Yaralı

Yaralı
Kitabın Yazarı:Kahraman Tazeoğlu Kitap Türü:Deneme Yayınevi:Destek Yayınları Yayınlandığı Yıl:2014 Sayfa Sayısı:320 ISBN:9786054994908 Kitap Puanı:8 / 10 | Yorum: 248

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Yaralı - Kahraman Tazeoğlu

Kitap Türü:Deneme, Romantik Aşk

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Yaralı Özet

Kahraman Tazeoğlu'nun kuşkusuz mükemmel bir duygu anlatımı var. Duygusallığın yoğun olduğu bu kitapta, o duyguyu okuyucuya çok iyi geçiriyor ve bunu hiç sıkmadan yapıyor. Konu açısından çok yaratıcı. Özellikle Kaan ve Lavin'in ölen bir çocukla irtibatı ve aşkının kurucusu olması olağandışı bir olay iken, bunu okuyucuya çok doğal bir şekilde kabul ettiriyor. Eksik bulduğum taraf ise olayların geçiş sırası. Bir olayda başka bir olaya atlıyor ve bu da okuyucu da karmaşıklığa neden oluyor. Ama bütünüyle duygu yoğunluğuyla yoğrulmuş akıcı bir kitap. Ölmeden önce okunması gereken kitaplar listesinde bence yer alıyor.


"Bazı yaralar sardıkça kanar. Kiminin çöle döner yüreği, kimi içinde bir yanardağ saklar."


Kaan'ın yarası da böyleydi. Hande'nin onu terk etmesinin ardından çöldeki kum fırtınaları onu kasıp kavurmuş, hiç doğmayan güneşten yanıp kavrulmuştu. Hande ansızın gidişiyle Kaan'ı ömür boyu taşıyacağı bir yaraya mahkum etmişti. Kaan ve Hande çocukluk arkadaşı, lise aşkıydılar. Liseyi İzmir'de beraber okuyup, aynı üniversiteyi okudular. İstanbul'da aşk dolu yılları geçti. Kaan Hande'nin olmadığı bir ömür düşünemiyordu. Üniversite bittikten sonra Hande hemen işe başlamıştı. Kaan ise henüz bir iş bulamamıştı. Bu durum Kaan'ı derinden üzüyordu çünkü okul bittikten sonra evlenmeyi planlıyorlardı. Kaan birkaç iş başvurusu yaptı, bu arada Hande ise iş hayatına bütünüyle alışmıştı. Kaan Hande'nin değiştiğini hissediyordu ama bunun önemli bir durum olmadığına kendini inandırmaya çalışıyordu. Kaan'ın iş başvurularından biri olumlu sonuçlanmıştı. Kaan pazartesi işe başlayacaktı ve bu mutlu haberi vermek için sabırsızlanıyordu. Hande'nin onu yapayalnız bırakıp gideceğini bilmeden. Pazar günü buluştular. Kaan Hande'ye bir iş bulduğunu pazartesi işe başlayacağını söyledi. Hande soğuk davranıyordu ve lafı uzatmadan Kaan'a birlikte olamayacaklarını, ayrılmak istediğini söyledi. Kaan adeta bir buz kütlesi kaldı. Hande arkasına bile bakmadan oradan uzaklaştı. Kaan onun gidişini hiç kabullenemedi ama Hande ondan çoktan vazgeçmişti.


Kaan, Hande olmadan bir hayat süremeyeceğini anladı ve bileğini kesti. Su dolu küvete kanı hafif hafif dağılırken, Kaan'da adım adım uzaklaşıyordu hayattan. Ta ki komşusu onu bulup, hastaneye yetiştirene kadar. Kaan hayata tekrar dönmüştü ama kanayan bir yarayla. Bileğindeki yara Hande'nin enkazıydı. Kaan hayattan kopmuş, âdeta bir ölüydü. Onu bu zor zamanlarında eski arkadaşı Ayça hiç yalnız bırakmamıştı. Ona kendi çalıştığı yerde bir iş buldu ve onu sosyal hayatına tekrar döndürdü. Kaan'ı hayata döndürmek için elinden geleni yaptı. Kaan artık daha hissediyordu kendini, şüphesiz bu Ayça'nın sayesindeydi.


Kaan işe gidip geliyor, geceleri ise şiir yazıyordu. O bilinmeyen bir şairdi. Yazdıklarını bazen Facebook duvarında paylaşır ve arkadaşlarının yaptıkları yorumları okurdu. Tam da o sıralar hayatına Ece adında bir kız girdi. Aynı şirkette çalışıyorlardı. Ece ve Kaan, dostlukla başlayan bir aşk girdabına sürüklendiler. Neyse ki bu aşk başlamadan bitecekti. Ece bir akşam Kaan'ın evine gitti. Beraber vakit geçirdiler, sohbet ettiler. Ece başını Kaan'ın omzuna yasladı. Kaan'da yüzünü okşadı. Bu sırada Ece'nin yüzü kan olmuştu. Kaan'ın bileğindeki yara kanıyordu ve bu kan Ece'ye de bulaşmıştı. Kaan, Ece'ye her şeyi anlattı. Ece ondan yavaş yavaş uzaklaşarak, hayatından çıktı. Kaan bir süre sonra Duru ile tanıştı. Onunla da aynı şey oldu. Elele tutuştuklarında, Kaan'ın yarası yine kanadı. Kaan yarasının başka bir ilişkiye izin vermeyeceğini anladı. Yarası Hande ile olan aşkına çok sadıktı. Kaan bileğine peçete bastırıp arabaya bindi. Yolda giderken önüne bir deniz topu fırladı, ardından bir çocuk. Kaan hızla frene bastı ve çocuğun yanına gitti. Kaan'a 'bileğin kanıyor' dedi. Kaan 'bazen kanıyor' dedi. Çocuk ise bütün olanları bilir gibi ' bazı yaralar sardıkça kanar' dedi.


Bu söz onu çok düşündürdü. Nereden bilebilirdi bunu. O çocuğun adını 'deniz çocuğu' koydu. Bu sözü Facebook duvarında paylaştı. Bir süre sonra Lavin adlı bir kızın 'Tıp dünyasını dramı' diye attığı yorum dikkatini çekti. Biraz sinirlense de bir yandan da güldü. Çok geçmeden Kaan Facebook duvarında bir yazı daha paylaştı. Lavin yine alaycı bir yorum yaptı. Kaan Lavin'i merak etti ve arkadaşlık isteği gönderdi. Lavin'de kabul etti.


Lavin neşeli ve hayat dolu bir kızdı. Ancak onunda kanayan bir yarası vardı, tıpkı Kaan gibi. Bu yara her ayın son cumartesi günü kazada kaybettiği sevgilisinin mezarına gittiğinde kanardı. Lavin her gün bu kadar neşeli ve hayat doluyken, o gün geldiğinde bir ölü gibiydi. Bunu ailesi de merak ediyordu ama bir türlü Lavin'e soramıyorlardı.


Lavin ve Kaan arkadaş olmuşlardı. Buluşup birlikte harika zamanlar geçiriyorlardı. Kaan, Lavin'e gitgide aşık olmuştu ama bunu Lavin'e söyleyemiyordu çünkü Lavin'de sevgilisinden kalan o yaraya çok sadıktı ve onu unutamıyordu. Kaan dayanamıyordu, bu aşk onu yiyip bitiriyordu ve Lavin'e uzun bir mesaj yazdı. Aşkını, onu nasıl çok sevdiğini bir bir anlattı. Lavin hiç cevap vermedi. Kaan'dan uzaklaştı. Onunla arasına görülmez bir duvar ördü. Kaan her gün Lavin'i düşünüyordu. Bu arada Ayça evleniyordu ve Kaan nikah şahidiydi. Ayça evlendi, yurt dışında yaşayacaktı. Kaan'ın da gelmesi için ısrar ediyordu ama Kaan, Lavin'i bırakamazdı.
Kaan bir karar aldı. Lavin'i görmeye gidecekti. Sonu hüsran bile olsa onunla yüzleşecekti. Ayın son cumartesi günü mezarlığa gidecekti. O gün gitti ama Lavin onu yanına çağırmadı. Arabaya bindiler o sırada önlerine deniz çocuğu çıktı ve duvara çarptılar. Lavin o kazadan hiç yara almadan kurtuldu ama Kaan komadaydı.


Lavin ona aşık olduğunu, onu nasıl sevdiğini bu kazadan sonra anlamıştı ama Kaan bir türlü gözünü açmıyordu, hayata dönmüyordu. Lavin bu zor günlerinde kardeşi Erdem'i arıyordu ama Erdem'de onu terketmişti, gelmiyordu.


Lavin, Hande'ye haber verdi. Gelmesini ve bu zor günlerinde Kaan'ın yanında olmasını istediğini söyledi. Hande hastahaneye geldiğinde, Lavin , Kaan'a olan aşkını anlatıyordu. Hande buna şahit olmuştu. Hande'nin gelmesiyle, Kaan gözlerini açtı ve hayata döndü. Kaan, Lavin'i çok özlemişti. Lavin ise onu hayata döndüren Hande olduğu için Kaan'dan uzak duruyordu. Kaan Hande'yi bağışlamıştı ama asıl aşkı Lavin'di. Lavin onun ilk değil ama son ve ebedi aşkı olarak kalacaktı. Hande, Kaan'a asıl onu sevenin Lavin olduğunu ve Lavin'in dilinden dökülen aşk sözlerini Kaan'a anlattı.


Kaan, Lavin'in yanına gitti ve kazayı konuştular. Kaan önüne atlayan o deniz çocuğunun Lavin'in yıllar önce ölen kardeşi Erdem olduğunu öğrenince çok şaşırdı. Lavin ve Kaan'ın karşılaşmasını, aşık olmasını sağlayan da Erdemdi. Bu aşkın temelini de Erdem atmıştı.
Kaan, Lavin'e evlenme teklifi etti ve evlendiler. Bir çocukları oldu, adını Erdem koydular. Onların aşkı ilerde küçük Erdem'in bestelerinin konusu olacaktı. Bu aşkı Erdem sonsuza dek şarkılarıyla yaşatacaktı.

Yazan: Nisanur Duvarcı

Yaralı Kitap Özeti

Hande, Kaan’ın çocukluk aşkıydı. İkisi de birbirini çok seviyordu. Kaan, Hande’ye şiirler yazıyordu. Liseyi birlikte okudular ve sıra üniversiteye geldi. Üniversiteyi de birlikte okumak istediler ve ikisi de İstanbul’u kazandı. Çok sevdikleri İzmir’den İstanbul’a geldiler. Üniversite’yi de burada birlikte bitirdiler.

Hande mezun olduktan hemen sonra kendine iyi bir iş buldu. Kaan bu konuda şanssızdı. Bir türlü iş bulamadı. Hande de zamanla ondan soğumaya başladı. Kaan en sonunda bir iş buldu. Pazartesi günü işe başlayacaktı. Pazar günü Hande’yle buluştular. Kaan mutlu haberi vereceği için çok mutluydu. Ama o mutlu haberi veremeden Hande ondan ayrılmak istediğini söyledi ve onu bırakıp gitti.

Kaan günlerce eve kapandı. Kendisine gelemedi. Arkadaşlarının çabasına rağmen kendisini toparlayamadı. Bir gece Hande olmadan yaşayamayacağına karar verdi ve bileğini kesip intihar etti. Komşuları onu kanlar içinde buldu ve hastaneye götürdü. Kaan kurtuldu ama bileğinde bir yara kaldı. Kaan’ın bu zor günlerinde arkadaşı Ayça ona yardımcı oldu. Kaan’ın eskisi gibi neşeli birisi olması için çaba harcadı. İşyerinde Kaan’a bir iş buldu.

Kaan yavaş yavaş hayata dönmeye başladı. İşyerinde Ece adında bir kızla tanıştı. Ondan hoşlanmaya başlamıştı. Fakat Kaan’ın kıza ilk dokunduğunda bileğindeki yara tekrar kanamaya başladı. Kaan Hande’yi ve yaranın sebebini anlattı. Ece ile bir ilişkiye başlayamadan ayrıldılar. Kaan bir sene sonra Duru’yla tanıştı. Duru’yla da aynı şeyi yaşadı. Duru’nun elini ilk tuttuğunda yarası yeniden kanadı. Kaan bu ilişkinin de olmaması gerektiğini anladı. Kaan bileğini sardı ve arabasıyla eve dönüyordu. Yolda giderken bir anda gözleri karadı ve yolda önce bir deniz topu sonra bir çocuk çıktı. Kaan hemen durdu ve arabadan inip çocuğun yanına gitti. Çocuk Kaan’ın yarasını gördü ve ona ‘Bazı yaralar sardıkça kanar.’ dedi.

Çocuğun söylediği söz Kaan’ın aklına takılmıştı. Bu sözü Facebook hesabında paylaştı. Biraz sonra Lavin isimli birisinin yazının altına alaycı bir yorum yaptığını gördü. Bu kızın kim olduğunu merak etti. Daha sonra yazdığı başka bir yazıya Lavin yine alaycı bir yorum yaptı. Kaan daha da merak etmeye başladı. Ayça’ya da danışarak Lavin’e arkadaşlık isteği gönderdi. Lavin de arkadaşlık isteğini kabul etti.

Lavin yaşamdan zevk alan bir kızdı. Fakat her ayın son cumartesi günü hüzünlenirdi. Çünkü bir ayın son cumartesi gününde sevgilisini bir kazada kaybetmişti. Onun mezarına ziyarete gidiyordu. Bu olayı ailesi bilmiyordu onun nereye gittiğini merak ediyorlardı. Lavin’in de başında o kazadan kalma bir yara vardı. Mezara her gittiğinde o yara yeniden kanıyordu.

Lavin ile Kaan uzun süre yazıştılar. Buluştular. İkisi de birbirine aşık olmaya başlamıştı. Lavin ölen sevgilisine ihanet ettiğini düşünüyordu. Bazen kardeşi Erdem ile konuşuyordu. Kardeşi Kaan ile birlikte olması konusunda onu destekliyordu. Kaan duygularından tamamen emin olunca Lavin’e bir yazı gönderdi ve ona aşık olduğunu söyledi. Lavin ona cevap vermedi. Telefonlarını açmadı. Kaan umutsuzluk içinde beklerken en yakın arkadaşı ayça evlendi ve Kaan onun nikah şahidi oldu. Ayça eşiyle birlikte yurt dışında yaşayacaktı. Kaan’a da onlarla birlikte gelmesi için ısrar ettiler. Ama Kaan Lavin’den vazgeçmedi.

Kaan bir cumartesi günü Lavin’in mezarlıkta olacağını düşünerek oraya gitti. Lavin ordaydı. Arabada giderlerken kaza geçirdiler ve Kaan komaya girdi. Kaan günlerce kendine gelemedi. Lavin bu sürede Kaan’ı ne kadar çok sevdiğini, onun ölmesinden çok korktuğunu anladı. Kazadan sonra kardeşi de ortadan kaybolmuştu. Lavin dertleşecek kimse bulamıyordu. Kaan bir türlü kendisine gelmeyince Lavin Hande’nin de bu durumdan haberdar olması gerektiğini düşündü ve ona haber verdi. Hande hasteneye geldiğinde Lavin Kaan’ın yanındaydı ve Lavin’in Kaan’a söylediklerini, onu ne kadar çok sevdiğini duydu. Daha sonra Hande Kaan’ın yanına girdi ve Hande onunla konuşurken Kaan gözlerini açtı.

Kaan Hande’nin yanında gözlerini açınca Lavin Kaan’ın Hande ile birlikte olması gerektiğini düşündü. Kaan’dan uzaklaşmaya başladı. Kaan günden güne iyileşiyordu. Ama Lavin’in eksikliğini hissediyordu. Hande’yi affetmişti ama artık onunla birlikte olamazdı. Lavin’in de kendisini sevmediğini düşünüyordu. Hande, Lavin’in Kaan baygın yatarken ona söylediklerini anlattı. Kaan da Lavin’in de onu sevdiğinden emin oldu. Lavin ile buluştular ve konuştular. Kaan konuşmaları sırasında kazaya sebep olan çocuğun Lavin’in rahmetli kardeşi Erdem olduğunu öğrendi. Lavin’in bir kardeşinin olduğunu bile bilmiyordu. Kaan’a ‘Bazı yaralar sardıkça kanar.’ sözünü söyleyen de Erdem’di. Erdem Kaan ve Lavin’in bir araya gelmesi için çok uğraşmıştı.

Kaan ve Lavin’in bundan sonra mutlu bir ilişkileri başladı. Evlendiler ve Erdem adında bir çocukları oldu. Artık ikisinin de yarası hiç kanamıyordu.

Yaralı Konusu

Bazı Yaralar Sardıkça Kanar

Güzel sözlerin usta kalemi Kahraman Tazeoğlu yine herkesin kalbini çalacak yeni eseri olan Yaralı ile raflardaki yerini alıyor.

Daha önce Kıyısızlar, Başka, Bambaşka ve son olarak Bukre ile büyük beğeni toplayan ve sözleri sosyal medyada en fazla paylaşılanlar arasında yer alan ünlü yazar yeni kitabı Yaralı’da da yine aşka dair her şeyi sunuyor.

Yaralı Soruları ve Cevapları

Yaralı kimin eseri?

Kahraman Tazeoğlu

Yaralı türü nedir?

Deneme, Romantik Aşk

Yaralı kaç sayfa?

320

Yaralı Yorumları

kitap daha çıkmadı ön sipariş alıyorlar çok merak ediyorum kahraman tazeoğlu çok güzel yazıyor en son bukreyi okudum harikaydı çıksın kitapçıdan hemen alacağım

16-09-2014 04:10

En çok sevdiğim yazar biz okurlarını asla yeni düşüncelerinden duygularından mahrum bırakmaz>>>

17-09-2014 15:41

harikaaa muhteşem bekliyorum sabırsızlıkla

17-09-2014 20:08

Cok mutluyum son 3 gun satisa sunuluyo sonra bende bukreyi cok begenmistim aglayarak okumustum ve simdi tekrar basladim okumaya cok seviyorum bukreyi

17-09-2014 21:04

d&r da bi çalışana telefon numaramı verdim yaralı adlı kitap geldiği gibi haberim olsun diye :) sabırsızlıkla beklemekteyim.

18-09-2014 17:19

gercekten harika siparişi bekliyorum

19-09-2014 09:20

içeriği anlatımı ruhtan o yüzden içine çekiyor yazıları beni sanki beni konu almışta beni anlatıyor gibi okurken bırakmamak istiyorum kitabı:))

afra • 19-09-2014 12:41

kahraman tazeoğluna; hayatımda gördüğüm içinte bir kitap okumadım ben. Yüreğinize, dilinize, ellerinize sağlık umarım her yazdınız kitap olay olur. ANKARAYA bekliyorum sizi sevgilerle kalbinize ne gecerse rabbim onu size gönülden vermesi dilleyile..

19-09-2014 16:17

kitabı çok merak ediyom .ilk işim o kitabı okumak oluca
k

20-09-2014 13:05

Kitap tek kelimeyle mükemmel bir günde okudum bukreden esintiler var

23-09-2014 17:41

yine harika bir kitap adam işi biliyor kelimeleri değiştirip aynı şeyleri tekrar tekrar sunuyor biz de beğenerek okuyoruz

23-09-2014 21:46

Bukre mi ? Bambaşka bir dünya.Yaralı kitabınla yeni bir dünya daha bekliyorum ...

24-09-2014 09:30

mükemel bir kitip ne zamandır kitap okuyom bunu gibisini görmedim ya süper arkadaşlar bu kitaba harika demek az kalır bence

25-09-2014 16:41

İki günde kitabı bitirdim,eminim herkesi bi şekilde kendine çekicek bi hikayesi var,yine kahtaman tazeoğlu ustaca kalemini ve yüregini konuşturmus,Harikaaa,

25-09-2014 23:40

Gerçkten bukre çok güzel bnde okudum 4 gözle yaralıı bekliommm
Y

26-09-2014 22:25

Bukre mukemmel bı kıtap her satırında kendımden bıseyler buldum mukemmel otesı

27-09-2014 21:55

çok güzel kitapları olan kahraman tazelioğlu bukre ciden çok güzeldi
bayıldım yaralıyıda okumak isterim

30-09-2014 18:12

Dört gözle bekliyorummmm :-D

30-09-2014 22:39

Çok merak ediyorummmm :-D

ezgiii • 30-09-2014 22:42

cok güzel bi kitap tavsiye ederim

01-10-2014 20:24

Harika bir kitap bayildim biran once alip okumak istiyorum

melek • 02-10-2014 13:15

çok güzel almak isterim..

03-10-2014 13:32

çok güzel bi kitap bırakıpp gidenlere okutmak lazım kalanların nasıll canın yandıgını bilsinler diyee

08-10-2014 16:17

aynen öle ama onlar aşkın ne oldugunu bilmedikleri için kitabın konusunu da anlamıyacaklardır...

08-10-2014 22:22

Dort gozle bekliyorum bugun ogrendim yarın ilk isim kitabı almak olucak

10-10-2014 19:21

tek kelime ile muh-te-şem!..

11-10-2014 14:34

hepınıze tavsıyem bukreyı okumadan bu kıtaba baslamayın.. bukreyi okurken hep duygulandım hep ağladım..yaralı çok başkaa.. bunu okurken hem şaşırdım hem güldüm hem de ağladım.. okumayanlar ve okumayacaklar için büyük kayıp diyorum..

11-10-2014 14:37

sonuna kadar okuyup sıkılmadığım bir tek sizin kitaplarınız teşekkürler..

13-10-2014 00:59

Sipariş verdim merakla bekliyorum :)

burcu • 13-10-2014 10:29

süper bir kitap merak uyandırıyor birde .
ben okurken hafif bir fon müziği etkisinde okuyorum daha yakınmışım gibi hissediyorum kendimi.ve bazı bölümler varki gözleriniz yaşarıyor tutamıyorsunuz ağlamamak için kendinizi..

iyi okumalar dilerim :)

eylül • 14-10-2014 15:33

Kitqp Muhtesemdi çok etkilendim cok begendim

14-10-2014 18:27

Bukre ve Yaralidan baska daha hangi eserlerini tavsiye ediyorsunuz?

17-10-2014 19:14

Ahmet Batmanin Sabah Uykum ve Soguk Kahve haqda tavsiyeleriniz nelerdir? Alip-almamakda kararsizim

17-10-2014 19:15

bukre ve yaralı hoşuna gitti ise sabah uykum ve soğuk kahve de hoşuna gidecektir soğuk kahve benim daha çok hoşuma gitmişti ama ikisi de hemen hemen aynı okumadıysan kahraman tazeoğlunun bambaşka kitabını da tavsiye ederim serkan özel'in kapalı gişe yalnızlık kitabı da harika

17-10-2014 19:23

Tesekkur ederim. Daha hic birini okumamisam
Almak istiyorum. Onun icin fikirleriniz benim icin onemlidi

Leyla • 17-10-2014 19:27

Müthiş bi kitap şiddetle tavsiye ederim 😊

20-10-2014 10:35

Kitaba basladigimda cok fazla tasvir oldugunu ve kitabin bitmeyecegini dusundum sonra esas hikayeye gecince bir solukta okudum guzeldi.

21-10-2014 22:59

Kitap özetleri çok kısa daha uzun olmalı

Habibe • 22-10-2014 14:23

cok guzel bır kıtab aldım okuyorum cok begendim.............

22-10-2014 18:12

allahım bir kitap bu kadar mı güzel olur ya

24-10-2014 17:51

kahraman tazeoğluyla aynı sempte oturuyoruz yürüyüşü bile aldığı yaralardan etkilenmiş çok tatlı sempatik başarılı galiba ben ona aşığım ama benden 7 yaş büyük

29-10-2014 10:36

kahraman tazeoğlu her gece kitaplarını okuyarak ağlayarak uyuyorum tek sırdaşım oldun seninle dertleşmek çoook güzel

29-10-2014 10:38

BİR İNSAN BU KADAR GÜZEL NASIL YAZABİLİYOR HAYRAN KALDIM

30-10-2014 11:45

50.sayfasından sonrası kitap bitmesin diye yavaş yavaş ve yaşayarak okuduğum tek kitap.

30-10-2014 15:22

kitabı okudum ilk başlarda çok anlamlı degildi ama osnlara dogru kitabın asla bitmesini istmedim ve çogu yerlerinde agladım

02-11-2014 19:30

mürekkep yürek -mürekkep dünya ve mürekkep ölüm

03-11-2014 20:33

okuduqum tek yazarr kahraman tazeoqlu cok seviyorum kitablarını ..

06-11-2014 08:53

Sankı kitabın ıcındeydım bızzat yasadımm bir cırpıda bıttı kıtap hayata bakıs acımı degıstıdı muhtesemdi

09-11-2014 05:45

Elimden bırakamadım bir çırpıda okudum.Tavsiye ediyorum mükemmel bir kitap

10-11-2014 15:52

nası bi kitap acaba

10-11-2014 22:30

çok saçma... varmı acaba böle saçma sapan şeyler diye düşünürken malesef olduğunu görüyorum...

11-11-2014 10:19

weee mutluu sonn:)) güzel en kısa zamanda kitabını da alıcam inş..

11-11-2014 16:47

çok beyendim beni anlatıyor ebru - ilhan

12-11-2014 12:46

kitabın konusu klask ve daha önceki kitaplarının konularından esinlenerek olusturulmus pek etkileyici degil

12-11-2014 13:08

vay be ammada duygulandırıyor

12-11-2014 20:37

hiç bir söz etkili değildir ama güzel giysiler giydirildimi inanılmaz güzel oluyor bu adam hakkıyla yapıyor bu işi fazla söze gerek yok yani

13-11-2014 23:04

muhteşem kitaplardan bitanesi okumanızı öneririm

14-11-2014 14:43

cok guzel ve keyifli bir kıtap

15-11-2014 20:03

Muhtesem düşünüyorumda ben bazen neden bukadar güveniyoruz biz kendimize bile bukadar güvenmiyorum banDa ayni aglarkenadece dediyi bir çınar agaci gibiyim istenmedim dalımi kurutuyorum senide kuruttum dedi beni o halde birakti gitti . Vicdan denilen şey onda varsa suanda nasil acaba

16-11-2014 15:37

benn resmenn ağladımm okurkenn kitabı. ne güzel şeydir yazılanları karşıdakine hiseetirmek. içime işledi resmen. bayıldımmm

17-11-2014 13:45

Harika bi kitap herkesin okumasini tavsiye ed ederim

17-11-2014 21:35

çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim

19-11-2014 19:49

ÇOK GÜZEL BİR KİTAP OLDUĞUNU SÖYLÜYOLAR MERAK ETTİM BENDE SPARIŞ VERDİM

21-11-2014 19:52

çooK güzel bi kitap bütün kitaplarını okudum tek kelimeyle "HARİKA"

27-11-2014 11:00

Ben de okumak istiyoruM YURTDISINA NASIL sparis verily or acaba

29-11-2014 07:05

ela diye bi arkadasım tawsıye etti.bende netten kitabın yaklaşık 15 sayfaını okudum we bayıldım

30-11-2014 11:59

karışık ama süper bir şey.

kitap kurdu • 02-12-2014 16:59

çok güzel kitaplar yazıyor kahraman tazeoğlu ve yaralıda bunlardan bir tanesi süper

06-12-2014 15:26

Çok güzel bi kitap . Kahraman Tazeoğlu 'nun kitapları bi başka aşk <3 :)))

07-12-2014 17:18

bukre soguk kahve sbah uykum tamamd yaralıyı pek begenmedim cok dram ve sonlara dogru sıkıldım sonun guzel bitti en azından

08-12-2014 00:30

ben nerden ilham aldığını çok merak ediyorum kendisini tanımayı çok isterim

Tuana • 09-12-2014 19:20

dun aldim kitabi butun gece elimden birakamadim.bu adam bu isi iyi yapiyor..

10-12-2014 12:03

cok güzel emeğine sağlık

10-12-2014 12:16

muhteşem bir kitap 2 günde bitirdim herkese tavsiye ederim

10-12-2014 17:58

yorucu bir kitap olmuş aslında gerçekten de hele kaan'ın hande'ye yazdığı mektup ta neredeyse bırakacaktım kitabı sonu da güzel değildi ayrıca ben çok beğenmedim açıkcası.

sedauğurdeniz • 11-12-2014 09:52

butun kitaplari gibi sahanedir eminimm.

13-12-2014 14:56

bu kitabta çok güzel ama bukre kadar değil hatta bukre kadar hiçbir kitab olamaz ;)

15-12-2014 17:12

yazarin siir kitablarinin ismini bilen varsa yaza bilirmi lutfen
yazarin kayip yuzyilin prensesi ve kayip yuzyilin prensesi-oylum ayni kitablarmi, yoksa serinin devamimi?

15-12-2014 21:59

"berbat" demiyelim güzel bir kitap, ama biraz karışık.

20-12-2014 11:35

yaaaa bana yaralı kitabının sanatsan kelimelerini bulurmsunz birde dini kelimleriniii
sayfa numaralarıyla

21-12-2014 15:54

harika denecek kadar güzel bir kitap

21-12-2014 16:40

yaralı kitabını çok iyi anlatmışsınız ben şahsen bayıldım atta bukra diye bir kitap ta var onu tavsiya ediyirum bukre ve yaralı kitaplarını mutlaka okuyun

23-12-2014 17:41

bukre mi? yarali mi ?bir arkadasa hediye gidecek ne olur cevappppp

24-12-2014 14:47

berbat bi kitap saçma.

24-12-2014 15:12

sonu berbatı lavin ölen kardeşiyle nasıl konuşur cok saçmaydı bukre cok güzeldi bu kitabi aldigima pisman oldum zevk almadim

25-12-2014 17:29

edebiyatın yüz karası ... var mı daha ötesi

25-12-2014 21:25

arka kapak bilgisi bile yetti bence hemen almak istiyorum

26-12-2014 10:30

süper bir kitap herkese tavsiye ederim

27-12-2014 14:26

hayatımda okudugum enn güzel kitap 1 günde bitirdim müuhteşem bir kitap

02-01-2015 03:02

bayıldım tek kelimeyle mükemmel

03-01-2015 20:14

kitapta olaylar ne zaman gerçekleşiyor

04-01-2015 14:59

yorumlara göre güzel bi kitap olmalı hemen alıcam

05-01-2015 16:43

ben bu kitabı 15 tatilde alıp okuyacağım.anlatılanlara çok güzel bir romanmış.....

07-01-2015 13:53

waww bn okudum ck gzel okumanizi tawsye edrm

09-01-2015 23:22

artık hatırlanmaya değecek kadar bile kalmadın. seni unutmak hakkım! unutkan biri değilimdir ama sen bende hatırlanacak hiçbir şey bırakmadın. benim unutulmuşum olmak bile güzeldir, bil. aşk mı? aramızda kaldı; içimizde değil… yanlış aşkta doğru aranmaz. ama yine de oku istiyorum. cümlelerimde gizlenmiş duygudan ne anladığını benim nasıl yazdığım değil, senin nasıl okuduğun belirler.o yüzden sana bir ayna getirdim kendine bak ve beni iyi hatırla

13-01-2015 11:07

tolga akpınar'ın yeni kitabı aşkpare'yi de okumanızı tavsiye ederim.

14-01-2015 11:34

gerçekten çok güzel bir kitap insanın ruhunu açiyor çok güzel almak istiyenlere tavsiye ederim

14-01-2015 13:31

bence burda aşk yanlış tanımlanmış eğer bir insan gerçekten seviyorsa ne olusa olsun asla vazgeçmez geçemez

enrum • 16-01-2015 23:37

süper bence aşk yanlış tanımlanmamış biri bırakırsa onun için bu kadar fazla hüzünlenmesi bile fazla

17-01-2015 12:56

niye sn öylemisin sonuna kadar sevmedin mi? hiç kimseyi hayatında ?

17-01-2015 15:34

çok süper bi kitap ya mutlaka okuyun

18-01-2015 18:23

ben yarim saat oldu kitabi biyireli.cok buyuk beklentiye grmistm ama oyle olmadi. erdemin mezarda ruhunu gormeleri vedalasmalari falan etkilemedi.

20-01-2015 04:51

güzel ve duygulu bi kitap ama cok uzatilmis

23-01-2015 18:06

süper kitap herkese tawsiyem !

27-01-2015 23:00

okumadım ama çok metini duydummm

28-01-2015 00:17

ben henuz kitabi okumadim umarim cok guzel kitapdir..

30-01-2015 07:56

muthıs kıtap bence

31-01-2015 13:42

bende yaralıyı okudum güzeldi ama özlü sözler biraz beni sıktı olmasa daha güzel olurdu.böyle özlü sözleri pek sevmemde ondan yazdım arkadaşlar şuan jojo moyesin senden önce beni okuyom başları sıkıcı konuya henüz girmedi biraz sıkıldım yani iii okumalar arkadaşlar ben trabzonlu

02-02-2015 09:13

hayatımda bir kitap okurken ve ya filim izlerken ağlamadım bu kitabı okurken bildiğim hüngür hüngür ağladım özellikle kaan lavine aşkini itiraf etmek için yazdığı meil beni benden aldı. bu yaşıma geldim hiç bir kitab beni bu kadar çok etkilemedi. harika kitap olmuş yazana helal olsun.
okuyun aşkı öğrenin. böyle aşk duymadım allahım 😭😭😭😭😭

03-02-2015 00:51

bukreden sonra tereddüt etmeyerek aldığım ve okuduğum kitap.okumanızı şiddetle tavsiye ederim.
iyi günler😉

06-02-2015 11:23

bukre'yi okuduktan sonra bu kitabı okuyan varsa bukre ile yaralı arasında kısa ama guzle bir baglantı var... 😄😄😄

06-02-2015 16:35

kitap harika ötesi bir şey be hayatımda öyle kitap okumadım özellikle kaan ın duvarına yazdıkları müthiş

07-02-2015 10:17

cok guzel bir kitap tavsiye ederim

12-02-2015 16:57

bukre yaralı ve bambaşkadan birini alıcam önce hangisini okumalıyım

melis • 14-02-2015 14:30

çok güzel bir kitap kaam tazeoğlunun bütün kitamlarını okutum en beyendiklerim bukre ve yaralı oldu :d

14-02-2015 18:05

önce bukre
yi oku . sonra yaralı.
ben bukreyi birkaç gün önce bitirdim. az öncede yaralıdan bi 50 sayfa okudum şmdiden çok gzel .okumalısınız.

17-02-2015 02:37

okuyabiliceginiz en güzel ve en haz verici kitaplardan biri
hic kitap okumayan biri kitap okumaya bukre ve yaralıyla başlasın bence içinde kitap okuma aşkı dogucak çünkü

20-02-2015 17:36

tek kelimeyle mükemmell biir kitappp

25-02-2015 21:26

tazeoğlu'nun anlatımı olayların kurgusu akışı harika.tavsiye ediyorum
bazı yaralar sardıkça kanar...

Emre Çetin • 02-03-2015 13:08

cokkk güzell <3 okudukça aglamak istiyo insan <3

05-03-2015 10:10

muhtesem bisey okudumm harika tavsiyee

06-03-2015 20:51

harika bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim .... yok böyle bir kitapppppp
okudukça ağladım mükemmel bir kitap

09-03-2015 09:22

en çok etkilendiğim kitap oldu teşekkürler kahraman tazeoğluna:):)
mavi ev.... oda güzellllllllllllll

10-03-2015 15:24

çok güzel kitap ünlü başarılı yazarımızın ellerine sağlık

10-03-2015 16:42

kitap biraz fantastik, bazen de gereksiz diyaloglar var, ancak şiir tadında ve çok güzel, beşeri aşk ancak bu kadar güzel dökülebilir kelimelere,ötesi yokk..

20-03-2015 22:48

çok güzel bir kitap okumanızı tavsiye ederim teşekkürler

21-03-2015 14:31

çok güzel bir kitap okuyun

27-03-2015 18:43

herkes bu romanı çok övüyor ve çok fazla tavsiye ediliyor sizce nasıl

30-03-2015 15:46

gitmenin acısı cok zor asla acısı gecmez bi daha gelmiyeceğini düşündükce işte o zaman yaralar vacım mı gecmedi alıştım sadece

02-04-2015 14:44

bence müthiş ve ötesi bir kitap

08-04-2015 13:03

sürekleyici ve gerçekçi anlatır tarzda olan ve bakış açısı sağlayan bir hikaye kitabı olarak görüyorum ve beğendiğimi iletiyorum.

09-04-2015 10:54

ben bu kitabi nerden bulailirim

14-04-2015 18:03

cok guzel bi kitap ama insani daha çok üzüyor heleki insan sevdiginden yeni ayrilinca

15-04-2015 01:32

bu adama hayranım. gerçekten yazının hakkını veriyor. yaralıyı da okudum ben hayatımda gerçekten bu kadar etkileyici bişey okumamıştım. okurken tüylerim diken diken oldu. kahraman tazeoğlu nun eline, yüreğine sağlık.... :)

20-04-2015 20:35

cok dehset verici bir kitap kahraman tazeogku lut fen vana gelin sabirsizlikla sizi bekliyoruz haber verin bekliyorum ben vanliyim

29-04-2015 13:46

harika muhtesem her bir cumlesinde kendimden birseyler cikardim bukre bambaska ve yarali harikaydı

17-05-2015 10:39

çok güzel ve anlamlı bir kitap

18-05-2015 15:04

ben iranli sizi cok seviyorom

02-06-2015 21:57

mükemmel bir kitap bazı yerlerinde çok duygulandım sonu güzel bitiyor tavsiye ederim

06-06-2015 14:32

bende yazıyorum çok güzel <3

13-06-2015 15:24

daha önce bu kadar etkileyici bir roman okumamıştım. okurken tüylerim diken diken oldu. benim acımı yansıtıyor.

05-07-2015 13:11

tavsiye ederim güzel

18-07-2015 01:16

en yakin zamanda alip okuyucam

30-07-2015 13:49

gerçektn çok güzel okuyunca hüzünlenmemek elde deil

04-08-2015 14:10

bende yeni ogrendim bende buun alacagim

05-08-2015 14:50

mutlaka okumalisiniz. kesinlikle sizi derinden etkileyecek bir kitap

09-08-2015 11:28

çok güzel bir kitap eminim bir an önce okumak istiyorum ki yaralarim in kanaması dursun lütfen artık

13-08-2015 12:58

kitap süper daha okumadım ama özetine bayıldım

17-08-2015 20:32

kitap oka dar güzel ki okurken hem ağladım hem güldüm. kitap hem duygusal hemde eylence 'li herkesin okumasını tavsiye edrim. yazar kahraman tazeoğlu'na ve yayın evine çok teşekür ederim...

25-08-2015 00:04

bu kitaba ağlanir mi yaa
arkadaşlar artık biraz aşın kendinizi kitabı okurken tahammulum kalmadı bence hiç güzel bi kitap deıl .
resmen boş cümleler kurmuş tekrarlayan ve birbirine benzeyen.gidin dan brown okuyun khaled hosseini vb kaliteli yazarlar okuyun
sadece zaman kaybı bu kitaplar

25-08-2015 12:18

kitap guzelde amma sonunu bari yazmasaymissiniz be kardesim

26-08-2015 12:31

masum bir aşk hikâyesi kesinlikle tavsiye ederim okumadan geçmeyin. çok nadir bulunan kitaplar dan :):)

10-09-2015 09:07

çok güzel bn bu kitabı okuduktan snra kahraman tazeoglunun bütün kitaplarını okudum hepshepsi çok guzeldi

27-09-2015 00:53

süper size tavsiye ederim ve vazgeçtimide okuyun hepsi süper kitap

20-10-2015 19:11

çok beğendim ellerine sağlık ben okurken baya bir ağladım bazı yaralar sardıkça kanar

06-11-2015 11:33

okudum muhteşem bile yanında az kalır

06-11-2015 23:07

okumamışım daha ama eminim bukre gibi oda hayran bırakıcaktır kendine ben elif kahraman tazeoğlunun en büyük hayraniyim sizi çok seviyorum merakla kitaplarınızı bekliyorum

11-11-2015 08:42

tek kelimeyle yaralı kitabı muhteşemdi . söylenecek bir kelime bile kalmadı.
aşırı derecede beğendim. kahraman tazeoğlunun eline sağlık. tebrikler.

12-11-2015 21:59

hayatımda başdan ayak merakla okudugum ilk kitap

15-11-2015 00:51

kitabı okudum vek çok beğendim çok sürükleyici bir kitap

15-11-2015 16:27

kitabı yeni bitirdim ama bana karisk geldi biraz nedense.. kafam allak bullaak oldu beni aydınlatacak biri yokmu

16-11-2015 02:36

bence çoook güzel ama erdem olayı biraz saçma geldi

23-11-2015 20:06

bende var çok güzel bir kitap

24-11-2015 13:30

hayatımda okuduğum en güzel en duygusal kitap

02-12-2015 21:11

aşkı anlamak istiyenler bu kitabı okusun tavsiye ediyoruuum

03-12-2015 12:19

gerçekten bir şaheser ilk önce arkadaşım okurken gördüm merak ettim ve okumaya karar verdim ve çok beğendim sizi tebrik ederim ...

05-12-2015 18:45

gerçekten aşk inanallar bu kitabı okusun diyorum

güneş can • 14-12-2015 14:25

çok güzel harika

15-12-2015 13:52

super valla cok begendim hepinize tavsiye ederim mutlaka okuyun

15-12-2015 22:07

kitabı bende okudum cooooook güzel bir kitap

19-12-2015 13:07

kitap muhteşem kesinlikle tavsiye ediyorum bir kitap bu kadar mı güzel olur... 📚

20-12-2015 19:25

kitap bir harika aşırı derecede sürükleyici sabah işe gidecek olmasam sabaha kadar okumak istedim .. sabırsızlıkla akşamın olmasını bekliyorum kitaba devam etmek için :)

11-01-2016 12:16

çok güzel bir kitap okudukca okuyasiniz gelecek inanin bana denemelisiniz .

16-01-2016 17:46

bazi kitaplar okudukça eskimez.bu kitap öyle

19-01-2016 14:08

cok guzel bir kitap cok beyendiimmmm

19-01-2016 20:10

kalbim yarali iylesmez dimi arkadaslar

kendim • 24-01-2016 12:52

hatırlamak için hafızamız var da unutmak için neden elimizde hiçbir şey yok!!?
bu kitapı okumadan önce kalbim sökülmekte olan bir kıyafet gibiydi okurken kalbimdeki o ipler yavaş yavaş söküldü nedenini bende anlamadım ana gerçekten kelimelerle ifade edemeyecek kadar güzel bir kitap

25-01-2016 22:56

her insanin ortak bam teli ne dokunan bir eser

05-02-2016 23:06

süper bir kitap bende okudum herkese tavsiye ederim saygılarımla kayra şahin

05-03-2016 11:55

kahraman tazeoğluna teşşekürederim çk güzel bi kitap allaına kurban senin ençok ayrılıktan korkuyordum ve korktuğum başıma geldi şimdi senden korksam başıma gelirmisin kayra şahin

06-03-2016 14:58

kayra şahin büşra beydar bu ikimiz sizi çok sewiyoruz kitabınız çok güzel süper kahraman tazeoğluna teşekürler

08-03-2016 19:20

çok güzel bi kitap tavsiye ederim arkadaşlar.

11-03-2016 08:15

muhteşemmm bir kitap gerçekten :) :) :)

21-03-2016 11:26

bu kitabı okudukça okuyasım geliyor... (bazı yaralar sardıkça kanar):)...

24-03-2016 10:09

kitap mütiş böyle bir yazar var ya insanlar artık bunun kitaplarını okuyacak ve duyguları mütiş

24-03-2016 19:49

çok saçma bir kitap

01-04-2016 14:24

hic hosuma gitmedii diger kitaplarina bakildiginda bu kitap cok geride kalmis bence cok skilarak tamamladim

15-04-2016 11:45

şahane ve çok güzel bir kitap :d yazan:şevval

17-04-2016 11:00

müthiş bir kitap yaa :) kahraman tazeoglunun bircok kitabına bayılıyorum. keske bu hikaye bir film olsa

19-04-2016 20:53

gerçekten güzel bir kitap

27-04-2016 10:05

çok harika bir kitap

08-05-2016 20:33

güzel hikaye herkez okusun

karagözlüm • 11-05-2016 13:54

fazla güzel değildi sonuçta insan sevdiğini bir kere sever

17-05-2016 09:16

kitap okunması gereken bir kitap ama ortalarına dogru biraz sıkıldın ve en son 30 sayfa kadar müthiş sonunda lavin in kardeşinin hayal oldugunu anlayınca çok şaşırdın okuyun bide şu kitabi siddetle tavsiye ediyorum bogurtlen kişi

27-05-2016 19:53

ben bitirdim kitabı 2. okuyuşum

29-06-2016 20:19

cook guzel kendimi buluyorum hikayelerinde aglıyorum cogu zaman abi damardan giriyoo yaa

28-07-2016 12:28

tek kelimeyle bayıldım

05-08-2016 13:35

bu kitabı tekrar tekrar okuya bilirım muhtesem bır kıtap olmus harika çok beyendım

05-08-2016 16:41

yarali kitabi hic begenmedim cok baydi beni hic guzel degildi kimseye tavsiye etmem sadece zaman kaybi hic gercek ve etkileyici degil
tek kelimeyle berbat . bu kitabi bu kadar kotu beklemiyordum okudugum kitaplar arasinda en skici en kotu kitap diyebilirim.size tavsiye ederimbu kitaplari katre i matem ,ustam ve ben..

19-08-2016 22:01

kahraman tazeoğlu kitaplarinda kopyadan baska bir sey bulundurmuyor yo yo bulunduruyor ne gibi sacmaliklar gibi kahraman bey yarali kitabinda gecirdiginiz seviyorsan git konus bence cumlesini fatih yağcıya ait degil mi? kopya dedigim seyi kanitladim da sizin cevabinizi merak icinde bekliyorum

19-08-2016 22:12

çok beğendim ilk defa gördüm ve hayran kaldım resmen

04-10-2016 20:03

kitap cok guzel tavsiye ederim.en sevdigim kitaplarda 5. sirada. ama ilk okudugumda bu kesinlikle en guzeli demistim.

16-10-2016 11:45

cok acıklı bı kıtapmıs tam benlık yaaa :)

25-10-2016 11:52

harika bir kitap.ama hiç bir yerde yok bulur bulmaz alıcağım.okurken ağladım resmen.

03-11-2016 19:44

kitabı okudukça insanın okuyası geliyor. insan bırakmak istemiyor.

23-11-2016 19:15

süperr ya haran kaldım

09-12-2016 18:15

bayıldım ağzim açık kaldı
süperrrrrrrr

18-12-2016 21:37

ben zaten almıştım cok güzel bir kitap gerçekten... ama bu sitede yanlışlar var, özellikle arka kapakta unutulmuş çok yer var herkese tavsiye ederim

02-01-2017 00:46

cok güzel sürükleyici 2 kere elime aldım ve bitti tavsıye edıyorum:)

13-01-2017 23:57

hayatımda okuduğum en güzel kitaptı süperrrrrrrrr

27-01-2017 19:33

en güzel bir kitaptır bence kahraman terzioğlu tevsiye ederim

16-02-2017 14:23

gerçekten güzel herşey sade ve güzel bazıları saçma bulmuş olabilir muhteşem olmasada okunabilir.. tavsiye ederim.

18-02-2017 14:22

çok saçma bir kitap. kahraman tazeoğlunun ilk defa bu kitabını okudum ve hiç beğenmedim n*

22-02-2017 14:57

yine bir kahraman tazeoğlu kitabı ve yine okumak için can atıyorum umarım okuma şansım olur:))
#yaralı #kahramantazeoğlu

25-02-2017 14:27

çok anlamlı bir kitap

07-03-2017 08:13

hayatım buyunca okadar hikaye okudun ama hiç biri beni bukadar etkilemedi cok ama cok sewdim.

08-03-2017 15:24

hayatım buyunca gördüğüm en güzel hikaye muhteşem cok mam cok güzel

08-03-2017 15:26

hayatim buyunca gorduyum en guzel hikaye muhtesem cok mam cok guzel

09-04-2017 19:53

kaan cok yazik bir cocuk .ben olsam her seyi arkada birakib cekib giderdim .ya da ki ayçi ile yurt disina gidib orda hayatimi yasardim

10-04-2017 06:13

😍çok güzel bir kitap

11-04-2017 11:09

ben bu kitabı çoook beğeniyorum

13-04-2017 17:49

okurken bile beni heyecanlandiran kitaplarindan biri yine cok begendim.. evla

26-04-2017 18:15

gerçekten çok güzel bir kitap ben daha okumadım bana bir arkadaşım anlattı

01-05-2017 22:54

olum cok guzel bi kitaba benziyo okuyun la

04-05-2017 09:21

tek kelımeyle bayıldım size de tavsiye ederim

16-05-2017 22:29

bu kitaba aşik oldum ya bi insan bu kadar güzel kitap yazabilir mi kendimi buldum bu kitapta

28-05-2017 10:50

söz konusu aşk'sa herkez sussun ben konuşurum... mustafa yalçin özkaya

31-05-2017 10:14

aski anlatmaya gucum yetmez..medcezir olmus hayatim anlatilmaz asktayim yolun sonundayim aski bana anlatma yasat ey sevgili... ben evla

01-06-2017 15:30

okumayi düşündüm bir kitap okumak bana en iyi gelen birşey ve bi müzik eslinde herşeyden uzak yanlizken kitaplar şiirler güzel sözler hep benlik olan şeylerdi yorumlarda mükemmel alıp okucam elimdekini bitirdikten sonra

13-07-2017 19:50

hikaye efsaneydi ama keske burdan okumasaydim simdi konusunu bildiyim icin kitabin sonunu da bilmis oldum. ama hikayeye bayildim ban de hikaye yaziyorum bir gun benim de hikayelerimin sizinki kadar anlamli ve guzel olmasini isterim.

15-08-2017 16:57

ah bunun gibi bi kitabı birdaha okuyamiyacagim için çok üzülüyorum

19-09-2017 22:11

müthiş bir kitap okudukça okuyası geliyo ınsanın

25-09-2017 10:30

bu kitabi okudukca insan rahatliyor sanki icini dokuyor

02-10-2017 21:55

sacmaydi sonu okurken skldim bitmesini istedim bukre ve vazgetim cok güzeldi ama

duygu • 28-10-2017 12:01

kahraman tazeoğlunin kitaplarını çok seviyorum:)

❤NefTah❤ • 02-01-2018 13:16

kitabi okumadim ama yorumlara gore cok guzel bir kitap olmali kisa zamanda okuyacsğim

08-01-2018 09:00

bir zamanlar o kadar mutluuydum mutluluktan okuamıyorum ama şimdi mahvalon bir kalple okumaya başladım ve bitirdim hikaye guzel bukreyi içine alması daha güzel olmuş ama en son 50 sayfası sıkmaya başlamıştı artik genel olarak yazarın bütün kitapları cok guzel

09-01-2018 14:26

güzel ve duygusal bir kitap ayrica sonu cok guzel herkesin okumasini tavsiye ederim

ceren • 04-03-2018 16:05

kitap kendisi güzel oldugu gibi sonu daha güzel

04-03-2018 16:28

okumuştum bu kitabı. aslında kahraman tazeoğlu, ahmet batman falan bunların hep bir yazım tarzı var bol bol aşk sözleri olan, olaydan çok durum şeklinde aktarılan eserleri vardır. ve ben bu tarzı sevmiyorum bu kitabı ilk okuduğumda beğenmiştim ama tarzım olmadığı için pek sevemedim yine de ahmet batman gibi yazarları seviyorsanız kesssinlikle okuyun.

esma nida. • 07-06-2018 12:01

cok guzel tam bir ask kitab helal olsun yazana

25-06-2018 01:34

kor degildim sadece guvenmisdim cok guzel ya
kitap cok ilgimi cekti guzel kitapa benziyor
benimde icimde bir yanardag sakli

Aygun ¤ AsZa sol yanim • 01-09-2018 04:26

çok güzel bir roman okumanızı tavsi yeederim

12-11-2018 15:27

kahraman tazeoğlunun sesi pek çıkmıyor artık son kitapları kötüydü sanırım güzel söz fazla toplayamıyor artık yakıtı tüketti gibi

03-02-2020 21:11

kitabi ilk çıktığı zamanlarda okumuştum. pek tarzım olmadığı için çok sevemedim. yer yer guzel tasvirler var ama samimiyeti hissedemedim. yapmacık duruyordu sanki bir şeyler.

erhazan • 23-11-2021 13:33

selam kahraman tazeoglu sizin kitabinizi okudum bukreyi cok iyi yani begendim size basarilar kitablarinizda tesekurrlar kitablar icin. robiya 24.10.00.

15-02-2022 12:04

adam sözleri çok güzel kullanıyor cümleler canlanıyor gibi direk okuyanın ruhuna dokuyor şahane bir kitap

22-08-2022 22:23

sosyal medya kitabı

23-09-2023 15:52

İki Söz Simru Mor Allah'a Emanet Ol Aşkla Kal Bütün Şiirleri Vazgeçtim Yaralı Başka Bukre Bambaşka Kıyısızlar en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli Çocuk Kitapları Erotik Kitaplar Tarihi Kitaplar Romantik Aşk Kitapları Yabancı Romanlar Öykü Hikaye Kitapları Fantastik Kitaplar Macera Kitapları Yerli Romanlar Korku Kitapları Polisiye Kitaplar Bilim Kurgu Kitapları Felsefe Kitapları Kişisel Gelişim Kitapları Komik Kitaplar Gizem Kitapları Kadın Erkek İlişkisi Gerilim Kitapları Psikoloji Kitapları Tiyatro & Oyun Kitapları Biyografi Kitapları Din / Tasavvuf Kitapları Deneme Kitapları Şiir Kitapları Günlük Anı Kitapları Politik Kitaplar Beslenme Diyet Kitapları