Bana İkimizi Anlat

Ahmet Batman Bana İkimizi Anlat
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Deneme
Yayınevi:Destek Yayınları
Yayınlandığı Yıl:2014
Sayfa Sayısı:184
ISBN:6059913188
Kitap Puanı:
7.7 / 10 | Oy: 2920 | Yorum: 259
Editör Puanı:7.7
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
D&R:11,70 TL
KitapYurdu:12,60 TL
Sözcü Kitabevi:13,50 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

7.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kitap Türü:Deneme, Romantik Aşk

Arka Kapak Bilgisi

Bana İkimizi Anlat Özeti

Bana İkimizi Anlat Ahmet Batman


Okurlar Ahmet Batman’ı ardı ardına yazdığı Soğuk Kahve ve Sabah Uykum kitapları ile tanıdılar ve çok sevdiler. Ardı ardına gelen iki güzel kitap yazarın geniş bir okur kitlesine sahip olmasına yetti. Kitaplarında yazdığı sözler bir anda sosyal medyada en fazla paylaşılanlar arasında yer aldı ve sevgililerin hediye kitap denince akla gelen ilk kitaplar olmayı başardı. Ahmet Batman sevenlerini ve okurlarını yine fazla bekletmiyor ve Bana İkimizi Anlat kitabı ile yaşanmayan aşkları konu ediniyor.

Ahmet Batman Bana İkimizi Anlat kitabı ile okurlarına yine deneme türünde bir kitap sunuyor. Yaşanmayan aşklar üzerine, daha doğrusu yaşanamayan aşklar üzerine giden ünlü yazar, okurlarına yine mükemmel cümleler, kısa kısa yazılar, derin sitemler, akla kazınan söylemler, insanı paylaşmaya iten mesajlar sunuyor.


**********

Rüzgâr, dedesi ile annesi Müberra Hanım tarafından büyütülen ünlü Demirsoy ailesinin bir üyesidir. Biraz içine kapanık olan Rüzgâr küçük bir çocukken bisikleti ile komşu kızı Yağmur ile çarpışır ve Yağmur’a olan karşılıksız aşkı başlar. Günleri balkondan Yağmur’u izlemek ile geçerken çok sevdiği dedesinin verdiği kalemler ve defter ile içindeki yoğun duyguları yazar ve bir daha da yazmayı hiç bırakmaz. Rüzgâr’ ın artık iç dünyası sadece kâğıtlara dökülür.

Yağmur ise ailesinin tek kızı olarak büyümekte olup Rüzgâr ile samimi bir arkadaşlık kurmaktadır ama kendisi için arkadaşlıktan öteye geçmemektedir. Berker adındaki sevgilisi ile beraberlik kurarken Berker ile arası kötü durumda olduğu zamanlarda hep Rüzgâr’ ın yanına gelerek ondan destek ve ilgi bulmaya çalışmaktadır.

Rüzgâr artık üniversiteyi de bitirmiştir ve dedesi onu tek varis olarak şirketlerinin başına patron olarak oturtma planları yaparken bir yandan da onu yetiştirmeye çalışmaktadır. Ama Rüzgâr’ ın aklı her zaman Yağmur’ dadır, sürekli onu düşünerek ve bir türlü aşkını itiraf edemediği için de sürekli içindeki duygularını kâğıtlara aktararak zaman geçirmektedir. Dedesini ve annesini çok sevdiği, onları üzmemek için bir yandan iyi bir evlat ve iyi bir şirket adamı olmaya da çalışmaktadır. Ve özellikle dedesi vefat ettikten sonra kendi üzerindeki sorumluluğu kişisel olarak da artmıştır.

Yağmur yine bir gün Berker ile sorunlar yaşamıştır ve her zamanki gibi Yağmur’ un yolu Rüzgâr’ a düşmüştür. İkisi birlikte deniz kenarına oturmaya giderler ve Rüzgâr Yağmur’ a 21 tane uçan balon alır. Rüzgâr Yağmur’a kâğıtlara bir şeyler yazdıktan sonra balonlara bağlayıp yazdıklarını havaya bırakmayı teklif eder ve Yağmur yazılanları birbirlerine göstermemek koşulu ile hemen kabul eder. İlk Rüzgâr yazar ve kâğıdını bağlayıp havaya bırakır fakat balonu ağacın dallarına takılır, balon patlar. Patlayan balondaki yazı ise Yağmur’ un kucağına düşer ve Yağmur hemen kâğıdı açıp okumaya başlar. Kâğıtta yazan tek bir cümle vardır “”. Yağmur’ da kâğıda bir şeyler yazdıktan sonra balonuna bağlar, deniz kıyısına kadar gelerek balonunu havaya bırakır ve gökyüzüne doğru uçmaya başlar. Rüzgâr kâğıtta yazılanları çok merak etmiştir ama içindekileri ancak sonraki bir zamanda öğrenebilecektir.

Rüzgar artık Yağmur’ a olan aşkını daha fazla içinde saklamanın anlamsız olduğunu düşünerek Yağmur’a açılır fakat yine Yağmur’ dan bir karşılık alamaz. Bu durum karşısında Rüzgâr haber vermeksizin telefonunu kapatarak evden ayrılır. Düşüncelerinde hep oralardan uzaklaşıp tek başına yaşama isteği vardır ama en sonunda böyle bir olay ile annesini üzemeyeceğini, ona haksızlık yapmış olacağını düşünerek sabaha karşı telefonunu açar. Annesinin defalarca kendisini aramış olduğunu görerek meraklandığını düşünür ve evin yolunu tutar. Eve girdiğinde annesinin koltukta yattığını görür ve ona sürpriz yapmak için kahvaltı hazırlamaya başlar. Fakat kahvaltı için annesini kaldırmak istediğinde ellerinin buz gibi olduğunu ve öldüğünü görür. Rüzgâr artık yıkıldığını düşünmeye başlar.

Bu sarsıcı günlerden sonra Rüzgâr bir kez daha sarsılmıştır. Annesinin kendisine bırakmış olduğu bir kutudaki mektup ile ailesinin gerçek ailesi olmadığını gerçek annesinin doğum sırasında öldüğünü babasının ise psikolojik bunalıma girip bebeğe bakamayacağını söyleyip bebeği doktorları olan Müberra Hanıma bıraktığını öğrenir. Bu olay Rüzgâr için son nokta olmuştur ve evini terk edip Bozca adaya yerleşir. Herkes den uzaklaşmış bir şekilde hayat sürerken bir yandan kendine blog sayfası üzerinden Mecaz Adam adı altından duygularını yine yazılara dökmeye devam etmeye başlar.

Rüzgâr artık bir Demirsoy değil Mecaz Adam olmuştur ve birçok kişi yazdıklarını takip etmeye başlamıştır. Takipçilerinden bir çok mesaj gelirken bir gün mesajlarının içinde Yağmur’ dan gelen bir mesaj olduğunu görür. Yağmur ile yapmış olduğu mesajlaşmalar sonrasında Yağmur’ un Berker’ den ayrıldığını, Rüzgâr’ a haksızlık yaptığını düşündüğünü, her gün Rüzgâr’ ın bir gün gelebileceğini düşünerek evinin ışıklarını kontrol ettiğini öğrenir. Rüzgar artık Yağmur’ dan ikisini anlattığını görünce evine ve Yağmur’ a geri döner…


Bana İkimizi Anlat Yorumları

Bana İkimizi Anlat Yorum ay bu kitapta inşaallah güzeldir

Kalabalık uzun bir caddede tutmuşum yanlızlığın elinden. • 08-12-2014 19:04 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum sabah uykum ve soğuk kahve gerçekten çok güzeldi hemen alıcam
çok okumak istiyorum

09-12-2014 22:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzell

aleyna üstün • 10-12-2014 18:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum 10 numara kitaptır eminim sevgilime hediye olarak alacağım ama önce ben okuyacağım

10-12-2014 22:21 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yine harika bir kitap

11-12-2014 22:39 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeylw harika bir kitap bir saguk kahvede aglamıstım bırde bu kitapda hıçkıra hıçkıra agladım teşekkürler ahmet batman

13-12-2014 17:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bir kitap bu kadar mı güzel duygulu anlatatılabilir. harika ötesi bir kitap.bitmesini istemiyourm.

15-12-2014 11:16 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzellsuan agliyorum lanet olsun
gercekten suanda aglamaktan uyuya kalmisim uyandim oyle yazdim. sanirim yemek yemicem. ve gidip hemen sevgilimden ayrilcam

15-12-2014 15:52 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ay nee güzel
çook güzel

16-12-2014 16:38 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum offf bn bu kitabı istiyorum ama burdaki kitapçılarda bulamadım nerden alabilirim

19-12-2014 20:25 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum benim öküz bir sevgilim var aslında duygu yüklü ve yaşıtlarına göre olgun bir erkektir yoksa pes etmeden aylarca neden koşsun ki peşimden kötü amaçları olan biri olmadı asla. ben o başlardaki romantik adamı görmek istiyorum sadece. beni elde etti duyguları bitti diye de düşünemem asla bu konuda haksızlık etmiş olurum çünkü hala gözlerinde aynı ışıldamayı görüyorum. kitap okuma alışkanlığı olmayan biri. bu kitabı okurken kendimi öylesine kaptırdım ki mesajlarını bile görmedim. beni benden alan bu harika şeyi ona gerçek duygularını ortaya çıkarması için hediye etmeyi düşünüyorum. belkide de bir aşkı baştan yazacak bu kitap... ahmet batman'a sonsuz teşekkür ve saygılarımla...

20-12-2014 03:04 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeyle süper ve okunmaya değer bir kitap.ahmet batman'a çok teşekkür ederiz.bir günde kitabı bitirdim.resmen aşığım bu kitaba :)

22-12-2014 22:12 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum 2 buçuk saatte bitirdiğim kitapt. ahmet batman'a sonsuz teşekkürler ...

25-12-2014 19:01 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben sabah uykum soğuk kahve kitabını okuyup bitirdim ikiside süperlerin çok çok çok çok ötesindeydi şimdi bana ikimizi anlat kitabını çok çok ama çok stres merak ediyorum allahın izniyle bu kitabı alıp okumak istiyorum inşallah bir an önce alıp okurum :)) :d

25-12-2014 22:44 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap dedigin budur yanlıs mıyım
ben sadece soguk kahveyi okudum malesef sabah uykumu daha okuyamadım amaa bu kitap benlik senlik bizlik

29-12-2014 21:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap çok güzeldi. bu kitabin filmi yapilirsa da çok güzel olur . okumayanlar okumali mutlaka

04-01-2015 10:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batman her yönüyle sevilen işinin hakkını veren bir insan .. bunu kitaplarnda da gösterıyor zaten. sabah uykum ve soğuk kahve adlı kitaplarıda tek kelimeyle muhteşemm.. herkese tavsye ederim. şimdi baba ikimizi anlat kıtabını alıp okumayı düşünüyorm. her ne kadar okuyunca sevglmi hatrlayp ağlasam da bu kıtap buna degecektir .. :)

bernagüldiri • 04-01-2015 21:13 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum soğuk kahve ve sabah uykum dan sona bu kitabında çok iyi geleceğini düşünüyorum en kısa zamnda okuyacagım..

gamze.tbe • 06-01-2015 12:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap muhteşem kesinlikle herkes okumalı :)

07-01-2015 16:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yaşanmışlık gerekiyor,karsiliksiz ask yasayanlar icin ilac niteliginde bir kitap tavsiye ederim.

pberat • 07-01-2015 23:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum sabah uykum soguk kahve mukemmldi okumstum.ins bunu hemen alir okurum.#sunay

09-01-2015 19:53 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben bu kitabı okuduktan sonra bütün düşüncelerim çok değişti aslında aynıymış ama ben bunun farkında değilmişim her şey bir yana keşke senin sözünü dinleseydim başıma hiçbişe gelmicekti hayatım çok farklı olacaktı lütfen beni affet ahmet

10-01-2015 13:33 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batmanin kitaplarını hiç okumadım ama çok değer verdiğim bir insan için alacağım inşallah beğenir :))

14-01-2015 06:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum daha okuyamadım ama okumak için sabırsızlanıyorum

16-01-2015 14:44 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gerçekten çok iyi şairlerimiz var bende böyle şair olmak isterim :)

18-01-2015 01:53 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika bana içimdeki aşkı anlatıyo

18-01-2015 22:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum okudar güzel iki kitabı okudum ve kesimlikle bunu da okucam

20-01-2015 16:00 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batman ın kitaplarını hep begenmisimdir bu kitabıda harikaa

20-01-2015 18:21 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum roman mı siir kitabımı arkadaşlar acil cevap ??

20-01-2015 21:58 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum hayatı anlatıyor şiirlerle dolu seni anlatıyor

23-01-2015 12:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bana ikimizi anlatın devamı gelmeli bence

25-01-2015 14:12 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum genelde okurlar ilk once kitabin adina bakarlar cunku kitabin adi onun kimligidir az cok tahmin edilebilir nadil bir kitap oldugu bu kitabinda adindan bile bellidirki okumaya deger herkese oneririm gercekten cok guzel bir kitap zaten ahmet batman'dan ancak boyle bir kitap beklenebilir soğuk kahve,sabah uykum ve bana ikimizi anlat benim icin yeni bir baslangic sebebidir.

25-01-2015 15:56 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel kitab soguk kahve ben henuz onu okudum ama okurken resmen agladim

zeyno • 25-01-2015 19:15 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum daha okuyamadım ama en kısa zamanda okumak isterim guzel bir kiatap bence

25-01-2015 22:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben aşk olduğum kişiye alacağım

26-01-2015 14:52 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bugün aldım dortsaate elimden hic bırakmadanokudum bitirdim cçok güzeldi başka bisey söylenemez zaten elerinize yureginize saglik

28-01-2015 02:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum okudm ben super ya herkesin okumasini tavsiye edrm

28-01-2015 21:05 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batman gerçekten çok teşekür ediyorum ben hiç kitap okuyan birisi değidim ve hiç bir zaman aşka inan madım ama soğuk kahve ve sabah uykumu f..... sosyal medya hesabında görünce merak edip gerççek bir okur oldum bana ikimiz anlat kitabını daha yeni gördüm ve alıp hemen okumak istiyorum kısaca bütün herkeze teşekür ediyorum :)
bana sabah uykum gibi biri lazım sen gibi ve birazda sana benzeyen kısaca ahmet batmanı bütün okurları için manisaya davetediyorum

28-01-2015 21:19 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitabı aldım ve okumam ile bitirmem bir oldu hemen bitti keşke bitmeseydi

30-01-2015 00:02 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bi kitap tavsiye ederim

30-01-2015 01:28 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bana ikimizi anlat kitabı hayatımda okuduğum en iyi aşk kitaplarından birisiydi ve beni en çok etkileyen kitap oldu. bu devirde böyle bi aşkı bulmak çok zor.

03-02-2015 14:52 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika bir kitap devami gelmeli bence

03-02-2015 22:49 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben omru hayatimda bir kitap okumadim ama nisanlim bu kitabi aldi ve okudum ilk kez bir kitap bitirdim suan soguk kahveyi okuyorum gercekten super bir kitap tavsiye ederim

04-02-2015 11:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzell

04-02-2015 16:18 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum inanılmaz eleştiri alan bi yazar ama 3 kitabini da okudum cagimizin sorunlarini aska dair problemleri mukemmel bi sekilde islemis üslubu stili edebi ozelligine takilanlar var onları anlayamiyorum evet bazi yerler kendini cok tekrar etmis ama genel olarak bakarsak harika i yazar devamini bekliyoruz.

06-02-2015 17:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitap cok güzel arkadaşlar herkese tavsiye ederim yani kitap hiç sıkıcı degil çok sürükleyici bir kitap şimdi temizlik yaptım hemen bitmesi için dua ettim cünkü kitabı sabah okudum ve bügün bitirmeyi düşünüyorum sizinde bir akrabanız varsa ona bu kitabı önerin ve okumasını söyleyin ben okudum cok güzel arkadaşlar ben aslında kitap okumayı sevmem ama bu kitap çok sürükleyici ben böyle kitaplar istiyorum o yüzden böyle kitaplara rastlarsanız lütfen bana cevap yazınız ben okudum arkadaşlar sizde okuyun canlarımmmm

07-02-2015 13:48 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum herşeyden önce emek verilmiş emeğe saygım sonsuzdur. ama ben çok aradığımı bulamadım kurgu saçma geldi. merak uyandırmdı. kendimden hiç birşey bulamadım. 2 saatte bitirdim ama sırf yarım bırakmamak için.saçmaydı

08-02-2015 08:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bence güzel anlamlı kitaplar yazıyorsunuz ama çok kitap okuyorum sanki bazı kitaplardan alıntı yapılıyor.

09-02-2015 22:21 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum en güzel kitap özetiymiş alkış bravo harika

10-02-2015 17:43 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitabı cok begendim gercekten cok guzelmiş

12-02-2015 19:43 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap çok güzel bütün herkese tavsiye ederim "ahmet batmana" da teşekkür ederim bu kitabı yazdığı için

13-02-2015 08:19 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum güzel mi ne diyosun anlatılamayacak kadar muhteşemmmm
tavsie ederimm :)

14-02-2015 12:49 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gercekten cok guzel

15-02-2015 11:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum başlarda bıraz sıkıldım ama sonradan sevmeye başladım ve bitirdim gerçekten çook güzel bi kitap teşekkürler ahmet batman..

15-02-2015 13:46 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum keske hic bitmese dedigim tek kitapp

16-02-2015 14:24 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batmana bayılıyorum zaten ve kitaplarıda daha bi güzel yani teşekkürler ona
ahmet batmanın kitapları beni anlatıyor sanki çok sevdim ve okurken ağladım 😞😞😞😞😞😞😞

16-02-2015 19:42 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum super diyorum
kitabi okuyucala tavsiye ederim cok cok guzel millet

16-02-2015 19:58 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu güne kadar kaç tane kitap okuduğumu hatırlamıyorum kitabı
çok merak ettim en kıza zamanda okuyacağım bildiğiniz başka
kitap varsa tavsiye etmenizi isterim

16-02-2015 22:57 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap okumayı hiç sevmem ama bu kitaplar cok güzel cok begendim :)

17-02-2015 16:34 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok hevesle aldigim bir kitapti ama okuduktan sonra gordumki bosa zaman harcamakmis. bunalimlarla dolu hic bir yasama sevinci olmayan gayet sıkıcı bir kitap eger bunalima girmek istiyorsaniz bu bos manasiz kitabi okuyun derim

19-02-2015 12:07 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum okumak için ayırdığım zamana ve verdiğim paraya acıdım şahsen onun yerine çok daha kaliteli bir kitap alabilirdim

24-02-2015 19:36 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum buu kitabaa bayıldım harikaaa bir kitap gercekten okurken ağladım herkese tavsiye kesinlikle okuyun herseyin degerini kiymetini daha cok anlamanizi saglayacakkkk..arti yağmuru dovmek isteyebilirsinizz benim gibii .. hayatımda okuduğum en güzel kitappp..

25-02-2015 02:46 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bana ikimizi anlat lütfen ağladım senin için günlerce beni afet onur bu kitap bizi anatıyor lütfen saçma demeyin ben yaşadm çok zor ama gerçek

27-02-2015 15:24 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum benimde ahmet batman ve kahraman tazeoglu gibi birkaç tane yazılarım var bn lise öğrencisi ve edebiyat konusunda çok iyi olduğu söylüyor arkadaşlarım. ben genelde aşk ve terk edilmiş konusunda yazıyorum mesela sizin için bir yazımın başından biraz yazabilirim

merhaba.birzamanlar uğruna öldügüm, aylarca arkasından anladigim, sevdiğim, erkeğim dediğim, adam sanıp kalbimi verdiğim, şimdiye adını bile unuttuğum, yüzünü görmek istemediğim şerefsiz, merhaba.

bu benim bir yazımın sadece başı bende birçok yazı yazıp kitap haline getireceğim inşallah kitabının adıni 'aşk ve ihanet' koymayı düşünüyorum birçok başlık altında çalışmayı dusunuyorum. inşallah biran önce şu kitabi yazar ve bastırılıp. haa bu arada bana ikimizi anlat çok güzel bir kitap ve gerçekten çok etkileyici.emeğine sağlık emeğe saygılı :) ;)

27-02-2015 16:21 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum .ok güzeldi bence bu hikayee çok teşekkür ediyoruz qahmet batman

28-02-2015 13:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika bir kitap eline sağlık ahmet babaaaaa

01-03-2015 20:10 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitab çox güzeldir lap menim heyatıma benzedi men ona ne qeder yaxın olmaq istesemde o uzaqlaşır ama bilir ki onu ne qeder sevirem onsuz yaşaya bilmerem. her an fikrimde bir fikir var onunla evlenib ve dünyanın en xoşbext adamlarının siyahlılar düşmek. inşallah o meni başa düşer menim sevgime qarşılıq verer inşallah tek arzum budur allahım sen onu mene qismet et nolursun yalvarırım......... beyler_96

03-03-2015 09:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum mukemmel çooooooook güzel

03-03-2015 22:41 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet haymana sonsuz tessekurlerimi sunuyorum gerçekten süper bi kitap
bayildmmmmmm

04-03-2015 20:57 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum uzun zamandan sonra eve gelmiştir eviyle biraz hasret gideririr daha sonra balkona çıkıp yağmurun uyanmasını bekler ve bir anda bir çığlık duyulur ve koşar yağmurun babası intar etmiştir o anda yağmur donmuştur uzun zamman konuşamaz ama rüzgar hep yanındadır yine öyle günlerden birinde rüzgar eve dönecekken yağmur kafasını sallayarak gitmemesini ister rüzgar yanına uzanır ona sevgisini fısıldar oda bir anda benden çok sevemezsin der o anda herşey rüzgarın olmuştur
işte sonu bu

11-03-2015 19:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel okudum

16-03-2015 15:40 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum nasıl güzelsin sen adam .nasıl güzel bir hikaye bu.aşkı herşeyiyle anlatan adam yüreğine sağlık.

16-03-2015 19:00 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitabı alıp okudum,o kadar güzel bi kitap ki anlatılmaz okunur yani o derece.aşkın dan vazgeçmeyen bir adam 😍

19-03-2015 19:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum süper bir eser herkezin okumasını şiddetle tavsiye ederim.

21-03-2015 09:42 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitabın özetini okudum çok güzeldi

cansu-naz • 23-03-2015 10:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum içeriğini okurken bile elim ayağım titrediğini. inanılmaz bir duygu yoğunluğu var.

23-03-2015 22:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum diğerleri gibi hem sürükleyici hem de çok güzelllll :d

25-03-2015 19:39 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum sadece sürükleyici eserleri okumaya seviyorum ve ahmet batman bu konuda harika bir yazar

26-03-2015 11:33 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim

28-03-2015 02:50 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeyle harika kim bilir yağmur yerinde olmak isteyen kaç kz vardır
yağmur olmak kolaydır ama rüzgar olmak zordur

29-03-2015 11:39 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum güzel değil mmmükemelllllllll

02-04-2015 18:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok mu güzel bende alıcam

Black • 02-04-2015 21:39 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kesinlikle mükemmel

04-04-2015 18:01 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitablarini severek ve bimdan okuyorum çok güzeller siz yazmaya devam ben okumaya devam 😊

05-04-2015 13:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben bu kitabı 5 kez okudum yemin ederim süper birşey tam benlik

07-04-2015 10:05 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok duygusal ve farkli bir kitap sessiz bir ortamda kitap ve yalnizlik cok guzel oluyor...

11-04-2015 14:50 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben bu kitabi sevgilime hediye olarak aldim. sabahi gun hediyeni vermek istedigimde beni aldatdigini oyrendim. :( ben bu kitabi kiz arkadasima almisdim. sabahki gun hediyesini verib onunla sevgili olmak isteyecegimi soyleyecekdim ama o baskasini seviyomus :(

Esqin Tagiyev • 11-04-2015 18:10 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap okumaktan nfret ederdim ama bu kitap o kadar baska bir şey ki anlatamam muhteşemdi ya çok güzel bir aşk hikayesiydi

12-04-2015 22:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum severek ve heyecanla okduğum kitaplardan gerçekten çok güzel olkunulmalı

17-04-2015 07:42 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu hikaye çok güzél ve bu hikayeyi bana önerin sévdiğim kıza tşk lér prénses

17-04-2015 20:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yazarın sabah uykum ve soğuk kahve kitabını begenmemiştim . erkek arkadasım bana yazarın bana ikimizi anlat kitabını almış okudum ve çook begendimm diğer kitapları ile kıyasladığımda bu kitap harika. tavsiye ediyorum bir günde bitirebileceğiniz bir kitap

18-04-2015 02:39 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum valla arkadaşlar hiç tavsiye etmem okudum hiç güzel değil çok basit hiç sürükleyici değil ben sevmedim açıkçası

20-04-2015 16:40 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum demekki sen kitabın nasıl okunduğunu bilmyorsun çok güzel bir kitap lütfen kitabı kötü eleştirmeyiniz!!!

21-04-2015 14:46 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum 17 yaşındayom biliyorum komik gelicek ama ilk defa bir kitap aldım bu kitap bana ikimizi anlat oldugu icin cok sanslıyım en kısa surede soguk kahve ve sabah uykumuda alıp okuyacağım. bana kitap okumayı sevdirdiğin için tesekkurler ahmet batman..

26-04-2015 23:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel bır ask hıkayesıı

28-04-2015 08:56 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben cokdan bitimisim cok muhtesem bir kitap kalbinize dokunaca

02-05-2015 18:37 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ilk defa bir kitabı okurken ağladım özellikle annesinin öldüğü bölüm beni mahvetti bu kitabı okuduktan sonra annemin ne kadar degerli olduğunu anladım diğer yandan ise yazar aşkı çok güzel anlatmış
tek kelimeyle mükemmel

02-05-2015 19:11 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ya nesi güzel kitabı'n anlamadım adam sıradan bi hikayeyi kitaba çevirmiş ne dil düzgün kullanılmış ne içerisinde derin anlam var iki ergenin aşk maceralarını süslü cümlelerle kitap haline getirmiş emeğe saygım sonsuz ama bu kadar'da abartılması doğru değil onca emek verilmiş edeyat tarihimiz varken onca güzel eserler ve anlatımlar varken onların kıymetini bulmadan böyle kitapların çok satması beni edebiyat geleceği açısından düşündürüyor. son olarak twitterda süslü cümlelerle varsanız işinize yarar çok ta bişey beklemeyin.

13-05-2015 17:37 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben çok kitap okuyan biri değilim askerdeyim bu kitabı bi günde okuduğum çoook qusel!!!!

18-05-2015 22:31 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum öyleki bu hikaye gerçek ise o kahramanla tanışmak isterdim. istiyorumda. çünkü rüzgar demirsoy karakteri benim resmen beni anlatıyor. benim zengin halim. eğer bu karakter gerçekse

20-05-2015 12:52 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum özetini okudum şimdilik sanırım güzel bir kitap ayrıca güzel bir roman okumak isterseniz "umutlar tükenince" adlı eseri okuyabilirsiniz gerçekten bir aile üzerine yazılmış güzel bir kitap sadece bilin istedim.

22-05-2015 11:45 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum o kadar guzelki hayatimda bir sey degisti. sanki benim hayatimi anlatiyor okadar cok beyendim

23-05-2015 21:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben aldım çok güzel bişey okumanızı tavsiye ederimmm

24-05-2015 23:05 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum okuduğum ilk kitaplardan biri. ben kitap okumayı sevmezdim ama bi kitabı şad ce 2 günde okudum. harika bi eser kendinden alıyor seni duramıyorsun okumadan. inanılmaz tatlı ve saf bi aşk. herkes okumalı bence!

26-05-2015 15:10 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum hayatımda okudugum en mukemmel kıtap herkesn okusun kotu elestırı yapanlar bılıncsız olarak yapıyorlar kıtap cok muhtesem okumanızı şiddetle tavsıye edıyorummm.

04-06-2015 18:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitap...

08-06-2015 18:40 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum insanların fikirlerine görüşlerine saygı duymalıyız iyi ya da kötü buraya yorum yaparken herkes ben diliyle konuşmalı bence bilmem mesaj yerine ulaştımı

10-06-2015 22:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batman bize böyle güzel duyguları yaşattığın içi tşk ederz

13-06-2015 09:19 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben 13 yaşındayım sizce bu kitap yaşıma uygun mu

16-06-2015 21:11 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum oha yaaa muthis bi kitap okurken bi ara ahladim

21-06-2015 22:33 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum annesi müberra hanım'ın vefatını anlatırken resmen ağlayacaktı. bir de kitapta diyorya mecaz adama gelen mesajlarda sana böyle duygular yaşatan kızı bir elime geçirsem diye işte bende yağmur hanıma içimden saydırdım.

24-06-2015 14:30 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ucunu de aldim kitaplarinin iwallah dorduncuyi de yazar seviyrm ahmet batmani

29-06-2015 12:04 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika otesi muhtesem muazzam yuregine saglik ahmet batman

06-07-2015 03:47 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel bir kitab biraz da benim hayatimi anlatir gibi ahmet batman

07-07-2015 14:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok sevdim süper olmuş eline sağlık ama devamını bekleriz bu arda bu kitabı sevgilime alacam insallah beğenir teşekkürler ahmet batman

08-07-2015 18:47 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum benim hayatımın kitap olmasını istiyorum okadar umutsuz okadar caresizki bazen en kücük şeylerden mutlu oluyorum bi çok insanın basite aldığı şeylerden öyle büyük mutluluklarım yok mesela bi yola bakarken sadece araçları görmüyorum insanları, fikirleri, şehirleri, yöreleri, tarihleri, hayatları, görüyorum bi ota bakarken mesela onu sadece çim olarak görmem canlı olduğunu yaraları gördüklerini hikayelerini onun bendeki anlamını düşünürüm görmek için bakmam hiç bişeye görebilmek için bakarım bilmiyorum belki umutsuz bi hayatım olduğu için bi taksi sadece taksi değildir mesela yada bi simitci o sadece bi simitci'mi ne biliyoruz ki koskocaman hayatın bi karıncası kadar değiliz ne aldık hayattan ne öğrendik kimiz hayatın hangi köşesindeyiz mutsuzluk umutsuzluk yada mutluluk heycan hangisi bizim niye yaşadığımızı biliyomuyuz sen hikayeni biliyomusun

11-07-2015 12:48 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitqbi bana hayatimin erkeyi askim tufanim almisdi yaa supwr kitap bayildim onu cok seviyorum aşkilatam 18.12.2014

16-07-2015 19:45 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitabı alıp okuyacam ama benim yaşadıklarım yarısını bile yaşamadığından eminim

29-07-2015 12:13 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum müthiş bir kitap 1 günde bitirdim

03-08-2015 15:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum 2 saatlık otobus seferlerınde rahatlıkla bıtırebılıcegız surukleyıcı ve bahsetdılen olayın hemen hemen aynısını yasadıgım ıcın kıtap sadece acılarımı destı baska bısı yapmadı ama bu hıkayedekı gıbı bır yasanmıslıgı olan dırek suankı sevgılısıne okutsun ve gecmıste neler hıssettıgınızı bılsın belkı onun yuzune karsı ne hıssettıgınızı acıklayamıyorsunuz ama o ısıne gelmedıgı ıcın yaptıgı hatalardan pısmanlık duydugu ıcın konunun kapatılıp nejat ıslerın dedıgı gıbı kadınları anlamıcaksın arkadas sevıceksın anlarsan olmuyo dıyısı kıtapta en uzel sekılde vurgulanmıs tavsıye ederım

07-08-2015 09:43 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok keyifle okumaya basladm ama yagmura sinir oldun ruzgara boyle yaptigi icinn

14-08-2015 00:38 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzeldi gerçekten ilk defa bir kitabı bu kadar çok çabuk bitirdim

21-08-2015 18:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum slm ben melike arkadaşlar çok guzel bu kitap herkese tavsiye ederim çok harika ben simdi okuyorum kitabın yarısındayim

01-09-2015 20:42 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum slm ben melike arkadaşlar çok guzel bu kitap herkese tavsiye ederim çok harika ben simdi okuyorum kitabın yarısındayim

Mavi gökyüzü • 01-09-2015 20:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum arkadaşlar bana kitap tavsiye edermisiniz çok yanlızim kitap okumayi çok seviyorum yanlızligimi kitaplar destekliyor.:(

Mavi gökyüzü • 01-09-2015 23:09 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeyle harika

02-09-2015 17:49 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum aynen oyle ağlayasim geldii okurken gözlerim doldu

Mavi gökyüzü • 02-09-2015 23:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika tek kelimeyle yaa bitti kitap ama bunun ikinci kitabı olmalıi yaa boyle bitmemeli sizce var midir?

Mavi gökyüzü • 04-09-2015 18:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitabi sevgilim almisti harika bi kitap manevi degeride var bu sebebten oturu kitapi hic usanmadan binlerce kez okuyabilirim

05-09-2015 12:48 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum himm mutlusun umarim sevgilin almis yaa ondan

Mavi gökyüzü • 05-09-2015 19:06 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum sana bir arkadaş tavsiyesi sevdign kadının değerini bil sonra iş isten geçmesin.. eger kızarsan k.bakma yazdıklarım için
himm allahm mutluluğun devamini getirsin..amin

Mavi gökyüzü • 06-09-2015 18:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bence tam bir türk filmi

29-09-2015 11:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kesinlikle herkes okumalı

03-10-2015 23:41 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum süper kitaplar yazıyor

06-10-2015 18:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum aşık olmak böyle bir şeymiş

18-10-2015 11:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bayıldım bazı sözleri cok güzel herkeze tavsıye ederim braz duygusal ama olsn :)

21-10-2015 15:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kiabı iki günde bitirdim :) çok manyak bi kitap

04-11-2015 16:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum süper bi kitap kesinlikle

04-11-2015 18:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum hayatımda okudum ilk kitap; bana bu kitabı asık oldum kız verdi benim icin oku dedi sevmem oysa kitap okumayı bi denedim böyle bisey yok 3 saatte bitirdim sürükleyici tamda benim gibi aşıklara yazılmıs bi kitap artık sonsuza kadar kitap okumaya devam teşekkürler ahmet batman :)

08-11-2015 02:17 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitap tavsiye ederım

13-11-2015 15:54 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum her kelimesinde insan farklı duygular yaşıyor eğer hiç kitap okumadiysaniz bu kitaptan başlayabilirsiniz benim yaptığım gibi . şimdi sayesinde okumaktan kendimi alamiyorum tesekkurler ahmet batman

16-11-2015 03:52 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum "hani derler ya insan sevdiğine hiç kırılır mı aslında insan en çok sevdiğine kırılır biliyor musunuz? hemde çok feci şekilde. dostum dediğin kişiye kırılrsın bazen , o yara geçer , ama sevdiğin kişinin söylediğin küçücük bir kelimeye dünyan yıkılır." gerçekten muhteşem ötesi bir kitap başka söyleyecek bir şey yok zaten adam yazmış yazacağını bize ne kalabilir ki sizlere söylüyorum?

16-11-2015 14:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum konusu ask olan kitap guzeldir

24-11-2015 21:19 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeyle harika sevgilime hediye edicem ve aynısından birtane daha alıp yanımda bulunduracam

30-11-2015 00:00 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok güzel kitap! beğendim. "bana ikimizi anlat" ^_^

MiNNaK ^_^ • 03-12-2015 23:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bana ikimizi anlat cok harika cok guzel bir kitap iki gunde bitirdim bu kitabi o kadar guzel bi aski anlatmis ki hayran kaldim. bu kitap beni cok etkiledi gercek askin olucagina inaniyorum ve gercek sevgi neymis ruzgardan ogrendim. bizde ask olduk sevdik saniyoruz ama ruzgar gibi karsiliksiz sevemiyoruz her sey karsilikli olsun istiyoruz ver her seyin karsiligini vererek yapiyoruz ask sadece uc harften ibaret olmamali gercek dunyada. onu cogaltarak aski yasatmaliyiz ahmet batman kitaparina bayiliyorum gercekten cok guzel akici ve tutkuyla okutan kitaplar yaziyor keske imzali bi kitabini alabilseydim bunu cok isterdim

05-12-2015 23:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum muhtesem bır kıtap kalemıne dusuncelerıne saglık ahmet batman her sayfası otekı sayfayı okuma merakı sardırıo cok surukleyıcı ve duygusall

07-12-2015 23:49 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitabin dil anlatm ozellikleri nelerdir biliyormusunuz

11-12-2015 14:37 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum her hikaye mutlu kavusmalarla bitiyor ama ben aska inanmiyorum...

12-12-2015 12:02 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok guzel bi kitap

13-12-2015 01:13 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum super ama arkadas bana acil kitapdaki kahramanlar in adi ve özellikleri ni yazarmisinizz

13-12-2015 19:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gerçekten güzel bir kitap

14-12-2015 02:13 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum mutlaka ama mutlaka okuyun adeta yaşıyorsunuz... bazı adamlar güzel severler ama bazı kadınlar hep geç kalırlar. baştan sona sürükleyici ve etkileyici bir roman olmuş, bayıldım.

sevdayener • 19-12-2015 18:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeyle "bayildim"

21-12-2015 20:38 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum tek kelimeyle mükemmel hayatımda okduğum en şahane kitap buradan ahmet batman a çoooooook saygılarımı sunuyorum ilk gördüğümde bu kitap benim olmalı dedim mükemmel, harika , süper , şahane

22-12-2015 12:09 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum güzel bi kitap

23-12-2015 01:05 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum daha okumadim ama adini duydugumda qarib bir his gecirdim👍

25-12-2015 14:19 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bitmesini istemediğim bir kitap

27-12-2015 13:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel ne diyebilirim hayatta yarı kişi böyle bir durumda galiba böyle bi durumu olanlar varsa onlara bolca kolaylık dilerim

01-01-2016 22:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika yah muhteşem ahmet batmanın tüm kitaplarını okudum bu sun kitapta ise resmen kendimi gördüm gözüm açıldı fakat hikaye farklı bir boyuttaydı ve hayatımdaki gereksiz kişileri hayatımdan attımm bu kitabı yazanın elleri dert hayal gücü sınır bulmasın inşallah

04-01-2016 21:45 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum arkadaşlar roman mı bu kitap tam olarak anlayamadım

06-01-2016 19:18 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel birhikaye tekrartekrar aşık oldum

07-01-2016 18:24 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yazılacak pek bir sey yok bence tek kelimeyle özetlersek kusursuz bir kitapti benim için 2 side çıksa keskeee

12-01-2016 14:52 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitapp bittimi her gün ağladım

13-01-2016 15:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitaba bayildim tam benlik bi kitap ... böyle bir aşk kitabi uazdigi için teşekkür ederiz :-)

14-01-2016 17:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gerçekten yaşanmışlık gerekiyor tek solukta okunacak bir hikaye beğendim

19-01-2016 16:53 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben bu kitabı bir gecede bitirdim muhteşem bir kitap gerçekten de okumaya değer sürükleyici bir roman okumanızı tavsiye ediyorum erdemir asml kitap fanlari

20-01-2016 00:58 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum muhteşem yine kuyucam
muhteşem bi kitap tekrar okuyucam en çok kahveli yeri sevdim

21-01-2016 21:33 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitap gerçekten de okumaya değer ahmet batmanın da en çok bu kitabını beğendim ben kitabı aldığımda pek tanınmıyordu benden sonra arkadaşlarım çok merak ettiler ve okudular çok beğendiler bu kitap beni anlatıyor sanki sadece roller farklı ama o kadar içtenlikle yazmış ki bu kitabı bayıldım herkese tavsiye ediyorum eğer kitap okumayı sevmiyorsanız veya karşılıksız bir aşk yaşıyorsanız bundan başlayın

23-01-2016 00:57 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitabi okumadim ama çok ta merak ettim eminim ki bu kitap güzeldir aklima gelince ağliyorum gerçekten çok ama çok güzeldir özeliniz varsa yazabilirsiniz utanmaya gerek yok yaza bilirsiniz

26-01-2016 19:44 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum o şarkının adı neydi
kitapdaki

29-01-2016 18:21 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika bir kitap
teşekkürler ahmet batman .

31-01-2016 21:47 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum hayatımda böyle kitaplar görmedim ahmet batmana gönülden teşekkür ediyorum. tüm kitaplarını büyük zevkle okudum. tekrar teşekkürler...

01-02-2016 01:46 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cokkk guzell okumaya doyamiyorum

01-02-2016 18:25 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bana ikimizi anlat kitabini okurken agladim ve kiza cok kizdim neyseki sonu cok guzel bitti bu kitabi defalarca okusam hic bikmam soguk kahve de okudum

01-02-2016 18:30 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim.

24-02-2016 21:48 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum eskiden yazmayı çok severdim ama yaşadiklarim canımı çok acıtınca yaklaşik iki aydır yazmıyorum ama karar verdim pes etmek yok şuan defterim elimde ve aylardan sonra kendimi buldum çok teşekkür ederim kitaplariniz gerçekten harika

24-02-2016 21:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yaaa korkma kalbim süper çok acıklı ve muhteşem bir kitap ve yazar monotonluğa yer vermemesi muhteşem çok seviyorum ayrıca soğuk kahvede güzel 😋

27-02-2016 20:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika bır kıtap

05-03-2016 15:58 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum korkma kalbim.en iyi kitap siradaki kitabm ise ikimizi bana anlat

06-04-2016 15:12 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel bir kitap ben okudu herkezede okumayi tavsige ederim

13-04-2016 20:07 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap çoook güzel herkese tavsiye ederim :)

16-04-2016 16:44 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum edebi değeri olmayan bir kitap, hiçbir mesaj ve ya düşünce vermiyor okurda uyandırdığı tek his sadece göz jimnastiği yapmak. bu tür kitap okuyan arkadaşlara sesleniyorum: bu kitaplar sadece sizi oyalar, belli bir düşünce alamassınız. sadece bir piyasa kitabı. herkesin elinde görebilirsiniz.

kılınçarslan • 19-04-2016 20:34 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum sanki beni anlatıyor bu kitap teşekkürler mecaz adam bni kendin yaptın 😁😁😁

25-04-2016 13:40 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitapı okumanızı tavsiye ederim çok güzel bi kitap

02-05-2016 08:45 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ya cok guzel bır kıtap
ya cok guzel bır kıtap
herkesın okumasını tafsıye ederım

02-05-2016 18:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok akıcı ve sade bir kullanılmış tebrikler

12-05-2016 15:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum muthış bır kıtap

21-05-2016 14:46 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gercekten guzel bir oykuymus

24-05-2016 19:20 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok etkilendim kendimden çokşey buldum harikulade

25-05-2016 20:46 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitabin ikincisi varmii?

25-05-2016 22:28 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitab

07-06-2016 12:08 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum arkadaşlar korkma kalbim kitabına bayıldım bu kitapta öyle bilmiyorum ama ahmet batman senle yaşıyabiliyoruz bu kitapların beni ayakta tutuyor kitaplarını defalarca okudum ve her defasında kitaplarına olan hayranlığım artıyor bi sonraki kitaplarını okumak dileğiyle
s&ş öylesiye değil ölesiye.....seviyorum seni ......

22-06-2016 22:26 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum güzel kitap. henüz yarısını okuyabildim
güzel kitap

05-07-2016 13:12 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bazı kitaplar ard arda 3.4 belkide daha fazla okinmaya değer işte bu kitap hep okunmaya değer. yanlız devamı gelmeli bu kitabın en iyi yerinde bitiyor merakla bekliyorum devamını inşallah gelir...

28-07-2016 18:21 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gercekten cok usta bir yazarinellerinden aski en iyi anlatanlardan biri sayin ahmet batman bu eserindede aski doruklarina kadar yasatiyor...

16-08-2016 02:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bir sevgiliniz varsa ve beşiktaşlıysaniz bu kitabı sevgilinize hediye olarak alın. ve mutlaka okuyun.

20-08-2016 15:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batman yeni kitaplarını bekliyoruz..

10-09-2016 13:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum herkesin okumasını tavsiye ediyorum aşırı güzel bir kitap duygusal olan bir kişi garanti ağlar..

28-09-2016 16:55 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap okumayi sevmezdim ama bu kitabi okuduktan sonra kitap okuma hevesi geldi bana mukembel bir kitap

04-10-2016 12:28 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok güzel ve harika bi kitap bayildim hemenyarin bu kitaptan alicam

08-10-2016 20:31 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum mütiş bir kitap sevgilim hediye ettiğin için teşekkür ederim

10-10-2016 11:01 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gidenin arkasindan nokta koy.ki gelenin bas harfi buyuk olsun

10-10-2016 21:45 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bu kitab içine kapanık olanlar için değişim kaynağı olabilir

13-10-2016 00:13 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bana ikimizi anlat okadarr güzel ki sabah uykum gii

15-10-2016 18:22 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum klişe bir aşk hikayesi olduğunu düşünmüştüm ama gerçekten çok güzel bir kitapmış. tavsiye ederim.

ceren • 17-10-2016 18:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben okudum ve bitirdim.gayaet güzel bir kitaptı.bir yandanda siz kimdiniz onu hatırlatıyor.

26-10-2016 20:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cox gozel bir kitabdi oxuduqca oz heyatimi oxuyuram sanki

30-10-2016 14:15 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ☆yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar.
aşkın gerçek halini her kelimesiyle yansıtan usta bir kalem. kesintisiz okuduğum okumaktan da zevk aldığım muhteşem bir kitap .

13-11-2016 09:18 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar... kesintisiz okuduğum en güzel kitaplardan birisin. ustaca aşkın en gerçek halini kaleme dökmüş yazara teşekkür ederim

Hülya Özer • 13-11-2016 09:28 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batmanin 4 kitabini da okudum 1'er günde bitirdim yenileri bekliyorum.

02-12-2016 16:15 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yeni kitapları bekliyorum harika bir kitap o kadar yani......

08-12-2016 17:25 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap daki kişiler yer zaman ve olayi atar misiniz

16-12-2016 12:08 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum gerçkten çok güzel

23-12-2016 11:27 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum bayildim çok güzel

23-12-2016 13:30 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum size önerim gökyüzüne not adli kitabi okuyun bugun cikti ve bi harika arkadaslar

24-12-2016 01:49 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim

24-12-2016 22:44 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum o kitap dünyadaki insanların sayisinca kelimeden yazılmadı ama her insandan içinde bir parca olabilecek şekilde yazıldı...

28-12-2016 00:18 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap gerçektende çok güzel tebrik ederim ve teşekkür ederim bizlere örnek olduğunuz için:)

04-01-2017 00:04 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kesinlikle doğru söylediğinden emin olabilirsiniz ben kitap okumayı sevmeyen birisi olduğum halde bu kitabı bir buçuk günde bitirmiştir teşekürler ahmet batman

04-01-2017 23:34 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum güzel kitap ama biraz sıkıcı birazda saçma acıyorum o rüzgara ya bence yağmur onu parmanda oynatıyor yazık ya

bu arada nezaman 2. baskısı çıkacak heycanla bekliyorum

07-01-2017 16:36 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok güzel bir kitap ama bence yapmur kötü
ama yağmursuz tadı cıkmaz

16-01-2017 21:15 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum aceba? ben nerden buluarum bu kitabi??

23-01-2017 18:25 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzl bir roman herkese tavsiye ederim

15-02-2017 20:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum kitap güzel okurken insan hiç sıkılmıyor,tavsiye ederim

16-02-2017 17:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batmana cok teşekür ederim...
çook güzel okumanızı tafsiye ederim!!!

24-02-2017 20:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum arkadaşlar ben kitabı okudum ve kitap çok güzel ama açık konuşayım kitabın geri kalanını merak ediyorum yani o kadar acı çektikten sonra mutluluklarınıda öğrensek iyi olurdu diye düşünüyorum

01-03-2017 16:43 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel bir kitap böyle birseyi bizimle paylastigin icin cok tsk edirim

09-03-2017 12:28 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum soğuk kahveden sahada güzel

27-03-2017 18:25 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum soğuk kahve kitabini aldim hic hoşuma gitmedi (zevkler ve renkler tartısilmaz)

27-03-2017 22:14 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum şuan okuyom 67.sayfadayım güzel kitap 😊😊

KaLemSiz $AIR • 29-03-2017 20:53 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel bi kitap 😊👍

KaLemSiz $AIR • 03-04-2017 21:09 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel

06-04-2017 13:15 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ben bu kitabı çok sevdm ve okurken çok duygulandım bayıldm kitaba&

19-04-2017 20:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çooook güzel
,
inşallah sevgilim bana hediye olarak alir

20-04-2017 16:54 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok guzel bir hikaye herkese tavsiye etiyorum

27-04-2017 21:04 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel

08-05-2017 21:42 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum harika olağan üstü bir şey

10-05-2017 21:50 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum okuduğum kitaplardan biriside buydu gerceketen harika bir kitap o kitabin karekterleinin yerinde olmak isterim kitabin devamini isterim😊😊

16-05-2017 13:03 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok. güzel hikaye

10-06-2017 17:29 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir hikayeydi tesekur ederiz...

19-06-2017 05:53 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batman'ın okuduğum ilk kitabıydı fakat diğer kitaplarınıda çok merak ediyorum.bu kitap kesinlikle harikaydı.ba-yil-dim.

20-06-2017 19:39 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum coooook guzelmis ......heer kesin hayati zaten bir kitap ....

05-07-2017 14:05 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum boyle kıtapları okumak sadece zaman kaybı

22-07-2017 13:00 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cook guzel kitap

30-07-2017 22:12 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum severek okuduğum kitap emeğinize yüreğinize sağlık 😊

08-09-2017 20:51 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok merak ediyorum bu kitabı ismi harika"bana ikmizi anlat" 😊😊

💜 Menekşe 💜 • 12-10-2017 16:19 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum yaa kitabın ismi ne de güzelmiş😍 son zamanlar da kitap okumayı pek bi çok seviyorum. bu kitabı da inşallah okumayı çok isterim. ismine bakılırsa harika bir kitapa benziyor. #banaikimizianlat💙
zaten yorumlardan da okuduğum kadarıyla okuyanlar hepsi çok memnun kalmış ahmet batman gerçekten de çok iyi bir yazar.

Hoşgeldin Küçük Mucizem🙇22.02.2018💜 • 13-10-2017 05:17 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum asiri guzel bir kitap okurken bogazim dugumlendendi resmenn

18-10-2017 10:32 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ahmet batmanın bütün kitaplarına bayıldığım gibi bu kitapınada bayıldım

21-10-2017 19:35 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çok güzel bir kitaptı bayıldım resmen mütişti

24-10-2017 12:58 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum buhikaye beni anlatıyor

01-11-2017 21:50 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum mükemmel ağladım okurken banada en yakın arkadaşım hediye etti

07-11-2017 21:32 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum korkma kalbim ve bana ikimizi anlat kitaplarını bende sevgilime almayı düşünüyordum içeriğini öğrenmek için interneten özetini araştırdım muhteşem bir kitapmış

27-11-2017 11:06 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum sevgilime hediye olarak verdim bu kitabı tam 4 aydır ayrıyız ama aynı sehirdeyiz bana olan sevgisinin birliğini söylüyor her cümlesinde insallah bu kitabı okuyup bana geri döner

02-12-2017 00:47 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum cok etkileyici bir kitab

14-12-2017 07:24 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum super cox beyendim

23-12-2017 10:02 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum ayyyyyyy çok güzelllll

03-01-2018 09:42 !!

Bana İkimizi Anlat Yorum çooook güzel bir kitap herkes mutlaka okumalı..

19-01-2018 17:24 !!

Yorum Yaz

:: Ahmet Batman ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: Kategoriler ::
:: En Son Yorumlar ::reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.