Şebnem Burcuoğlu

Şebnem Burcuoğlu Kimdir

2004 yılı Bilkent Üniversitesi mezunu olan Şebnem Burcuoğlu yüksek lisansını tamamlamış ve çeşitli firmalarla çalışmıştır. İlk kitabı Kocan Kadar Konuş ile 2014 yılında büyük çıkış yakalayan yazarımız, kendisini işiyle sınırlamayarak doğum fotoğrafları çekmek, Türkiye şampiyonu olacak kadar iyi derecede salsa yapmak gibi farklı alanlarda da başarı göstermiştir. Büyük beğeni toplayan romantik aşk ve komedi içeren yerli romanı Kocan Kadar Konuş, 2015 yılında da ikinci sayısı olan Diriliş ile yeniden hayranları ile buluşmuştur. Yazar, Kocan Kadar Konuş kitabı ile bazı önyargılara neden olmasına rağmen yine de büyük beğeni toplamış, uzun süre çok satanlar listesinde yer almış ve daha sonra da beyazperdeye uyarlanmıştır.

Şebnem Burcuoğlu Romanları & Kitapları & Eserleri:

Kocan Kadar Konuş - 2014
Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş - 2015

Yazarı Takip Et

yeni kitabı çıktığında bilgilendir:
Üye Girişi Üye Ol

Yorum YazŞebnem Burcuoğlu Kitapları

Kocan Kadar Konuş 2 - Diriliş

Kocan Kadar Konuş 2 - Diriliş

Şebnem Burcuoğlu ikinci kitap için hayranlarını pek bekletmedi ve Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş romanı ile yeniden hayranları ile buluşuyor.

Puan: 6.4 | Oy: 1047 | Yorum: 34


Kocan Kadar Konuş

Kocan Kadar Konuş

Şebnem Burcuoğlu kadınlar için, özellikle de bekar kalmış kadınlar için el kitabı niteliğinde olan Kocan Kadar Konuş ile güzel bir esere imza atmış.

Puan: 6.4 | Oy: 1074 | Yorum: 66

Şebnem Burcuoğlu ile ilgili yorumlar

Şebnem Burcuoğlu Yorum bu kitabın devamı yokmu

15-10-2014 14:31 !!

Şebnem Burcuoğlu Yorum mükemmel bir yazar edebiyat kültürü çok geniş klasik bir konusu var ama onu ele alış biçimini çok beğeniyorum yeni kitaplarını merakla bekliyorum

27-11-2016 21:15 !!

Yorum Yazreklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.