Peter Pan Ölmeli

John Verdon Peter Pan Ölmeli
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Yabancı Romanlar
Yayınevi:Koridor Yayıncılık
Yayınlandığı Yıl:2014
Sayfa Sayısı:528
ISBN:6054629640
Kitap Puanı:
6.5 / 10 | Oy: 837 | Yorum: 77
Editör Puanı:9.8
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:16,85 TL
D&R:17,42 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

6.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Polisiye
Orjinal Adı:Peter Pan Must Die
Çeviren:Enver Günsel

Arka Kapak Bilgisi

Peter Pan Ölmeli Özeti

Peter Pan Ölmeli John Verdon


John Verdon Dedektif Dave Gurney maceralarına Peter Pan Ölmeli kitabı ile kaldığı yerden devam ediyor.

Zengin bir iş adamı annesini kaybeder. Kendisi de cenaze sırasında bir suikasta kurban gider. Bunun üzerine tüm ipuçları katil olarak karısını işaret eder ve karısı tutuklanarak hapse atılır. Olay bu şekilde kapanmak üzeredir fakat anormal dedektif Hardwick’in bu konuda şüpheleri vardır. Dedektif Hardwick işin içinden çıkamayınca arkadaşı olan Dave Gurney’den yardım ister.

Dave Gurney olayı incelemeye başladığında ilk olarak katilin kurbanını belirtilen yerden vurmasının mümkün olmadığını farkına varır. Bunun üzerine olayı daha derinlemesine incelemeye başlar. Bulduğu her delil onu daha tuhaf bir olaya sürüklemeye başlar ve bu cinayet iyice acayipleşmeye başlar.

Herkesin görünümü ile dalga geçtiği, ufak çocuksu görünümü nedeni ile Peter Pan olarak çağrılan bir adam vardır. Kendisi ile alay edilmesi zamanla intikama dönüşür. Kendisi ile alay eden herkes bir bir ortadan kaybolur. Hem çok zekidir, hem çok canidir hem de mükemmel bir tetikçidir.

John Verdon okurlarına Peter Pan Ölmeli romanı ile yine mükemmel bir polisiye sunuyor. Okurken elinizden bırakamayacağınız bir dedektiflik romanı isteyenler için mükemmel bir seçim.

**********

Valilik seçimleri için aday olan Carl Spalter, annesi Mary Spalter’in cenaze töreninde esrarengiz bir şekilde vurulur ve bir süre sonrada ölür. Cinayet bir süre araştırılır ve dedektif Michael Klemper Carl’ı eşinin(Kay Spalter) öldürmüş olduğunu tespit eder. Kay Spalter cinayeti kendisinin işlemediğini söylese de ömür boyu hapse mahkûm edilir.

Olaydan bir süre sonra eski dedektif Jack Hardwick bu soruşturmada bazı yanlışlıkların olduğunu fark eder. Soruşturmanın başındaki dedektif Klemper ile de daha önceden bazı sorunlar yaşadığı için bu olayı tekrar incelemeye ve davayı temyize götürmeye karar verir. Avukat Lex Bincher ile olayı araştırmaya başlarlar. Ama bu Hardwick’in yalnız yapabileceği bir iş değildir. Bu yüzden emekli dedektif olan Dave Gurney’e gider. Davanın ayrıntılarını öğrenen Gurney kendisini birden bu olayın içinde bulur.

Carl Spalter’i öldürebilecek kişilerin bir listesini yapar ve bu kişiler hakkında bilgi toplamaya başlar. Cinayeti işlemek için nedeni olan insanları araştırır ve onlarla görüşür. Carl’ın kardeşi Jonah Spalter abisiyle çeşitli konularda anlaşmazlığa düşmüştür. Babalarının mirası olan Spalter Emlak şirketinin ortağıdır. Kurduğu katedral için maddi desteğe ihtiyacı vardır. Emlak şirketini satıp katedral için kullanmasındaki tek engel abisidir. Abisi öldüğünde tek mirasçısı kendisi olacaktır. Carl’ın kızı ise diğer bir şüphelidir. O da babasının ölümünden büyük bir gelir sağlayacaktır. Cinayetin tanıkları ile görüşen ve olay yerini inceleyen Gurney olaydaki gariplikleri görmeye başlar. İlk olarak cinayet yeri kamera görüntülerinin bazıların polisler tarafından alındığını ve savcıdan saklandığını öğrenir. İkinci fark ettiği ise cinayet yeri ve polisin silahın ateşlendiğini söylediği yer arasındaki çelişki idi.

Çok geçmeden Gurney bu cinayetle ilişkili başka cinayetlerinde işlenmiş olduğunu öğrenir. Carl’ın annesinin ölümü söylenildiği gibi düşmesi sonucu değil, başının yere vurularak öldürüldüğünü öğrenir. Güvenlik kameralarında görülen katil ise Carl’ın öldürüldüğü çevrede de görülen kişiyle aynıdır. Kısa boylu, zayıf, cinsiyeti anlaşılmayan bu adam iki cinayetinde bir numaralı zanlısıdır. Gurney artık bir kiralık katille karşı karşıya olduğunu öğrenmiştir. Valilik seçimlerinde de aday olan Donny Angel ile görüşen Gurney’in öğrendiği yeni bilgiler başka cinayetlerine olduğunu kanıtlar. Carl’ın sürekli görüştüğü ve kumar oynadığı gangster Gus Grikos da Carl ile aynı gün öldürülmüş ve yüzüne çiviler çakılarak bir mesaj verilmiştir.

Cinayetler bununla da sınırlı kalmaz. Bir televizyon programına katılarak Carl Spalter davasını araştırdığını söyleyen avukat Lex Bincher kafası kesilmiş bir şekilde bulunur. Evi de yakılmıştır ve çıkan yangın sonucu 6 kişi ölmüştür. Ayrıca olayı araştıran dedektif Hardwick’in evine de bir saldırı düzenlenmiştir.

İşlenen cinayetlerin benzerlerini araştırmaya başladıklarında katili yavaş yavaş tanımaya başlarlar. Hardwick’in New York Polis Departmanı’nda çalışan arkadaşlarının yaptığı araştırmalar sonucunda katilin Petros Panikos isimli birisi olduğu öğrenilir. Peter Pan lakaplı bu katil küçük yaşta annesinin ölümü üzerine evlatlık olarak verilmiş ve bu yaşta daha insanları öldürmeye başlamıştır. En zor öldürülebilecek kişileri öldürmüş ve hep acımasız olmuştur.

Katilin kimliğini öğrenen Gurney katile ulaşabilmek için yollar aramaya başlar. Diğer bir sorun ise bu kiralık katili kimin tuttuğudur. Donny Angel da katil hakkında bildiklerini anlatır. Peter Pan’a çok az insan ulaşabilmektedir. Bunlardan biri de katlin öldürdüğü gangster Gus Grikos’dur. Bir sırrını bildiği için Grikos’u öldürmüştür.

Gurney Peter Pan’ın sırrını öğrenmeye çalışır ve dedektif arkadaşlarıyla bir plan ve katilin kendilerine gelmelerini beklerler. Ama planları tutmaz. Gurney yalnızken katilin peşine düşmek zorunda kalır. Katil planını önceden yapmıştır ve şehirde gerçekleştirilen panayıra gider. Önceden hazırladığı düzeneklerle birçok bomba patlatır ve birçok kişinin ölümüne neden olur. Katilin peşinde olan Gurney günlerdir aklında dolanan birbirinden bağımsız olayların arasındaki bağlantıyı çözer ve katilin tutanın kim olduğunu anlar. Kay’in bu cinayetle kesinlikle bir ilgisi yoktur. Ama katil hiç de düşündükleri kişi değildir. Artık bütün zanlılar temize çıkmıştır. Kiralık katili tutan kişiyi hiç tahmin edememişlerdir.

Gurney katili kalabalık içinde yakalar ve öldürür. Artık cinayetlerin sonu gelmiştir. Kay özgürlüğüne kavuşmuştur.


Peter Pan Ölmeli Yorumları

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon harika her kitabını okudum mükemmel yazıyor katil uşak

12-05-2014 06:58 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum ben gözlerini sımsıkı kapatı dün bitirdim bugün 3. kitaba başlayacağım harika yazıyor inşallah 5.de yoldadır :D

12-05-2014 20:27 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Diğer üç kitabını da okudum. Çok iyi bir yazar bu kitabın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyordum eminim güzeldir.

13-05-2014 19:17 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum çok ilginçsiniz. John verdon mükemmel yazar ha

14-05-2014 10:34 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum önceki kitaplarının yanında sönük kalmış işin gizemi kaçmaya başlamış ilk kitaplarında o gizem ve merak bunda o kadar oluşmuyor yine de güzel kitap

16-05-2014 22:06 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum yorum yapaken katilin kim olduğunu neden yazarsınız ki okumayanlar için olayın gizemini kaçırıyorsunuz yazık!!!

Dmr... • 17-05-2014 17:51 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon mükemmelden kötüye doğru gidiyor diyebilirim ilk kitap 10 üzerinden 10du sonraki 8-9 falandı üçüncü kitap 6-7 gibiydi bu 5 diyebirim yaratıcılığı ölmeye başlamış o yüzden kurguya yönelmiş

18-05-2014 10:50 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Yazar gittikçe bozuyor.Kitap iyi değildi olaylar 1 sayfada çözülüyor zamanınızı boşa harcamayın derim.

19-05-2014 04:04 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum ilk üç kitabı güzeldi umarım buda güzeldir

Orhan • 19-05-2014 18:53 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum naptın john verdon yaa ne güzeldi kitapların neden bozdun ki kendini sırf kitap yazmak için yazmışsın hayal kırıklığı başka birşey değil

20-05-2014 00:56 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdonun en kötü kitabı diyebilirim verdiğim paraya acıdım

23-05-2014 01:37 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum John Verdon yine yaptın yapıcağını. Kitap ilk 3 ü kadar güzel ve sürükleyici. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim çok güzel bir kitap. Kitabın sonu bana göre şaşırtıcı bitti yani Gurney bile kitabın sonunda cinayeti çözünce güldü. Kesinlikle okuyun.

24-05-2014 03:04 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum katil kim olduğunu yazacak kadar mal bir insana ne denir ki

28-05-2014 14:27 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum burada katilin kim olduğu yazmıyor kitabı okursan anlarsın

28-05-2014 20:02 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum bence bitişi mükemmeldi. farklıydı ve tutarlıydı.

30-05-2014 23:00 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum tek kelimeyle mükemmel soluksuz okudum herkese tavsiye ederim

Bayram • 31-05-2014 16:51 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum acayipti farklıydı karmaya bir kere daha inandırdı

03-06-2014 15:26 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum John Verdonu bütün kitaplarını abartmıyorum 3 er kez okudum ve bu en sonun kitap en HARİKASI diğer arkadaşlar kitabı okumadan yazarın kim olduğunu bilmeden saçma yorumlar atmış Peter Pan Ölmeli Serini en güzel romanıydı

04-06-2014 21:20 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum polisiye romanları çok seviyorum katili bulmak hoşuma gidiyor john verdon diyince ise aklında bir sayı tut geliyor hem katili bulmaya çalışıyorsunuz hem de cinayeti nasıl işlediğini peter pan ölmeli yine güzel bir polisiye fakat aklında bir sayı tuttan sonra o tadı vermiyor

05-06-2014 22:26 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Super bir kitap herkese oneririm

10-06-2014 17:36 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum en sevdiyim qəhrəmandı peter pen

15-06-2014 17:35 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon iyiden kötüye gidiyor her yeni romanı ile daha kötü oluyor yine de polisiye denilince son zamanların en iyi yazarı umarım daha da bozmaz

Yağmur • 18-06-2014 07:03 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon güzel yazıyor fakat kitapların sonlarını iyi getiremiyor herşeyi açıklayacağım diye çok gereksiz konuşmalar oluyor hikayenin gerçekliği kayboluyor onun dışında mükemmel bir yazar

20-06-2014 21:11 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum yine john verdon yine çok güzel bir dedektiflik romanı çok seviyorum bu adamın kitaplarını

24-06-2014 00:44 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum peter pan ne alaka anlamadım cinayetler ve katil basit kalmış john verdon daha iyilerini yazıyor

26-06-2014 21:08 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Arkiler olumsz yorumlar yapmayn yaa okuyacaklar var burda kitapları tek kelimeyle mükemmel o kadarrr :D

28-06-2014 12:49 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum çok iiyiydi beee

29-06-2014 02:25 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Evt çok iyiiiii

29-06-2014 12:37 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum polisiye romanları adam mükemmel yazıyor sonuna kadar katili bulamıyorsunuz çok uzun olmasa bir kerede okuyacağım elimden zor bırakıyorum

03-07-2014 03:47 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum süperdi akıl almaz bir olay örgüsü insan hayret ediyor doğrusu

04-07-2014 03:06 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Adam süper yazıyor bütün kitaplarını okudum sonları müthiş..Melek...

04-07-2014 12:49 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Supeer bi kitap bence!

09-07-2014 13:17 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon favori yazarım polisiye romanında bir numara bu kitapta harika olmuş katil piskopat dedektif gurney harika filmlerini yapsınlar

18-07-2014 22:33 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum kitapların filmleriniii istiyoruzz :D:dD:d

23-07-2014 14:06 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum en iyi polisiye yazarı: JOHN VERDON ♥♥

23-07-2014 14:07 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Şişman gus a ne oldu ya ?

26-07-2014 02:04 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum John Verdon bu kitapta da yaratıcılığını konuşturmuş. Bazı olumsuz yorumlar görüyoruz tabi ama 4 kitabıda bitirdim ilk kitabı ne kadar iyiyse son kitabıda bi okadar iyi

27-07-2014 11:57 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Şişman Gus Peter Pan ın sırrını bildiği için öldü. Yani beceriksizce yanlış kişiyi öldürdüğünü bildiği için :)

27-07-2014 11:58 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Polisiye romanı diyince akla gelen isim.Başarılı ve sürükleyici bir kitap.Fakat bu kadar güzel kitap yazan bir insanın en eksk yönü sonunu güzel getirememesi.Sonu haricinde fevkalade bir kitap.İyi okumalar...

27-07-2014 18:39 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum ben bunu okumadım çok pahalı olduğu için alamadım yorumlarını merak ettim burayı buldum ama aklında bir sayı tut ve gözlerini sımsıkı kapatı okudum çok hoşuma gitti o zamandan beri john verdon hayranıyım ama kitapları çok pahalı oluyor alamıyoruz

08-08-2014 05:51 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Hayatımda açıkçası hiç bi kitap beni bu kadar büyülememişti. Kitabı okurken adeta olayı yaşıyosun. Polisi kavramlar kitaba renk katmış .Hikaye gerçekten alınma gibi anlatılmış . Çok etkileyici ve büyüleyici. John verdon bir dahi olmalı.

10-08-2014 17:21 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum adam güzel yazmış katil profili şahane katili bulmak da zor sıkılmadan merak içinde okuyorsunuz sadece sonunu beğenmedim genel olarak güzel roman

19-08-2014 02:19 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum POLİSİYE ROMAN SEVENLER İÇİN ÇOK GÜZEL KİTAP DİĞER KİTAPLARINIDA OKUDUM ONLARDA ÇOK GÜZELDİ TAVSİYE EDERİM

22-08-2014 13:32 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon yine harika yazmış adamın romanları manyak abi yeni kitap çıkartsın merakla bekliyorum

01-09-2014 11:48 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum Bayiliyorum john verdon a yhaa kitaplari mükemmellll polisye romanlarni cok severimn john verdon sayesnde..

Sessizlik en güzel sestir duyabilen icin...Şemsi Tebrizi(Melek) • 08-09-2014 16:53 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum 5. Kitabi ni sabirszlikla bekliyorum :)) umarim john verdon yazar....:)

Sessizlik en güzel sestir duyabilen icin...Şemsi Tebrizi(Melek) • 03-10-2014 14:32 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum süperrrrrrrrrr

14-10-2014 18:05 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum bugun qurtardim.Meslehetdir, ancaq Aglindan bir reqem tut daha yaxsidir mence

22-10-2014 08:48 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum aklından sayı tut gibi bir roman 2 günde okudum

26-10-2014 15:28 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum şeytanı uyandırma ve gözlerini sımsıkı kapat kötüydü,sıkıcıydı ama peter pan ve aklından bir sayı tut romanı eşsiz...

26-10-2014 15:30 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum peter pan olmeli' yi simdi bitirdim. kitabin sonuna kadar manyagin gecmisine yonelik bilgi verecek diye merakla bekledim ama bosaymis. bir insani siddetli ruh hastasi olarak gosterip cocuklugunda yaptiklarina da deginiyorsa az biraz sebeplerini de yazsaymis .merak icinde kaldik!

19-12-2014 18:00 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum ben john verdon'un son iki kitabını hiç beğenmedim üçüncüsü ortalara doğru çok sıkıyordu hiç akıcı değildi bu kitabı beğenmedim evet çünkü katilin neden öyle oldugu,ayrıntıları verilmemiş sadece küçükken yaptığı bazı olaylara değinmiş bu kadar,sonuda daha farklı olabilirdi hayal kırıklıgıydı evet cok akıcıydı ama böyle bitmemeliydi.

20-12-2014 14:27 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum berbat az kalir bi kelime bu kitabin yorumuna

01-01-2015 16:14 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum bende bu kitabı az önce bitirdim bence muhtesem bir kitap insanı suruklüyor vr hemen bitiresi geliyor gercekten okuduktan sonra bir süre etkisinde kalacagınızdan eminim
tek kelimeyle muhtesemdi kitabı okurken kalbimin duracağını hissettim

30-01-2015 10:07 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum ama yinede kitabın sonunun böyle bitmesi biraz hayal kırıklığına uğrattı

30-01-2015 10:15 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum arkadaşlar ben john verdonun bütün peter pan hariç bütün kitaplarini okudum.benim için en etkileyici si gözlerini şimdiki kapatti.aklindan bir sayi tutta güzeldi.ama şeytani uyandirmayi begendimi pek söyleyeceğim.ilk iki kitabini küçük 4 günde okumuştum ancak peter pan ölmeli kitabinin 170.sayfasinda yim ve epeyydir elimde.tasvir ve gereksiz uzatmalar dikti acikcasi.densizin teki de dikmiş baştaki yorumlarda katili yazmis.safmisin kardeşim.millet kitap yorumlarini katil kim diye okunuyor.kitap beğenilmiş mi beğenilmemiş mi diye okuyor!

09-02-2015 18:19 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum bir insanı çok çok etkileyecek kadar muhteşem ve gizem dolu bir kitap
beğenmemişler okuyamamiş demektir keşke birde okuyabilseler di çok iyi olacaktı beyenmiyorsanızda ne bir yorum yazın nede okuyun çünkü bu kitap değersizlere değmez

21-02-2015 15:35 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum jon verdon polisiye sevenler için iyi bir yazar

01-03-2015 01:48 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum eleştirileri okuyunca çok şaşırdım. gözlerinin sımsıkı kapat serinin okuduğum en kötü kitabıydı. şeytanı uyandırmada kendimden geçtim. ilk kitaba zaten lafım yok. peter pan'da da iilk günümde 200. sayfaya geldim. gözlerim ağrımasa bitereceğim. :))))

thelostmojito • 18-03-2015 01:13 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum yaa hiç güzel değil keşke daha güzel bir özet verseydiniz çok kötü bir site

05-04-2015 15:20 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum birşey sorucağım bu serinin son kitabımı seri halindemi yani ben buna öbür kitalarrını okumadan başlasam problem olur mu

26-05-2015 08:34 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum kitap muhteşem kesinlikle john verdonun gene mükemmel bir başyapıt katilin ölmesine üzüldüm cinayeti onun ağzından ve neden böyle yaşadığını öğrenmek isterdim ama olsun dave gurney çözdü bu da kabul edilebilir.

29-05-2015 16:41 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum harika bir kitap ciddi ciddi mükkemmel olmuş !
inşallah film yaparlar

02-07-2015 15:29 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum john verdon polisiyeye yeni bir soluk getirdi.beğenmemek elde değil.benim eleştirim girişe,olaya dahil olmasini klişelemese iyi olurdu.

08-07-2015 15:55 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum 3 kitabı şimdi bitti üzüldüm hatta bitti diye en çok sevdiğim kitap serisi mutlaka 4 kitabıda alıcam çok merak ediyorum

19-07-2015 14:03 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum 10 üzerinden 4'ü zor alır

18-08-2015 13:46 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum başları güzeldi ama bnce sonu kötü olmuş ayrıca ndn peter pan ın kim olduğu yazmıyor ki

25-08-2015 17:38 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum yazarın bu kitabı diğer kitaplara göre daha iyi. okumanızı tavsiye ediyorum

27-09-2015 12:43 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum nn
kıtapların sonunda katıller hep olduğü için açıklanmayan sorular kalıyor. ama bence en güzeli gözlerini sımsıkı kapat :)

10-10-2015 17:32 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum gerçekten güzel bir kitap ve çok tuhaf yazar nasıl böyle bir kitap yazmış şaşırdım doğrusu..

29-04-2016 10:54 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum ya neden yoruma katilin kim olduğunu yazar ki bir insan? kitaba daha baslamamistim,tebrikler bütün gizem merak gitti suan.

01-06-2016 14:27 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum bir solukta okudum, hiç bitsin istemedim; bitirdim malesef.okurken karısı med'in sürekli kümes yapalım konusu baydı doğrusu.adam tam katiline odaklanmış , işe kendini vermiş ; karısı ordan yok horozlar yok tavuklar. bi sus be kadın dedim okurken. sonuna gelince ; peter pan'ın ölmesi hayel kırıklığı oldu benim için. her şeyi onun açıklaması, geçmişi, ve neden karakterinin piskopat olduğu açığa çıkmadı. katilin geçmişi tam bir muamma ?? sonuna kötü demek romana haksızlık olur. gayet sürükleyici.mutlaka okuyun.

14-01-2017 18:16 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum serinin tüm kitaplarını okudum.en beğendiğim peter pan ölmeli oldu.gereksiz detaylar sıkıcıydı.gurneyin karısı med' in tavuklarından gına geldi.sonu ise tam bi şok . keşke peter pan ölmeseydi de kendi olanı biteni açıklasaydı. dave gurney'in bambaşka iki olaydan esinlenerek sonuca varmasına çok şaşırdım. senin o yıllar önce olmuş olaylar üstelik senle ilgisi bile olmayan olayları soruşturmanın tam ortasında pat diye hatırlaman ve spalter olayına bağlayıp sonuca varman üstün zekamı desem kolaya kaçmak mı desem bilemedim. karma felsefesine yer vermiş bu hoşuma gitti, küçük ama önemli bi detaydı. ne deyim mutlaka okuyun ve yorumlarınızı paylaşın.

14-01-2017 19:49 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum gerçekten çok büyüleyici bir kitap ben okurken çok heycalnmıştım

25-02-2017 14:56 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum kitapı kötüleyenler çok boş laf yapıyorsunuz gerçekten mükembel ötesi bi kitap arkadaşlar kitapı kötüleyenler bakmayın onlar okumasını bilmiyorlar john verdon'un bütün kitaplarını okuya bilirsiniz

05-05-2017 12:24 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum bu kitabı sadece dikkatli okuyanlar anlar. john verdon un girdiği her detay, kitaba ayrı bir zevk katmış. kitabı okurken o ortamı hayal etmek için detay önemli. anlayan anladı beni. arkadaşlar kötü yorumlara bakmayın siz öznel yargilar insan düşüncesini çabuk yıkar. o yüzden kendiniz okuyup görün diyorum. ama seveceğinize eminim;)

20-05-2017 15:52 !!

Peter Pan Ölmeli Yorum kitabın başrol oyuncusu kim?

05-11-2017 14:23 !!

Yorum Yaz

:: John Verdon ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: Kategoriler ::
:: En Son Yorumlar ::reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.