-10-2015 11:27 !!

Yaralı Yorum çok beğendim ellerine sağlık ben okurken baya bir ağladım bazı yaralar sardıkça kanar

06-11-2015 11:33 !!

Yaralı Yorum okudum muhteşem bile yanında az kalır

06-11-2015 23:07 !!

Yaralı Yorum okumamışım daha ama eminim bukre gibi oda hayran bırakıcaktır kendine ben elif kahraman tazeoğlunun en büyük hayraniyim sizi çok seviyorum merakla kitaplarınızı bekliyorum

11-11-2015 09:42 !!

Yaralı Yorum tek kelimeyle yaralı kitabı muhteşemdi . söylenecek bir kelime bile kalmadı.
aşırı derecede beğendim. kahraman tazeoğlunun eline sağlık. tebrikler.

12-11-2015 22:59 !!

Yaralı Yorum hayatımda başdan ayak merakla okudugum ilk kitap

15-11-2015 01:51 !!

Yaralı Yorum kitabı okudum vek çok beğendim çok sürükleyici bir kitap

15-11-2015 17:27 !!

Yaralı Yorum kitabı yeni bitirdim ama bana karisk geldi biraz nedense.. kafam allak bullaak oldu beni aydınlatacak biri yokmu

16-11-2015 03:36 !!

Yaralı Yorum bence çoook güzel ama erdem olayı biraz saçma geldi

23-11-2015 21:06 !!

Yaralı Yorum bende var çok güzel bir kitap

24-11-2015 14:30 !!

Yaralı Yorum hayatımda okuduğum en güzel en duygusal kitap

02-12-2015 22:11 !!

Yaralı Yorum aşkı anlamak istiyenler bu kitabı okusun tavsiye ediyoruuum

03-12-2015 13:19 !!

Yaralı Yorum gerçekten bir şaheser ilk önce arkadaşım okurken gördüm merak ettim ve okumaya karar verdim ve çok beğendim sizi tebrik ederim ...

05-12-2015 19:45 !!

Yaralı Yorum çok güzel

güneş can • 14-12-2015 15:17 !!

Yaralı Yorum gerçekten aşk inanallar bu kitabı okusun diyorum

güneş can • 14-12-2015 15:25 !!

Yaralı Yorum çok güzel harika

15-12-2015 14:52 !!

Yaralı Yorum super valla cok begendim hepinize tavsiye ederim mutlaka okuyun

15-12-2015 23:07 !!

Yaralı Yorum kitabı bende okudum cooooook güzel bir kitap

19-12-2015 14:07 !!

Yaralı Yorum kitap muhteşem kesinlikle tavsiye ediyorum bir kitap bu kadar mı güzel olur... 📚

20-12-2015 20:25 !!

Yaralı Yorum kitap bir harika aşırı derecede sürükleyici sabah işe gidecek olmasam sabaha kadar okumak istedim .. sabırsızlıkla akşamın olmasını bekliyorum kitaba devam etmek için :)

11-01-2016 13:16 !!

Yaralı Yorum çok güzel bir kitap okudukca okuyasiniz gelecek inanin bana denemelisiniz .

16-01-2016 18:46 !!

Yaralı Yorum bazi kitaplar okudukça eskimez.bu kitap öyle

19-01-2016 15:08 !!

Yaralı Yorum cok guzel bir kitap cok beyendiimmmm

19-01-2016 21:10 !!

Yaralı Yorum kalbim yarali iylesmez dimi arkadaslar

kendim • 24-01-2016 13:52 !!

Yaralı Yorum hatırlamak için hafızamız var da unutmak için neden elimizde hiçbir şey yok!!?
bu kitapı okumadan önce kalbim sökülmekte olan bir kıyafet gibiydi okurken kalbimdeki o ipler yavaş yavaş söküldü nedenini bende anlamadım ana gerçekten kelimelerle ifade edemeyecek kadar güzel bir kitap

25-01-2016 23:56 !!

Yaralı Yorum her insanin ortak bam teli ne dokunan bir eser

06-02-2016 00:06 !!

Yaralı Yorum süper bir kitap

18-02-2016 12:42 !!

Yaralı Yorum süper bir kitap bende okudum herkese tavsiye ederim saygılarımla kayra şahin

05-03-2016 12:55 !!

Yaralı Yorum kahraman tazeoğluna teşşekürederim çk güzel bi kitap allaına kurban senin ençok ayrılıktan korkuyordum ve korktuğum başıma geldi şimdi senden korksam başıma gelirmisin kayra şahin

06-03-2016 15:58 !!

Yaralı Yorum kayra şahin büşra beydar bu ikimiz sizi çok sewiyoruz kitabınız çok güzel süper kahraman tazeoğluna teşekürler

08-03-2016 20:20 !!

Yaralı Yorum çok güzel bi kitap tavsiye ederim arkadaşlar.

11-03-2016 09:15 !!

Yaralı Yorum muhteşemmm bir kitap gerçekten :) :) :)

21-03-2016 12:26 !!

Yaralı Yorum bu kitabı okudukça okuyasım geliyor... (bazı yaralar sardıkça kanar):)...

24-03-2016 11:09 !!

Yaralı Yorum kitap mütiş böyle bir yazar var ya insanlar artık bunun kitaplarını okuyacak ve duyguları mütiş

24-03-2016 20:49 !!

Yaralı Yorum çok saçma bir kitap

01-04-2016 14:24 !!

Yaralı Yorum hic hosuma gitmedii diger kitaplarina bakildiginda bu kitap cok geride kalmis bence cok skilarak tamamladim

15-04-2016 11:45 !!

Yaralı Yorum şahane ve çok güzel bir kitap :d yazan:şevval

17-04-2016 11:00 !!

Yaralı Yorum müthiş bir kitap yaa :) kahraman tazeoglunun bircok kitabına bayılıyorum. keske bu hikaye bir film olsa

19-04-2016 20:53 !!

Yaralı Yorum gerçekten güzel bir kitap

27-04-2016 10:05 !!

Yaralı Yorum çok harika bir kitap

08-05-2016 20:33 !!

Yaralı Yorum güzel hikaye herkez okusun

karagözlüm • 11-05-2016 13:54 !!

Yaralı Yorum fazla güzel değildi sonuçta insan sevdiğini bir kere sever

17-05-2016 09:16 !!

Yaralı Yorum kitap okunması gereken bir kitap ama ortalarına dogru biraz sıkıldın ve en son 30 sayfa kadar müthiş sonunda lavin in kardeşinin hayal oldugunu anlayınca çok şaşırdın okuyun bide şu kitabi siddetle tavsiye ediyorum bogurtlen kişi

27-05-2016 19:53 !!

Yaralı Yorum ben bitirdim kitabı 2. okuyuşum

29-06-2016 20:19 !!

Yaralı Yorum cook guzel kendimi buluyorum hikayelerinde aglıyorum cogu zaman abi damardan giriyoo yaa

28-07-2016 12:28 !!

Yaralı Yorum tek kelimeyle bayıldım

05-08-2016 13:35 !!

Yaralı Yorum bu kitabı tekrar tekrar okuya bilirım muhtesem bır kıtap olmus harika çok beyendım

05-08-2016 16:41 !!

Yaralı Yorum yarali kitabi hic begenmedim cok baydi beni hic guzel degildi kimseye tavsiye etmem sadece zaman kaybi hic gercek ve etkileyici degil
tek kelimeyle berbat . bu kitabi bu kadar kotu beklemiyordum okudugum kitaplar arasinda en skici en kotu kitap diyebilirim.size tavsiye ederimbu kitaplari katre i matem ,ustam ve ben..

19-08-2016 22:01 !!

Yaralı Yorum kahraman tazeoğlu kitaplarinda kopyadan baska bir sey bulundurmuyor yo yo bulunduruyor ne gibi sacmaliklar gibi kahraman bey yarali kitabinda gecirdiginiz seviyorsan git konus bence cumlesini fatih yağcıya ait degil mi? kopya dedigim seyi kanitladim da sizin cevabinizi merak icinde bekliyorum

19-08-2016 22:12 !!

Yaralı Yorum çok beğendim ilk defa gördüm ve hayran kaldım resmen

04-10-2016 20:03 !!

Yaralı Yorum kitap cok guzel tavsiye ederim.en sevdigim kitaplarda 5. sirada. ama ilk okudugumda bu kesinlikle en guzeli demistim.

16-10-2016 11:45 !!

Yaralı Yorum cok acıklı bı kıtapmıs tam benlık yaaa :)

25-10-2016 11:52 !!

Yaralı Yorum harika bir kitap.ama hiç bir yerde yok bulur bulmaz alıcağım.okurken ağladım resmen.

03-11-2016 19:44 !!

Yaralı Yorum kitabı okudukça insanın okuyası geliyor. insan bırakmak istemiyor.

23-11-2016 19:15 !!

Yaralı Yorum süperr ya haran kaldım

09-12-2016 18:15 !!

Yaralı Yorum bayıldım ağzim açık kaldı
süperrrrrrrr

18-12-2016 21:37 !!

Yaralı Yorum ben zaten almıştım cok güzel bir kitap gerçekten... ama bu sitede yanlışlar var, özellikle arka kapakta unutulmuş çok yer var herkese tavsiye ederim

02-01-2017 00:46 !!

Yaralı Yorum cok güzel sürükleyici 2 kere elime aldım ve bitti tavsıye edıyorum:)

13-01-2017 23:57 !!

Yaralı Yorum hayatımda okuduğum en güzel kitaptı süperrrrrrrrr

27-01-2017 19:33 !!

Yaralı Yorum en güzel bir kitaptır bence kahraman terzioğlu tevsiye ederim

16-02-2017 14:23 !!

Yaralı Yorum gerçekten güzel herşey sade ve güzel bazıları saçma bulmuş olabilir muhteşem olmasada okunabilir.. tavsiye ederim.

_ESMA_NİDA_ • 18-02-2017 14:22 !!

Yaralı Yorum çok saçma bir kitap. kahraman tazeoğlunun ilk defa bu kitabını okudum ve hiç beğenmedim n*

22-02-2017 14:57 !!

Yaralı Yorum yine bir kahraman tazeoğlu kitabı ve yine okumak için can atıyorum umarım okuma şansım olur:))
#yaralı #kahramantazeoğlu

Küçücük Yüreğimde Dünyalar Kadar Sen • 25-02-2017 14:27 !!

Yaralı Yorum çok anlamlı bir kitap

07-03-2017 08:13 !!

Yaralı Yorum hayatım buyunca okadar hikaye okudun ama hiç biri beni bukadar etkilemedi cok ama cok sewdim.

08-03-2017 15:24 !!

Yaralı Yorum hayatım buyunca gördüğüm en güzel hikaye muhteşem cok mam cok güzel

KaLemSiz $AIR • 08-03-2017 15:26 !!

Yaralı Yorum hayatim buyunca gorduyum en guzel hikaye muhtesem cok mam cok guzel

Gülçöhre.........A.G..""""& • 09-04-2017 19:53 !!

Yaralı Yorum kaan cok yazik bir cocuk .ben olsam her seyi arkada birakib cekib giderdim .ya da ki ayçi ile yurt disina gidib orda hayatimi yasardim

Gülçöhre.........A.G..""""& • 10-04-2017 06:13 !!

Yaralı Yorum 😍çok güzel bir kitap

11-04-2017 11:09 !!

Yaralı Yorum ben bu kitabı çoook beğeniyorum

13-04-2017 17:49 !!

Yaralı Yorum okurken bile beni heyecanlandiran kitaplarindan biri yine cok begendim.. evla

26-04-2017 18:15 !!

Yaralı Yorum gerçekten çok güzel bir kitap ben daha okumadım bana bir arkadaşım anlattı

01-05-2017 22:54 !!

Yaralı Yorum olum cok guzel bi kitaba benziyo okuyun la

04-05-2017 09:21 !!

Yaralı Yorum tek kelımeyle bayıldım size de tavsiye ederim

16-05-2017 22:29 !!

Yaralı Yorum bu kitaba aşik oldum ya bi insan bu kadar güzel kitap yazabilir mi kendimi buldum bu kitapta

28-05-2017 10:50 !!

Yaralı Yorum söz konusu aşk'sa herkez sussun ben konuşurum... mustafa yalçin özkaya

31-05-2017 10:14 !!

Yaralı Yorum aski anlatmaya gucum yetmez..medcezir olmus hayatim anlatilmaz asktayim yolun sonundayim aski bana anlatma yasat ey sevgili... ben evla

01-06-2017 15:30 !!

Yaralı Yorum okumayi düşündüm bir kitap okumak bana en iyi gelen birşey ve bi müzik eslinde herşeyden uzak yanlizken kitaplar şiirler güzel sözler hep benlik olan şeylerdi yorumlarda mükemmel alıp okucam elimdekini bitirdikten sonra

Boş kişilikler ah nede gülüyorum yazikSİZEE • 13-07-2017 19:50 !!

Yaralı Yorum hikaye efsaneydi ama keske burdan okumasaydim simdi konusunu bildiyim icin kitabin sonunu da bilmis oldum. ama hikayeye bayildim ban de hikaye yaziyorum bir gun benim de hikayelerimin sizinki kadar anlamli ve guzel olmasini isterim.

15-08-2017 16:57 !!

Yaralı Yorum ah bunun gibi bi kitabı birdaha okuyamiyacagim için çok üzülüyorum

KaLemSiz $AIR • 19-09-2017 22:11 !!

Yaralı Yorum müthiş bir kitap okudukça okuyası geliyo ınsanın

25-09-2017 10:30 !!

Yaralı Yorum bu kitabi okudukca insan rahatliyor sanki icini dokuyor

02-10-2017 21:55 !!

Yaralı Yorum sacmaydi sonu okurken skldim bitmesini istedim bukre ve vazgetim cok güzeldi ama

duygu • 28-10-2017 12:01 !!

Yaralı Yorum kahraman tazeoğlunin kitaplarını çok seviyorum:)

❤NefTah❤ • 02-01-2018 13:16 !!

Yaralı Yorum kitabi okumadim ama yorumlara gore cok guzel bir kitap olmali kisa zamanda okuyacsğim

08-01-2018 09:00 !!

Yaralı Yorum bir zamanlar o kadar mutluuydum mutluluktan okuamıyorum ama şimdi mahvalon bir kalple okumaya başladım ve bitirdim hikaye guzel bukreyi içine alması daha güzel olmuş ama en son 50 sayfası sıkmaya başlamıştı artik genel olarak yazarın bütün kitapları cok guzel

09-01-2018 14:26 !!

Yaralı Yorum güzel ve duygusal bir kitap ayrica sonu cok guzel herkesin okumasini tavsiye ederim

ceren • 04-03-2018 16:05 !!

Yaralı Yorum kitap kendisi güzel oldugu gibi sonu daha güzel

04-03-2018 16:28 !!

Yaralı Yorum süper bir kitap

10-03-2018 19:12 !!

Yaralı Yorum okumuştum bu kitabı. aslında kahraman tazeoğlu, ahmet batman falan bunların hep bir yazım tarzı var bol bol aşk sözleri olan, olaydan çok durum şeklinde aktarılan eserleri vardır. ve ben bu tarzı sevmiyorum bu kitabı ilk okuduğumda beğenmiştim ama tarzım olmadığı için pek sevemedim yine de ahmet batman gibi yazarları seviyorsanız kesssinlikle okuyun.

☘ EsMa NiDa ☘ • 07-06-2018 12:01 !!

Yaralı Yorum cok guzel tam bir ask kitab helal olsun yazana

25-06-2018 01:34 !!

Yaralı Yorum kitap çok güzel

17-07-2018 18:15 !!

Yaralı Yorum cok guzel bir kitap

10-08-2018 20:22 !!

Yaralı Yorum kor degildim sadece guvenmisdim cok guzel ya
kitap cok ilgimi cekti guzel kitapa benziyor
benimde icimde bir yanardag sakli

Aygun ¤ AsZa sol yanim • 01-09-2018 04:26 !!

Yorum Yaz

:: Kahraman Tazeoğlu ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: Kategoriler ::
:: En Son Yorumlar ::reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.