Senai Demirci

Senai Demirci Kimdir

Evli ve üç çocuk babası olan Senai Demirci, 1964 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Tıp öğrenimine Samsun’da başlayarak, 1990 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Tıp hayatındaki başarıyı; “Sağlık Ocağı”, “Yaşama Sevinci”, “Yaşama Gücü ve Yürüyüşler” adlı TV programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlenerek ekranlara taşımıştır. Üstelik çeşitli radyo programlarında yer alıp, dergi ve gazetelerde denemelerini yayınlatmıştır. Halen İstanbul Sağlık A.Ş’de görev yapan yazar, kaleme aldığı eserleriyle sevenlerine bilen kişi olarak önerileriyle sesleniyor.

Senai Demirci Romanları & Kitapları & Eserleri:

Birinci Söz, 99 Esma 99 Dua 1, 99 Esma 99 Dua 2, 99 Esma 99 Dua 3, Aşka Adanmış Öyküler, Aşka Dair Öyküler, Bilimin Öteki Yüzü, Can Kırığı, canla bağışla, Cevşen ve Binbir Esma Şiiri, Çocuğumla Her Güne Bir Dua, Dar Kapıdan Geçmek, Hac Günlüğü: Sevgili'nin Evine Doğru, Her Güne Bir Dua, Hoşgeldin Bebeğim, Kalbimizi Yeniden Yazmak, Modern Tıbbın Ötesi, Mutluluk Öyküleri, Risale Düşünceleri, Sağlık Sırları, Şöyle Garip Bencileyin, Ve Aşk Evliliğin Ellerinden Tuttu, Çocuğumla Her Güne Bir Dua , Dar Kapıdan Geçmek, Kaos'tan Düzene, Su Üstüne Yazı Yazmak , Elde Var İnsan, Kıl Beni Ey Namaz, Selam Sana Ey Nebi, Dua Defterim, Söz Yangını, Canla Bağışla, Öldüğüm Gün, İnsan Güzeldir


7.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel
Giriş Yap Üye Ol

Senai Demirci Kitapları

Kıl Beni Ey Namaz Kıl Beni Ey Namaz

Senai Demirci’nin şiirsel bir dille kaleme aldığı Kıl Beni Ey Namaz kitabı oldukça akıcı ve etkileyici.

Puan: 7.5 | Yorum: 3

Öldüğüm Gün Öldüğüm Gün

Son zamanlarda ortaya koyduğu kitaplar ile okurlarının büyük beğenisi kazanan usta kalem Senai Demirci Öldüğüm Gün kitabı ile okurlarını bu sefer ölüm duygusuyla yüzleştiriyor.

Puan: 7.9 | Yorum: 9

Senai Demirci ile ilgili yorumlar

öldüğüm gün güzeldi diğer kitaplarını okumadım

26-11-2016 00:49

kitapları çok kötü ben hiç beğenmedim tavsiye etmem

07-06-2019 17:53