Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık
Kitabın Yazarı:Canan Karatay Kitap Türü:Beslenme Diyet Yayınevi:Hayykitap Yayınlandığı Yıl:2012 Sayfa Sayısı:264 ISBN:9786054325726 Kitap Puanı:6.4 / 10 | Yorum: 7

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:137,50 TL e-kitap,pdf,epub: *

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte
Giriş Yap Üye Ol

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık - Canan Karatay

Kitap Türü:Beslenme Diyet

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Özet

Prof. Dr. Canan Karatay kitaplarına tüm hızıyla devam ediyor ve Karatay Diyeti’nden sonra şimdide sağlık yaşam için gerekli beslenme önerileri ve nasıl yaşamamız gerektiği üzerine detaylı bir kitap ile yeniden karşımıza geliyor.

Klasik diyetlerin dışladığı ve sağlıksız bulduğu Türk mutfağını ön plana çıkartan ve klasik söylemlerin dışına çıkarak birçok Türk yemeğinin faydalarını sunan Canan Karatay yeni kitabında bu kez yaşam ve beslenme biçimleri ile tavsiyelerde bulunuyor.

İdeal kilomuzu bulmak ve sağlıklı beslenerek mevcut kilonuzu korumak üzerine bilgiler sunan kitap genci yaşlısı her kesime hitap ediyor ve daha sağlıklı ve dolayısı ile daha mutlu bir hayatın kapılarını aralıyor. Gerek mevsimsel olarak, gerek yaşa göre, gerek yaşam biçimine göre farklı tavsiyelerde bulunan kitap yine tüm yeme alışkanlığınızı etkileyecek.

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Soruları ve Cevapları

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık kimin eseri?

Canan Karatay

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık türü nedir?

Beslenme Diyet

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık kaç sayfa?

264

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Yorumları

diğer karatay diyeti kitaplarındakini tekrarlamış farklı birşey yok

24-05-2015 01:27

klask laf salataları işte

13-12-2015 03:19

ben denedim sağlığım bozuldu bana göre değilmiş bitkinlik hissettim enerjim hiç kalmadı baya kötü oldum

05-02-2016 01:00

ailecek sağlığımıza kavuştuk. canan karatay iyi var.

02-08-2018 07:24

bu kadının kitaplarını hala okuyan var mı?

13-01-2020 20:31

ben faydasını gördüm diyet sonuçta herkese göre farklı kimine uyar kimine uymaz

18-10-2022 19:23

denemediğimiz diyet kalmadı bunuda deneyelim

09-01-2024 20:35

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! Karatay Mutfağı Karatay Diyeti Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! Karatay Mutfağı Karatay Mutfağı Karatay Diyeti Karatay Diyeti en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli