Öznur Yıldırım

Öznur Yıldırım Kimdir

1997 doğumlu Öznur Yıldırım genç yaşına rağmen milyonlarca okura ulaşmış bir yazar. Edirne’de doğmuştur.

Yazarlık hayatına Wattpad üzerinde yazdıklarını yayınlayarak başlamıştır, Öznur YILDIRIM. Kısa sürede 129 milyon okura ulaşmıştır.(2013-2015 yılı arasında 47. Bölüm haricinde bu rakama ulaşmıştır.) 2015 yılında Pegasus Yayınevi tarafından fark edilip telif hakları satın alınmıştır. Yapılan açıklamalara göre Yabancı serisi Şahmeran kitabından sonra devam edecek olduğu açıklanmıştır.

Öznur Yıldırım yazmanın hayatının büyük bir bölümü olduğunu okurlarıyla paylaşmıştır. Wattpad yazarları arasında en fazla konuşulan yaşayan bir efsane olmuştur. Öznur Yıldırım öyküleriyle çeşitli ödüller almıştır. Genç okurlarında beğenisini Yabancı serisi ile şimdiden kazandığı ortadadır. En çok satan kitaplar arasında genç yaşta girerek uzun süre yerini korumuştur. Okurlarının geri dönüşleri ve yazma tutkusu onu uzun süre konuşulacağını ortaya koyuyor.

Yazmanın bir kağıt sayfasında sözcüklerin dökülmesiyle anlatan Öznur Yıldırım yazdıklarının kendisinin bir parçası olduğunu da okurlarıyla paylaşmış. Siyah renk ve kitapların hayranı olduğunu anlatan Öznur Yıldırım sosyal medya hesaplarından aktif olarak iletişim kurmaktadır. Uçurtma Avcısı kitabıyla başlayan hakkında kısmı Wattpad serüvenin, edebiyat dünyasına Yabancı serisi ile girdiği Şahmeran kitabıyla iz bırakmış durumda.

Şimdiden Öznur Yıldırım’ın genç hayranları serinin diğer kitapları için sıraya girmiş durumda. Ediz ve Doğa arasında okurlar arasında pek çok dedikodu dolaşıyor. Öznur Yıldırım ise oluşturduğu ve zirveyi paylaştığı bu okur kitlesiyle pek çok Wattpad yazarının hayalini kurduğu bir başarıyı tadıyor.


7.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Öznur Yıldırım Kitapları

Yabancı - Veyl Yabancı - Veyl

Öznur Yıldırım yeni romanı Yabancı Veyh ile yeniden okurların karşısına çıkıyor.

Puan: 7.6 | Yorum: 34

Yabancı Şahmeran Yabancı Şahmeran

2016 yılında Pegasus Yayınları sponsorluğunda basılan ve Wattpad’te 125 milyondan fazla okunmuş olan bir hikâye: Öznur Yıldırım’ın YABANCI’sı.

Puan: 7.6 | Yorum: 124

Öznur Yıldırım ile ilgili yorumlar

yabancı şahmeran mükemmel bir kitap ikincisini yazsın lütfen

25-11-2016 20:32

yeni kitabı çıktı çok mutluyum

20-02-2017 20:35

yabancı serisi çok güzel yeni kitaplarınızı bekliyoruz

29-08-2017 18:53

yabancı romanı harika bir eser kitapları çok güzel yazmaya devam etsin

19-06-2019 22:20

yazmayı bıraktımı yeni kitabı çıkmıyor

10-11-2022 22:09