Örümcek Ağındaki Kız

Millennium Serisi 4.Kitap Örümcek Ağındaki Kız
Kitabın Yazarı:David Lagercrantz, Stieg Larsson Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Pegasus Yayınları Yayınlandığı Yıl:2015 (10-11-2015) Sayfa Sayısı:520 ISBN:9786053437109 Kitap Puanı:8 / 10 | Yorum: 5

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:32,99 TL e-kitap,pdf,epub: *

8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Örümcek Ağındaki Kız - David Lagercrantz Stieg Larsson

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Gerilim, Gizem, Macera, Polisiye Orjinal Adı:Det som inte dödar ossÇeviren:Ali Arda

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Örümcek Ağındaki Kız Özet

Dünyada satış rekorları kıran ve beyazperdeye de aktarılan Millennium serisi serinin 4. kitabı olan Örümcek Ağındaki Kız ile kaldığı yerden devam ediyor.

Hayat pek umduğu gibi gitmeyen ve devletten de umduğu yardım yerine daha kötüsüne tanık olan Lisbeth içinde bulunduğu adaletsizlikten intikam almak için Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi’nin güvenlik ağına girer ve çok gizli bilgileri çalar. Ele geçirdiği sırlardan bazıları beklediğinden de gizemlidir ve onu yeniden bir ölüm kalım mücadelesinin içine sürükleyecektir.

Diğer taraftan Mikael Blomkvist yapay zeka konusunda gizemli bir telefon alır. Bilgiyi paylaşan kişi ile görüşmeye gittiğinde ise kendisini gizemli bir örümcek ağının içinde bulur. Çıkış için ise yine Lisbeth ile ortak bir mücadelenin içine girmesi gerekmektedir.

Örümcek Ağındaki Kız Millennium serisinin 4. Kitabı ve David Lagercrantz tarafından kaleme alındı. Bilindiği üzere serinin yaratıcısı Stieg Larsson hayatını kaybettikten sonra David Lagercrantz seriyi devam ettiriyor.

Örümcek Ağındaki Kız Yorumları

serinin tüm kitaplarını okudum mükemmel gerçekten insan elinden bırakamıyor kızın hastasıyım

12-12-2015 04:34

bu kitabi hiç okumadim guzel bi kitaba benziyor

cemre • 13-12-2015 13:53

bir kerede okudum tüm haftasonum gitti ama değdi çok sürükleyici bir polisiye

04-01-2016 23:09

stieg larsson'un millenyum üçlemesini okudum. inanılmaz sürüklwyici ve etkileyici bir seriydi. yazarın seriyi yazdıktan sonra ölmüş olmasna da ayrıca öok üzülmüştüm. zira setinin devamı gelmeyecekti.
şimdi tesadüfen görüyorum ki bir dördüncü kitap gelmiş. bayrağı larsson'dan devralıp, devam ettirmeye cesaret eden birisi çıkmış. kitabı henüz okumadım, ama yorumlar ümitvar. umarım ilk üç kiyaptan aldığım hazzı alırım.

**öykü** • 10-09-2017 11:45

filmi çok kötü filmi izleyerek kitabı değerlendirmeyin kitap inanılmaz birşey normalde çok kalın bir kitap ama bir kerede okursunuz o kadar sürükleyici ve merak uyandırıcı mutlaka okuyun

13-12-2019 22:03