Steve Jobs

Walter Isaacson Steve Jobs
Kitabın Yazarı:
Kitap Türü:Biyografi
Yayınevi:Domingo Yayınevi
Yayınlandığı Yıl:2011
Sayfa Sayısı:540
ISBN:6056180187
Kitap Puanı:
6.1 / 10 | Oy: 384 | Yorum: 3
Editör Puanı:
Fiyat Listesi / Satın Al
YazarOkur:bedava al
Sözcü Kitabevi:24,50 TL
Pandora:25,90 TL
KitapYurdu:26,25 TL
e-kitap,pdf,epub: *


Oy Ver

6.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kitap Türü:Biyografi
Orjinal Adı:Steve Jobs
Çeviren:Dost Körpe

Arka Kapak Bilgisi

Steve Jobs Özeti

Steve Jobs Walter Isaacson


Walter Isaacson tarafından kaleme alınan Steve Jobs gerçekten okunması gereken bir biyografi kitabı. Steve Jobs’ın hayat akışını okurken gerek motivasyon olarak gerek hayat dersi olarak çok şey öğreniyorsunuz.

Kitap özet olarak Steve Jobs’un Apple şirketini nasıl kurduğu ve gençlikteki hayat felsefesi ile başlıyor. Bu kısımda biraz Steve Jobs’u sevmemeye başlıyorsunuz çünkü yaptıkları gerçekten insana baya itici geliyor.

Daha sonra Apple şirketinden kovulması ile işler değişmeye başlıyor. Yeni bir şirket, evlilik ve kendine daha fazla zaman ayırması ile Steve Jobs’a bir değişim başlıyor.

İlk göz ağrısı olan Apple’ın batma noktasına gelmesi ile Steve Jobs’ın geri dönüşü ise gerçekten okumaya değer. Batma noktasına gelmiş bir şirketi alıp nasıl ayağa kaldırdığı, nasıl iPod, iPhone ve iPad gibi ürünlere imza attığı ve nasıl Apple’ı dünyanın en büyük teknoloji şirketi haline getirdiği takdir edilecek bir şey.

Kitabın en kötü tarafı ise sonu. Nasıl kansere yakalandığı ve gün gittikçe nasıl ölüme doğru ilerlediğini okumak insana oldukça acı veriyor.

Steve Jobs kitabı hayatta başarıyı arayan herkesin okuması gereken mükemmel bir biyografi. Şiddetle tavsiye ederim…


Steve Jobs Yorumları

Steve Jobs Yorum kitabı sonunda bitirebildim. gerçekten uzun bir kitap. benim düşüncem oldukça güzel bir kitap olduğu ama çok fazla gereksiz yerler var. dahası çok fazla eksik yerler var. hastalığı ve ürünleri yaratışı çok sade olarak geçilmiş. insan dünyayı sarsan şeylerde daha fazla ayrıntı bekliyor. daha güzel olabilirdi ama yine de mükemmel bir kitap

23-01-2012 05:19 !!

Steve Jobs Yorum güzel ama yorumlayıcı.

28-12-2012 19:02 !!

Steve Jobs Yorum ben birazdaha hedefim yukseklerde oldugu icin hayatta surekli basari ararim bundan dolayi cok iyi bir kitap

05-08-2013 20:51 !!

Yorum Yaz

:: Film Bilgisi ::
:: Anket ::
:: Tavsiyeler ::
:: Kitap Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2017 YazarOkur Kitap.