Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük

Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük
Kitabın Yazarı:Pucca Kitap Türü:Yerli Romanlar Yayınevi:Okuyan Us Yayınları Yayınlandığı Yıl:2012 Sayfa Sayısı:424 ISBN:9786054054640 Kitap Puanı:8.2 / 10 | Yorum: 12

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:21,50 TL e-kitap,pdf,epub: *

8.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük - Pucca

Kitap Türü:Yerli Romanlar

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük Özet

Pucca kariyerine internet üzerinde blog yazarak başladı ve yazıları o kadar etkileyiciydiki birden bire hayran kitlesi arttı ve artık kitap yazmak kaçınılmaz hale geldi.

Serinin ilk kitabı olan Küçük Aptalın Büyük Dünyası bir anda en çok satanlar listesinde yer aldı ve hayranları Pucca’dan serinin devamını bekledi. Pucca da hayranlarını kırmıyor ve serinin ikinci kitabı olan Ve Geri Kalan Her Şey ile kaldığı yerden devam ediyor.

Kendi hayatından kendi yaşadıklarından kesitler sunan Pucca bazen hüzünlendiriyor, bazen güldürüyor bazen de bu kadar da olmaz dedirtiyor. Hayranlarının ondan en çok beklediği ise mutlu bir sondu ve serinin ikinci kitabı ile Pucca onları kırmıyor.

Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük Yorumları

Süper bi kitap küçük aptalın büyük dünyası vardi öbürkü kitaplarininda siparişini verdim bekliyorum :)

21-07-2013 16:12

Abi çok iyi yaa :Dd

13-11-2013 16:26

abi çok iyi yaa :Dd

06-01-2014 17:58

abicim yaa çok güzel yazılmış dedikya daha ne yorum istiyon yaaaaa abicim

06-01-2014 18:02

hiç güzel yazılmamış hiç bir şey anlamadım

06-01-2014 19:25

Bedava kitap kampanyası devam ediyor mu?

01-02-2014 19:41

çok güzel bir kitap okuyorum ve devam edicem pucca teşekkürler

04-01-2015 22:26

devam kitabı mı

19-09-2015 12:45

ve geri kalan her şey serinin ikinci kitabı. yazar bu kitapta da aşk hayatının ve yaşantısının en gizli yerlerini, hafif argo bir üslup kullanarak paylaşıyor bizimle. dili beni rahatsız etmedi, aksine daha samimi geldi ve ben gerçekten çok eğlendim, kimi zaman kahkahalar attım. özellikle yarattığı erkek tiplemeleri hayatımızın her alanında karşımıza çıktığı için kitap bana çok samimi geldi.

Berfin B. • 10-06-2019 16:09

Peki Ya Şimdi Pucca Günlük 6 - Şimdi Biz Neyiz? Pucca Günlük 5 - O Adam Buraya Gelecek Ay Hadi İnşallah! - Pucca Günlük Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük Küçük Aptalın Büyük Dünyası Pucca Günlük Pucca Günlük 6 - Şimdi Biz Neyiz? Pucca Günlük 6 - Şimdi Biz Neyiz? Pucca Günlük 5 - O Adam Buraya Gelecek Pucca Günlük 5 - O Adam Buraya Gelecek Ay Hadi İnşallah! - Pucca Günlük Ay Hadi İnşallah! - Pucca Günlük Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük Küçük Aptalın Büyük Dünyası Pucca Günlük Küçük Aptalın Büyük Dünyası Pucca Günlük en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı On Dakika Otuz Sekiz Saniye Kalbimin Can Mayası Başka Bir Şey Pia Mater Gelirken Ekmek Al Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Kendine Hoş Geldin Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Sodom ve Gomore Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli