Emine Şenlikoğlu

Emine Şenlikoğlu Kimdir

1953 yılında Giresun’da dünyaya gelen Emine Şenlikoğlu İslam üzerine yaptığı araştırmalar ile tanınır. 1984 yılında yazarlık kariyerine başlayan ve Gençliğin İmanını Sorularla Çaldılar kitabını yayınladı. Kitabın içeriği nedeni ile yargılandı ve hapis cezasına çarptırıldı. Buna rağmen yazarlık kariyerinden vazgeçmedi ve o günden günümüze birçok kitap yayınladı. Özellikle Çin İşkencesi ve İmamın Manken Kızı kitapları ile tanınır.


8.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Emine Şenlikoğlu Kitapları

Hristiyan Gülü Hristiyan Gülü

Hristiyan Gülü kitabı gerçekten etkileyici ve sizi de içine çeken bir kitap.

Puan: 7.2 | Yorum: 2

Çin İşkencesi Çin İşkencesi

Emine Şenlikoğlu'nun Çin İşkencesi kitabı dininden uzaklaştırılıp ailevi bağları koparılan bir gencin Çin işkencesine maruz kalma hikayesini anlatıyor.

Puan: 8.9 | Yorum: 12

Maria Maria

Maria, dinine düşkün Hristiyan bir genç kızın Müslüman bir erkekten İslam'ı öğrenerek Müslüman olma hikayesini anlatıyor.

Puan: 9.2 | Yorum: 5

İmamın Manken Kızı İmamın Manken Kızı

İmamın Manken Kızı kitabı gençlere örnek olması açısından basit bir anlatımla yazılmış her yaştan okura hitap edebilir düzeydedir.

Puan: 7 | Yorum: 6

Emine Şenlikoğlu ile ilgili yorumlar

çok güzel kitapları var hepsini tavsiye ederim

12-02-2018 10:42

Emine senlikoglunun kitapalarini cok seviyorum okadar kitap okudum hic etikilemedi ama emine senlikoglunun kitaplari gercektenfe beni etkiliyor emine senlikogluyu cok hemde cok seviyorum

09-03-2018 14:34

Emibe senlikoglunun kitaplarini severek okuyorum resmen kitaba bagimli oldum :-):-):-)
:-*

09-03-2018 14:40

Ben Emine Şenlikoğlu ve romanları ile henüz bir hafta önce tanıştım ve bir hafta içinde iki kitabını okudum çok etkilendim henüz genç ve çarşafını yeni giymiş bir kız olarak beni çok fazla etkiledi ve bütün kitaplarını okumaya niyet ettim İnşALLAH!

26-03-2018 23:48