Metin Hara

Metin Hara Kimdir

1982 İstanbul doğumlu olan Metin Hara Musevi bir ailenin çocuğudur. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olan yazar, Stajyer Fizyoterapist olarak görev yaptıktan sonra “tamamlayıcı tıp “diye adlandırdığı birçok tekniğin eğitimini almaya devam etmiştir.

Yıllarca kendini geliştirdikten sonra profesyonel anlamda tedavi çalışmaları yaparak; insan sağlığına olan yaklaşımı ve güveni ile kısa sürede tıp dünyasında büyük ses getirmiştir. Yurtdışında aldığı eğitimleriyle birçok hastanın hayatına yön vererek, sevgi ve düşünme gücünün insan üzerindeki etkisini uygulamalı olarak milyonlara duyurmuştur. Sayısız seans ve seminerle insanların hayatına yön veren Hara,2014 yılında yazdığı “Yol” adlı kitabı ile 100.000’ler satarak çok kısa bir süre içerisinde çok satanlar listesine ulaşarak, uzun bir sürede zirvede kalmayı başarmıştır. Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanmakta olan yazıları ile de büyük yankı uyandırmaktadır.


Metin Hara Romanları & Kitapları & Eserleri:

Aşkın İstilası - Yol (2014)


7.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Metin Hara Kitapları

İyiliğin Hareket Hali İyiliğin Hareket Hali

Geri dönütlerin de alındığı “İyiliğin Hareket Hali” kitabında bunlar ve bunun gibi bir çok öneri bulunuyor.

Puan: 6.8 | Yorum: 5

Aşkın İstilası - Dem Aşkın İstilası - Dem

Okurlarına farklı bir kişisel gelişim sunan yazar başarısı şimdi de serinin ikinci kitabı olan Aşkın İstilası – Dem devam ettirmek istiyor.

Puan: 7.4 | Yorum: 7

Aşkın İstilası - Yol Aşkın İstilası - Yol

Aşkın İstilası Yol kitabı da üç kitaplık serinin ilk kitabını oluşturuyor ve adından da anlaşılacağı üzere kişisel gelişim yoluna girmenizi sağlıyor.

Puan: 7.8 | Yorum: 15

Metin Hara ile ilgili yorumlar

kolay yoldan kitap yazmayı keşvetmiş yazarlardan bir tanesi

27-01-2017 18:55

ben kitaplarınızı çok beğeniyorum mümkünse imzalatmak istiyorum

11-06-2017 22:23

bence adamın ego sorunu var kitaplara bile kendi fotoğrafını koymuş ünlü olma derdinde aileden zengin zaten aile parasını kullanıp yazar olmuş şimdi de manken ile takılarak yine egosunu tatmin ediyor onca değerli yazar varken böylelelerinin kitabının okunması çok üzücü

04-09-2017 18:54

Kitabi okumuş olsaydınız neden kendi resmini koyduğunu anlarsınız lutfen yorum yapmadan önce okuyun

24-09-2017 19:57

arkadaşlar adamı sevmeyebilirsiniz dünyaca ünlü manken ile birlikte olduğu için de kıskanabilirsiniz ama kitapları güzel o yönden hakkını yemeyin bari önyargı ile hareket ediyorsunuz kitaplarını okuyun ondan sonra yargılayın

21-06-2019 18:49

kendisi musevi mi yoksa yahudi mi bilen var mı

03-01-2023 20:07