İz

Canan Tan İz
Kitabın Yazarı:
Yayınevi:Altın Kitaplar
Kitap Türü:Yerli Romanlar
Yayınlandığı Yıl:2011
Sayfa Sayısı:400
ISBN:9752113251
Kitap Puanı:
8.4 / 10 | Oy: 218 | Yorum: 153
Fiyatı: :: bedava al ::
D&R:13,50 TL :: satın al
Idefix:13,50 TL :: satın al
KitapYurdu:14,40 TL :: satın al
e-kitap, pdf, epub:7,43 TL :: satın al

Oy Ver

8.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Arka Kapak Bilgisi

İz Kitap Özeti

İz Canan Tan


Aslında İz kitabı için bir Canan Tan klasiği demek her şeyi anlatır. Romanları ile herkesi kendine hayran bırakan Canan Tan, tam da adına yakışır duygusallıkta ve sıcaklıkta bir kitap ile yine karşımızda.

Canan Tan, İz kitabında bir kız ile baba arasındaki sarsılmaz sevgiyi anlatıyor. Babasını çok seven ve onu her şeyden daha değerli gören bir kız anne ve babasının ayrılması ile babasından uzaklaşır ama içindeki sevgi asla ölmez.

Fakat kader yine oyununu oynar ve bu küçük kız artık babasının yokluğundaki gizemi çözmeye ve kaybedilen zamanın ve anıların peşine düşmektedir.

**********

Verda babasının izinden giden başarılı bir avukattır. İstanbul’da huzurlu bir hayat sürerken Ankara’dan gelen haberle hayatı değişir. Babası avukat Vedat Karacan intihar etmiştir. Babasının ölüm haberini duyunca onunla ilgili pişmanlıklarını hatırlar.

Çocukken annesi Semra ve babası Vedat ile Ankara’da mutlu bir yaşam sürmektedir. Yıllar ilerledikçe annesi ve babasının arasındaki sevgi bitmeye başlar. Verda üniversiteye başladığında ayrılmaya karar verirler. Ayrılığı bu kadar ertelemenin nedeni ise Verda’nın ayrılıktan etkilenmesini önlemektir. Ama aralarındaki tartışmalardan Verda’nın daha çok etkilendiğini fark etmemişlerdir. Semra Hanım evliyken eşinin her zaman kendini aldatacağından korkmuş ve hep bu korkuyla yaşamıştır. Bunun en büyük nedeni ise Vedat’ın kendisinden 6 yaş küçük olmasıdır.

Semra ve Vedat’ın ayrığından sadece 3 ay sonra Vedat evlenmeye karar verir. Evleneceği kişi ise Semra ve Verda’nın da çok iyi tanıdığı, sürekli evlerine girip çıkan Meliha Hanım’dı. Bunu öğrenen Semra şüphelerinde haklı olduğuna ve Vedat’ın kendisini aldattığını anlar ve bunun için Meliha Hanım’ı suçlar. Ama bu konuda haksız olduğu yıllar sora ortaya çıkacaktır. Babasının evliliğinden sonra Verda babası ile tüm ilişkisini keser. Hayatı umursamaz hale gelir ve okula da eskisi kadar önem vermez. Arkadaş çevresi, davranışları, giyim tarzı değişir. Babasını cezalandırmak için babasına evleneceğini bile söyler. Evleneceğim dediği Muzo’yu ise ne kadar çok sevdiğini ayrıldıktan sonra fark eder. Muzo’yla ayrıldıktan sonra eski yaşamın geri döner. Okulunu bitirir ve başarılı bir avukat olur.

Ankara’da çalışırken eşi Bülent’le tanışır. Başarılı bir gazeteci olan Bülent’in başından bir evlilik geçmiş ve Verda’dan 14 yaş büyüktür. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Bülent’le evlenir ve İstanbul’a yerleşir. Babası ile Bülent’i evlenmeden önce tanıştırıştır ama daha sonra ne nişanlarına ne de düğünlerine çağırmamıştır. Yıllar sonra oğlu Kaan dünyaya geldiğinde annesinin t-yanına Ankara’ya ziyarete gelmiştir ve bu sırada babası ile 2 yaşına gelen oğlu Kaan’ı tanıştırmıştır. Burada da amacı babasına torununu bir kere gösterip ona torununun özlemini yaşatmaktır.

Babasıyla uzun yıllar görüşmedikten sonra onu görmeye Ankara’ya gideceği günlerde babasını ölün haberi gelmiştir. Yıllar sonra babasının evine gitmiş ve Meliha Hanım’la karşılaşmıştır. Meliha Hanım’ın üzüntüsünü görünce onun babasını ne kadar çok sevdiğini anlamıştır. Babasının cenazesinden sonra bir süre daha Ankara’da kalmış ve babasını intihara sürükleyen sebepleri aramaya başlamıştır.

Bir iz ararken babasının son baktığı davayı öğrenir ve o davaya bakmak için gönüllü olur. Çayyolu davası Arslanlı ailesi ve Alpagutlar arasında yıllardır süregelen bir arazi davasıdır. Verda Arslanlı ailesinin avukatlığını yapmaya başlar. Karşı tarafın avukatı ise meslek hayatına Vedat Karacan’ın yanında stajyer olarak başlayan Vural Türkoğlu’dur. Bütün duruşmalarda Verda’ya konuşmaları gerektiğini söyler ama Verda yanlış olacağını düşündüğü için asla kabul etmez. Bir yıl sonra Vural Türkoğlu Verda’yı ikna eder ve Arslanlı ailesi ile bildiği bütün gerçekleri anlatır. Öğrendikleri sonrasında davadan vazgeçmeyi düşünen Verda, babası hakkında bir şeyler öğrenebilme ümidiyle davaya devam eder.

Dava sürerken Verda’nın ailesinde de işler pek yolunda gitmez. Eşi Bülent’le yıllar içinde biriken kırgınlıklar onları boşanmanın eşiğine getirir. Annesi Semra ise Alzheimer hastalığına yakalanmış ve durumu giderek kötüye gitmiştir. Eski eşi Vedat’ın ölümünü öğrenmek Semra Hanım’ın hastalığını tetikleyen en önemli nedendir. Babasının ölümünden 2 yıl sonra annesi de hayatını kaybeder. Annesinin son zamanlarında kendisine her konuda yardımcı olan eşi Bülent ile ayrılmaktan vazgeçerler ve artık birbirlerini daha iyi anlamaya başlarlar.

Annesinin ölümünden bir süre sonra Vural Türkoğlu Verda’yı arar ve artık her şeyi öğrenmenin vakti geldiğini söyler. Onu İzmir’de Akyaka isimli bir kasabaya gönderir. Burada babası ile ilgili bütün gerçekleri öğrenir. Babasının davadan vazgeçmek istediğini ama neden vazgeçemediğini, onu intihara sürükleyen nedenleri, Meliha Hanım’ı yıllarca boş yere suçladıklarını öğrenir. Artık Çayyolu davası ile ilgili de her şey öğrenmiştir ve bu davayla ilgili seçeceği iki yol vardır. Ailesine ve sevdiklerine zarar vermeyecek olan şeyi yapmaya karar verir.


Canan Tan İz Kitap Yorumları

İz Yorum, Elestiri

cok guzel bi kitap basları sıkıcı ama sizinde benim gibi merakla okuyacagınıza eminim.kitabı bittiginde keske bitmeseydi diyebileceginiz kitaplardan biri herkese gozum kapalı tavsiye edebilirim :)

23-08-2012

İz Yorum, Elestiri

Güzel mi bu kitap?

27-09-2012

İz Yorum, Elestiri

Tam özet verebilecek yok mu ?

08-10-2012

İz Yorum, Elestiri

kitap çok güzel herkeze tavsiye ederim mutlaka okuyun

13-10-2012

İz Yorum, Elestiri

okunmalıı

27-10-2012

İz Yorum, Elestiri

çook güzelll bir kitap herkes okumalı tavsiye ederim kitabı severek ve kısa sürede okudum 2 gündeee

07-11-2012

İz Yorum, Elestiri

berbat sakın okumayın

08-11-2012

İz Yorum, Elestiri

tamm versenize özeti

08-11-2012

İz Yorum, Elestiri

güzel kitapp

08-11-2012

İz Yorum, Elestiri

bencene çok güzeldi

11-11-2012

İz Yorum, Elestiri

sizin nasıl kitap anlayışınız var bee kitap sıkıcı ama yinede emeğe saygı okudum zorlada olsa

14-11-2012

İz Yorum, Elestiri

yürü kitap harikaydı emege saglık

15-11-2012

İz Yorum, Elestiri

güzel bir kitap

29-11-2012

İz Yorum, Elestiri

okumadım ama güzele benziyor

08-12-2012

İz Yorum, Elestiri

süper bir kitap kerkese tavsiye ederim mutlaka okuyun... :)

08-12-2012

İz Yorum, Elestiri

Bu kitabın kahramanları kimler acill :)

11-12-2012

İz Yorum, Elestiri

harika okudum :)

13-12-2012

İz Yorum, Elestiri

süper bi kitapp tavsiye ederim :D

16-12-2012

İz Yorum, Elestiri

aynen bende tavsiye ederim

24-12-2012

İz Yorum, Elestiri

harika bir kitap mutlaka okuyun arkadaşlar ben bayıldım

24-12-2012

İz Yorum, Elestiri

süperdi bence sizde okumalısınız

25-12-2012

İz Yorum, Elestiri

kahramanlar nerede yapacaksanı dogru duzgu şeyler yapın

27-12-2012

İz Yorum, Elestiri

ÇOK GÜZEL VE İZ BIRAKACAK BİR KİTAP...))

28-12-2012

İz Yorum, Elestiri

fazla güzel değildi

30-12-2012

İz Yorum, Elestiri

dediklerinizin hiçbirine katılmıyorum tek kelimeyle iğrenç ve ötesi

31-12-2012

İz Yorum, Elestiri

dediklerinizin hiçbirine katılmıyorum tek kelimeyle iğrenç ve ötesi

31-12-2012

İz Yorum, Elestiri

çok güzel bir kitap okudum ve daha yaeni bitirdim

01-01-2013

İz Yorum, Elestiri

bana özeti gerek

09-01-2013

İz Yorum, Elestiri

henüz okumadım ama özetiyle kendini belli ediyo zaten

13-01-2013

İz Yorum, Elestiri

hepiniz mal mal şeyler yazmışsınız

14-01-2013

İz Yorum, Elestiri

kitap süper ama 50.sayfaya kadar çok sıkıcı 50.sayfadan sonraa daha akıcı :D

17-01-2013

İz Yorum, Elestiri

teşşekkür edr.bu kadar bilgi yeter

21-01-2013

İz Yorum, Elestiri

güzel yani fena sayılmaz:d

22-01-2013

İz Yorum, Elestiri

eeee güzel ama PİRAYE ve YÜREGİM SENİ COK SEVDİ kadar degil;)

26-01-2013

İz Yorum, Elestiri

iyi mi? hayır değil
ama farklı şöyle ki canan tan roman yazacak da üniverstede geçmeyecek! evet geçmedi aşk yoktu bir baba kız ilişkisini ele alarak her ailede yaşanması mümkün olan bir olayı ele almış yazar konu farklı olsa da yazarımız hala aynı kitapta hala aslı ve piraye konuşuyor sanki ve dikkat ederek okuyun tüm karakterlerin sözcük dağarcığı aynı ...

31-01-2013

İz Yorum, Elestiri

aslıda güzel bir kitapmış okuyan ağlıyormuş

01-02-2013

İz Yorum, Elestiri

aslında başlarda sıkıcı ama ortalarına gelince çok güzel bir kitap okumanızı tavsiye ederim :)

04-02-2013

İz Yorum, Elestiri

Ben daha okumadim ama en kisazamsnda izide okicam yureyim seni cok sevdi piraye en son yurekler olur simdi de izi okicam en kisa zamanda alicam canan tan harika romanlari var etkkkici

13-02-2013

İz Yorum, Elestiri

ben canan tanın romanlarının birçoğunu okudum YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ, EN SON YÜREKLER ÖLÜR, EROİNLE DANSI YENİ ALDIM ŞUAN ELİMDE O VAR. AMA ONUDA EN GEÇ BİR HAFTA İÇİNDE BİTİRECEĞİM bu kitaplar ne çok eskiye dayanıyor ne de günümüze... o yüzden de okuyucunun dikkatini çeken türden romanlar. Bana da yorum yapma fırsatı verdiğiniz için candan teşekkürlerimi sunuyorum .Canan tanın eserlerini tavsiye ederim

20-02-2013

İz Yorum, Elestiri

lütfen tamm özet koyunn lütfenn canan tanın hemen hemen tum kıtaplarını okudum fakat iz kıtabını okumadım lütfen daha derın bır özet verin ..........
lütfennn

23-02-2013

İz Yorum, Elestiri

çok guzell

23-02-2013

İz Yorum, Elestiri

benim şimdiye kadar okuduğum en güzel romanlardan bir tanesi CANAN TAN gerçekten çok iyi bir yazar inşallah yorumlarımızı okuyorsundur SENİ ÇOK SEVİYORUM CANAN TAN

25-02-2013

İz Yorum, Elestiri

çok etkileyici bir kitap benim şimdiye kadar okuduğum en güzel kitap snei çok seviyoruz CANAN TAN

03-03-2013

İz Yorum, Elestiri

şu an okuyorum kitabı hiç elimden düşürmüyorum hatta tek kelimeyle bayıldım müthişş

09-03-2013

İz Yorum, Elestiri

canan tanın bütün kitapları süper emegine saglık

10-03-2013

İz Yorum, Elestiri

BEĞENMEMEK ELDE DEĞİL ÇOK HARİKA BİR KİTAP *:) :)

15-03-2013

İz Yorum, Elestiri

süper bir kıtap yaaa

17-03-2013

İz Yorum, Elestiri

canan tan kitapları kadar güzel kitap okumadım hepsi birbirinden güzel bütün kitaplarını tavsiye ederim hele ki İZ kesinlikle okunmalı bence.. Bu arada yeni kitabı çıktı HASRET okumak isteyenlere duyrulur..

23-03-2013

İz Yorum, Elestiri

çok güzel

26-03-2013

İz Yorum, Elestiri

süper

26-03-2013

İz Yorum, Elestiri

güzel gibi ama özeti lazımm

26-03-2013

İz Yorum, Elestiri

guzelll

29-03-2013

İz Yorum, Elestiri

süpr bi kitap zevki olmayanlarıda zevklendirir

10-04-2013

İz Yorum, Elestiri

ya özetin tamamı hiç bir sited yokkk yrn sözlü var nerden yazacağım :'(

11-04-2013

İz Yorum, Elestiri

okunmalı bence gayet hoş

11-04-2013

İz Yorum, Elestiri

ÇOK GÜZEL BİR KLİTAP BİR KERE

14-04-2013

İz Yorum, Elestiri

nasıl bir kitap güzel mi

17-04-2013

İz Yorum, Elestiri

yha ark. karakterlerin isimlerini yazarmısınız

19-04-2013

İz Yorum, Elestiri

kitap güselll

19-04-2013

İz Yorum, Elestiri

Bende suan okyorum ama bence sıkıcı

27-04-2013

Çağla Yorum

Okuyucular, genellikle sıkılmadan okuyabilecekleri kitapları tercih ediyorlar. Genellikle konusu Aşk oluyor. Fakat Dünya'da milyonlarca hayata ve karaktere sahip insanlar yaşıyorken aynı çizgide yol almak zamanla sıkıcı bir hal alabileceğiniz düşünüyorum. Canan Tan "enler" arasında yer aldığı için herkes her zaman en iyisini bekliyor ancak Babasını kaybeden bir kız çocuğu için soluksuz okuyabileceği bir kitap. Teşekkürler....

Çağla - 05-05-2013

İz Yorum, Elestiri

okumadım ama canan tan a guvenıyorum

10-05-2013

İz Yorum, Elestiri

çok güzel bir kitaptı

14-05-2013

İz Yorum, Elestiri

Bu kitap gözüme girdi. Ama daha geniş özet istirem ya.

15-05-2013

İz Yorum, Elestiri

yya tam özet lazm:D

19-05-2013

İz Yorum, Elestiri

yüreğim seni çok sevdi, piraye em son yurekler ölür hep aynı uslupla yazılmış aşk romanlarıydı tabi onlar da çok güzeldi fakat bu kitabı daha güzel olmuş ellerine sağlık

19-05-2013

İz Yorum, Elestiri

bence çokta iyi değildi

21-05-2013

İz Yorum, Elestiri

Kitabın ortalarındayım ama Çok müthiş bir kitap Babasını kaybetmiş birisinin okuyabileceği bir kitap.İnsanın okudukça okuyası geliyor tebrik ederim her kitap bunu başaramayabilir :))

23-05-2013

İz Yorum, Elestiri

okuyun bence

24-05-2013

İz Yorum, Elestiri

zamanımı boşa harcadım resmen kitaba başlandığında bırakmamak gerektiği için sonuna kadar okumak zorunda kaldım bende babamı kaybettim ama bu kitapta gerçekten çok gereksiz cümlelerle ifade edilmiş bu acı tamamen gereksiz bir kitap olduğunu düşünüyorum bence başlayıp da zamanınızı boşuna harcamayın

25-05-2013

İz Yorum, Elestiri

canan tan emeğine sağlık 2 günde okudum bitmesini hiç istemedim

01-06-2013

İz Yorum, Elestiri

nerde özetiiiii ya

04-06-2013

İz Yorum, Elestiri

ben o kadar kitap kurdu değilim ama canan tanın bütün kitaplarını olduğu gibi bu kitabınıda hiç bıkmadan okudum bütün kitaplarınıda okumanızı tavsiye ederim yani bir saatten sonra kitap hiç bitmesin istiyor insan

11-06-2013

İz Yorum, Elestiri

KİTABI YENİ BİTİRDİM ,ÇOK HOŞ BİR KİTAP HERKESE TAVSİYE EDERİM

06-07-2013

İz Yorum, Elestiri

harika bir kitap tamda beni anlatıyor romanlarında süpersin canan cım

12-07-2013

İz Yorum, Elestiri

Canan tanı tebrik ediyorum yine müthiş bir kitabını okudum piraye,yüreğim seni çok sevdi,eroinle dans,en son yürekler ölür bu kitapları okurken hepsindede ayrı bi gözyaşı döktüm elinize yüreğine sağlık CANAN TAN

17-07-2013

İz Yorum, Elestiri

BENCE DİĞER KİTAPLARI DAHA GÜZEL VE SÜRÜKLEYİCİYDİ AMA BU BİTİNCEYE KADAR CAN VERDİM..........:(

17-07-2013

İz Yorum, Elestiri

pek ii bır kitap değildı baska kitaplarıda oyla canan tannın kitabını beğenmiom

19-07-2013

İz Yorum, Elestiri

cok sayfali oldugu icin pek sevmedim

31-07-2013

İz Yorum, Elestiri

ÇOK GÜZEL BİR KİTAP HERKEZ MUTLAKA OKUSUN TAVSİYE EDİYORUM

02-08-2013

İz Yorum, Elestiri

bu kitap okunulmaya değecek bir kitap NURCAN.

23-08-2013

İz Yorum, Elestiri

Bunu bilmem ama Canan tan in 3 kitabına diyecek yok yüreğim seni çok sevdi piraye en son yürekler olur bunları okuyun çok etkileyici. Pirayenin sonu çok hecanli yerde bıkıyor pirayenin devamını yazın lütfen

27-08-2013

İz Yorum, Elestiri

olagan üst :)

07-09-2013

İz Yorum, Elestiri

güzel kitap ama piraye kadar sürükleyici değil

19-09-2013

İz Yorum, Elestiri

Mükemmel bi kitap ağlayarak okudum :(

04-10-2013

İz Yorum, Elestiri

okumadm ama güzel bi kitaba benziyorr
,

05-10-2013

İz Yorum, Elestiri

BEN VARYA BÖYLE BİŞEY GÖRMEDİM SÜPER CANAN TANA TESEKKÜRLER İYİKİ VARSIN SENİ SEVİYORUM NOLUR MERSİNE GEL... :DDD

05-10-2013

özlem özdemir Yorum

SÜPERSİNNN :DD

özlem özdemir - 05-10-2013

İz Yorum, Elestiri

tam özetini verebilecek yok mu yaaaaa

11-10-2013

İz Yorum, Elestiri

gzl bir kitab tavsiye edrerim

14-10-2013

İz Yorum, Elestiri

ölümle yüzleşmeden önce yapılması gerekenleri yapmayan aile ve bir kız evladın, babasının ölüm haberiyle hayeller yolculuğu

15-10-2013

İz Yorum, Elestiri

ozetını okudum cok etkıleyıcıydı ama babasının ıntıhar sebebını ogrenemedım eeeeeıntıhar sebebı neydı

16-10-2013

İz Yorum, Elestiri

özetinden bile ne kadar güzel olduğu belli

28-10-2013

İz Yorum, Elestiri

çok güzel

29-10-2013

İz Yorum, Elestiri

Beğemeyenler kitabı neden beğenmedi bilmiyorum . Tabi görüşlerine saygı duyuyorum fakat hakkını yemeyelim kitap okumayı sevmeyen birisiyim fakat ktabı hiç sıkılmadan zevkle okudum. Verda'nın çektiği sıkıtılar gerçektende zor ve bu zor hayat beni benden alıp götürdü sanki bende romanı içindeydim dizi gibi Okuyun Gerçkten pişman olmassınız fakat ara vermeden okuyun :) :)

30-10-2013

İz Yorum, Elestiri

hiç beğenmedim çüzku ayşe kulın dönüş daha güzel :)

31-10-2013

İz Yorum, Elestiri

ıyy ığrenç bit kadar özet yazmışlar canan tan piraye daha güzel tafsiye ederim ☻☺

31-10-2013

İz Yorum, Elestiri

evet ya katılıyorum kötü
ama siz yinede okuyunn

31-10-2013

İz Yorum, Elestiri

çok güzel bi kitap aynı benim hayatım gibi

14-11-2013

İz Yorum, Elestiri

okudum sakın okumayın vakit kaybı ve burda hcbıseyı net olarak yazmamıs cok ayrıntılı kıtap herseyı anlatmıs yanı sayfanın nerdeyse 10-15 sayfası aynı seyı anlatıyor okumayın ya sakn :(

16-11-2013

İz Yorum, Elestiri

iyi

19-11-2013

Duru Yorum

ÇOK GÜZEL TEK KELİMEYLE

Duru - 19-11-2013

Partpuf Yorum

çk guzl kesinlikle okuyun

Partpuf - 19-11-2013

İz Yorum, Elestiri

ben bu kitap sayesinde kitap okumaya alıştım önceden kitap okumayı sevmezdim bu kitabı okuduktan sonra ise her boş anımda elime kitap alıp okuyorum :)

22-11-2013

İz Yorum, Elestiri

Kitaba kötü diyenler var siz bi edebiyat öğretmeninden iyi mi bileceksiniz her öğretmen bunu önerir...

23-11-2013

İz Yorum, Elestiri

süper yaa

29-11-2013

İz Yorum, Elestiri

okumadık panpa D

30-11-2013

İz Yorum, Elestiri

kitabın kapağındaki uğur böceğininin sırrını kitabı bitirdikten 1 saat sonra anlayan benim ;):)

02-12-2013

Salla :) Yorum

lahmacun yerken , semra hanım aklıma geliyor :(:(:(

Salla :) - 02-12-2013

İz Yorum, Elestiri

güzeldi bence okuyun

02-12-2013

İz Yorum, Elestiri

kitaplarınız çok süper amaaaaaaaa çok ta pahalı ama hasretparasını hakediyor

05-12-2013

Kadrİye Hİlal Yorum

KİTAPLARINIZ ÇOK GÜZEL VE DE SÜPER AMA EROİNLE DANS DAHA BAŞKA..........:-)

Kadrİye Hİlal - 05-12-2013

İz Yorum, Elestiri

canan tan sevılıyosun bebegım :)

10-12-2013

İz Yorum, Elestiri

çook güzel bir kitap tavsiye ederim

14-12-2013

İz Yorum, Elestiri

hikaye şahaneee

14-12-2013

İz Yorum, Elestiri

sıkıcıydı

26-12-2013

İz Yorum, Elestiri

okurken ağladım çok güzel roman herkese tavsiye ederim.

02-01-2014

İz Yorum, Elestiri

ben çok çok güzel bir roman ...

08-01-2014

İz Yorum, Elestiri

çooooooooooook güzel

15-01-2014

İz Yorum, Elestiri

kitap çok güzel herkeze tavsiye ederim canlarım

16-01-2014

İz Yorum, Elestiri

bitirirken zorlandım vasat bi kitaptı

22-01-2014

İz Yorum, Elestiri

kitapın özeti şu:verda üniversiteye geçtiğinde annesi ve babası boşanırlar.verda babasını çok seven bir kızdır.babası ve annesi boşandıktan sonra herşeyi bosverir.okula uğramaz olur.giyim tarzını değiştirir.bunları sırf intikam almak için,onları cezalandırmak için yapmaktadır.hatta bir ara muzo denen bir rock grubu gitaristi ile evlenmeye bile kalkar.sonradan bunların hiçbir işe yaramadığını ve kendine çeki düzen vermesi gerektiğini anlar ve eski hanım hanımcık haline döner.babası gibi o da avukat olur.ve işini eline alır.yine birgün işten çıktıktan sonra telefonu çalar.ve babasının intihar ettiğini öğrenir.
gerisini sonra yazacağım....

07-02-2014

İz Yorum, Elestiri

SÜPER BİR KİTAP

07-02-2014

İz Yorum, Elestiri

çokkk güzel bir kitap gerçekten

11-02-2014

İz Yorum, Elestiri

çok güzel bir kitap heyecanla okuyorum :)

15-02-2014

İz Yorum, Elestiri

Ya herkesin kendi gorusu ama bu kitap igrenc diyenler bence halt yemis

17-02-2014

İz Yorum, Elestiri

Mükemmeldi

18-02-2014

İz Yorum, Elestiri

çok güzel muhteşem ama bir genç kızın gizli defterini de tavsiye ederim

24-02-2014

İz Yorum, Elestiri

yaa böyle bi kitap görmedim mükemmelinde ötesin de bi şey buuu

09-03-2014

İz Yorum, Elestiri

ben canan tanı cok seviyorum çok güzel bir kitap heycanla okuyorum

13-03-2014

İz Yorum, Elestiri

Babasıyla görüşmeyen, baba sevgisinden uzak kalanlara tavsiyemdir. ben babamı görmeyeli çok oldu. bu kitabı çok iyi geldi...

19-03-2014

İz Yorum, Elestiri

okumak istiyorum

21-03-2014

İz Yorum, Elestiri

kitabı şu anda okuyorum ben aslında çok fazla kitap okuyan biri değilim ama bu kitapla artık kitap okumaya barışık oldum müthiş bir kitap canan tan çok iyi bir yazar. babasıyla sorunlar yaşıyor ama öldükten sonra anlıyor ki babasını çok sevdiğini hayatında yeni kişiler oluyor çünkü annesiyle babasının ayrılmasını kendisi olduğunu sanıyor.
ve bütün sorunları kendi üzerine alıyor.
babasıyla yasadıgı anıları anlatıyor. çok güzel bir kitap beni canan tanın en başta yazdıgı sözler etkiliyor. ``eski gülüşlerimi arıyorum diye devam eden sözleri söylüyorum

22-03-2014

İz Yorum, Elestiri

bu kadının bütün kitapları güzel. özellikle EN SON YÜREKLER ÖLÜR. o kitapta ağladığım kadar bü güne dek ağlamadım. harıkasın CANAN TAN seni cok seviyorum ... basarılarının devamını dilerim <3

27-03-2014

İz Yorum, Elestiri

ÇOK GÜZEL YAAA

28-03-2014

İz Yorum, Elestiri

BAYILDIIMMM

28-03-2014

İz Yorum, Elestiri

BAYILDIMMMMM

30-03-2014

İz Yorum, Elestiri

çok güzel

07-04-2014

İz Yorum, Elestiri

bayıldım süper kitap

09-04-2014

İz Yorum, Elestiri

bu kitap canan tanın en güzel kitapları arasında yer alıyor benim için sonuda çok güzel bitti ve çok ağlattı ya

10-04-2014

İz Yorum, Elestiri

çok güzel bir kitap

12-04-2014

İz Yorum, Elestiri

arkadaşlar canan tanın tüm kitapları çok mükemmel ama bu sefer ki bir başka güzellikte avukat kız ve avukat babanın muhteşem hikayesi İZ TAVSİYE EDERİMMM

26-04-2014

İz Yorum, Elestiri

Canan Tan'ın kitapları bi harika dostum. Yazdigi kitapların hepsi akıcı yalnız bu değil. Kadıncağızın anlatım biçimi çok hoş. Canan Tan yerine başkası anlatsaydı şayet hiç sevmezdim kimin anlattığına da bağlı

27-04-2014

İz Yorum, Elestiri

cok guzel kıtap herkesın okumasını tavsıye ederım

13-05-2014

İz Yorum, Elestiri

kuzenim önermişti ilk başlarda sıkıldım ama devam edince bilinç altıma yerleşti ve şimdi kitabı düşünmeden yapamıyorum
herkesin isteyerek okumasını tavsiye ederim Ayrıca kuzenim bu kitabı bana önerdıgı ıcın cook teşekkur ederım

13-05-2014

İz Yorum, Elestiri

çk gzl ama piraye ve yüreğim seni çk sevdi kadar değil

13-05-2014

İz Yorum, Elestiri

sıkıcııı

14-05-2014

İz Yorum, Elestiri

tek kelimeyle mükemmel canan tanı tebrik ediyorum yazdığı kitaplardan dolayı başarılarının devamını dilerim

15-05-2014

İz Yorum, Elestiri

Cok guzeldi mukemmel otesi birseydi bnde bir bana duskunuyum o yuzden severek okudum ama gercekten can tanin hakkini vermek cok iyi bir yazarimiz allah eksk etmesin onun gibi insanlari

20-05-2014

İz Yorum, Elestiri

bendemi okusam ne?

04-07-2014

İz Yorum, Elestiri

Güzelse okuycam surukleyici mi

05-07-2014

İz Yorum, Elestiri

Pek sürükleyici değil ama güzel bir kitapp

06-07-2014

İz Yorum, Elestiri

muhteşemmmmm

16-07-2014

:: Canan Tan ::
:: Kitap Rehberi ::
:: Yazarlar ::
:: En Son Yorumlar ::
reklam veriletişim • © 2014 YazarOkur Kitap