Meleklerin Gücü

Beki İkala Erikli Meleklerin Gücü
Kitabın Yazarı:
Yayınevi:Destek Yayınları
Kitap Türü:Kişisel Gelişim
Yayınlandığı Yıl:2012
Sayfa Sayısı:344
ISBN:6054607174
Kitap Puanı:
7.7 / 10 | Oy: 144 | Yorum: 65
Fiyatı: :: bedava al ::
KitapYurdu:13,30 TL :: satın al
D&R:13,68 TL :: satın al
Idefix:13,68 TL :: satın al
e-kitap, pdf, epub:9,50 TL :: satın al

Oy Ver

7.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Arka Kapak Bilgisi

Meleklerin Gücü Kitap Özeti

Meleklerin Gücü Beki İkala Erikli


Meleklerle Yaşamak kitabı ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Beki İkala Erikli yine çok ses getirecek bir olan Meleklerin Gücü ile karşımızda.

Meleklerin gücü ile hayatımızda nasıl değişiklikler yapabileceğimizi ve her şeyi nasıl yoluna sokabileceğimizi anlatan kitap farklı bir kişisel gelişim bilgisi sunuyor.

Kişisel gelişim kitaplarının ortak noktası hep klasik sözleri söylemeleridir. Şunu yapın, bunu yapın gibi sadece sözde kalan öğütleri farklı kelimeler ile döken kitaplar aslında edebiyat dünyasının en kolay yazılabilen kitapların başında geliyor.

Meleklerin Gücü kitabını farklı kılan ise klasik yol gösterimini melekler üzerinden yapması. Yani Türkiye’nin değerine tam uyacak şekilde dini öğeleri katarak sürekli söylenen sözleri daha bir satacak şekilde söylemesi.

Meleklerin Gücü - Benzer Kitaplar

İş Hayatında Melekler

İş Hayatında Melekler

Beki İkala Erikli

İş Hayatında Melekler kitabında Beki İkala Erikli bu kez melekler ile iş dünyasında ve mesleğimizde nasıl başarıya koşabileceğinizi anlatıyor.

Puan: 6.7 - Toplam 2 YorumMeleklerle Yaşamak

Meleklerle Yaşamak

Beki İkala Erikli

Genelde filmlerde gördüğümüz bir karar verme anında bir tarafta doğruyu yapmamız gerektiğini anlatan beyaz bir melek diğer tarafta ise bizi yanlışa sürükleyen kırmızı bir şeytan belirir.

Puan: 7.6 - Toplam 56 Yorum
Beki İkala Erikli Meleklerin Gücü Kitap Yorumları

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

hıım güzel bir kitaba benziyor okumak istiorm

07-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

İlginç bir kitap..

08-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Beki'nin kitapları Allah ile kul arasını açan büyük bir tehlikedir. Kitapta söylediği gibi meleklerden yardım istemek Allah'tan zamanla uzaklaşmaya yol açar. Unutmayınız ki melekler Allah'ın verdiği emirler haricinde sizlere hiçbir şey yapamaz. Bu kitabımız Kuran-ı Kerim'de de açıkça belirtilmiştir. Sizleri melek adı altında cinler ile bağlantıya geçiriyorlar. Çok büyük bir günaha sürükleniyorsunuz.

08-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Allahın varlığını kabul eden Müslümanların bu kitabı okuyup ta ALLAHTAN ve imandan inançtan uzaklaşacağını söyleyen arkadaşılara sesleniyorum.bunlar tamamen sizin uydurmanızdır.boşverin böyle saldırmaları.Allah herşeyi bildiği gibi içimizi niyetimizi de biliyor...sevgiyle..

17-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

bende ilkini okudum kartlarını aldım meleklerdenistemeye başladım ama içim de bir ses hep beni dürtüyordu allahtan her şeyistenir meleklerden değilsonunda doğru yolu buldum her şeyallahtan..

18-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ELBETTE HERŞEY ALLAH'TAN... BEKİ HANIM'DA ZATEN FARKLI BİR ŞEY DEMİYOR... HERKES KENDİ CENNETİNE İSTEDİĞİ YOLDAN GİDER... GÜNAH DİYE BİR ŞEY YOK... MANEVİ TARAFINI GÜÇLENDİRMEK İSTEYEN HERKES OKUSUN...

21-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Beki hHanım demiş ya herşey Allah tan istenir melekler aradaki yardımcı gibi

29-05-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ya bi gidin

22-06-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

inançımız her zaman tam olmalı melekler allahımızın kullarına mesaj yollaması gibi düşünün manevi huzur bilakis her gün daha çok dua etmeye başladım..ve artık daha iyi düşünüyorum hayatta karşı bu dünya sıkıntılarından biraz kurtulup rahatlıyorsunuz dini inançımız sayesinde tabii.

27-06-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Hayatımın anlamı oldu bukıtap tesekkur ederım mınnettarım sıgınacak bırseylerım var artık ınancım sayesınde ayaktayım bukıtaplarda destek oldular allah razı olsun sızden

29-06-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Im nederse desın bukıtapları yazmaya devam edın gercekten bızlere huzur verıyor yazdıklarınız bekı hanım ellerınıze saglık

29-06-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Duygular anlatılmaz yasanır askını kaybetmıs bırkadın olarak yazıyorum ıhanet asla kabul edılemez buduygularla kıtabınızı okumaya basladım kendımı daha ıyı hıssedıyorum meleklerım bana yardım edıyor allahın ıznıyle kabustan kurtuldum olması gereken buymus kopeklerımle cocuklarımla sıkıntımdan tam olmasada kurtuldum ellerınıze saglık bekı hanım zaman zaman ruyalarla yada tuylerle yanımda olduklarını hıssedıyorum bana ınancım guc verıyor basarılarınızın devamını dılıyorum yanaklarınız operım.

29-06-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

çok güzel

21-07-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ben bi aynel yakınım desem bu kitabın yazarına bu kitabı tavsiye etmem

25-07-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ilkini okudum bence inanç içinizde olduktan sonra yanlışa götürmez bilinçli okuyucu olalım kuranın türkçesini bitirip bu kitabı okumanızdan yanayım sonra cin çarpmışa dönmeyin saçma sapan şeyler yapmaya kalkıp:))Ama genel anlamda çok güzel mesajlar veren bir kitap.teşekkürler bekiye

01-08-2012

Mehtap demir Yorum

meleklerin gucu kitabınızı okudum cok etkilendim bu konuda geniş bilgi edinmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Mehtap demir - 06-08-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Yazar da demiş bunu zaten herşey Allah'tan , Kuran'da da koruyu meleklerimiz oldugu yazıyor zaten!! ırakın Allah askına su yobaz sacmalıklarınızı .

07-08-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

5 rekat namaz kılın dualarınızı okuyun melekler hep sizinle zaten

16-08-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Kitapla tanışalı 4 gün oldu. okumaya başladığım an etkilendim. zaten yabancı değildim bu konulara.Belki okuyanlara yalan gelecek ama işyerimde tüynü bırakmışlardı ve ağladım.Allahı unutmuş değilizki .İnsanlarda bile nasıl ki çok sevdiği arkadaşı vardır hatırını kıramayacağı işte bizde melekleri aracı kılıyoruz bizlerden daha yakınlar diyerek.Bilinçsiz geçirdiğim yıllarıma acıyorum.Keşke keşke önce duyarlı olsaydım.Teşekkürler Beki hanım

22-08-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

herşey Allahtan istenir diyor Beki hanımda zaten.. melekler sadece aracıdır

29-08-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ALLAH ile kul arasına hiç birşey giremez sen yeterki ALLAH.A kalbini tabii tut bir iki kitapla insanlar zaten şühpeye düşüp kanacaksa inançlarını kontrol etsinler ben nerden gelldiğimi ve nereye gideceğimi biliyorum ellamdürlaah

06-09-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

okumak istiyorum umarım dileklerimizi gerçekleştirme fırsatımız olur..

12-09-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

palavra ...Magic of Reality , Richard Dawkins veya Yanlıs Yone Quantum Sıcramaları ( Tubitak yayınları ) okuyun. Boyle zırva sapan seylere de inanmayın. Akıl var bilim var.

16-09-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

kuantumda süper buda süper,hele belirsizlik yasası daha süper.en önemlisi bunların hepsıni bizim Allahımız yaratmış ve o bize ona konsantre olmamızı öyretiyor.ve istiyor

23-09-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

benn BEKi"nin bizim melegimiz olduguna inaniyorum :)

07-10-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Daha henüz kitabı okumadım ı, okumay düşünüyorum. Yazarı Tv programında izledim.İnaçlı ve düzgün bir bayan. Melekler zaten Allahın izniye yadım ediyorlar.İmanın şartlarından biriside meleklere iman değilmi.. lütfen önyargılı yorum yamayalım. Önce kitabı okuyup ondan sonra yorum yapın..

07-10-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Mekke müşrikleri de putlara kendilerini Allah'a yaklaştırsınlar diye tapıyorlar, onlardan isteklerde bulunuyorlardı. Bu da şimdi 21.yy. da tazelenen bir cahiliyyet. Şeytan insana sağdan da yaklaşır. Allah bize şah damarımızdan daha yakınken ve dua ettiğimizde işitip cevap veriyor olduğu halde onun kulları olan meleklerden mi isteyeceğiz. Melekler dahi Allah'a muhtaç, O izin vermedikçe hiç bir şey yapamazlar. Kendi nefisleri için bile.Allah dilerse melek kullarını da insan kullarını da bize yardıma koşturur. Bu meleğin değil Allah'ın istemesiyle olur. Bu şirke karşı uyanık olunuz. Güç, kudret ve her şeyin ve de bizim sahibimiz olan Allah'tan isteyiniz. Şüphesiz onun gücü her şeye yeter. Biz aciz bir yaratıcıya değil her şeyiyle hükümran olan bir Allah'a inanıyoruz. Melekler vs. hiç bir şey onun saltanatına ortak olamaz, bu muhaldir. Düşünmeye davet ediyorum...

10-10-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

EVET ALAH BİZİM ŞAH DAMARIMIZDAN YANİ HERKESİN ALLAHI İÇİNDE BİLİCİDEDEİR. O BİZİM HER YAPTIĞIMIZDAN HABERDARDIR ARACIYA GEREK YOK.KENDİMİZE KARŞI DÜRÜST OLDUĞUMUZ ZAMAN İYİ YOLDAYIZ, KANDIRASAK KANDIRSAK KENDİMİZİ KANDIRIRIZ.KİTAP KONUSUNDA DA OKUYAN OKUSUN DİNİMİZDE ZORLAMA YOK. AKLIN YOLU BİRDİR...AKLIMIZI VEİLİMİ KULLANMAYI UNUTMAYALIM..

11-10-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Bir ayrıntıyı unutuyorsunuz. Evet her şey Allah'ımızdan gelir onun izniyle. Hepiniz biliyorsunuz bir müminin başka mümine duasının kabul olduğunu. Çünkü başkalarının diliyle günah işleyemeyiz ve onların duası bizim için daha temiz olur. Peygamber efendimize(s.a.v) dua ettirmiyorlar mıydı? Ettiriyorlardı. Bu kitabı okuyarak meleklerden dilemiyorsunuz. Melekler bizden daha temizler günahsızlar. Onların duaları daha etkili olur. Siz de nasıl efendimizi (s.a.v) araya koyanlar varsa aynı şekilde melekleri araya koyuyorsunuz. Onlardan yardım istiyorsunuz onlar da sizin için Allah'tan istiyor yine. Siz sadece hem kendi dilinizle hem de günahsız dillerle ALLAH'TAN yardım istemiş oluyorsunuz.

14-10-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Melekler irade sahibi değildirler, Allah'ın emrinin dışına çıkamazlar, insiyatifleri yok.Öyle canları isteyince falanca filanca kula yetişemezler. Oysa peygamber bizim gibi bir beşer ve Allah'ın bize örnek örnek gösterdiği kişi. Eğer İslam dinine mensubsanız Melek anlayışınızı gözden geçiriniz ve Kur'an-ı Kerime müracaat ediniz.

23-10-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ben bunu istemedim

01-11-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

ilk kitabınızı okudum hatta kutsal topraklarda olan bir ülkede önce huzursuz oldum okudukça etkisi altında kaldım yardımı önce rabbimden onun müsadesiyle meleklerden istedim ve bazı olaylar yaşadım önce allah ,kuran ve emirleri hazan

05-11-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Hayatın peşinde koştururken bize bir kez daha farkındalık yarattığınız için sonsuz teşekkürler Beki Hanım ... Allah herzaman tekdir bir dir. Meleklerinde var olduğu gerçeğini bilmemezlikten gelemeyiz Kuran'dada yazdığı gibi. Herzaman Allahtan isteriz dermanıda şifayıda onun izniyle olur elbette herşey, lütfen konuyu saptırmayalım.Beki Hm da aksini söylemiyor zaten, insanları Meleklere tapın demiyor kendisininde dilinden allahın izniyle cümlesi düşmüyor farkındaysanız. Önce can kulağı ile dinleyin sonra anlayın en son yorumunuzu getirin. Meleklerimiz Allahın elçileridirler Allaha olan inancımızı yok etmezler. Önemli olan İnsanın, Kul un içindeki NİYETTİR.

26-11-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

guzel ılgınç sayende performans ödevımı yaptım cnm

10-12-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

maneviyatımız için iyi bir kitap okunmalı

13-12-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

cok güzellllll bir kitap meleklerin gücünü daha alamadim

14-12-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Merhaba ben de kitabı aldım ama başta tereddut ettim sonra karar verdim ve okudum bencede insanın içindeki niyet Allah'a olan buyuk inancı önemli olan bu kitapta ters birşey demiyor haşa tövbe şirkle alakası olduguna inanmıyorum istediklerimizi öncelikle Allah'ın izniyle meleklerden istiyoruz o izin verirse olur. Bende bu kitabı okuduktan sonra mucize guzel şeyler yaşamaya başladım Yüce Rabbime ve meleklere inanacım sonzuz dedginiz gbi islamın şartlarında da meleklerine inanmak var sevgiler saygılar BEKİ HANIM ÇOK TEŞEKKÜRLER

17-12-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

güzel ama okumadaım saçma

29-12-2012

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

saçma geldi, okudum, bazı olaylar yaşanmış evet ama bunların meleklerle ilgisi yok, onlar hep meleklere yormuş... Hem o kanat meselesi ne ya....melekler kanıt olarak kanat bırakıyormuş, valla ne diyeyim... Hem melelerin isimleri de ilginç geldi, kur,an'da geçen isimlerle alakası yok...

03-01-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

meleklerle yaşamak, insanın ruhsal dengesini düzenleyen ve ruhu sakinleştirip ruhani boyutta Allahın varlığnı ve birliğini her an hissetmemize sebep oluyor bence gerekli .
günün sıkıntılarından arınmak adına kendimize zaman ayırıp yaratıcımıza şükranlarımızı dile getirmek içinde bizi olumlu yönde etkiliyor en önemlisi budur zaten

04-01-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

çok umutsuz bir günümde Ben Beki hanımın ilk kitabı elime geçti bir arkadaşm vasıtasıyla ve bu kitabı okudum. ikinci kitab da okumayı düşünüyorum çünkü bir aydır hayatımda güzel gelişmeleri farkettim Allah inancı var ben de ama meleklerden yardım dilemeyi hatırlattı bu kitap bana. Zaten dua ederken meleklerimize teşekkür ediyoruz ve Allaha şükrediyoruz. Allah yardımcımız olsun hep ve öyle de oldu.teşekkürler Beki hanım:)

05-01-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Dün meleklerde yaşamak kitabını okudum.bugünde meleklerin gücüne başladım.şu anda iyi gidiyor bende inanarak meleklerden birşeyler isterken buldum kendimi önce Allah'ın izniyle...fakat bunun için(isteklerin gerçekleşmesi için)kitabı okumak ve inanmaktan başka yapmamız gereken birşeyler varmı,anladığım yada algılamadığım bir konu varmı diye merak ettim.doğrusunu bilen yazabilirmiş?:)))

30-01-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

yaklaşık 6 ay önce yazmak yaşadıklarımı paylaşmak istedim ama günün harala gürelesinde vakit bulamadım Hayatımda ilk defa bir kitabın bitmemesini istedim. Adeta yastık altı kitabım oldu. bütün kitapları okudum O kadar çok ilginç olaylar yaşadım ki sormayın gitsin. Resmen kitap olur. Kızımın edebiyat öğretmeni Özercan hocam aradı. Kızım hazel viyana da okumaya başalamıştı. Ayrılım biraz beni hırpalamıştı. Özercan öğretmenede beni merak etmiş. bir kaç kez aradı . yoğun olduğumu söyledim. bir gün "Yoğunluk falan anlamıyorum işyerine yakımın ve geliyorum" dedi Geldi eLinde bir kitap, MELEKLERLE YAŞAMAK
kitabın ön sayfasında şöyle bir yazı" Tanıdığım tek meleğe, ışıgını koruması dileğimle. Sevgiyle Özercan Karadağ. Kitabı elimden bırakamadım. kitabı okumaya abaşlayınca bir çok ilginç olaylar yaşamaya başladım ...Banka ile ciddi bir sorunum vardı görevli iken Ankara dışında olmam ve gelen evraklara cevap veremediğim için hukuksal bir sorunla karşı karşıya kalmıştım.Evden çıkarken, "Meleklerim, ben bu işin altından kalkamıyorum. bu işi sizlere bırakıyorum bana yardım edin " dedim. Konuşa konuşa bankanın yolunu tuttum. Olmaması gereken bir şey oldu. Bana yazı gönderen banka avukatı karşımdaydı, ben müdür hanıma olayı anlattım. İcra yolu ile değil yeniden yapılaandırma ile ödemeler yoluna girdi. İnanamadım. İnanamadım...
Bu arada Viyana'ya kızımın yanına gitmiştim. MSN de bir not vardı,Amerika da yaşayan Yılmaz Hocam dan "Gülsemin ben Türkiye' deyim 10 gün daha Ankara dayım görüşelim" diye Yurt dışında kızımın yanında olduğumu gelir gelmez arayacağımı yazdım.
Ankara ya gelmiş ve evde kara kara düşünüyordum bir kefillikten kaynaklı icrada gelmiş ne yapacağımı bilemiyordum. O ara kafam biraz dağılsın diye Yılmaz Hocayı aradım. Görüştük olayları anlattım yıllardır görmüyordum. Birde Yurdanur ablamla gelmiş çok mutluyudum.
Bir dertleştik ki o kadar olur........Ertesi gün yılmaz hocam aradı buluştuk. bir zarf çıkarttı. İçini açınca bayılıyorum sandım. "Ben Türkiye den emekli oldum biliyorsun Bu senin . Ayra bin bin ödersin Sıkıntılarından kurtul " dedi" İçinde 20 bin tl İnanırmısınız. Yanına giderken sadece otobüs param vardı. Dönüşünü düşünüyordum.
Hocamın yanın giderken değil sürekli meleklerimile konuşuyor ışık göstermelerini istiyordum. Allahım senin rızan ile meleklerimden yardım istiyorum diyordum her seferinde...... Düşünsenize yaklaşık 10 yıldır hocamı görmemişim. Dostlar aracılığı ile , MSN ile haberleşiyorduk...
O kalk Amerika'dan Türkiye'ye Ankara ya gel. Ben Ankara da yaşarken o tarihlerde Viyana'da olayım. Ve Ankara da buluşalım... Bu bir mucize değil de ne? Uzun lafın kısası artık , maddi sıkıntılarım kalmadı. Çok şükür.
meleklerimede de binlerce teşekkür ediyorum. Paylaşmak istedim. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bu yaşadıklarımın dışında daha o kadar çok mucizeler oldu ki. Zaman zaman sizlerle paylaşacağım
Sevgilerimle .Işığınız daim olsun
Gülsemin Şahin

11-02-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

BEN DE MUCİZELER YAŞAYANLARDANIM.Birşeyleri dilerken "Allahın izniyle "diyorum.Öyle deyince daha huzurlu oluyorum.Gerçekten çok mutluyum.İyi ki kitabı okumuşum.Teşekkürler vesile olanlara....

13-02-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

bbende

29-03-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

sevgili beki bu kitapla hayatima girdigin icin sana minnet duyuyorum,cünkü hayatimin tüm akisi degisti,ve ben allaha ettigim dugalarin karsiligini bu yollan aldigimi düsünüyorum,kitaplan tanisma sürem yaklasik alti ay ve ben bu süre zarfinda yüzlerce olay yasadim her,biri digerinden somuttu,küvetli din bilgisine zaten sahiptim yanliz bazi durumlarda sanki önüme taslar diziliyordu ve,ben bu taslari asamiyordum simdi bu taslarin nasil daha rahat,ve kolay asilicagini ögrendim,dinden kesinlikle uzaklastigimi düsünmüyorum tam aksine dahada yaklastim dahada allahin varligini damarlarimda hisseder oldum sükrüm artti rabbim bana yardimini bu yolla yolladi kitabin icinde adi gecen tüm meleklerle farkli farkli konularda calistim hatta isimle ilgili büyük bir mucize yasadim bunuda paylasmak isterim,parayla ilgili ciddigi sorumlulugu olan bir iste calisiyorum cok büyük acik verdim inanamadim uykular haram oldu napicami bilemez bir durumdayken meleklerden yardim istedim mucizevi bir sekilde o acigin ortadan nasil kalktigini gercegin iplik sökügü gibi ortaya ciktigini hayretler icerisinde izledim, imkansiz oldu ve ben belkide isimi kaybetmekten bu sekilde kurtuldum cünkü rabbim benim bu ise nekadar ihtiyacim oldugunu billiyordu ben allahtan istedim mellekler yardim etti beki bu kitabi yazip bizlere ulastirdigin icin sana Sevgi dolu minnetlerimi yolluyorum sen hep allahin svgili kullari arasina dahil ol

30-03-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

"Meleklerle yaşamak" okudum çok beğendim :)

06-04-2013

Samet Yorum

ilginç bir kitaptı.

Samet - 21-04-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Bir de iyi tarafından bakın be kör cahiller. Bu kitabı hiç okumayıp hiç inanmayan ama şimdi inancı tam adamlar var. Bu kadar olumsuz yargılayıp bir de 'Müslümanım ben' diye geçinen zihniyetler! Acınası hallerdensiniz !!

22-05-2013

Edockha Yorum

dilimizle günah işliyoruz mekeler günahsız melekeri aracı kılıp onlardan istetiyoruz demişsiniz... dilin de her ne kadar çok günah olursa olsun günahtan bir çıkış yolu vardır oda tövbe. tövbe kapımız peygamberimizin sayesinde (bütün salat ve selamlar üzerine olsun ) açık.... tövbeni et şüphe etme şüphesizki ALLAH bağışlayandır erhamerrahimin dir.. sonra da kendi dilinlee samimi bir şekildee konuş ALLAHIN la o hepimizinn benimm seninn onunnnn yerinn herr şeyinnnnnn yaratıcısı ve sahibi

Edockha - 23-05-2013

Edockha Yorum

şu bakımdan da sevindimm hiç ALLAHIN adını ağzına almayan yada eskisi gibi olmayıpta bu kitaptan sonra daha çok olan varsaa gerçekten öyle yada böyle önemli olan ALLAHIN dını zikrettirebiliorsa çok güzell...

Edockha - 23-05-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

beş para etmez para kazanmanın şeytani bir yolu

18-08-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

çok güzel kitap bence

30-08-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

allahtan isteyin herşeyi diyor beki de sizler nasıl okuyorsunuz bu kitapları anlayamıyorum kopmuşsunuz hayattan

07-09-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

YANILMAYIN LÜTFEN,KİTAPLARIN SERİSİNİ OKUDUM VE ALLAH'TAN UZAKLAŞMADIM TAM TERSİ RUHUMA HÜCRELERİME KADAR ALLAH'I HİSSEDİYOR VE YAŞIYORUM.HİÇ AKLIMDA YOKKEN ALLAH KABUL ETSİN 5 VAKİT NAMAZIMI BİLE KILMAYA BAŞLADIM VE ÇEVREMDE ÇOK KİŞİ KILMAYA BAŞLADI SÖYLEMEK DOĞRU DEĞİL BELKİ AMA SIRF YANLIŞ ANLAMALARI ENGELLEMEK İÇİN YAZDIM...SEVGİLER HERKEZİ KALBEN SEVİYORUM...IŞIK OLSUN...

21-10-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

allahla kul arasında hıc bır sey yoktur...ayagınızın kayması ıcın bır sabundur bu tur dusunceler.sapma yaptıgınız an sırke gırer ve cıkamazsınız.allah varken melek nedırkı.kuldan acız bır allah yaratıgı..ınsıyatıflerı bıle yok.yemeyın acın kuranı okuyun lutfen

22-10-2013

No Cry Yorum

kitabın fazla abartılacak yönü yok,şükür etmeyi ve ne diliyorsak ALLAHtan dilememiz gerektiğini söylüyor,inançlı insan zaten bu şekilde yaşamaz mı?

No Cry - 26-10-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

(:

14-11-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

cok begendim,NIYET ÖNEMLI gerisi fasarya

17-11-2013

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

sen anca böle saçma bi kitapla kendin gibilerine öğüt erirsinn ...ben den bu kdar agaa

04-01-2014

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

sağ ve sol omuzlarımızdaki melekler günah ve sevaplarımızı yazıyorsa, onlardan bişey istmekte mümkün olur. sonuçta Allah günahlarımızıda görüyor biliyor ama sağ ve sol omuzdaki melekler yazıyorsa bunları, bişeylerde isteyebiliriz diye düşünüyorum.

06-01-2014

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Kendinizi böyle bir şirke nasıl inandırırsınız siz seccadede durdukça onlar Allahım bunu affet diye dua ederler veya siz zina yaparsanız kahrederler ama sizin onları aracı koymak gibi bir izniniz yok lütfen bu saçmalıklara uyanık olu

05-02-2014

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

Maneviyata, Allah'ın ve meleklerin gücüne inancım sonsuz; ancak her daim tahsilini öz geçmişini melekler aracılığı ile maddiyata dökmeye çalışan bu Beki ye hiç inanmıyorum. Bu kadına inanlarında aklına şaşıyorum. Üye olmuyorum, ister yayınlayın ister yayınlamAyın, sadece bu zavallıya tapınmayın

05-03-2014

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

kitabını büyük bir zevkle okudum kalemine ve yüregine sağlık BEKİ HANIM.Ve okumaya başladım andam itibaren hayatımda olumlu degişmler olmaya başladı.TEŞEKÜRLER

06-03-2014

Meleklerin Gücü Yorum, Elestiri

böyle şeyler insanı allahtan uzaklaştırmak istenen şeytanın ince oyunlarıdır ey kulum aç elini benden iste isteki vereyim ayetini unutmayın allahla kul arasında hiç bir aracı yoktur namazda duada direk ALLAHla irtibatta olursunuz melekler sadece allahın emirlerini yerine getirirler asla bizim adımıza bi istek ve duayı hızlandırmada yardımları olmaz

29-04-2014

:: Beki İkala Erikli ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: En Son Yorumlar ::
reklam veriletişim • © 2014 YazarOkur Kitap