Tatlı Sır

Tatlı Sır
Kitabın Yazarı:Jamie McGuire Kitap Türü:Yabancı Romanlar Yayınevi:Yabancı Yayınları Yayınlandığı Yıl:2014 Sayfa Sayısı:368 ISBN:9786055016203 Kitap Puanı:8 / 10 | Yorum: 6

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Tatlı Sır - Jamie McGuire

Kitap Türü:Yabancı Romanlar, Romantik Aşk Orjinal Adı:Beautiful OblivionÇeviren:Boran Evren

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Tatlı Sır Özet

Gençlere yönelik yazdığı aşk romanları ile tanınan Jamie McGuire Tatlı Sır romanı ile bir anlamda yine kendini tekrar ediyor ve okurlarına önceki romanlarında sunduğu hikayenin hemen hemen benzerini sunuyor.

Tatlı Sır romanının iki ana karakteri olan Camille yada Cami ve Trenton Maddox sorunlu hayatları olan iki gençtir. Cami üniversitede ilk yılını geçiren, okul ve okul masraflarını karşılayabilmek için çalıştığı işinden başka bir sosyal aktivitesi olmayan genç bir kızdır. Hafta sonları erkek arkadaşını görmeye giden bu genç kızın bir hafta sonu planı iptal olur ve kader onu farklı bir tarafa sürükler.

Trenton Maddox okulun en karizmatik erkeği iken bir kaza geçirir ve tüm hayatı değişir. Okulu bırakmak zorunda kalır ve babası ile geçimlerini sağlayabilmek için dövmecide çalışmaktadır. Bir haftasonu Red Door’a yolu düşer ve Cami ile tanışır.

Geçmişi sorunlu iki genç bir araya gelince aralarında bir çekim oluşur. Bir yandan yeni tutundukları hayatta birbirlerine destek olabileceklerini düşünürken geçmişten gelen sırlar nedeni ile aslında birbirlerini uçuruma doğru sürüklemektedirler.

Tatlı Sır Soruları ve Cevapları

Tatlı Sır kimin eseri?

Jamie McGuire

Tatlı Sır türü nedir?

Yabancı Romanlar, Romantik Aşk

Tatlı Sır kaç sayfa?

368

Tatlı Sır Yorumları

ergenler için yazılmış bir kitap tutarsızlık ve saçmalıklarla dolu tavsiye etmem

13-11-2014 20:10

çocukça bir hikayesi var gerçeklikten uzak fazla hayal gücü ve fantezi kullanılmış hayal kırıklığı

05-02-2016 01:01

okuduğum en güzel kitaplardan bir tanesi çok iyiydi abi yaa

07-02-2016 09:58

okuduktan sonra boşuna para vermiş gibi hissettim bir de seriymiş inanılmaz saçma bir konusu var hiç tavsiye etmiyorum

07-08-2019 13:49

fena kitap değil sadece serimi devamı var mı merak ettim

28-06-2022 13:09

çok tutarsız hem de o kadar çok ki insanı okumaktan soğutuyor

31-05-2023 18:56

Tatlı Yalan Tatlı Sır Tatlı Bela Ayaklı Bela Tatlı Yalan Tatlı Yalan Tatlı Bela Tatlı Bela Ayaklı Bela Ayaklı Bela en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana İnce Memed Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Pembe İncili Kaftan Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli