Liseden Arkadaşlar

Selçuk Aydemir Liseden Arkadaşlar
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Yerli Romanlar
Yayınevi:Küsurat Yayınları
Yayınlandığı Yıl:2017 (31-03-2017)
Sayfa Sayısı:224
ISBN:6056722707
Kitap Puanı:
6 / 10 | Oy: 43 | Yorum: 3
Editör Puanı:
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
KitapYurdu:14,30 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Arka Kapak Bilgisi

Liseden Arkadaşlar Özeti

Liseden Arkadaşlar Selçuk Aydemir


Yaptığı dizi ve filmler ile adından oldukça fazla söz ettiren ve herkesin büyük sevgisini kazanan Selçuk Aydemir Mahalleden Arkadaşlar kitabı ile edebiyat dünyasına da el atmış ve ilk kitabı ile okurların da beğenisini kazanmayı başarmıştı. Bir anlamda serinin devamı sayılabilecek Liseden Arkadaşlar kitabı ile de maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Liseden Arkadaşlar kitabında bu kez Selçuk Aydemir’in gözünden bir ergenin hikayesini okuyoruz. Mahalle maceralarının sonuna gelen ve artık 15 yaşında olan bir ergenin liseye başlama serüveni ile birlikte aşk hayatına atılması, aile ile yaşanan klasik ergen sorunları ve mahalle hayatındaki değişim kitapta yer alıyor.

Selçuk Aydemir, Liseden Arkadaşlar kitabında yine en yakın arkadaşları Mete, Serkan ve İsmet ile birlikte beladan kurtulmuyor. Ergenliğin verdiği agresiflik de eklenince okul içindeki kavgalar kitapta yer alan komik hikayelerden bir tanesi. Bunun dışında kitapta bir dönemin gençlerinin hayat tarzını da görmek mümkün. O dönemde yaşanan tüm gençler gibi beden dersi günü üniforma altına eşofman giymek, Commodore ile oyun oynamak, daha masumane aşk itiraflarını da okuyoruz.


Liseden Arkadaşlar Yorumları

Liseden Arkadaşlar Yorum yeni bitirdim mükemmel bir kitap çok eğlenceli belli bir yaştaysanız lise hayatınıza geri döneceksiniz

07-04-2017 17:33 !!

Liseden Arkadaşlar Yorum çok güzel bir kitap

09-04-2017 21:44 !!

Liseden Arkadaşlar Yorum çok beğendim

15-12-2017 20:44 !!

Yorum Yaz

:: Selçuk Aydemir ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.