Metin Hara

Metin Hara Kimdir

1982 İstanbul doğumlu olan Metin Hara Musevi bir ailenin çocuğudur. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olan yazar, Stajyer Fizyoterapist olarak görev yaptıktan sonra “tamamlayıcı tıp “diye adlandırdığı birçok tekniğin eğitimini almaya devam etmiştir.

Yıllarca kendini geliştirdikten sonra profesyonel anlamda tedavi çalışmaları yaparak; insan sağlığına olan yaklaşımı ve güveni ile kısa sürede tıp dünyasında büyük ses getirmiştir. Yurtdışında aldığı eğitimleriyle birçok hastanın hayatına yön vererek, sevgi ve düşünme gücünün insan üzerindeki etkisini uygulamalı olarak milyonlara duyurmuştur. Sayısız seans ve seminerle insanların hayatına yön veren Hara,2014 yılında yazdığı “Yol” adlı kitabı ile 100.000’ler satarak çok kısa bir süre içerisinde çok satanlar listesine ulaşarak, uzun bir sürede zirvede kalmayı başarmıştır. Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanmakta olan yazıları ile de büyük yankı uyandırmaktadır.


Metin Hara Romanları & Kitapları & Eserleri:

Aşkın İstilası - Yol (2014)

Yazarı Takip Et

yeni kitabı çıktığında bilgilendir:
Üye Girişi Üye Ol

Yorum YazMetin Hara Kitapları

Aşkın İstilası - Dem

Aşkın İstilası - Dem

Okurlarına farklı bir kişisel gelişim sunan yazar başarısı şimdi de serinin ikinci kitabı olan Aşkın İstilası – Dem devam ettirmek istiyor.

Puan: 5.5 | Oy: 362 | Yorum: 4


Aşkın İstilası - Yol

Aşkın İstilası - Yol

Aşkın İstilası Yol kitabı da üç kitaplık serinin ilk kitabını oluşturuyor ve adından da anlaşılacağı üzere kişisel gelişim yoluna girmenizi sağlıyor.

Puan: 5.9 | Oy: 1100 | Yorum: 12

Metin Hara ile ilgili yorumlar

Metin Hara Yorum kolay yoldan kitap yazmayı keşvetmiş yazarlardan bir tanesi

27-01-2017 18:55 !!

Metin Hara Yorum ben kitaplarınızı çok beğeniyorum mümkünse imzalatmak istiyorum

11-06-2017 22:23 !!

Metin Hara Yorum bence adamın ego sorunu var kitaplara bile kendi fotoğrafını koymuş ünlü olma derdinde aileden zengin zaten aile parasını kullanıp yazar olmuş şimdi de manken ile takılarak yine egosunu tatmin ediyor onca değerli yazar varken böylelelerinin kitabının okunması çok üzücü

04-09-2017 18:54 !!

Metin Hara Yorum Kitabi okumuş olsaydınız neden kendi resmini koyduğunu anlarsınız lutfen yorum yapmadan önce okuyun

24-09-2017 19:57 !!

Yorum Yazreklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.