M. Barış Muslu

M. Barış Muslu Kimdir

M. Barış Muslu son yıllarda kişisel gelişim kitaplarıyla ortalığı yakıp yıkan, çok satan kitaplarının yazarı olarak öne çıkıyor. NeuroFormat sistemi ile binlerce danışan ve uzmana hizmet veren M. Barış Muslu kitaplarıyla da şimdiden pek çok insana ilham vermiş durumda.

Hitit uygarlığı ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Tarsus’ta 1975 yılında hayata gözlerini açan M. Barış Muslu temel eğitimini de burada aldı. Mühendislik lisans eğitimini tamamlayan ve işletme yüksek lisansı yapan M. Barış Muslu kendi şirketini de erken yaşlarda kurmuştur.

ReCrea Akademi ve NeuroFormat şirketleriyle bireylere ve kurumlara bedensel, ruhsal koruyucu ve destekleyici sağlık hizmetleri sunan M. Barış Muslu hayat enerjisi ve girişimciliğiyle de pek çok insana ilham olmaya devam ediyor.

M. Barış Muslu NLP ve kişisel gelişim tecrübelerini yıllar öncesi yaşadığı kritik bir sağlık sorunundan sonra insanlarla ve ruh sağlığı alanında yaptığı araştırmalarla edinmeye başlamış. Travmalar, fobiler, utangaçlık gibi pek çok psikolojik disipline özellikle ‘’şok’’ anında oluşan pek çok rahatsızlığa çözüm ürettiğini iddia ediyor ve çalışmalarıyla kamuoyu ve bilimsel birikime katkı sağlıyor.

Sağlığına Format At, Beynine Format ve NeuroAşk kitaplarıyla yazarlık kariyerinde sürekli kendisinden söz ettirirken sayısı binlerce kişiyi aşan okur kitlesi de şimdiden yeni kitabı için çoktan sıraya girmiş durumda!

1994 yılında başladığı ruh sağlığı ve kişisel gelişim yolculuğuna M. Barış Muslu pek çok kitabı sığdırarak ve pek çok insanın sorunlarına çözüm üreterek devam etmektedir.

M. Barış Muslu Kitapları:
Gecikmeli Teslimiyet
Sağlığına Format At
Yıka Beynini
Neuro Aşk
Beynine Format At


7.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

M. Barış Muslu Kitapları

Beynine Format At Beynine Format At

Beynine Forman At kitabını da ilk duyduğumda benzer düşünceler geçti aklımdan ve arka kapağına baktıktan sonra raftaki yerine geri koyup farklı kitaplara göz attım.

Puan: 7.8 | Yorum: 28

M. Barış Muslu ile ilgili yorumlar

sıradan şeyleri yazmış beğenmedim

15-02-2017 19:17

bir faydasını görmedim fırsatım ve imkanım olsa iade ederim kanmayın bence

29-05-2019 18:28

kendisini çok seviyorum kitaplarını da okudum bir türlü iletişim bilgilerini bulamadım kendisine ulaşmak ve tanışmak istiyorum

22-08-2019 10:42

gecikmeli teslimiyet kitabını da ekleyebilir misiniz?

18-10-2021 20:02

barış muslu kitapları hangi sırayla okunmalı?

25-05-2022 13:49