Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder
Kitabın Yazarı:Erdal Demirkıran Kitap Türü:Deneme Yayınevi:Kashna Kitap Ağacı Yayınlandığı Yıl:2013 Sayfa Sayısı:456 ISBN:9789756197530 Kitap Puanı:7.4 / 10 | Yorum: 6

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al D&R:30,42 TL e-kitap,pdf,epub: *

7.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder - Erdal Demirkıran

Kitap Türü:Deneme

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder Özet

Erdal Demirkıran farklı üslubu ile insanları ve onların yaptıklarını anlatmaya devam ediyor ve yeni kitabı Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder ile bu kez Türk insanını anlatıyor.

Sanırım dünyada kendini bu kadar fazla övüp bu kadar fazla da yerin dibine sokabilen başka bir millet yoktur. Bir taraftan Bir Türk Dünyaya bedeldir gibi söylemler ile zekamızı ve kudretimizi ön plana çıkartırken diğer taraftan yaptıklarımız ile de bu işin ardında Türk vardır söylemini söyletebiliriz.

Erdal Demirkıran’da Türklerin bu doğasını kendi tarzı ile anlatıyor ve okurlarını hem düşündürüyor, hem eğlendiriyor hem de kendilerini daha iyi tanımalarını sağlıyor.

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder kitabı aslında ulusumuz için kendini tanıma kitabı diyebiliriz. Okurken çoğu kez kendinizden de birşey bulacaksınız, bir çok kez “evet, bu doğru” diyeceğiniz ve eğleneceğiniz bir kitap sizi bekliyor.

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder Soruları ve Cevapları

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder kimin eseri?

Erdal Demirkıran

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder türü nedir?

Deneme

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder kaç sayfa?

456

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder Yorumları

çok boş bir roman olmuş okuduğuma pişman oldum

16-08-2013 20:26

pek hoşuma gitmedi

21-08-2013 12:37

Öğretmenlerle ilgili kısmı çok hoşuma gitti. tavsiye ederim okuyun. okuyun ama ders de almayı unutmayın. "helal olsun adam güzel yazmış" demekle kalmasın okumanız.

24-11-2013 10:25

cok guzel bir kitap yalandan allah razı olsun

09-01-2015 20:18

ben daha hiç okumadım ama guzele benziyor okicam

28-08-2018 10:04

türk insanını mükemmel anlatmış okuyucuya itici gelecektir ama kendi içinde dürüst olunca aslında ne kadar doğru anlattığını biliyoruz istediğimiz kadar yalanlayalım ama içerde doğru olduğunu biliyoruz o açıdan güzel kitap

14-01-2020 21:04

Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder en iyi kitaplar yeni çıkan kitaplar en çok satan kitaplar okunması gereken kitaplar en çok okunan kitaplar 100 temel eser bedava kitap editör ol kitap bağışı Gün Olur Asra Bedel Tutunamayanlar Acımak Camdaki Kız 1984 Hayvan Çiftliği Sokrates'in Savunması Uzun Hikaye Alice Harikalar Diyarında Haritada Kaybolmak Kraliçeyi Kurtarmak İçimdeki Müzik Çalıkuşu Çocuk Kalbi Küçük Kara Balık İntibah Bülbülü Öldürmek Beyaz Zambaklar Ülkesinde Don Kişot Sineklerin Tanrısı Toprak Ana Satranç İki Şehrin Hikayesi Vadideki Zambak İçimizdeki Şeytan Sergüzeşt Beyaz Gemi Araba Sevdası Yaban İnsan Ne İle Yaşar Küçük Prens Dönüşüm Beyaz Diş Saatleri Ayarlama Enstitüsü Fareler ve İnsanlar Sol Ayağım Suç ve Ceza Sefiller Simyacı Şeker Portakalı Kürk Mantolu Madonna Madalyonun İçi Esir Şehrin İnsanları Üç Anadolu Efsanesi Köroğlu, Karacaoğlan, Alageyik Leyla ile Mecnun Yeraltından Notlar Sait Faik Seçme Hikayeler Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Sabahattin Ali Bütün Öyküleri Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu Ahmet Ümit Ahmet Batman Ayşe Kulin İskender Pala Canan Tan Dostoyevski Elif Şafak Jojo Moyes Kahraman Tazeoğlu Memduh Şevket Esendal Orhan Kemal Peyami Safa Sabahattin Ali Sarah Jio Tarık Buğra Victor Hugo Zülfü Livaneli