Liseden Arkadaşlar

Liseden Arkadaşlar
Kitabın Yazarı:Selçuk Aydemir Kitap Türü:Yerli Romanlar Yayınevi:Küsurat Yayınları Yayınlandığı Yıl:2017 (31-03-2017) Sayfa Sayısı:224 ISBN:9786056722707 Kitap Puanı:8.1 / 10 | Yorum: 4

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

8.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Liseden Arkadaşlar - Selçuk Aydemir

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Liseden Arkadaşlar Özet

Yaptığı dizi ve filmler ile adından oldukça fazla söz ettiren ve herkesin büyük sevgisini kazanan Selçuk Aydemir Mahalleden Arkadaşlar kitabı ile edebiyat dünyasına da el atmış ve ilk kitabı ile okurların da beğenisini kazanmayı başarmıştı. Bir anlamda serinin devamı sayılabilecek Liseden Arkadaşlar kitabı ile de maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Liseden Arkadaşlar kitabında bu kez Selçuk Aydemir’in gözünden bir ergenin hikayesini okuyoruz. Mahalle maceralarının sonuna gelen ve artık 15 yaşında olan bir ergenin liseye başlama serüveni ile birlikte aşk hayatına atılması, aile ile yaşanan klasik ergen sorunları ve mahalle hayatındaki değişim kitapta yer alıyor.

Selçuk Aydemir, Liseden Arkadaşlar kitabında yine en yakın arkadaşları Mete, Serkan ve İsmet ile birlikte beladan kurtulmuyor. Ergenliğin verdiği agresiflik de eklenince okul içindeki kavgalar kitapta yer alan komik hikayelerden bir tanesi. Bunun dışında kitapta bir dönemin gençlerinin hayat tarzını da görmek mümkün. O dönemde yaşanan tüm gençler gibi beden dersi günü üniforma altına eşofman giymek, Commodore ile oyun oynamak, daha masumane aşk itiraflarını da okuyoruz.

Liseden Arkadaşlar Soruları ve Cevapları

Liseden Arkadaşlar kimin eseri?

Selçuk Aydemir

Liseden Arkadaşlar türü nedir?

Yerli Romanlar, Günlük / Anı

Liseden Arkadaşlar kaç sayfa?

224

Liseden Arkadaşlar Yorumları

yeni bitirdim mükemmel bir kitap çok eğlenceli belli bir yaştaysanız lise hayatınıza geri döneceksiniz

07-04-2017 17:33

aslında çok boş bir kitap kafa boşaltmak için güzel bir kitap diyebiliriz zaten selçuk aydemir de aksini iddia etmiyor bana bir çok şey çok saçma geldi ama babamın hoşuna gitmiş gençliğine gitmiş öyle diyor

17-12-2019 11:08

lise yılları güzeldi lise arkadaşlıkları bambaşkaydı o yıllara götürdü beni

20-09-2022 23:01

filmi çok güzeldi

07-11-2023 16:14