Size Bir Sır Vereceğim

Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Yerli Romanlar
Yayınevi:Fenomen
Yayınlandığı Yıl:2015
Sayfa Sayısı:248
ISBN:6058564220
Kitap Puanı:
6.3 / 10 | Oy: 540 | Yorum: 80
Editör Puanı:8
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
HepsiBurada:13,00 TL
Sözcü Kitabevi:14,00 TL
KitapYurdu:14,00 TL
D&R:15,20 TL
Pandora:16,00 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

6.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Arka Kapak Bilgisi

Size Bir Sır Vereceğim Özeti

Size Bir Sır Vereceğim Mustafa Kaya


Daha önce yazdığı dini içerikli kitaplar ile adını duyuran Mustafa Kutlu Size Bir Sır Vereceğim romanı ile okurlarını Umre üzerine gizemli bir yolculuğa çıkartıyor.

Mustafa Kutlu yeni kitabında Umre ziyaretinin gerçek amacını okurlarına detayları ile anlatıyor ve onları bir rüya sonrası yaşananlar ile bir maceranın içine sokuyor.

Dini içeriği ile dikkat çeken Size Bir Sır Vereceğim kitabı aynı zamanda hayatta bir arayış içinde olan Müslümanlara yol gösterici özelliği de taşıyor.


Size Bir Sır Vereceğim Yorumları

elif biltekin Yorum
arkadaş
ekle
bir sınav sonrası aldığım kitap bana tüm yorgunluğumu unutturdu.biraz da maneviyatımızı beslememiz gerektiğini farkettim..

elif biltekin • 25-01-2016 19:54 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum okudum hiçbirşey anlamadım aynı şeyleri söyleyip durmuş bilinmeyen birşey yok

27-01-2016 01:59 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum oldukça sıkıcı bir konusu var

13-02-2016 12:52 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum sadece pazarlamasi cok guzel yapilmis. insanlar etkilenmesin diye olumsuz yorum yapanlarin facebook ta engellendigi bir kitap. almakla kendimi aptal hissettim. ne bir sir var ne bir aciklama. yazik o 20 lirayla sokak hayvanlarini beslesem daha mutlu olurdum.

21-02-2016 12:20 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum hiç akıcı bi kitap deyil ve baya sıkıcı

29-02-2016 09:37 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum ticari amaçlı yapıldığı bir gerçek. yazarını bile gizli tutmaları, gizemli hava katmaları boşuna değilmiş. gerçektende facebooktaki sayfa da özel mesaj yoluyla bile soru soruyosunuz, ne yapmaya çalışıyorsunuz cevabını alıp engelleniyorsunuz. ikinci kitabı çok merak etmeme rağmen, sırf bu tutumlarından dolayı kararsız kaldığım bir kitap. belliki onlar bişey yapmaya çalışıyorlar bu tutumlarla.

03-03-2016 18:28 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yukarıda yapılan olumsuz yorumların hepsine katılıyorum. tamamen başarılı pazarlama. ve başarısız bir kitap..

04-03-2016 16:39 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum akla ilk gelen pazarlama ewet. facebook taki yorumlara bakinca sasirmistm ztn. bu kdr olumlu yorum olması tuhafti. kitabı hiç okumadim ama merak etmiyor da değilim dgrusu. belki alır okurum bi ara. cnku kitaptan alıntılara baktığımda kitabın içeri çokta mantikszdi denilemez aslında.. bilemiyorum okumak lazm bi.

09-03-2016 02:29 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum muhteşem bir kitap

11-03-2016 22:46 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitaplar da 3 tane kafa karıştıran yer var bunun dışında kitap süper ama bu 3 şüpheli şeyin izah edilmesi gerek,zaten bu 2 sebepten ötürü yazarın 2 kitabı çelişiyor birbiriyle 1.size sır vereceğimde hz isa a.s kendisinin değil sesinin yeryüzüne ineceği,söyleniyor delil olarak peygamberimizin benden sonra peygamber gelmeyeceği ve son peygamber olması.( buna cevap isa a.s bildim kadarıyla zaten peygamber olarak değil peygamberimizin ümmeti vasfıyla gelecek çünkü öyle dua etmişti her peygamberin kabul olan duasına istinaden kabul edilip göğe çekildi) bu büyük bir sıkıntı cevaplanması gerek
2.si hızır dokunsun dualarına kitabında 4444 salatı tefriciye ve 41 yada 70 yasin gibi sayılı dua yada belirli bir sayıda esmaül hüsna ile zikretmenin mantıksız ve işe yaramaz olduğu vurgulanıyor, kaldıki bu hemen hemen tüm evliyanın tavsiye ettiği münacaat dualarıdır.bunların yanlış oldunu söylüyor ama size sır vereceğimde konu kahramaanı tekine sayılı bir zikir ve salavat çekmesi bildiriliyor .3. birde ellah dostu olan neredeyse evliya makamındaki gizli kahraman olan dost adlı doktor kimse cemaat ve tarikat bu devirde işe yaramaz gereği yok demiş kıl namazını tut orucunu diyor.halbuki tasavvufta bu asla yoktur çünki mürşidi olmadan insanın kendini kurtarması mümkün ama çoooooook zordur,tasavvuf kaynak ve içerikli kitabın bunları söylemesi sıkıntı ve düşündürücü,diğer yandan besmele ve su gibi şeylerin önemine ve
idrakine vardırmak gibi akıcı ve güzel sürükleyici bir roman ama dikkat edilmesi ve tedbirli olunması gerek.

29-03-2016 10:41 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum face deki yorumları okuyup merak edip aldım. bir kez daha anladım ki merak gerçekten iyi değilmiş. kitap çok sıkıcı akıcı değil aldığıma çok pişman oldum. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

29-03-2016 16:08 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum bence sürükleyici. merakla okudum. tekin'in daha neler yaşadığını merak ediyorum. ve evet kafa karıştıran yerlere katılıyorum.

13-04-2016 22:59 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum arkadaslar bir kitap okudum ama yazarını ve ismini hatırlayamadım hafıza kaybına var roman türk romanı sevda isimli bir kadın var kotu rolde çakmak alıyor adam sevgilisine üzerinde s harfi var karısının adida s başlıyor kendine alındığını zannediyor böyle bir cümle var içinde

17-04-2016 00:05 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap okumasını ve okuduğunu anlamayanlar yorum yapmasın lütfen kitap okumak ve anlamak sanattır.

30-04-2016 19:06 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum alip okunacak bir kitap degilmis,bosa alip okumusum,tam bir hayalkirikligi...

01-05-2016 23:09 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitabı umre ile olan kısma ulaşmak içinhızla ve merakla okudum genel olarak çok kötü diyemem ama detaylar çok sıkıcı (garson çayları aldı karşı gökdelenlerin ışltısı tekinin evi cebtral park ın tasviri vs çok boğocu ve sıkıcı) verilmek istenen sır da verilmedi bnce ikinci kitap rüya avcısında verilcek belki burda sadece merak uyandırılmak istenmiş bence...zaman kavramı mantıklı biderece hz.isa kısmı şüpheli tekin nin sürekli bahsettiği niyazi mısrı hakkında detay verilebilirdi adamın hikmeti nedir mesela? ikinci kitabı bekliyorum umarım bu kitaptaki boğucu detaylar olmadan ve verilmek istenen sır direk söylenir ima yoluyla değil.

03-05-2016 11:40 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum ya arkadaşlar aşağı yukarı okudum yorumlari ve genelinde soru sorduk cevabını verip engellendik diyorsunuz eğer kitabı dikkatli okusaydiniz soru sorulmamasi gerektiğini bilirsiniz ayrıca hiç akıcı deil sok sıkıcı bi kitap diyenler de dikkatli okumamislar eğer kitabın ilk sayfasındaki romandan önceki yazıyı okursaniz anlayabilirsiniz yazık diyorum sadece yazik....

10-05-2016 22:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum ağzı olan konuşuyor arkadaş. kitap okuma kültürü olmayan yorum yapmasın.

12-05-2016 01:18 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum ben çok severek ve ilgi ile okudum. hatta ikinci kitap olan "hızır dokunsun dualarına" gerçekten bir başucu kitabı. şimdi bu ikinci kitabın özetini çıkarıyorum. ben gerçekten çok beğendim. sır da gayet iyi veriliyor, eğer ki dikkatli okursak. ben yazara çok teşekkür ediyor ve 3. kitabı sabırsızlıkla beklediğimi belirtmek istiyorum.

12-05-2016 16:14 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitapdaki ipek kumaşla ilgilide sıkıntılar var bence dediği sadakoz ipeği olayı sahibeli eğer böcekler öldürüldüğü için haram denilseydi kadinada haram olurdu sadakoz ipeği olursa helal demiş bu bence hatalı

18-05-2016 00:11 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum ilk kitap güzeldi.fakat ikincide sınıfta kaldı. sen allah ın halifesisin diyor. ayetlerden örnekler veriyor ama bazı yerleri ya çeviri hatası , yada kendi uydurmasyonları. bahsettikleri sır dedikleri şey çok kolay anlaşılıyor ve orda da çelişiyor insan. diyorki; bismillahirahmanhirrahim, senin kunfeyekun un dir. sır bu. haşa ol diyecen olacak sadece allah'ın adıyla emredeceksin o kadar.sen allahın ruhunu taşıyorsun.olmak zorunda. bu bana çok mantık dışı ve de islamiyet e uygun gelmedi.

19-05-2016 13:45 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitablari okudum hakikaten anlamayan arkadaslara da nasip diyorum bi arkadas 4444 le yada su kadar zikir cekilmesini yazmis orda maksat anlamadiginiz cumlelerle ezbere hakka yaklasamazsiniza vurgu yapiyor yani sen seni yaradana ellerini actiginda besmeleyi soledigin anda kimin adiyla hangi isi yaptigini idrak et dusun diyor cay al cay ver cokmus burda dikkat cekilen konu idrak et anlatilani anlamaya calis maksadi var su dan bahseder evet acin yutube yi nasil bir yapisi var bilimsel birsuru vidyosu var izleyin kitapta anlatmak istenileni arastirin size verdigi yollari bir bakin neler bulacaksiniz simdi sorulara gelelim bende sordum sorular ama icindeki sirlari sormadim yuzeysel sorular ve asla ters bir seyle karsilasmadim cunku soru sormak yok sen bulabilirsen bulacaksin allah idrak etme gucu versin insallah

20-05-2016 02:49 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum size bir sır vereceğim kitabını bulup okumak için sabırsızlanıyordum.21 mayıs 2016 günü çınarcık ta mağazaları dolaşırken kitapçıyı gördüm her iki kitabı da aldım. tamda beraat kandili akşamı size bir sır vereceğim adlı kitabın giriş bölümündeki yazı ile sırlar perdesi aralandı. ne aradığınızı, ne istediğinizi bilmek ilk adım. ruhunuzu,kalbinizi aydınlatacak olan sır; kişinin kendinde saklı.

23-05-2016 13:47 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yazarın hayatıyla ilgili bilgisi olan var ı merak ettim dini bir eğitimi var mı bulamadım birşey

26-05-2016 14:25 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap elime bir arkadaşım aracılığı ile geçti ve de ilgimi çekti.başlamadan önce okuyan arkadaşların yorumlarını merak ettim ancak kitap okuyan ve bunu yorumlayan arkadaşlarımızın yazım hataları ve özensizligi beni çok şaşırttı.yazıların çoğu imla hataları nedeni ile anlaşılamıyor.

02-06-2016 15:58 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum islam itikadında çoğunluğun kabul etmeyeceği hususlar var. inanç açısından çok dikkat edilerek okunmalı.

02-06-2016 16:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap değişik bilgiler içermesi açısından güzel. neden beğememişler anlamadım. kaç kişi mariş manço'nun kayalarin oğlu şarkisini bilir ki .

03-06-2016 11:02 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap kimisine göre akıcı kimisine göre değil. giriş güzeldi fakat bazı noktalarda aşırı tekrar olmuş. kurgusu güzel fakat derin islami bilgilere girilmiş olması ve islam bilginleri tarafından kabul gören bazı bilgilerde faklı fikirler söylenerek farklı bir amaç mı güdüyor anlamadım açıkçası. keza hz. isa'nın kendinin değil sadece sesinin ineceğini kesin bir tavırla belirtirken aksini savunan görüşe yer vermediği gibi çeşitli hakaretler sıralamakta. aksini savunan görüşün savlarının çürütülmesi gibi bir derdi de olmamış. bundan dolayı amacı nedir neye hizmet böyle bir girişim anlamadım.

03-06-2016 15:49 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkürler.seriyi sabırsızlıkla bekliyorum.

07-06-2016 00:20 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum cok heyacanli bir sekilde aldim kitabi ilk on sayfasinda nasil bitirecegimi düşündüm

08-06-2016 00:09 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yorum yapan arkadaslarımın bir kısmına katılıyor bir kısmına katılmıyorum.dünyamız,ülkemiz,insanlık olarak icinden gectigimiz su zorlu zamanda,dikkatimizi manevi konulara cektigi icin yazarımız mustafa kaya beye tesekkürlerimi ve saygılarımı bildirmek istiyorum.3.kitabı merakla bekliyorum.

09-06-2016 15:35 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum şahane bir kitap,tüylerim diken diken oldu okurken...ben dahil herkes alması gereken dersi almıştır umarım...

10-06-2016 14:39 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum aylardir merakla bekliyordum ve almak kismet olmamisti. bugun kitabi bitirdim ve hayata bakis acim degisti. rabbim sen sirlara vakif olmayi nasip et bize. allah razı olsun vesile olan herkesden

10-06-2016 22:09 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum hızır dokunsun dualarına kitabını okudum ve çok begendim çok şey öğrendim okumayanlara tavsiye ederim

13-06-2016 14:50 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yazarın kim olduğuna ulaşamamak üzücü kitap sadece insanın içine kuşku bırakıyor. kalakaliyor insan. böyle en sevilen şeyi gösterip vermemek gibj :) o yüzden bence yazar kimse ortaya çıkmalı bunu yapmaya hakkı yok. :) insanların çoğu boşlukta savaşıyor dua ediyor olmuyor bnm de 4 yıldır olmuyor farklı farklı durumlar bence ihtimal veriyor bu bile guzel:) sır vereceğim kitabı da aklımızı kasiyor açıkçası. ve birçok şey. ama yazarın bunlardan sonra sırf reklam için çıkmaması düşüncesi bile korkunç.çünkü ortada çok samimj düşünceler var ve bu çok açık.

17-06-2016 17:31 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum arkadaslar kitap ta bahsediyen suyun sirri ve besmelenin sirrini bulan varmi ben kitabi okudum bulamadim bulan bana bi yardimci olsun simdiden tesekkurler:):)

25-06-2016 18:21 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum hakkaten sırrı cozen var mı

29-06-2016 00:23 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum besmelenin ic indeki allahin ucuncu ismoni sifreli vermis ama bem er rahman er rahim ve allah(c.c) vardi hangisi sifre anladim

01-07-2016 19:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum besmele'nin icindeki gizli isim "hu"ismidir.ve orada bahsedilen hulusi bey ahmed hulusi'dir arkadasi munir derman ,seyhi medine'li haci osman efendi'dir.

07-07-2016 23:58 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum arkadaşlar birçok farklı düşüncelerde bulunmuş kitabı belli ki tam anlayamamışlar içinde dinimizin incelikleri anlatılıyor ve bazı sırlar açıkça bazıları üstü kapatılarak verilmiş açıkça verilen sırları paylaşabiliriz insanlarla açıkça verilmeyen kendimiz bulduğumuz sırları söyliyemeyiz burada birçok konu ele alınmış birçok önemli noktaya değinilmiş 1000 işte ihlas okuyoruz 4444 defa başka birşeyi tekrar ediyoruz burda yani anlatılmak istenen sayılara takılmamız eskiden evliyalar belirli sureleri ayetleri ve sayılarını veriri içinde ki sırrı bulmalarını isterlermiş bazı arkadaş kitabı tam anlıyamamış dikkatli okunursa ve uygulanırsa daha kolay anlayabilirler 1 seride açıklama yapılmış zaten sırlar hemen açılmaz gereken açıklama yapılmış ...

15-07-2016 20:22 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum genel olarak yorumlara bsktığımda , herkez sırın ne olduğunu anlamaya çalışmış, ben kitabın 60 sayfasın ortalarındayım , ama o sayfaya kadar timur savaşının asıl sebebi, osman bin talha nın emanetciliği, barış manço nun 1975 deki çıkardığı şarkı, hz osman ın kılıcı, büyük beyaz piramit e 2023 gerçeğinin yazdığı türkler için , niyazi misri efendi 4 semavere çaktığı kazığın osmanlı nın bitişi olduğu ,rüyanın gerçek anlamını çözerseniz neler olabileceğini , nostradamus un kehanetinin kimden allıp yazdığı, evliya muhittin arabı nin geleceği rüyasında nasıl görüğünü , 60 satfaların ortalarıba kadar aslında yanlış bildiğimiz konulara da değniyo, en önemlisi olan hz muhammed mustafa sav efendimizin türkler için verdiği hadisleri asıl çıkış noktasını da anlatıyo 60 sayfasını kadar. sadece sır için oluyan varsa boşa okumuş

22-07-2016 21:55 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum sen ne söylersen söyle anlattıkların karşındakinin anlayabilgiği kadardır.bakmak ve görmek,okumak ve anlamak farklı şeyler....allah idrak edebilmeyi nasip etsin

23-07-2016 16:15 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum alalımmı almayalımmı anlayamadım :)

24-07-2016 12:13 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitabın reklamını görerek aldım dini bilgilerimi geliştirmek amacıyla okudum hatırlarsanız üzerinde kabe resmi var kitabı okudum facebook tan da takip ediyordum fakat işi siyasete dökmeye başladılar fikirleriyle uyuşmayan kişileri yorumları sildiklerini gördüm artık bu kitabın siyasi bir amaçla yazılmış olabileceğini düşünmeye başladım bu da beni kitaptan ve yazarından soğutmaya başladı

26-07-2016 12:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum zaten kitabın muhtesemliginiancak nasip olan anlayacak 20 lira verip battinizmi nedir bu karalama çabası kitaptaki sırları anlayabilmek tefekkür edebilmek ten geçer kitabı be yazarı karalama çabası neden anlamıyorum o tekrar edilmiş dediginiz kisimlarda büyük sırlar var düşünen beyinlere kitabı ve yazarı karalamadanoncekendinizebi bakın beyninizi sorgulayin

27-07-2016 15:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap muhteşem ötesi... alın ve okuyun.ben aldım, okudum ve herkese tavsiye ediyorum.bu kitap için ne yazsam kifayetsiz kalıyor.

28-07-2016 18:52 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum iki kitabı da aldım. size bir sır vereceğimi okudum mükemmel ötesi..diğerini de okuyacağım inşallah..herkese şiddetle tavsiye ederim.. biraz kalbi, akabinde mantığa giden yolla okunmalı önerisine bulunabilirim..

12-08-2016 21:42 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitabı okudum ve çok beğendim....hatta ilk defa iki günde bitirdigim tek kitap...

27-08-2016 08:54 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum tum bu saygısız yorumlari sadece siradan bir okuyucu olarak kınıyorum.kitap oldukça güzel anlamli ve soylendigi gibi yorumsuz okunduğunda mucizeyi yaşamaya vesile oluyor bu kitabi alirken sizlere silah zoruyla mi aldirdilar yoksa cok buyuk vaadler verip zengin mi olamadiniz pardon da ne ariyordunuz neyi bulamadiniz... mukemmel bir kitap ve emegi gecen herkese tesekkurler...

27-08-2016 22:27 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum arkadaslar yorumlar uzucu zaten kitabin adi size bir sir vercegim bence kitap bircok bir cok mucize sir barindiriyor zaten sirlar kapisi herkese hemen acilmaz pismen lazim ehli olman lazim yani .....

28-09-2016 16:44 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum muhteşemmm bir kitap 1 kez değil defalarca okunması gerekir nasiplenebilene ne mutlu

09-10-2016 21:32 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitabı bu 2. okuyuşum gerçekten çok beğendim. kitaptaki olayların bazılarını internetten araştırdım bazı gerçeklere ve olaylara ulaştım. daha çok ilgimi çekti. kitapta işlenen konu ılmi ledun ve gerçekten anlaşılması ve anlam verilmesi zordur. buram buram tasavvuf kokan bu kitapta hayatıma yeni bilgiler ekledi. bu kitap sayesinde oktan keleş isimli araştırmacı yazara ulaştım. yazarında dediği gibi her okuyuşunuzda farklı bir bakış açısı yakalayacaksınız demişti ve şu an onu yaşıyorum. teşekkürler .......

27-10-2016 11:52 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum bir seyi 100 kere söylediklei halde zor anlıyorsanız tam size göre bir kitap.. aynı seyleri tekrar edip duruyor

27-10-2016 15:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum harika bir kitap. ogrendiklerimizi uygulamak nasip olsun

30-10-2016 01:01 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yukarıda bir arkadaş hz isanın yeryüzüne hz.muhammet sav. e ümmet olarak geleceğini söylemiş ama uydurma hadis hz. isa yer yüzüne gelmeyecek kitabı okumadım ama yorumlardan sıkıcı olduğu belli

31-10-2016 17:07 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yarıda bıraktığım nadir kitaplardan saçmalık ötesi bir içeriği var yazarın aklına bir düşünce takılmış bu nasıl farklı olur demiş aslında öyleymiş gibi sır diye yazmış çok yazık

05-11-2016 19:30 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum benim de face deki yorumum silindi. iki kitabı da okudum. tasavvufla ilgili gerçekten güzel bilgiler var. fakat boşlukta, çıkış yolu arayan birine. öyle ballandıra ballandıra anlatıp. sonra zamanla tekrar tekrar okuyup anlayacaksın diyerek de kurnazca davranıldığını düşünüyorum. insanların hayal kırıklığını haklı görüyor ve bu tavrı yanlış buluyorum. o yüzden yazarın kitaplarını almamakla birlikte, şiddetle önermiyorum.

05-11-2016 23:26 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum su kanunu okuyorum. kendine bilimadami havasi katarak internette bulunubilecek bilgilerle populer olan allah de otesini birak kitabi tadinda yazilmis para tuzagi bence.

16-11-2016 00:04 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitapların içeriği çok ilgimi çekmişti ama ne yazık ki ben de ticari hatta farklı amaçlarla yazılmış, kitleleri etkilemeye çalışan kitaplar serisi. yazarının neden gizlendiğini anlamadığım gibi yayınevleri ve kitap satış noktalarının böyle bir yayına nasıl izin verdiğini de anlamıyorum.
kimse kitapların büyüsüne kapılmasın, instagram sayfasında yazarını sorguladığım için takipten çıkarıldım. bunda iyi niyet göremiyorum!!!

17-11-2016 09:41 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitabin bir dunya oldugunu anlayan kiymetini bilir ancak ,herkes nasibine duseni alir kitabin dili vardir okumasini bilirsen konusur seninle,ve diyelimki kotu bir kitap onun bile faydasi olur,kelime haznen gelisir ,dusunmeye sevk eder ,akici konusursun kotu bile insana bir sey ogretir,her sey ziddiyla bilinir ,ben kitabi okudum ve icinde bir cok sirra sahit oldum kotu yorumda bulunan arkadaslar lutfen yapmayin anlamaya calisin ,mana ve hissi okuyun bakin ozaman bakis aciniz nasil deyisecek fark etmediginiz neleri goreceksiniz

21-11-2016 04:34 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum okumadım ama bence güzele benziyo

29-11-2016 20:43 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitaba sıkıcı diyen çok olmuş. bu tür yorumlara aldırış etmeyin, 3. defadir 12 saat içerisinde okuyorum ve etkileniyorum. anlatilanlar sadece okuyanlarin anladigi kadardır.

01-12-2016 10:22 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum 2 kitabı okudum .okuyucusundan saklanan birinin kitaplarını okumak çok sıkıcı.diğer kitapları okumayı düşünmüyorum.bunun gibi bir sürü kitap var.zaman kaybı.

05-12-2016 15:59 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum beğenmiştim ki taki you tube suyun belgeselini görene kadar su hakkında ki bilgileri belgeselle birebir tutuyor belgeseli hazırlayan şirketin adıda masterskaya ne garip değilmi yazarımızın adıda mustafa kaya

07-12-2016 21:43 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum herkesin bir algı kapasitesi vardır.. yazarı tanımıyorum ama belli gerçekler var.rabbim ayetlerinde diyorki düşünen akıl sahipleri anlayabilir.aslinda kuranı-kerim türkçe mealini okuyup düşünsek bize yeter.

01-01-2017 15:25 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yorumların bi kısmını okudum teşekkür.
bence kitap da zaman zaman çelişkiler olsa da genel itibariyle takdir edilmeye ve okumaya değer. benim merakım yazar hakkında bilgiye ulaşılamıyor olması. kitabin satis politikasi yazarin sır kalmasi olmamalı, en azından yazar hakkinda genel bir bilgiye internette ulaşabilseydim kitaba olan güvenim de daha net olacakdi. gene de emeğine saygı duyuyorum.

24-01-2017 02:19 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum mektup yazsam olurmusun? ve türkün destanı hakanname1-2
bu 3 farklı kitap da mustafa kaya ve aynı yayın evi, yani aynı yazarmi? bilgisi olan varmı?yazar sır olduğu için isim kargaşası da yaşanıyor. keşke yayın evinden birileri bu yorumları takip ediyor olsada aydınlatsa bizi.buarada facebook sayfasında yazar hakkında soru sorulduğunda sayfadan çıkarılma durumunu net anlayamadım sebebini bilen varmı?

24-01-2017 02:49 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum mustafa kaya acaba ahmet hulusi mi ya da ahmet hulusi'nin yazılarını mı kullanıyor

28-01-2017 01:49 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum su kanunu okudum.kitap çok güzel ama çok iddali anlatıldığı için dolayısıyla beklenti yüksek. su'ya bakışım değişti, saygım arttı.sabırla ilgili anlatımıysa fevkalede sadece su ile ilgili derinleşmeye başladığı kısmı en başa alsaydı. okuyufu tatmin olacaktı. beklenti okudukça arttı, arttı yarısan sonra anlatım derinleşti. büyük bir çoğunluk ilk izlenimde takılı kaldı.kesinlikle okuyun ama bir solukta değil, anlaya anlaya hazmede hazmede, sevgiler..

29-01-2017 00:16 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum düşünen insan için çok özel bir kitap bir kez okudum zannedersem bir kaç kez daha okurum .tekini ve arkadaşlarını tanımak isterim

01-02-2017 16:55 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum su kanununu okudum çok etkilendiğim konular var yapmamız gerekenleri nasıl yapabilecegimizide soylese iyimis mesela gül suyunu nasıl bulucagiz piyasadikeler gül suyu değilmiş doğru en önemlisi canlı suyu nerden bulucaz bulsak ta her su aynı değilmiş yararlı olanı nasıl bulucaz içindeki bazı bilgiler evet eskiden beri bildiğimiz uygaladigimiz veya uygulamadigimiz bu bilgileri bu kitap sayesinde daha bi önemser oldum diğer kitaplarınida alıcam okuycam ınsallah ya alın okuyun ne kaybedersiniz 20 tl neye gitmiyo bu devirde ben anlamasam sen anlarsın belki su kanunu nu sevdim bazı seylere değer kattı ve ben oldukça huysuz olan çocuğuma suyu kitapta geçen tavsiyelere uyarak içirdim tabi o henüz anlayıp konuşamadığı için ben söyledim iki yudumla birden sakinleşti hemde damacana suyu canlı bile değil :)

13-02-2017 22:54 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap basit değil aksine derin. altını çize çize notlar aldım. tekrar tekrar okumak istedim. rüyamda ilk kitabın içinde geçenleri gördüm ve ilk kitap hakkında bilgim bile yoktu. hıssedebilenler dusunebilenler icin her eser bir nimettir. bazen ne yapılması gerektigini bazen de ne yapilmasi gerektigini ogretir. tat alamayanlar icin derinden uzuldum. sadece anlayarak hissederek okuyun:)

16-02-2017 16:10 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum malesef ahmed hulusi nin kitaplarından esinlenilmiş hatta bir yeri tamamen aynı olarak geri kalan yerleri ise onun yazılarını taklit edip yorumlar yaparak yazılmış yazık

22-02-2017 09:25 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum 3 kitap ıda okudum derin düşünürseniz analışılmayacak bir konu yok ancak peygamber efendimiz hz.muhammet s.a.v. den çok az bahsediliyor amaç farklı ise vay bunların haline ki hemde nev vay

05-03-2017 00:22 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitabı okudum dili çok basit geldi bir çok kısmını atlayarak okudum abartıldığı kadar da bir sır yok açıkçası bir cogu bildiğimiz şeyler yani hayatımın öyle sırlarla kazandığı falan yok gereksiz bir reklam ve mübalağalı sözler var tanitiminda

14-03-2017 23:33 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum yavaş ve anlayarak okuyunuz lütfen bence anlayana kadar tekrar tekrar okuyun kitaplar çok derin ve anlamlı yazarın emeğine sağlık

19-03-2017 21:59 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum google amcadan herkesin bulabileceği bilgilerin rastgele yazılması ile ortaya çıkmış, iddiası büyük ama delil ve kaynağı bulunmayan, biraz gizem sosuyla efsunlanmış, reklamı iyi kendisi kötü. iyi ki başkasından okudum. param bari boşa gitmedi.

20-03-2017 17:26 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitapta beni de şaşırtan şeyler var fakat güzel çok akıcı bir kitap hiç sıkılmadım birçok bilgi öğrendim maneviyatı da güzel ve aslında önemli olan kaza namazlarımı kılmaya başladım buna vesile oldu allah razı olsun.sır denilen şeyi 20 lira ya alacağını sananlar yanılır cennet o kadar ucuz mu kardeşler yok artık. herkese saygılar.

30-03-2017 17:46 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum kitap iyi okuyan anlar tesekkür ederim

10-04-2017 14:35 !!

Size Bir Sır Vereceğim Yorum insan oğlu ...ilk emir oku...okumazsan vay haline...okumak,sadece kalemle yazılanları okumak anlamında söylenmediği kesin gibi...hayatı, dünyayı, alemleri, maddeyi hem gözünle, kalbinle ve aklınla okuman gerektiği...birde ibret alma meselesi, mevzu derin rabbim rahman ve rahim. selam ve dua ile...

21-04-2017 16:57 !!

Yorum Yaz

:: Mustafa Kaya ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: Kategoriler ::
:: En Son Yorumlar ::reklam veriletişim • © 2017 YazarOkur Kitap.