Örümcek Ağındaki Kız

Millennium Serisi 4.Kitap Örümcek Ağındaki Kız
Kitabın Yazarı:David Lagercrantz, Stieg Larsson Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Pegasus Yayınları Yayınlandığı Yıl:2015 (10-11-2015) Sayfa Sayısı:520 ISBN:9786053437109 Kitap Puanı:7.9 / 10 | Yorum: 7

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:175,65 TL e-kitap,pdf,epub: *

7.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Örümcek Ağındaki Kız - David Lagercrantz Stieg Larsson

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Gerilim, Gizem, Macera, Polisiye Orjinal Adı:Det som inte dödar ossÇeviren:Ali Arda

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Örümcek Ağındaki Kız Özet

Dünyada satış rekorları kıran ve beyazperdeye de aktarılan Millennium serisi serinin 4. kitabı olan Örümcek Ağındaki Kız ile kaldığı yerden devam ediyor.

Hayat pek umduğu gibi gitmeyen ve devletten de umduğu yardım yerine daha kötüsüne tanık olan Lisbeth içinde bulunduğu adaletsizlikten intikam almak için Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi’nin güvenlik ağına girer ve çok gizli bilgileri çalar. Ele geçirdiği sırlardan bazıları beklediğinden de gizemlidir ve onu yeniden bir ölüm kalım mücadelesinin içine sürükleyecektir.

Diğer taraftan Mikael Blomkvist yapay zeka konusunda gizemli bir telefon alır. Bilgiyi paylaşan kişi ile görüşmeye gittiğinde ise kendisini gizemli bir örümcek ağının içinde bulur. Çıkış için ise yine Lisbeth ile ortak bir mücadelenin içine girmesi gerekmektedir.

Örümcek Ağındaki Kız Millennium serisinin 4. Kitabı ve David Lagercrantz tarafından kaleme alındı. Bilindiği üzere serinin yaratıcısı Stieg Larsson hayatını kaybettikten sonra David Lagercrantz seriyi devam ettiriyor.

Örümcek Ağındaki Kız Soruları ve Cevapları

Örümcek Ağındaki Kız kimin eseri?

David Lagercrantz Stieg Larsson

Örümcek Ağındaki Kız türü nedir?

Yabancı Romanlar, Gerilim, Gizem, Macera, Polisiye

Örümcek Ağındaki Kız kaç sayfa?

520

Örümcek Ağındaki Kız Yorumları

serinin tüm kitaplarını okudum mükemmel gerçekten insan elinden bırakamıyor kızın hastasıyım

12-12-2015 04:34

bu kitabi hiç okumadim guzel bi kitaba benziyor

cemre • 13-12-2015 13:53

bir kerede okudum tüm haftasonum gitti ama değdi çok sürükleyici bir polisiye

04-01-2016 23:09

stieg larsson'un millenyum üçlemesini okudum. inanılmaz sürüklwyici ve etkileyici bir seriydi. yazarın seriyi yazdıktan sonra ölmüş olmasna da ayrıca öok üzülmüştüm. zira setinin devamı gelmeyecekti.
şimdi tesadüfen görüyorum ki bir dördüncü kitap gelmiş. bayrağı larsson'dan devralıp, devam ettirmeye cesaret eden birisi çıkmış. kitabı henüz okumadım, ama yorumlar ümitvar. umarım ilk üç kiyaptan aldığım hazzı alırım.

**öykü** • 10-09-2017 11:45

filmi çok kötü filmi izleyerek kitabı değerlendirmeyin kitap inanılmaz birşey normalde çok kalın bir kitap ama bir kerede okursunuz o kadar sürükleyici ve merak uyandırıcı mutlaka okuyun

13-12-2019 22:03

harika bir seri daha da devam edebilir kendini okutmayı beceriyor

13-09-2022 12:29

yazarın diğer kitaplarını ucuza bulsam okuyacağım çok güzel yazıyor

25-10-2023 16:16

Ejderha Dövmeli Kız Örümcek Ağındaki Kız Ejderha Dövmeli Kız Ejderha Dövmeli Kız Millennium Serisi En İyi Kitap en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli