İş Hayatında Melekler

İş Hayatında Melekler
Kitabın Yazarı:Beki İkala Erikli Kitap Türü:Kişisel Gelişim Yayınevi:Goa Yayınlandığı Yıl:2013 Sayfa Sayısı:272 ISBN:9786054353989 Kitap Puanı:5.5 / 10 | Yorum: 4

Fiyat Listesi / Satın Al

YazarOkur:bedava al e-kitap,pdf,epub: *

5.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı
Giriş Yap Üye Ol

İş Hayatında Melekler - Beki İkala Erikli

Kitap Türü:Kişisel Gelişim

Puan Tablosu

Arka Kapak Bilgisi

İş Hayatında Melekler Özet

Beki İkala Erikli mükemmel bir işe imza atmaya devam ediyor ve Melekler serisi ile köşeyi dönmeye devam ediyor. Meleklerin başkalarına faydalı olup olmadığını bilemeyiz fakat onu oldukça zengin ettikleri kesin.

Meleklerin Gücü, Meleklerle Yaşamak ve benzeri bir çok kitaba imza atan yazar doymak bilmiyor gibi şimdide iş dünyasına el atıyor ve meleklerin gücü ile çalışmanıza gerek kalmadan birbirinin benzeri birkaç kitap yazarak hayalini kurduğunuz hayata kavuşabileceğinizi gösteriyor.

İş Hayatında Melekler kitabında Beki İkala Erikli bu kez melekler ile iş dünyasında ve mesleğimizde nasıl başarıya koşabileceğinizi anlatıyor. Siz de kariyerinizde istediğiniz yere fazla çabalamadan gelmek istiyorsanız kitabı okuyarak işe başlayabilirsiniz.

İş Hayatında Melekler Yorumları

kitabı bana işyerine gelen bir müşterim tavsiye etti ben bunu unuttum aradan 1 aygeçti işyerine yeni gelen elemanımızda gördüm okudum meleklerle yaşam kitabını ve uygulamaya başladım hayatımda çok şeyler değişti şimdiiş hayatında melekler kitabını okumak istiyorum ama bulamadım şu anda herkese tavsiye ediyorum kitabı okumalarını

Aynurtumker • 29-04-2013 02:39

OKUMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

30-11-2013 12:01

hayatımda okuduğum en saçma kitaplardan bir tanesi iyi ki para verip almamışım adam resmen sallamış

09-02-2016 22:25

verdiğiniz paraya yazık bunu yayınlayan yayınevinin kalitesinden bile şüphe ederim rezalet bir kitap

08-08-2019 18:11