Gülsen Kılıçaslan

Gülsen Kılıçaslan Kimdir

Gülsen Kılıçaslan 3 Şubat 1989 doğumludur. Trabzon’dan Zonguldak kömür madenlerine iş için gelmiş bir ailenin ikinci kuşak çocuğu olarak dünyaya gözlerini açmıştır. Zonguldak’ı memleketi olarak görse de Trabzon onun için ayrı bir yer tutmuştur.

Gülsen Kılıçaslan İngilizce ağırlıklı bir Anadolu Lisesi programından sonra Dumlupınar Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Hayatının sonraki sürecinde kendisini uzun işsizlik dönemlerinde bulduğunu söylemiştir. Yazma serüveni, Wattpad yolculuğuna çıktıktan sonra samimiyeti ve içtenliğiyle pek çok okurun kalbini kazanarak bir tutkuya dönüşmüştür. Deli kitabı bir milyon oy almıştır. Yirmi beş binden fazla kez okunmuştur.

Gülsen Kılıçaslan insanların sevgi için birlikte bulaşabilecekleri, zor seçimleri sunan ve insanları şaşırtan kitaplarla okura dokunmaktadır. Hayatından beslendiğini belirten kitapları için uzun soluklu araştırmalar yaptığını, karakterin gerçekliği için uzun araştırma ve gözlemlerden kaçınmadığını belirtmektedir. Gülsen Kılıçaslan’ın Deli kitabı için psikoloji ile ilgili sayfalarca araştırma yaptığı ve karakterin gerçekliğini uzun gözlemler ve titiz kurgu çalışmasıyla okurlara sunduğu bilinmektedir.

Wattpad öyküleri arasından sıyrılan Gülsen Kılıçaslan’ın hiç şüphesiz samimiyeti ve kişiliği okurları arasında sarsılmaz bir bağın temelini oluşturmuştur. Psikanalitik teknikler ve karakter analizini işlerken, bağlanma ve deliryum gibi konuları basit ve kurgu olarak yalın anlatım ile oluşturması onun yazar kimliğinin güçlü olduğunu göstermektedir. Okurları arasında kurduğu bağ ve yazdıklarıyla daha çok kitaba imza atacağını söyleyebiliriz. Geniş bir kitleye hitap eden Gülsen Kılıçaslan’ın popüler kitapları arasında Deli ve Şurine gelmektedir.

Gülsen Kılıçaslan Kitapları:
Deli
Şurimşine
Şurina

Yazarı Takip Et

yeni kitabı çıktığında bilgilendir:
Üye Girişi Üye Ol

Yorum YazGülsen Kılıçaslan Kitapları

Deli

Deli

Kitabı elinize aldığınızda sıcak ve samimi bir anlatımın sizi sarması mümkündür. Keşke o ben olsam dediğiniz bir roman kadını yaratılmış ve sizlere sunulmuştur.

Puan: 6.7 | Oy: 823 | Yorum: 66

Gülsen Kılıçaslan ile ilgili yorumlar

Gülsen Kılıçaslan Yorum deli kitabı çok güzeldi diğer kitaplarını bilmiyorum

03-02-2017 18:03 !!

Gülsen Kılıçaslan Yorum yeni kitabı var mı

31-05-2017 21:03 !!

Gülsen Kılıçaslan Yorum 3 tane kitabini okudum 3 ude mukemmel cok tesekur ederiz

04-02-2018 14:14 !!

Gülsen Kılıçaslan Yorum Kiyaplarına bayıldım .özellikle şurimşine , şurina, deli
Mükemmellerdi

24-06-2018 22:24 !!

Yorum Yazreklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Kitap.