Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler
Kitabın Yazarı:Francesca Cavallo, Elena Favilli Kitap Türü:Öykü/Hikaye Yayınevi:Hep Kitap Yayınlandığı Yıl:2016 Sayfa Sayısı:224 ISBN:9786051920405 Kitap Puanı:8.2 / 10 | Yorum: 3

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al KitapYurdu:29,10 TL Pandora:33,30 TL e-kitap,pdf,epub: *

8.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler - Francesca Cavallo Elena Favilli

Kitap Türü:Öykü/Hikaye Orjinal Adı:Good Night Stories for Rebel GirlsÇeviren:Deniz Öztok

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler Özet

Uzun süredir tüm dünyada çok satanlar listesinde yer almayı başaran Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler okurlara birbirinden farklı hikayeler sunuyor.

Elena Favilli ve Francesca Cavallo’nun ortak çalışması ile ortaya çıkan kitap dünyanın dört bir tarafından kadınların ilginç hikayelerini bir araya topluyor. Birbirinden farklı olan bu hikayeler her kadının hayatta yaşadıklarını farklı yönleri ile ele alıyor ve bir anlamda kadınları anlatan bir eser haline geliyor.

Aslında annelerin çocuklar için bir araya getirmeyi amaçladığı bir kitap çalışması olarak başlayan eser zamanla kadınları anlatan bir esere dönüştü. Bu yüzden 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü hediyesi olarak ön plana çıkan ve çok satan kitap bir annenin kızına hediye edebileceğini en iyi kitap seçilmeyi de başardı.

Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler Yorumları

mükemmel bir eser mutlaka okuyun özellikle bayanlar

17-03-2017 17:05

mükemmel bir kitap okumanizi tavsiye ederim ben ikincisini okuyorum;)

27-05-2018 19:22

yazar güzel bir kitap hazırlamış tavsiye üzerine aldım ve beğendim biraz çok pahalı ama olsun bir oyuncak parasına güzel bir kitap geçiyor elinize

10-01-2020 17:27