Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık
Kitabın Yazarı:Canan Karatay Kitap Türü:Beslenme Diyet Yayınevi:Hayykitap Yayınlandığı Yıl:2012 Sayfa Sayısı:264 ISBN:9786054325726 Kitap Puanı:6.8 / 10 | Yorum: 5

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:19,20 TL e-kitap,pdf,epub: *

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte
Giriş Yap Üye Ol

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık - Canan Karatay

Kitap Türü:Beslenme Diyet

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Özet

Prof. Dr. Canan Karatay kitaplarına tüm hızıyla devam ediyor ve Karatay Diyeti’nden sonra şimdide sağlık yaşam için gerekli beslenme önerileri ve nasıl yaşamamız gerektiği üzerine detaylı bir kitap ile yeniden karşımıza geliyor.

Klasik diyetlerin dışladığı ve sağlıksız bulduğu Türk mutfağını ön plana çıkartan ve klasik söylemlerin dışına çıkarak birçok Türk yemeğinin faydalarını sunan Canan Karatay yeni kitabında bu kez yaşam ve beslenme biçimleri ile tavsiyelerde bulunuyor.

İdeal kilomuzu bulmak ve sağlıklı beslenerek mevcut kilonuzu korumak üzerine bilgiler sunan kitap genci yaşlısı her kesime hitap ediyor ve daha sağlıklı ve dolayısı ile daha mutlu bir hayatın kapılarını aralıyor. Gerek mevsimsel olarak, gerek yaşa göre, gerek yaşam biçimine göre farklı tavsiyelerde bulunan kitap yine tüm yeme alışkanlığınızı etkileyecek.

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Yorumları

diğer karatay diyeti kitaplarındakini tekrarlamış farklı birşey yok

24-05-2015 01:27

klask laf salataları işte

13-12-2015 03:19

ben denedim sağlığım bozuldu bana göre değilmiş bitkinlik hissettim enerjim hiç kalmadı baya kötü oldum

05-02-2016 01:00

ailecek sağlığımıza kavuştuk. canan karatay iyi var.

02-08-2018 07:24

bu kadının kitaplarını hala okuyan var mı?

13-01-2020 20:31

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! Karatay Mutfağı Karatay Diyeti Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! Karatay Mutfağı Karatay Mutfağı Karatay Diyeti Karatay Diyeti en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Sofie'nin Dünyası Oz Büyücüsü Antikacı On Dakika Otuz Sekiz Saniye Kalbimin Can Mayası Başka Bir Şey Pia Mater Gelirken Ekmek Al Aşkımız Eski Bir Roman Bir Ömür Nasıl Yaşanır Kendine Hoş Geldin Camdaki Kız Abartma Tozu Seninle Başlamadı Üç Kız Kardeş 1984 Hayvan Çiftliği Kırlangıç Çığlığı Sen On Yedi Yaşımsın Momo Nutuk Huzursuzluk Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Olağanüstü Bir Gece Ölüme Fısıldayan Adam Sodom ve Gomore Çalıkuşu Genç Werther'in Acıları Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Sineklerin Tanrısı Satranç İçimizdeki Şeytan Küçük Ağa Kırmızı Pazartesi Fi Beyaz Gemi Yüzyıllık Yalnızlık Yaban Anayurt Oteli İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Martı Jonathan Livingston Beyaz Diş Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Yüreğim Seni Çok Sevdi Serenad Böğürtlen Kışı Senden Önce Ben Simyacı Uçurtma Avcısı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna